Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #102262 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aug Drága: Elárulod hogy holnapután hányra jöszöl?

Jah... a film nem volt nagy szám.. csak nem tudtam röhögni az állapotom miatt... de azért édes volt :) Jah.. meg a Faculty se rossz :lol: a film maga nagyon rossz de azok a jelenetek.. Lij milyen szépet csúszik.... ennél már csak a Jégvihar rosszabb :lol: Ugye Dodiee? :mrgreen:
Bocs, csak fél szemmel a Faculty-t nézem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102261 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ari kis film!

Jut eszembe remélem van ORF-unk. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102259 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Muffloon?? 8O Mi van? :lol:
Az elég röhej volt, mikor vmi bika megjelent a gariba ozt ozt. Izé. Egen, szal nyem emléxem a részletekre :oops: de vicces volt.
A film télleg nem nagy szám, kicsit lelkizős, és nem szeretem az olyanokat, mer lehangolnak meg nem szeretek sajnálni másokat.
Kuty ari volt.

Iowa: hihi, az egész a f*ck you...-on alapul. Idegbeteg család. Főleg a papi. Hihi, ahogy megy! Összevissza toporog, mint aki bexart :mrgreen: Meg meg...ah leírhatatlan :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102256 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Iowa: én is nézem néha az Osbournokat, hehe tök poén az egész :lol: De csak azért me egyik oszt.társam nagy példaképe Ozzy gitárosa ozt mondta nézzem (nem tom mi köze van a családho a gitárosnak :lol: )

Sesy: jah, Culkin, csak nM ugrott be a neve. Mem tom, úgy emléxem, h ő az :?


Biztos jó lesz. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102252 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Basszus! Épp, hogy hazaértem a suliból:
Anyám: Van vk. a tv-ben... :D
Én (*hisztérikusan*): UGYE NEM ORLI??!!
Anyám: Nem.
Én: Akkor nem érdekel... :roll:
Anyám: Hát, nem Orli, de az a kis hobbit. :)
Én: MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII??!... 8O

:D Úgyhogy végre láttam a Radio Flyert is, és haláli aranyos volt azt leszámítva, hogy maga a film 1 akkora állatság, hogy fetrengtem rajta a röhögéstől! :? :twisted:
(A kedvenc idézetem /igaz nem Lijtől/:
"Egyszer megijedtem, mert túl közel repültem egy mufflonhoz." 8O :biggrin2: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102249 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: én is nézem néha az Osbournokat, hehe tök poén az egész :lol: De csak azért me egyik oszt.társam nagy példaképe Ozzy gitárosa ozt mondta nézzem (nem tom mi köze van a családho a gitárosnak :lol: )

Sesy: jah, Culkin, csak nM ugrott be a neve. Mem tom, úgy emléxem, h ő az :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102245 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Radio Flyerbe azt a kis öcsit játszó szinészt h utálom! A filmbe édi volt, de a reszk. bet.be síkítíni tudnék, meg magától a sznésztől is. Na miknd1, nem tom, de rám jött az uátlhatnék


Hm, Culkin-ra gondolsz? Szerintem ő a Jófiúban játszott együtt Lij-al... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102244 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Iowa: Igen, igen pontosan.. jah és kösszike :)

Öööö... jajj.. bekapcsolom a TVt rákattintok az HBOra és mi megy? :) Radio Flyer... jeeee... úgy örültem...hát Lij kiskorában is valami tündér volt :) )))


Szív. Akkor a talin talizunk.
Lesz az az Obsurne vagy mi, bocsi, de a nevét így nem tudom. Láttam ebből a ,,sorozatból" egy kis részt valamelyik nap az MTV-n. Abból a családból énekel a csaj, most van egy száma Sut up! címmel nem?
Felveszem.
Én már korábban felvettem a Radio Flyert, meg már múlt év májusban láttam, Lij írtó aranyos benne, nagyon szeretem azt a filmet, mikor először láttam nagyon meghatott, de a Háború vezeti a meghatódottsági listámat.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102231 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Radio Flyerbe azt a kis öcsit játszó szinészt h utálom! A filmbe édi volt, de a reszk. bet.be síkítíni tudnék, meg magától a sznésztől is. Na miknd1, nem tom, de rám jött az uátlhatnék :twisted:
Lij viszont icipici tündérke volt :lol:

Ok, akkor 12-kor DP elött keresek egy lyányt, aki tök darkos meg depis és könyvecke van a kezében :roll:

Ah, mennyi nyú fésszel fok talizni, hajjaj. Tök yó :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102220 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Igen, igen pontosan.. jah és kösszike :)

Öööö... jajj.. bekapcsolom a TVt rákattintok az HBOra és mi megy? :) Radio Flyer... jeeee... úgy örültem...hát Lij kiskorában is valami tündér volt :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102218 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Muszáj megvennem azt az újságot. Lij!!!

Telu: fel a fejjel, remélem elmúlik nálad ez a depis hangulat, mert sajnálom, hogy szomi vagy. :(

Akkor szombaton a DP előtt 12:00-kor talizunk? Csakhogy pontosat tudjak, meg anyámnak is kéne valamit mondani.

Nagyon cuki, imádom ezt a képet:
always.ejwsites.net/images/studioscan.jpg
COF: always.ejwsites.net/images/rebeccacof.jpg
Gazda, gazda... always.ejwsites.net/images/madmoviesscan.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102213 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry: Csak a Radio Flyer végére sikerült hazaérnem...
De hogy lij milyen édes gyermek volt :D . Nem mintha most nem lenne az (mármint nem gyermek, hanem édes :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102167 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hódi, Thaur: Értetek meek akkor ;)


értem garantáltan fél1-re jöhetsz 8) :D

amúgy sz.tem igyekezni kéne a jegyvétellel, mert én jártam úgy, hogy csak a 2. sorba volt 1 órával a kezdés előt :? :D -persze attól függetlenül szupi volt Lij cuki fejét kb. 5 méterről bámulni :lol: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102157 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen nekem megvan..nem mondanak semmi újjat.. a hobbitos képnél elcseszték a felsorolást.. Pippin és Truát megkeverték :roll: Na mind1.. ha kell viszem a talira..jah meg még viszek valami jó kis dolgot :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102151 Írta: Leara
Leara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

bocsi ha félbeszakítom az egyeztetéseteket! csak azt szeretném kérdzeni,hogy megvan-e valakinek a Sorry 2. száma!mert van benne 2 oldal Lij-ről! :wink: ha valamelyikőtöket érdekel berakom.semmi különös, de ha mégis érdekelne! :)

...elszállt az Ősi Nyugatra, s a regék és dalok eldái eltűntek mindörökre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102148 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huhh...akkor 3/4 2kor kezdődik... megjegyeztem...nem tudom hányan leszünk fogalmam sincs..ha valakit otthagyunk az gyorsan telózzon.. Hódi, Thaur: Értetek meek akkor ;) Hm.. akkor a McDöncibe megyünk... de akár filmkönyvet is lehet nézegetni, vagy kimenni sétálni...ahogy nektek teccik... részemről el leszek foglalva a rosszkedvemmel :P
Thaur: A három azaz négy édeskéről hozzd a képeket plíííz ;)

Szal 12kor tali a DP mozi elött.. holnap után.... keressétek a hülyülő társaságot ;) Jah meg a Szilmarillokos emberkét...
byez

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102061 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jelentem, negyed1 és fél1 között ott tudok lenni a mozi előtt 8) :D tök jó, tudok majd egy csomót dumálni, olyan rég taliztam veletek :D :P :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101989 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101965 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Onering írta: [/b]Nem tom, ti h tuggyátok, de asszem vhol olvastam, h Lij szerepelt az Osbourne-okban. Jól tom?


Igen, én is olvastam (asszem a Bravoban volt...), és láttam is belőle képet...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101964 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: Igen, azt mondtam! :wink: Szóltam Rayannak, aszonta, valszeg csak a talira fog eljönni utána, de majd még győzködöm! :D
Jaja, a 3/4 2 sztem naonnaon ideális időpont! Szupi!

A DVD-t én is láttam ( :P ), a Házimozi magazinban található! Tök jó benne Lij eredeti hangja! És ahogy nevet!... :up: Cuki!

Lehet, h olvastátok már, de holnap: csütörtökön az HBO-n 14:45-kor lesz a Radio Flyer , ugyanazon napon este az ORF1-en 23:55-kor Az Osbourne-ok 9. Nem tom, ti h tuggyátok, de asszem vhol olvastam, h Lij szerepelt az Osbourne-okban. Jól tom?

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101963 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is jó az időpont! Sok idő van előtte a dumcsizásra! :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101886 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: Sz'tem én is ott vagyok délre, de az is lehet, hogy kicsit előbben, vonatomtól függik (meg hogy jó metróra szállok-e :oops: ). Holnap tudok biztosat szólni.
Elanor: Az pont megfelel :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101870 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor:sz.tem tökéletes lenne :roll: :D :D de nem csak holnap jelenik + moziműsor???? 8O :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101852 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csajok, az első feliratos vetítés a DP-ben háromnegyed kettőkor lesz! Az megfelel nekünk?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101825 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudna valaki segíteni abban, hogy hol lehet Frodós plakátot szerezni? A barátnőmet lepném meg vele.
Előre is köszi.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101821 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És Dez is jön (csak még mindig nem szólt...)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101816 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódi: Én tesóm is azért vette meg :) )))

Ööö..akkor akik eddig jönnek jah és h. hányra:
Onering (accem valami olyasmit mondál hogy egésznap ráérsz..jah és Rayannak plííz szólj ;) )
galad (szintén valami ilyet mondtál)
Thaur ( elédmegyek 1re OK?)
hódica (szintén elédmegyek)
Nerwen! (12 óra)
Aug (passz)
Iowa (12 óra)
Sesy (12 ó.)
Elanor (12 ó.)
Dodiee (nah.. Tőled semmir se took... mindjárt irok)
Even (kérdőjeless)
eirwanne (mikorra jöszöl?)
Sil (kérdőjeless)
Iru (kérdőjeless)

Lili lélekben és én ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101660 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: hehe..most láttam részleteket a Facultyból :lol: Hehe..hát ez a film :) végigröhögtem az egészet :lol: :lol:


Most láttam v.hol, hopy v.melyik DVD magazinhoz Faculty DVD-t adnak ajándékba 8) :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101639 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jujj..bocs az offért:
Sesy: Most látom hogy megint újult a honlapod :) nagyon jó lett ügyi vagy.. hm.. a fórumot is csak most láttam megint :) Szóval nekem nagyon teccik az új ;) Csak így tovább ;)

/ON

hehe..most láttam részleteket a Facultyból :lol: Hehe..hát ez a film :) végigröhögtem az egészet :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101558 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

www.extra.hu/lothlorien bocsi az ingyen reklámért, de van sok Frodós kép a Galériában, azt meg lehet nézni

Bekukkantottam, mert nem sok időm van, de amit láttam az magáért beszél, nagyon szupi. Ügyi vagy, de tényleg, és szerintem nem volt ingyen reklám érdemes megnéznie mindenkinek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.420 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére