Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #104769 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Andragorn írta: www.bagendinn.com/images/E/elijah_03.jpg nálunk miért nincsenek ilyen bérházak???


8O AHHHHHHHHHH! (Meg Orlis GAP-reklámok a Tv-ben! :wink: ) Jézus, de jó! A mi házunk falát + állandóan összegraffitizik, úgyhogy jól jönne rá 1 ilyen kép! :) :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104765 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Hát, ízlések és pofonok... :wink: Nekem meg pont fordítva lenne a sorrend. :D


:D Akkor Aragornnál találkozunk! :lol: :lol:

www.bagendinn.com/images/E/elijah_03.jpg nálunk miért nincsenek ilyen bérházak???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104762 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, ízlések és pofonok... :wink: Nekem meg pont fordítva lenne a sorrend. :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104754 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: Nem mondom, Legsi is naon helyes, de Haldír nekem nem tetszik. Most képzeld el, ha Elijah, Viggo és Orlando egyszerre teremne elém! Fogalmam sincs, hogy melyiket választanám, de valószínüleg ilyen sorrendben! :oops: :lol: :lol:

Te Anau: Nem a képért tettem be, hanem a SZEMEI miatt! Olyan szépszégesek! :up:

A reakcióm lehet, hogy nekem se lenne másabb, mint a lányé!
Valami ilyesmi: 8O :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104752 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ery: :D Hát ha találkoznék velük én is +próbálnék értelmesen beszélni velük, e tuti, h csak 1 sikoltozó hül*e libának néznének a sokezer közül. :(

Erendil: Detto! (és Lara2 sem akartam lenni... :wink: :arrow: Amúgy ez a becenevem néha, a barátaim szólítanak így.)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104750 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha az ember (fiú vagy lány az mindegy) találkozik a kendvencével, példaképével stb. megkísérelheti, hogy értelmesen társalogjon, de nem nagyon fog sikerülni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104749 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne:Lara miatt nem lehettem Lara,pedig szinte mindenütt az vagyok.A Tomb raidert már vagy 10szer láttam!!! :lol: 8)

Mit tennék ha szembe jönne?Húú... :lol: 8O :P Jönne egy boldogságroham,de leküzdeném,odamennék és megpróbálnék értelmesen társalogni...már amennyiben ez a z állapomtól sikerülne. :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104746 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne: Nos Elrond szavaival élve: "Az én emlékezetem az óidőkbe nyúlik vissza" :lol:
BAF-ot nem alapítok, (mert olyan aranyos) A BAL-nak nem vagyok tagja.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104743 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: Bocs! Az Orlis koccintásra gondoltam, csak a Lijeset írtam... :wink:

Ery: hány éves vagy? Nem fogsz csinálni 1 BAF-t (Boyfriend Against Frodo) :D :arrow: Csak azért mondom, mert BAL már van! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104733 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még mindig annál maradok hogy az égvilágon senkinek sem áll jól a fegyver és a verekedés :P De látom nem értitek :roll: Nah mind1 ;)
Jujj..képek állató jók...egyébként egy fiú is lehet hajlékony..sőt..eggyes fiúk hajlékonyabbak mint a lányok ;) Szó :P Egyébként nagyon könnyű...
:) Ez a válasz a lánytól nagyon aranyosss :)

(OFF: Aug: Szerintem Ana nem nagyon lehetett ugyanis a Lijes koccintás után 3an maradtunk a legvégén: Gillz,Ana és én.. ;) csak megjegyzem ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #104732 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Te Anu: Nos én fiú vagyok, s nem is olyan fiatal, mint szeretném. :lol:
(a topicot is csak a barátnőm kedvéért látogatom, akinek Frodó a kedvence)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104727 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: köszi!

Erendil: igen! És Lara is, bár ő nem mindig tud járni (Ő a rokonlelekem! Annyira aranyos! :) Ráadásul napra pontosan 1idősek vagyunk, és az avatarunk is uaz!)

Andragon: nekem Legsi az első, és a FORT-ban Frodó volt a 2., de most +előzte Haldír, és Gorni... :roll: Nem baj...azért még mindig neki van a legszebb szeme a világon! (Ezt elismerem!)

Te Anu: azok a képek... 8O Az Adidas pólós képek sikerültek a legjobban!!!
Hát, ha szembe jönne az utcán...: 1. az lenne, h elájulnék, aztán gyorsan magamhoz ténék, hogy még +kérdezhessem tőle Orli telcsiszámát... :D :wink:
/Amúgy pont ezt a Tmát tárgyaltuk ki a Lijes koccintásrólhazafelé menet Dodieeval, Kriszanával, meg még néhány emberrel... :) /

Ery: komoylan + tudod csinálni? 8O (Én csak spárgázni tudok.)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104721 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ery, Te lány vagy ugye? De Lij fiú és mint ilyen, tapasztalataim szerint, nem kéne ennyire hajlékonynak lennie. A fiúk már attól kivannak ha derékmagasságig fel kell emelni a lábukat. Nemhogy összevissza tekergessék. :lol:

Andragorn, az én angol tudásom se valami előrehaladott, de megpróbálom összefoglani a leányzó hozzászólását: Nem tudna megszólalni, meg csak állna ott és nyálát csorgatná, hipnotizálódna a szemeitől, minden szót elfelejtene és csak annyit tudna kinyögni hogy ya! meg Oh! és a megvakulás veszélye is fenyegetné. :lol:

Egyébként azt a képet amit beraktál, bár azon is nagyon szépszégesz, én nem szeretem mert úgy néz ki rajta mint egy death body. Brrrrr.. :cry: Még rá gondolni is rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104710 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Te Anau! Én még csak nem rég kezdtem el az angol tanulás, úgyhogy még nem állok a helyzet magaslatán! :oops:
Ha jól fodítottam, akkor az a kérdés, hogy mit csinálnék, ha találkoznék vele az utcán?

Hát elképzelésem az bőven lenne!! :oops: :oops:

Itt úgy megmosdatnám! :oops: :lol:

www.fanhost.org/albums/gallery.a ... &cat=ewood

Szemek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104681 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a hajlékonyság nem egy nagy kunszt. A hugommal együtt minden további nélkül meg tudjuk csinálni.

Amúgy a képek aranyosak :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104673 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hehe :D Andragorn, mi ebben is hasonlítunk, én is csak hét közben jutok géphez :lol:

Egy amcsi Lij-es fórumon ez a topic kérdés/cím : Would you do if you met him on the street?

Ezt a választ találtam:
I probably wouldn't say anything. I'd just stand there looking like this(itt egy nyálcsorgató emotion van beszúrva) as I stare at his hypnotic eyes. Total loss for words, I'm tellin' ya! Oh, and then maybe once I blink, I'd ask to see his tattoo. Hehe.

:P :D :lol: :lol:

Azt hiszem valahogy én is hasonlóan reagálnék, de csak miután felmostak az ájulatból. :lol:

Gondolom már ezeket a képeket is láttátok, de azért néhány kedvencem:
Hát nem ééééédiiiiiiiiiii
66.139.194.75/pics/ptoronto16.jpg

Hmmmmmmm.....
66.139.194.75/pics/ptoronto28.jpg

Lij a szuperhajlékony: (tényleg, mitől ilyen hajlékony?!)

66.139.194.75/pics/ptoronto04.jpg

Ahhhh....ezek a szemek...
66.139.194.75/pics/ptoronto06.jpg

Ohhhh...az a kis rés a fogacskái között...
66.139.194.75/pics/ptoronto09.jpg

Na ez a nézés...kész....így bármit kérhetne tőlem, BÁRMIT!!!
66.139.194.75/pics/ptoronto14.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104647 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de én csak hétköznap tudok gép mellé ülni.

Ery! Örülök, hogy a barátnődnek örömöt szereztem, ha találok még ilyeneket, akkor berakom!

Te Anau! Egy cipőben járunk! Nekem is egyre jobban tetszik Elijah, teljesen elvarázsolt a fiú! :oops: :oops: Aragorn még mindig nagyon tetszik, sőt Legolas is, de Elijah felkerült az első helyre! :lol: :lol:

Hódica! Úgy látom, te is teljesen elolvadtál a képektől, mint én (és még úgy látom, hogy nagyon sokan!) :D :D

Lili! A képek nagyon jók!!! :itscool:

Ismét egy kis csöpögős képsorozat :P :P :P

www.lotrpics.123hostnow.com/elijah/album1.html (100millió kép!)

Egyébként ti nagyon aranyosak vagytok. Az Aragorn topicban sosem szólt hozzám senki. Ez egy kicsit off volt.Bocsi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104642 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustíne?Te is Tomb-Angelina fan vagy?Mert én nagyon...De Lij már jobban...

Engem mindig is vonzott a fegyver..Nem a gyilkolás!A fegyver!Ezért pintballozok. 8)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104638 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augustine: kétszer is lesz, reggel 7.50-kor és este 19.05-kor.

Ezt muszáj betennem.
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=2618

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104632 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez kicsit off lesz, de sztem Angelina Jolie-nek a Tomb Raiderben kifejezetten jól áll a bunyó! :D

A Bumblebee bejött Mo.-ra amúgy? :wink: :oops:

Dez: pontosan mikor?

Iowa:
1. Nekem is +van, bár ez inkább a Kártyás topicba tartozik :arrow: Meg van Frodós kártyám a CRUNCH-ból! :D
2. Kijavíthatom az aláírásodat? ( :oops: :roll: ):
"What buisness does an elf, a man and a dwarf have in the Riddermark? Speak quickly!" (Remélem nem írtam félre, és bocsi! :wink: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104617 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képzeljétek, tegnap a chipsben Szauron szeme volt. Tök jó.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104591 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak egy figyelmeztetés: holnap adja le utoljára az HBO a Radio Flyert, ha esetleg fel akarnátok venni.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104584 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104568 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csatalakozom, tök jók a képek.
Én még mindig úgy gondolom, hogy abban a szerepben Lij tökéletes fejvadász, nagyon jól áll neki az a fekete cucc, meg a stukker. Mostanában vonzanak a pisztolyok. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104514 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:jók a képek :D (nekem a Lives is tetszik :roll: :P )

szerintem se áll senkinek jól a bunyó, meg szerintem Lijnek is max. a filmvásznon, mert ott nem jön ki annyira, hogy pici :lol: :? :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104500 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Háááát.. nem tom..verekedés valahogy senkinek sem áll jól...


Hát, egen... Ebben igazad van, de ez is csak 1 szerep. :wink:
Lili: az 2. kép nagyon jó :arrow: Szinte világít a szeme!!! 8O
Az utolsó meg a legédesebb!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104492 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háááát.. nem tom..verekedés valahogy senkinek sem áll jól... oké oké.. tudom a hüle nézeteim :roll: Szó...inkább ne legyen fegyver a kezében...mert az se áll senkinek se jól a kezében ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104490 Írta: Lili

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104489 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem JÓL ÁLL neki a verekedés, de amúgy meg nem vall rá, h mindenkit csak úgy elmáholjn a 168 cm-jével ( :roll: :wink: )! :D

Zsoffija: nekem tetszik! - Meg a többi is! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104463 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: :arrow: always.ejwsites.net/images/porti01.jpg -nekem annyira nem tetszik ez a kép... :roll: 8O

Nekem igen :!: :D
ééédi... :oops:

Najó,én ezt találtam... :arrow: www.bagendinn.com/images/lij/tolij1.jpg
/nedeennéljobbislehetnemána"7fotója"... :( /

hümm-voltmán? www.bagendinn.com/images/lij/flowersgrinning.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.245 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére