Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #103098 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naon jók a képek. Remélem az Ash Wednesday-t behozzák MO-ra, mert baromi aranyos benne. Tetszik a haja is :wink:

A talihoz: nekem azt hiszem, jó lenne, bár az ien előre megtervezés nem az erősségem... És mozizunk, vagy csak beülünk valahova, és dumálunk? Nekem nincs a mozi ellen kifogásom.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103083 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia mindenkinek! :D

Lili:jók a képek :wink: 8)

tali nem tudom, hogy menni fog-e, mert anyu nem szivesen enged el, mondván, hogy inkább tanuljak(elég szar lett a félévim :lol: :? ), meg hogy ugyis egész este veletek dumálok meg minden...na majd még meglátom :? 8)

de az is lehet, hogy megint off voltam, bosesz :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103039 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nagyon jók a képek! :wink:
Én is hoztam párat:
Az első kettő az Ash Wednesday-ből van:
:arrow: always.ejwsites.net/images/vanya_ashw01.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/vanya_ashw02.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/ygroup01.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/ygroup03.jpg

Ja és most néztem meg,hogy a farsangi buli két hét múlva lesz.Akkor a Frodós-tali jó lesz 3 hét múlva?Plíz válaszoljon vki! :( *könyörgő tekintet*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103034 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jóó!!!VAN MÉG?Imádnivaló!Nagyon teccíík!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102963 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Édik a képek.
Ezt az ari képet nézzétek, olyan cuki rajta.
Mondjuk 18 éves, de itt is annyira helyes.
www.filmab.de/bilder/star//5119/g05_1999.jpg


8O 8O 8O 8O *olvad* ez naon éééédes, aranyos, helyes... Még ien képeket! :D (szépet fogok álmodni :D :D )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102962 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Édik a képek.
Ezt az ari képet nézzétek, olyan cuki rajta.
Mondjuk 18 éves, de itt is annyira helyes.
www.filmab.de/bilder/star//5119/g05_1999.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102960 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hát..azugyvolthogy.... na szóvla van a TTTben egy rohani kölök aki totál ugynézki mint Josh...legalábbis szvsz ;)


Jé, tényleg oan az egyik! 8O :D

Néhány kiskori kép:

www.bagendinn.com/images/Sitting2_BW.jpg
www.bagendinn.com/images/babylijbaseball.jpg
www.bagendinn.com/images/UpClose2_BW.jpg - 8O itt naon kis helyes... :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102943 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hát..azugyvolthogy.... na szóvla van a TTTben egy rohani kölök aki totál ugynézki mint Josh...legalábbis szvsz ;)


O.K. így már értem.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102940 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát..azugyvolthogy.... na szóvla van a TTTben egy rohani kölök aki totál ugynézki mint Josh...legalábbis szvsz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102935 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Telu a felvilágosítást.
Milyen Joshról dumáltok amúgy?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102933 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jó volt nektek...én meg itthon kornyadoztam a gép előtt,és néztem a Facultyt... :cry: Azé az is jó volt...De mi az a Josh statiszta???
Legközelebb tali előtt egy-két héttel valaki megdobna egy emillel?Csak mert fórumra nem mindig járok...Azért gondoltatok rám,ugye?A fotókat majd rakjátok bee!!!Pusszillak,szeretlek titeket,király banda vagyunk!!Legközelebb eljövök valahogy! :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102927 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öh.. aki balról melletted ült az Evenstar... Even mellett meg Nerwen ült... elöl:
Én pont elötted ültem asszem... hogy tiszta legyen: Az aki sokat cseszekedett a cuccaival akinek piros kabátja volt...aki elolvadt a Trufa&Pipppines jeleneknél.... aki sikoltozott vagy 10X.... aki utána lehúzott Auggal ;) Hogy a McDöncibe ki ült melletted meg a közeledben arról lila gözöm nincs..akkor már nem voltam jelen.... Még 1 Frodós tali.. felőlem :) Oks benne vaok...
Hihi..látom Thaur nem sokat fényképezett... mázlisták :twisted: Én még emlékszem azokra a talikra amikor nem lehetett előre nem megfontol mozdulatott tenni mert akkor *katt* Milyen rossz is volt :mrgreen: ;) Majd legközelebb éééén :twisted: Bár hogy mivel fogok kattintgatni az kérdéses... nah mind1 nem dumálok itt feleslegesen..
Statiszta Josh RULZ :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102918 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
erwianne: köszi, legalább megtudtam.
Elanor: Avalon még februárban lesz, külön fel fogják hívni a figyelmet a képernyőkön. :D Már nagyon várom.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102915 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nah szóval ha szerintetek is jó ötlet az újabb tali akkor számomra csak az a kérdés,hogy 2 vagy 3 hét múlva legyen?Csak mert itthon úgy kéne megbeszélnem... :roll:
És nekem mind1,hogy mit csinálunk... :roll: :wink: (persze azért jó lenne TTT-t nézni mert sztem itthon már nem naon tudok senkit rávenni :( )

És azt pedig már én is kérdeztem,h.mikor lesz az Avalon,de sztem még nem lehet tudni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102908 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én benne vagyok a gyakori talizásban!! Ebből a társaságból sosem elég!! :lol:
Akkoris TTT nézés legyen, vagy esetleg mást csinálunk? (Én most a "mást csinálás" mellett tenném, le a voksom, különböző okok miatt :arrow: persze, ezek között nem szerepel az, hogy unnám a filmet, inkább olyan prózai okok, hogy szülők, meg pénz, stb... :x )

Más:
Nem tudja vki, mikor is lesz az Avalon, vagy egyáltalán lesz-e?? Csak nem szeretnék róla lemaradni... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102899 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Telunak válaszolok:
Szó, aki a Mc-ibe mellettem ült balról, de elment egy idő után nem tudom ki. :oops:

Az én voltam :D !

Na szó'al megint csak köszönök mindent mindenkinek! Sesy immmmmmmmmmmádom Legsie-s kártyát :legolas3: , ezer köszönömszépen, hálám üldözni fog a sírig! (Csak aztán nehogy utolérjen :twisted: )
hódica: Melyik Cranberries klipben szerepszik Lij? Meg kell néznem! :frodo1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102874 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telunak válaszolok:
Szó, aki a Mc-ibe mellettem ült balról, de elment egy idő után nem tudom ki. :oops:
Aki mellette ült Onering, még jó, hogy megkérdeztem ott tőle :!: , mellette Elanor(Én is köszi, hogy megismerhettelek), mellette Sesy Olórea, mellette aki bulira ment nem tudom ki. :oops: Mellette Dodiee(ha jól írom) Mellette mint utólag kiderült, de csak mert Elanor írta, hogy tőle kapta a Grímás képet Thaur, szó. bocsi ezért is. :oops: Mellette nem tudom ki ült. :oops: Aki a moziban bal oldalról mellettem ült nem tudom ki :oops: . Hódicán volt tábla.
O.K. Augot tudom ki. Akik a koziban előttem ültek, homályosak :oops: még az is lehet, hogy Te is Telu. :oops:
A következtetés, elég hülye vagyok.

Amúgy mindenki szupi fej.
Megállapítások:
:arrow: A Kincses Bolygóból ennyi is elég volt, biztos, hogy nem fogom megnézni.
:arrow: Köszi Dodieenak, hogy szólt, hol lesz PJ a filmben, mert különben nem vettem volna észre.
:arrow: Lij még mindig a legédibb, és még mindig mesterien játsza Frodót. Minnél többször látom a filmet annál jobb. Isten ez a pasi :!: (az egyetlen)
:arrow: A Lij fanok imádják Lij-t, bírtam, hogy minden egyes Lij képnél: ,,jaj, de édi", na persze ez alól nem vagyok kivétel (még jó)
:arrow: Liv ugyanúgy szimpi mint eddig.
:arrow: Még mindig van kedvenc monológom a filmből, mondjuk az egész film a kedvencem.
:arrow: a kici szmeágol, még mindig cuki. Cak ne lenne olyan szemét a végén, de Dodieeval végre hallottuk, hogy Banypókra gondol. (she) O.K,. tudom, hülye vagyok.
:arrow: nehezen nyílok meg, szó bocs a bunkóságomért.
:arrow: aug mehetne egy sikító versenyre, biztos első helyezés lenne.
:arrow: Lij nevénél taps vihar, mindez megismétlődött, Domnál, Billynél, Craignél és a többieknél is.
:arrow: aki beszólt, hogy csöndesebben, az biztos Tirpákiából származik.
:arrow: tehát minden csúcs volt.

Az ötlet egy másik taliról jó!
Még valami:
Figyelem: a fóti Corában lehet kapni 3 d-s kártyát a Crunchoz. Van Éowyn+Aragorn, Aragorn benyit az ajtón, illetve Frodó!
Aki oda tud menni, vagy valakit megkérni az tegye meg.
Leégtem, mint Night Club a BK-ban.
Mégegyszer bocsi, a nevek miatt. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102869 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pár Lij kép a régebbi filmjeiből :arrow: www.bagendinn.com/otherprojects.htm (nem is tudtam, hogy szerepelt a Cranberries videóklippjében 8O 8O )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102868 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

tali szerintem is rulzott, remélem rólam mindenki tudta, hogy ki vagyok(igaz, kicsit későn jöttem rá, hogy névtáblámat is ki lehetne tenni... :oops: :lol: :? )

:arrow: TTT még mindig cool :D
:arrow: Aug mellett jó ülni :wink: akkorákat sikít, hogy jó hallani :lol: :D
:arrow: aki nem érti a "páncélinges szüzes" poént, az inkább fogja be :twisted: :evil: :!:
:arrow: akit zavar a sikongatás, az menjen ki a moziból, és nem utánna kuaanyázzon :evil: :twisted: :twisted:
:arrow: stáblistánál sikítások, rulzottak 8) :wink:
:arrow: jó volt végre talizni veletek :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102862 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a Kincses bolygó naonnon nagy volt :lol: :lol: :lol: csak néztem, miért oan hosszú a az a trailer :D

ami még jó volt, meg ami eszembe jut még:

:arrow: TTT előzetesek (sztetek hányszor láttuk? :D )
:arrow: Frodóóóóó a filmben :wink: a hangjától teljesen elolvadtam
:arrow: beszélgetés a film alatt (de azoknak a **** embereknek nem kellett volna beszólniuk! :evil: )
:arrow: beszélgetés / kép nézegetés mozi után :wink:
:arrow: a sok Wood a stáblistánál :D :D

Lili: sztem jó ötlet! :D ( Annyira jó volt Veletek talizni!!!)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102858 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Látom jól éreztétek magatokat... :D :wink:
Nah szóval most lehet,hogy egy nagyon hülye ötlettel állok elő,de 2 vagy 3 hét múlva megyek Pestre és arra gondoltam,hogy nem akarunk-e akkor csinálni megint egy Frdós talit?Vagy ez túl sok lenne egymás után? :oops:
Csak mert már úgy szeretnék megint találkozni veletek... :oops:
Ha hülyeség írtam nyugodtan mondjátok meg... :roll: :oops:

Amúgy meg ez a 600. hozzászólásom. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102830 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már egészen belemerültem a Kincses bolygóba, mikor jött a hüle tétété :twisted:
Lij vmi eszméletlen, annyira szeretem, mikor üvölti, h Gandalf! Neee! Meg a nazinál 8O
Én asszem Iowáról nem tudtam h ki :oops: Bocsi.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102826 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huh, emberek, nagyon jó volt a taliiii!!! :)
Megállapítottam, hogy minél többször nézem meg a filmet, annál jobbnak tűnik (és Frodó pedig annál helyesebbnek :lol: )

Oneringnek köszi a Grímás kártyát, Thaurnak meg a Grímás képet :wormtounge1: :lol:
Iowa, erwianne, hódica, Nerwen: örülök, hogy megismerhettelek Titeket! ;)
A többieknek meg köszi, hogy megint talizhattam Veletek, és, hogy eljöttetek :)
Lij-nak pedig köszi, hogy van, és, hogy szerepel a GYUban :lol:

Csak az volt egy kicsit lehangoló, hogy azok az illetők beszóltak... :x , de attól még jó volt a sikítozás, meg tapsolás a stáblistánál :twisted:
(Mennyi Wood volt 8O 8) )

Szóval nekem nagyon jó napom volt tegnap!!! :)

(Csak azt sajnálom,, hogy utána nem tudtam csetre menni :( )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102805 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nah.. tali RULZ volt ;) meg maga a film is... ööö.. kicsit furán jöttek ki a dologok egyébként... mmint hogy elvileg ugy volt hogy elötte beülünk valahova de aztán nem...na mind1 én nem bánom :) Öööö... köszike hogy ott voltatok!!! ;) Azthiszem kár mondanom mert igy is tudjátok hogy IMÁDLAK Titeket :mrgreen:
hihi....

Jah továbbá köccencs galadnak az Aragornos cikkért :) Danke schön :)
És Thaurnak azért a 2 képért :) ))) Volt mit bámulnom a sötétben az Arwenes jeleneteknél ;)

Megállapitások:
:arrow: Kincses Bolygó biztos jófilm lehet DE nem a TTT helyett ;)
:arrow: Josh Hartnet statisztaaaaaaa :mrgreen: Ugye Aug :)
:arrow: Eggyeseknek nincs humorérzékük amikor Aragorn Páncélinges szűznek titulálja Éowynt
:arrow: Arwen füle még mindig ki van lyukasztva
:arrow: Arwen ruhája még mindig átlátszó
:arrow: Még mindig utálom Livet :twisted:
:arrow: Felmosórongyra igenis szükség van a film alatt :)
:arrow: Nazgúl sikitások akkor is rulzak ha minden második embernél vannak :)
:arrow: Jó Domnál sikítani még akkor is hamár nincsen hangom :P
:arrow: Frodó szeme gyönyörűűűűű.... Emberek!!!! Végig aztfigyeltem :) Háhhh....
:arrow: Haldír halála még mindig :bawling:
:arrow: Hobbitkák édeszkék úgy ám Drágaszágom :) Gollam Gollam
:arrow: Ha Szméagolból Szmígöl lett akkor Déagolból Dígöl lesz? 8O

;)

Nah, Nerwen Iowa halljuk a leírást :) kiváncsi vagyok hogy kik azok a névtelen személyek :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102799 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sem tudom titkolni, hogy elég tájékozatlan voltam, hogy ki kicsoda. :oops: :oops: :oops:
Nagyon szégyenlem, hogy volt olyan akinek nem tudtam a nevét, pedig már a múltkori talin is ott volt. :oops:
Meg aztán nem is vagyok valami felemelő társaság. Viszont nagyon jó volt a tali. Na azért a film is nagyon király volt, főleg Frodó :!:

Nerwen: tök jók a képek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102794 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Asszem beszerzek egy névtáblácskát :? :) [size=9:si6g3you] Egy emberről én se tom h ki volt, csak gyanakszok... [/size]

www.valinor.com.br/imagens/Elijah07.jpg
elijahforever.narod.ru/rightside.gif szegény megskalpolták
www.petertangen.com/images/image ... ijah03.jpg
homepage2.nifty.com//woodyend/el ... p_logo.jpg

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102792 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Öhöm :roll: :evil: Igen. Fekete kabát, rövid barna haj, stb.
Lehet nem voltam olyan gangos mint egyesek, de ott voltam :wink:


Akkor te lehettél az, akiről nem tudtam, hogy kicsoda... :oops:
Na, off vége... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102789 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öhöm :roll: :evil: Igen. Fekete kabát, rövid barna haj, stb.
Lehet nem voltam olyan gangos mint egyesek, de ott voltam :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102788 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Erendil: ne tudd meg mekkorát sikított Aug, mikor megjelent Orli neve a film végén :lol:
Én is köcc a talit :roll: Kicsit darkos voltam talán, namind1.

Te ott voltál talin?! 8O

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102787 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil: ne tudd meg mekkorát sikított Aug, mikor megjelent Orli neve a film végén :lol:
Én is köcc a talit :roll: Kicsit darkos voltam talán, namind1.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.521 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére