Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 6 hónapja #106822 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: jóvan, akkor Woodista, csak mások Orlisták meg Vigisták, nem Mortensenisták... , szal ez megkavart :oops: :lol: Na mind1 :)

A képek 8O :D :D :itscool:
Én nékim márc. 22 is valszeg yó :roll: :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106751 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képek:
:arrow: always.ejwsites.net/images/rare1.jpg -éééédes... :P


Lili! Eze a képen tényleg nagyon-nagyon jól néz ki 8O 8O Oan sexi :P
(Bár ő mindegyiken nagyon jól néz ki :lol: )

A rossz szokásokról csak annyit, hogy nekem is van bőven :lol: , de az inkább maradjon homályban! :oops:

always.ejwsites.net/images/hitkrant01.jpg
always.ejwsites.net/images/torontolijhuge1.jpg
always.ejwsites.net/images/lijnewroadshow5.jpg
always.ejwsites.net/images/h_02.jpg

Szerintem a hangja is nagyon jó!!!! A szinkron után féltem, hogy milyen lesz az eredeti hangja a három szépségnek (Lijnek,Viggonak,Orlandonak), de szerencsére mindegyiknek szuper! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106746 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ring-bearer írta: Iowa: Ezer Hantale len a képekért!!! :wink: :D


Ez köszönet akar lenni, mert sorry, de nem tudok tündéül. Írtó rossz, mert már mindenki tud, Én meg semmit, kivéve elköszönni. Nagyon büszke lehetek magamra. :(
Én is hoztam pár képet, amiket most fedeztem fel, bár valószínüleg már láttuk Őket.
Mindegy Lijból sosem elég. :roll:
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pu.../other/public037.jpg
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pu.../other/public036.jpg
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pu.../other/public023.jpg
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pu.../other/public053.jpg
www.allstarz.org/~elijahwood/pictures/pu.../other/public067.jpg
Holnap is rakok be. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106730 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naon jók a képek :wink: Főleg az a kardozós :D

Nem Lijista, hanem woodista! :D (najó nem akarok kötekedni, csak úgy tűnik... :roll: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106723 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
énnekem nem jönnek be a képek........... :(

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106721 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106707 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én nem nagyon szeretek ilyeneket mondani.....de rohadt ari a képeken!!!!!!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106702 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Ezer Hantale len a képekért!!! :wink: :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106643 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Huhhh... Iowa utolsó linkjéről jut eszembe... nem tudjátok mi lett Nyuszival? (gyk: Nyúlhopsz!) Nagyon eltünt már egy ideje :( :(

Jah... ööö.. márc. 15. ?


Nyulhopsz tényleg naon eltűnt - pedig ő volt aki anno nyitotta a topicot. (mien jó is volt a régi fórumon, még régen, amikor minden topicba Lij-ról beszéltünk, mert a woodisták voltak a legtöbben! most már ez sem így van :bawling:

Igaz, márc. 15. nem a legjobb... márc 22 az már jobb... :D szoval sztem az jó időpont.
Szerintem csak üljünk be vhova dumálni, képet nézegetni, meg ienek. :wink:

Áh, a képek naon szépek!

Lili írta: always.ejwsites.net/images/rare1.jpg

ez naonnaonnaon jóóóó :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106596 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi! :D


de rég voltam itten([size=9:2kuiinro]hülye matáv[/size] :evil: :x ), de mennyi kép 8O :wink: és minegyik olyan cukor :lol: na jó, nem enyelgek itt nektek :oops:

itt van pár kép a Try 17-ből :arrow:
www.bagendinn.com/images/lij/elijahhat1.jpg
www.bagendinn.com/images/lij/try17still2.jpg
www.bagendinn.com/images/lij/try17still1.jpg


www.bagendinn.com/images/patsnew1.jpg
8) :lol: :lol: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106584 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Andragorn írta: Egyébként az, hogy rágja a körmét, cigizik és kávézik szerintem az ő magánügye és nem hiszem, hogy ettől kevésbé szeretjük őt.
Mindenkinek van valamilyen rossz szokása, nem?

Teljesen egyetértek veled.Én attól,hogy van néhány rossz szokása még ugyanúgy imádom!!! :wink:
Meg persze nekem is vannak rossz szokásaim,de azokat nem árulom el... :tongue:

Képek:
:arrow: always.ejwsites.net/images/rare1.jpg -éééédes... :P
:arrow: always.ejwsites.net/images/rare2.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/patsnew2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106468 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Végre felpezsdült az oldal!!
A képek naon gyönyörűségesek 8O :P

Hoztam én is egy pár képet:

always.ejwsites.net/images/newym.jpg -egy kócós kép :D
always.ejwsites.net/images/efs24.jpg -itt még mini hajjal is jól néz ki :)
always.ejwsites.net/images/edna_scan.jpg
always.ejwsites.net/images/newpicbliss.jpg
always.ejwsites.net/images/cuteas.jpg
always.ejwsites.net/images/cuteas2.jpg
always.ejwsites.net/images/norah01.jpg

Egyébként az, hogy rágja a körmét, cigizik és kávézik szerintem az ő magánügye és nem hiszem, hogy ettől kevésbé szeretjük őt.
Mindenkinek van valamilyen rossz szokása, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106407 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arik a képek! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106379 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen mindnyájatokhoz! Rég juttam el ide!
www.art.com/asp/sp-asp/_/ui--E66 ... h_Wood.htm :arrow: no remélem ez műxik, mert sz'tem irtóan cukorfalat :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106322 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj de nagyon tetszenek.....Nem tudom hogy kell képet beszúrni,de ezen az oldalon vannak újy Try17 képek!!

www.bagendinn.com/Lij.htm

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #106320 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Telu:jó,hogy szólsz teljesen elfelejtkeztem róla,hogy ünnep lesz... :oops:
Szóval gondolkoztam a dolgon és elég necces ez az egész.Sztem elég kevés minden lesz nyitva.Tehát akkor mi lenne ha 3 hét múlva lenne a tali :arrow: március 22?Sztem bizti jobban járnánk így...De ez csak egy ötlet. :roll: És bocs,ha az agyatokra megyek...[size=9:579bf2pw]Néha sajna azután [/size][size=9:579bf2pw]gondolkozom miután cselekedtem... :cry: :roll: :oops: [/size]

A rossz szokásai közül engem inkább csak a cigizés zavar egy kicsit,mert tönkreteszi vele az egészségét. :evil: :(
A kávézás meg sztem nem is rossz szokás... :roll:

Képek:
:arrow: always.ejwsites.net/images/japanb01.jpg -mosson fel vki... :lol:
:arrow: always.ejwsites.net/images/japanb02.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/japanb03.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/try17still2.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/elijahhat1.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/images/lij/try17still1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106308 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello hello!

Jujjjj... ezek a képek 8O :oops: *nyálcsorg nyálcsorg*

Engem nem zavarnak a rossz szokásai...se az hogy cigizik se az hogy rágja a körmét se az hogy kávézik... ezeket bizzuk rá ;)

Huhhh... Iowa utolsó linkjéről jut eszembe... nem tudjátok mi lett Nyuszival? (gyk: Nyúlhopsz!) Nagyon eltünt már egy ideje :( :(

Jah... ööö.. márc. 15. hááát... nekem asszem jó...de az ünnep miatt lehet hogy kicsit gázosl lesz... minden zárva stb. meg ha felvonulásba botlunk... de egyálltalán mit akarunk csinálni? Mozizni megint vagy csak beülni valahova és dumálni egy jót? :) (ha mozi akkor ne a TTT-t nézzük meg könyiii.... asszem akkortájt jön ki a Ghostship Karl-al ;) )
Szó, emberek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106295 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A kávézást az nem feltétlenül rossz szokás, de akkor sem örülök, hogy sok kávét iszik. :roll:
A körömrágás engem nem zavar, ennek ellenére is szép a keze! :D

Iowa, ez a kép naon aranyos!!
Dez, amiket te linkeltél, azok is!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106290 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a rövid haj mit sem változtat Lij tökéletességén. A kávézás Én úgy gondolom nem rossz szokás, nagyon kevés ember van aki nem kávézik. Nem magunkra gondolok. A körmét igaz, hogy rágja, de nem pont amiatt szeretjük, és nekem a figyelmem általában, a szemeire hárul, meg az egész gyönyi arcára, testére, mint a kezére. :roll:
kep.tar.hu/ejw/images/pic1645104.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106289 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát most olvadtam el... 8) 8O

Cserébe itt egy pár tőlem is :D

www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=538
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=542 - ez a szín csak elrontja a szeme kékségét!
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=545
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=3284
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=3253 - vagy nagyon leégette az ujját, vagy nem tudom... na ez a túl rövid haj számomra, de akkor is édi 8)
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=550
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=507

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106288 Írta: Sesy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106281 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nincs eltorzítva? Akkor jó! :D (a szinkronban viszont naon elvan! :? )

Sztem az, hogy utálja Gollamot, az valószínűbb :D De legalább egy kicsit együttörülhetett volna Frodóval, amikor oan reménnyel és örömmel nézett föl rá...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106280 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ő torzítja el, legfeljebb lelassították, de nem hiszem.

Samut nem figyeltem a nyuszisnál, de lehet, hogy csak nem szerette volna sírni látni Frodót. Vagy utálja Gollamot... :roll:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106261 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg kávézik is... :(

Az a nyuszis rész naon aranyos, de ott mindig elszomorodom, amikor fölmosolyog Samura, a szeme fáradt meg könnyes, Samu meg oan morc fejet vág, és elfordul...
Amikor a végén azt mondja, hogy "They here", akkor ugye el van torzítva a hangja? :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106253 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem hiszem, hogy csak a körömrágástól van, mert öcsémnek is ilyenek a körmei, de ő nem rágja. Egyébként milyen higany-természete lehet, ha a feszültségét így vezeti le! És lehet, hogy a cigarettázást is ezért kezdte el.

Ma megnéztem megint a TTT-t, és hát ha lehet, még jobban beleestem... Mikor a végén a Gyűrű kezdi hatalmába keríteni és lassan beszél... 8) Meg ahogy nevet, mikor Gollam az ölébe pottyantja a nyuszikat! :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106244 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amikor voltunk multkor (vagy az előtt) TTT-t nézni, egy csaj annál a résznél, amikor Frodó dédelgeti a Gyűrűt, és ugyebár mutatják a kezét közelről, azt mondta (persze jó hangosan):
- De béna keze van!

Hát majdnem mondtam neki vmit... :x :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106236 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anyum az elöbb mosott föl :roll: Ezek a szemek! Váááááá!! Behalogatok...
[size=9:m43ie4rx]Hehe, én is rágom a körmöm, de azért nem annyira mint Lij...[/size]

www.petertangen.com/pages/portra ... jah02.html

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106206 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hosszas rábeszélés után a barátnőmmel megnéztük a Gyűrű szövetségét DVD-n. :D (ő egyébként még nem látta)
Épp annál a résznél tartottunk, amikor Frodó a gyűrűvel barbrál, és közelről mutatják a kezét a tövig rágott körmeivel együtt. :( (Ilyenkor mindig arra gondolok, milyen jó, hogy és leszoktam róla)
A barátnőm egyszer csak megszólalt:
- Milyen sokáig tarthatott, amíg ilyenre megcsinálták a kézét!
-:oops: Ööö... rossz szokás, rágja körmét.
- Tényleg?! Egyébként illik a szerephez. 8O

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 6 hónapja #106178 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem nekem is jó :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.752 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére