Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 6 hónapja #107678 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem csak punnyadunk de OFFolunk is rendesen....ezt lécci ne... attól még mert Ela eltünt mostanság, még érvényesek a "szabályok" :P

Képek még mindig RULZanak :)

(bocs én is OFF vagyok... szó ezt ki lehet majd törölni..csak engem marhára zavar az OFF ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107663 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is van :wink: (hála Nikének), pont jó a mérete, belefér a társámba... :D

Hmmm... kicsit punnyad a topic, nem? :?

Szavaztam.. mien dolog már, hogy nem Lij vezet?! :evil:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107505 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én meg nem eszem csipszet..... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107482 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is van 1 Frodóóóóóóóóóm! 8)

__________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuuk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107475 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hihi,vígan vaok-van vatty 3 Lays-kártánk,és a legutóbbi-hurrrrrrrrrrááá!-végre Frodóóóóóóóóóóó :!: :dance: :frodo4:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107419 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, Hódica! Iszonyatosan gyönyörűségesek a képek! :P 8O

Valamelyik újságban olvastam Lij nyilatkozatát az italozásról:

Azt mondta, hogy ritkán szokott inni,mert nem szeret másnapos lenni, de, ha véletlenül mégis nagyon besikerülne, akkor a másnapot azokkal a haverokkal tölti, akikkel berúgott, hogy együtt szenvedjenek! :D

absolutepictures.com/display.php ... Wood@l=070 - nagyon cuki! :P

absolutepictures.com/display.php ... Wood&l=070 - ez varázslatos :P :P
lotrpics.123hostnow.com/elijah/EH.jpg - itt vajon mi történ? :D
lotrpics.123hostnow.com/elijah/e ... aculty.jpg - húúúú, nyammm, ez nagyon tetszik :P :P
lotrpics.123hostnow.com/elijah/e ... ensive.jpg - itt olyan kis szomorú :(
lotrpics.123hostnow.com/elijah/what2.jpg
lotrpics.123hostnow.com/elijah/e ... ffools.jpg

Lányok! Itt szavazni lehet a legsexisebb srácra (Orlando 38%-al vezet, utána Lij jön 28 %-al)
ucposters.com/sexyman.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107363 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja....nagyon ari! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107361 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem szoktam inni, de Lijval szívesen innék... amúgy szerintem nem iszik annyit :evil: . De a kép a cikkhez cuki volt, viszont már volt, de azért ari.
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pr.../fotr_london_001.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107336 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyönyörűek, édesek, aranyosak, szépek... stb. ien jelzők... a képek! Olvadozok itt ezerrel, és nincs aki fölmosna...

Telumehtar írta: Huhhh..megint valami szennylapban volt Lijről valami cikk hogy amikor iszik akkor mit csinál... grr..... Nemazért de ez szerintem CSAK rá tartozik... még ránk se elvileg....


Ez igaz... csak sajnos, aki színész lesz, annak ezzel is számolnia kell... :(

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107333 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.nelonen.fi/4pop/arkisto.phtml?clip=5

Talan meg nem ismeritek, egy finn honlapon talaltam:)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107320 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm.. mivel csak annyit tudok hogy mikor lesz a tali ezért felesleges beírni ;)

Egyébként képek nagyon édesek....
Huhhh..megint valami szennylapban volt Lijről valami cikk hogy amikor iszik akkor mit csinál... grr..... :x Nemazért de ez szerintem CSAK rá tartozik... még ránk se elvileg....

Bocs ha nagyon OFF voltam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107303 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ismételten csak azt tudom mondani,hogy nagyon jók a képek. :wink:
A Lays-es reklám nem semmi... :lol:

Képek:
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/patsnew8.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/blueeyesbaldhead.jpg -azok a gyönyörű szemei... :oops: :P :P
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/japanint2.jpg

Ja talit vki nem akarja beírni a Találkozások topicba? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107271 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Jaj, de rég voltam már itten!

Szuperek a képek!!! Jó újra Lij-os képeket nézegetni! :oops: 8)

Lesz tali??? Jupí! Márc. 22-e felőlem jöhet!

Juj...haláli édes lehet abban a Lays-es reklámban! *olvad, folyik...*

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107228 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek mennyi kép 8O :D :D :D most nem tudom megnézni, mert a suli gépei enyhén öregek, de majd otthon csöpögök... :D :D

a tali, lehet hogy jó; bár anyuval most nem vagyunk v.mi jól, de talán majd meg tudom győzni :? :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107193 Írta: Ringbearer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107167 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lays chipses reklám, behalás! :lol: :lol: :twisted:
Most meg ő van a Lays kártyákon...
eurosport.ifrance.com/SimplyElijah/lays.html

A farmerreklám: eurosport.ifrance.com/SimplyElijah/mediagal.html
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... anine.html - Ezt csak azért raktam be, mert olyan muris, hogy a neveiket kiírták, mintha nem ismerné már őket ország-világ... Öööö... melyik is ő? Középen a harmadik??
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... afour.html - nálunk miért nincs ilyen műsorfüzet???
eurosport.ifrance.com/SimplyElijah/frodogal.html - imádom, amikor így néz 8)
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... ive12.html
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... five3.html
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... five4.html - a kis szakadt :D
eurosport.ifrance.com/SimplyElijah/simply19.html
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... lyten.html - már biztos volt, de ezek a szemek...
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... ynine.html
Na jó, abbahagyom, nem tetszik ez az oldal, túl sok mellette a töltelék... Meg már biztos láttátok is őket... :roll:

De a chipses azért jó, nem? :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107164 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, ez nagyon tetszett! 62.146.60.115:8077/./data/media/13/aov.jpg

Én is hoztam valamit, már lehet, hogy láttátok:
www.ejwsites.net/addon/memory_std.html

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107152 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107106 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem sztem csak márc22 lenne jó... :?

Lili: tökjók a képek, kár hogy csak lementéssel lehet őket megnézni!
Az első képen az a pofi... hááát... 8O :D De Liv mennyire meghízott...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107088 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Télleg nagyon jók a képek hódica! :wink:

És is hoztam hármat nektek:
:arrow: always.ejwsites.net/images/elijahlivrare.jpg -ezért Lij-nek ez az arckifejezése nem semmi... :roll: :?
:arrow: always.ejwsites.net/images/q_01.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/q_02.jpg -ez sztem aranyos csak az a másik manus nem kéne oda... :? :lol: :P

Nekem mindegy hova megyünk a Lij-es talin csak majd vki mondja el,hogy hogyan jutok el az adott helyre... :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107084 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107018 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem jó a 22.... 31.-én plííz ne legyen!!!!
Szó...Kicsi@ hétvégén csak 4től van nyitva :P Esetleg.... huhh nem tom..nincs ötletem.. majd megkérdezek vkit....

(bocs OFF)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106988 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne márc 22-én!!
Lehet, hogy akkor lesz a színdarabos tali is!
Borzalmasat álmodtam! Azt álmodtam, hogy én vagyok Frodó, beborulok a Holtlápba, és akkor jöttek a halottak, és húztak lefelé...
És engem még Gollam/Szméagol sem húzott ki! :?
Nerwen! Amiket beraktál nekem nem jön le!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106972 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, a DP-be... attól függ, mennyien leszünk, mert ha sokan, akkor nem hinném, hogy ott jó... összelehet tolni asztalt, igaz, de sztem annak nem naon örülnek... :D
Kicsivilágba esetleg...?
:?

Ezerszer látott képek, de akkor is aranyosak:

elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=2501
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=2520
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=2521
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=2526 - itt annyira éééédeske!!!
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=3178 - ezt a pofit :D :D
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=598 - ezt a filmet is jó lenne megnézni mégegyszer...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106953 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem mindegy hol talizunk. DP?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106927 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szóval akkor megállapodhatunk március 22.-ében?Csak mert akkor be kéne írni a Találkozások topicba,mert nagyon sok tali lesz mostanában és nehogy egybeessen vmelyikkel... :roll:
És hova akarunk beülni?

A képek nagyon aranyosak.
Örülök,hogy az a kép annyi mindenkinek tetszett. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106901 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

képek még mindig rulznak 8) :D
a tali lehet hogy jó, attól függ, hogy 22. mien nap, és hogy hánykor talizunk :? :) (mozi sz.tem ne legyen, mert akkor ne tudunk annyit dumálni, meg nincsen túl sok lém se :oops: :lol: :( )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106866 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Némi flu után újra itt.
A Franka témához csak annyit, hogy őt bemutatta a mamájának ezzel is hangsúlyozva, hogy mennyire komolyan gondolta. Sőt amikor az egy gyűrűt PJ odaadta Neki ,azt szánta eljegyzési gyűrűnek, de miután Frankának nem kellet, megtartotta magának és nem is adja senkinek (mármint a következőnek)sem.
Ezt valami tv-showban mondta, én meg az unokahúgomtól tudom aki texasban él(oda ment férjhez) és nagy rajongója mind a könyvnek mind a filmnek.


members.fortunecity.co.uk/obfan/pictures/orlando122.jpg celebrity-exchange.com/postcards/images/cards/actors/elijah.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106846 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a képek naon arik!!!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.572 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére