Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #100197 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Eggyáltalán nem ciki szvsz... régen mindig volt...csak mostmár a legtöbben ismerik egymást szóval nem visszük már összevíssza...öh..csak az a gáz ohgy nem tom hogy hol van az enyém :) Lehet ohgy én a szervezősben jövök ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100190 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én biztos, hogy ráérek előtte. És figy, naon ciki lenne ien kitűző névvel? Csak mert a talikon mindig vannak emberkék, akikről nem tudom, hogy kicsodák... :oops: de persze nem muszáj... :wink:

Heh, a film elején akkor mindenhonnan sóhajtások várhatóak? :D Jaj de tökjó... :)

www.bagendinn.com/images/fg1.jpg - vááá.. :oops:
www.bagendinn.com/images/fg2.jpg - éééédes
www.bagendinn.com/images/fg3.jpg - *olvad*

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100180 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello hello!!!

Nos: Nerwen!: Ha akarod adhatok sz-e-m-é-ly-l-e-í-r-á-s-t ;) Ha kell akkor priviben küldöm...jah és mivel én vagyok aza dzervező féleség...márha én vagyok :roll: akkor viszek vmi könyvet is ha kell... természetesen Tolkienont ;) Öh.. igen egyik oldalomon Aug ül :) ;) BoZ RULZ ;) Haldír RULZ ;) (a másikon meg Thaur ;) ) Remélem senkit se fogok zavarni... ;) Jah...
Elanor: Nem csak arra... asszem mindeneggyes Trufa v. Pippin megjelenésnél nyüszitettem..nah meg Haldírnál :mrgreen: ott aztán.... hihi..meg még csomó szereplőnél...a végén én asszem nem Lijnél fogok a legjobban sikítani :mrgreen:
Nos akkor elötte ki ér rá? :)

A moziból nem hiszem hogy kizárnak Minket...szentem már megszokták :)

Jah...a képek nagyon jók ;) Avalon..nah lemaradtam :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100178 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: erwianne:okéé :) Akkor ezt még megbeszéljük :wink:
Aug:nem leszel egyedül :twisted: De azért Lij is megkapja a magáét!Heheheee :twisted:
Ki fognak zárni minket a mozibóól! :lol:


A multkor sem zártak ki :wink: és ugye tapsolunk a New Line logónál is, ez elején? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100167 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
erwianne:okéé :) Akkor ezt még megbeszéljük :wink:
Aug:nem leszel egyedül :twisted: De azért Lij is megkapja a magáét!Heheheee :twisted:
Ki fognak zárni minket a mozibóól! :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100166 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100159 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Best-ben van benne. Pontosabban inkább a szereplőkről 1 cikk. Lijről csak annyi van, hogy tőle tudhatjuk, hogy milyen volt a forgatáson a csapatszellem, meg 1 idézet, hogy "Magunkra tetováltattuk a tünde 9-est. Bla-bla-bla!"
Sesy: én akkor is Haldírnál sikítok hangosan!! :twisted: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100156 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj alig várom a tapsot meg a sikítáááást! :D De azért - ha már woodisták vagyunk! - olvadozzunk hangosabban a Lij-os jelenetknél, és a Haldírosoknál kicsit halkabban! 8) (mmint, aki Haldíros:)

Volt az Avalon??!!! Basszus! :bawling: Teljesen kiment a fejemből!! Nekem is kölcsön adná majd vki? :?:

Lehet, hogy rosszul láttam, de azt hiszem, a Storyban is benne van Lij. De sajna csak messziről láttam a buszon vkinél, szal nem biztos.

:mrfrodo:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100148 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nerwen! Menjünk együtt?
Ja, és nehogy naon csettelős szaga legyen hozzászómnak: IM-ben Lij poszter, de ezt gondolom majd' mindenki tudja! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100142 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Jaj nagyon jól esett,amiket írtatok,most már kicsit jobb kedvem van... :D :( (főleg,hogy hószünet van nálunk :lol: )
És aztán tessék helyettem is olvadozni Lijnél a moziban :wink:

Az Avalonról meg teljesen elfelejtkeztem nem tudom,hogy lehetek ilyen hülye... :oops: :confused2:
Vki nem adná majd kölcsön?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100132 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
erwianne:ne izgulj, én is most mek először :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100127 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KÖSZÖNÖM! :D Már csak azt áruljátok el, hogy mikorra, hová, és hogy lehet odajutni a Keletitől!!!
Az Okéban is Lij van!!!
:frodo1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100125 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
erwi: Ez nem kérdés!!! MUSZÁLY JÖNNÖD!! :D
Ja! Úristen! majdnem elfelejtettem:
A 100x Szép-ben Lij interjú egy gyönyörű képpel!!! Rohanás az újságoshoz!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100122 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Brühü, én még plö nem voltam még eccer sem talin, sőt nem is vagyok bpesti :cry:
Azért mehetek? Lécci, lécci, lécci!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100119 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Más: ma éjszaka Avalon, ne feledjétek!!

[size=9:rawgty26]Telu: film közepe :arrow: csak nem arra a jelenetre gondolsz, ahogy Haldír áll az esőben???? ;) Azt úgy bírom, akkor mindig tök nagy kuss van, csak hatalmas sóhajtások hallatszódnak Telu és Aug irányából :mrgreen: [/size]


Milyen Avalon? Micsoda? :roll: :? (bocs, h ilyen tudatlan vagyok...)

Öööö...hát igen! Mellettem az 1ik hely mindig foglalva van Telunak, mert utálok 1edül égni, 2en + még poén is! :P :D
Hódi: Arik a képek. Honnan vannak?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100114 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:köszi, imádlak, hálám a sírig üldözni fog :D :D :D :D :D 8) tök jó, hogy veletek nézek TTT-t :wink: meg elég sokmindenkivel még nem is találkoztam, szóval szupi lesz 8) :P ja és persze én is fogok ám olvadozni( :lol: )...főleg Haldírnál meg persze Lijnél :P :P


*hódi most nagyon-nagyon boldog*


képek
www.bagendinn.com/images/lij/sunshine30.jpg www.bagendinn.com/images/lij/sunshine31.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100043 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!
Igaz, hogy feb 15-én TTT nézés?
:D Hol és mikor? Valószínűleg tudnék menni...remélem.
Kik jönnek még? :roll:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100002 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Eh, túl vok a vizsgán, 4-es lett :)
Tali:én is gyüszök!Mostmár télleg! :)
De vmi személyleírást v vmi kérnék me +int elkavarok...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99966 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: jövök, jövök, jövöööööööööööööööök!!! :)

Síkítás: hát igen, egységben az erő :arrow: sokan leszünk, sok woodista, megjön az ember bátorsága ;)
De akkor az ő nevénél legyen a legnagyobb ováció, mert elvégre ez egy Lij-os tali lesz!!! :)

Öööö...nemtom, hova kéne beülni...vmi közeli helyre kéne... a DP belül is lehet esetlége, ha nem lesznek túl sokan.

Lili: én is sajnálom, mert így is kihalóban lévő faj vagyunk, mi woodisták, ezért tényleg mindenki számít ;)

Más: ma éjszaka Avalon, ne feledjétek!!

[size=9:vabtrwhj]Telu: film közepe :arrow: csak nem arra a jelenetre gondolsz, ahogy Haldír áll az esőben???? ;) Azt úgy bírom, akkor mindig tök nagy kuss van, csak hatalmas sóhajtások hallatszódnak Telu és Aug irányából :mrgreen: [/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99965 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!

Azért ugye sajnáltok egy kicsit,hogy én nem mehetek Frodós talira? :bawling: :bawling:(oan szomorú vagyok :cry: ) Télleg mikor is lesz a következő? :lol: :lol:

A képek továbbra is jók,anyuék nem tudják mitől olvadozok a gép előtt... :)

Ja és képzeljétek mi történt:az egyik osztálytársam kirakott egy Lij-es posztert a faliújságunkra az a sok hülye fiú meg össze vissza szúrkálta gombostűkkel mondván,hogy Lij-nek oan ronda feje van... :evil: :evil: :x


Lili: ÉN SAJNÁLOM, H NEM JÖSSZ!! :cry:
Amúgy nálunk a padom van teleragasztva GyU-s dolgokkal (meg még néhány másik oszt. társamnak), és csak attól mentek tönkre idáig a képek, mert rájuk csöppent a víz (havat dugtunk 1más hátába a szünetben, úgyhogy vizes lett a padom! :x ), de majd hozok újjat! A többieknek meg +mondtam, h aki hozzá mer nyúlni a szent képeimhez, az +hal! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99940 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huhh...láccik hogy hanyagoltam ezt a topicot... na szóval: Hódi: Felőlem lehet 13 után OK ? ;) Majd akkor csütörtökön tudjuk csak véglegesre lefixálni ;) olyan 2 körül Mindenkinek OK? Jah.. elötte szentem beülhetünk valahova ha gondoljátok...amíg a délutánosok megérkeznek... na mit szóltok? egyébként meg a hivatalos találkozás amikor már a mozi a célirány az az előadás kezdete elött minimum 1 fél órával lesz...tehát ugy számolljatok... és kérlek Titeket hogy legkésöbb péntekig Mindenki döntse el hogy jó-e neki vagy sem mert nem akarok majd az uccsó pillanatban telefonálgatni hogy "Jössz akkor vagy mégse?" Tudom,tudom... csütin adják ki a moziműsort és péntek reggelig kell eldönteni ami kis idő dehátezvan.... jah és a hivatalos találkozási pont a mozi elött lesz... (lesz olyan aki még nem volt talin? mert ha igen akkor szóljatok ha valami gáz van ;) ) Elötte ki ér még rá? És ha ráértek akkor elötte hova menjünk? Jet? Kicsi@Világ? vagy a DPben valahol? Plíz kéretik válaszolni.... Lili: Nagyon sajnálom hogy nem jösz..de télleg :( Hogy mikor lesz a következő aztmég nem tudni.... az a gáz ohgy Telcontarék betettek most egy csomó kirándulást ahova szvsz érdemes lenne elmenni... szóval..de majd kitaláljuk...és ugyis lesz valamikor..
Nos Hódi akkor megfelel? :)

Öh...sikitozás,taps egyebek...: Sesyék tudják már hogy Auggal elég...járatosak vagyunk az ilyenekben :mrgreen: ;) Szóval sikitás az fog menni..a taps is...de aztán ne nézzetek hülyének amikor a film közepén elkezdek olvadozni... nah asszem minden lényeges dolog leírtam... most megint kérem hogy aki jön az jelezze megint... privi email, SMS, vagy itt..ebben a topicban...hogy ne kelljen 2-t körbenéznem...
Nah,,,,ppáááá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99912 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nálunk most volt egy ien "legvirágosabb, legszebb" tanterem verseny, és a fizikateremben kiraktak GyU-s posztereket. Hálistennek azt még nem szaggatták le...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99909 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Azért ugye sajnáltok egy kicsit,hogy én nem mehetek Frodós talira? :bawling: :bawling:(oan szomorú vagyok :cry: ) Télleg mikor is lesz a következő? :lol: :lol:

A képek továbbra is jók,anyuék nem tudják mitől olvadozok a gép előtt... :)

Ja és képzeljétek mi történt:az egyik osztálytársam kirakott egy Lij-es posztert a faliújságunkra az a sok hülye fiú meg össze vissza szúrkálta gombostűkkel mondván,hogy Lij-nek oan ronda feje van... :evil: :evil: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99905 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem szupi lenne feliratosan, csak(már írtam a tali topicban) nekem 13h után lenne csak jó... :roll: :roll: :roll: :? Telu azt mondta, hogy elvileg nincs még semmi lefixálva, szal...lécciléccilécciléccilécci :lol: :? :?

*hódi könyörög, hogy ne de.* 8O :roll: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99901 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Hát hogyha beleegyeztek, hogy feliratosan, akkor csak a Duna Plazában tudjuk... :roll:

Jujdejó, tapsvihar lesz Lij nevénél!! ;)


Szerintem is feliratosan nézzük! Oan éééédes Frodó hangja! :D
Tapsviharnak én is örülök, és lesz majd sikítás is? :D Tökjóóóóó!

A képek naon aranyosak!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99889 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is szívesen mgnézném feliratossan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99888 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öcsém most újított be egy e havi Okét, melynek címlapján és valamely elsőbb oldalán Lij van! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99885 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: Iiiiigen, most már végre bele kell húznunk és egy nagyot tapsolni a kedvenc, cuki színészünknek! Ugye lányok? Megígérem, h most nagyon tapsolni fogok, sőt, még sikítok is (na persze mértékkel) :D

Nekem személy szerint jó a Duna Plaza, és én is a feliratosra tippelnék, de ha mást szeretnétek...végül is a színészek maradnak! :mrgreen:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁllati jók a képek!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99702 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Hát hogyha beleegyeztek, hogy feliratosan, akkor csak a Duna Plazában tudjuk... :roll:

Jujdejó, tapsvihar lesz Lij nevénél!! ;)


A tapsviharban biztos lehetsz. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99695 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát hogyha beleegyeztek, hogy feliratosan, akkor csak a Duna Plazában tudjuk... :roll:

Jujdejó, tapsvihar lesz Lij nevénél!! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.282 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére