Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #100726 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És a márciusi trailerben benne lesz Frodó a Hegyen, ahogy azt mondja, hogy "A Gyűrű az enyém!" - jaj de várom... :D

Megvettem a 100*szépet! Végre egy normális cikk (de szegényt ezentul mindig lefogják hobbitozni? :P ), és a vége naon aranyos :wink:
Meg a képek is tökjók. 8)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100714 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Emberek! Onering képeihez: Mentés másként....
És hogy mért nincsenek képek?
Szvsz: a FOTR elött azért volt sok hogy az emberek azért tudják valamellyest hogy milyen lesz... meg hogy többeknek feltünjön...a TTT-nél már kisebb titok lappangta körül (lást Haldír vezeti a tündesereget, máshol fejeződik be stb.) a RPTK-nál meg már teljesen titokba csinálják mert ugye az az igazi..a finálé ;) (De nefeledjük még csak (!!!) február eleje van.... ;) Ugye tudjátok hogy mit jelent ;) Még egy csomó uj képet fogunk látni... egyébként állitólag március közepén jön ez első ROTK trailer... szóval :mrgreen: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100590 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem sem jönnek be!
Iowa: ugye tudsz jönni??! :D Már régen találkoztunk... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100565 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Jut eszembe. 15.-e az péntek ugye? Hány órakor lenne a tali, mert nekem negyed háromig órám van. :cry: :cry: :cry:

Február 15-e szombati nap. :wink:

Onering:nekem nem jönnek be a képek... :( :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100564 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jut eszembe. 15.-e az péntek ugye? Hány órakor lenne a tali, mert nekem negyed háromig órám van. :cry: :cry: :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100529 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100522 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!
Sesy: Az uccsó kép naon ari! Igen,télleg kevés a kép, ha van akko az meg mindig ugyanaz, v hasonló, stb...a Frodós valóban több lehetne! :D
Jaj, én is de megvenném már az újságot!

Pár kép:
ejay9.fateback.com/photos/now/009.jpg 8O hú Lij, hol jártál?
Gyerekek, ez a kép sztem naon csúcs *úúúúúú* :oops: :
ejay9.fateback.com/photos/now/041.jpg
Asszem, ez volt a Bravo elején:
ejay9.fateback.com/photos/now/042.jpg
ejay9.fateback.com/photos/now/055.jpg édike
ejay9.fateback.com/photos/now/096.jpg
ejay9.fateback.com/photos/now/091.jpg cuki :D
ejay9.fateback.com/photos/now/072.jpg
ejay9.fateback.com/photos/now/063.jpg
ejay9.fateback.com/photos/now/023.jpg -hmm, micsoda... :lol:
ejay9.fateback.com/photos/now/089.jpg
ejay9.fateback.com/photos/now/032.jpg ehh, de kis ari

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100514 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is arra gondoltam... de mégsem...
Amúgy szerintetek miért van egyre kevesebb kép? Mmint úgy értem, hogy a FotR előtt rengeteg képet lehetett találni neten, a TTT-ből már keveset, RotK-s kép meg szinte alig van. Frodós meg csak egy-kettő... :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100508 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: az 1. nagyon ari!!
Imádom nézegetni a forgatáson készült képeket! (Úgy ott lettem volna! :? )
Elanor, Sesy: Majd kíváncsi leszek!!! :wink:
Az a ROTK-os kép nem a Banyapóknál van? (vagy most 1 nagy hülyeséget mondtam? :? )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100499 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100479 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta:

Sesy Olórea írta: Hehehe, azt irták hogy Lij filmje a Mennyei teremtmények?? :lol: jaj annyi hülyeséget tudnak összehordani! 8O :D


Csak azt írták, hogy a kedvenc filme :D :? :? :? mondjuk én erről nem tudtam, de lehet, hogy tájékozatlan vagyok :? :roll:


Jaj... már olvasni sem tudok... :oops: :oops: :oops:
mondjuk ez lehet, hogy igaz, mert mintha irták volna vhol, hogy PJ filmjeit amugy is szerette... 8)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100477 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta:

erwianne írta: Sesy: 100*szépes kép feltűnően hasonlít múlt heti Storysra, csak egy számmal nagyobb, és a póz is kicsit más(ruha, haj stb ugyanaz), meg egy kis kép van még, amin Franka Potentével sztondul, meg egy pici Frodó-kép. Asszem.


Köszi, csak nem tudom mien kép volt a Storyban... :roll:

Óh, ne haragudj! Világoskék farmerban és szürke Adidas-pólóban ül és iszonatédesen néz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100476 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Hehehe, azt irták hogy Lij filmje a Mennyei teremtmények?? :lol: jaj annyi hülyeséget tudnak összehordani! 8O :D


Csak azt írták, hogy a kedvenc filme :D :? :? :? mondjuk én erről nem tudtam, de lehet, hogy tájékozatlan vagyok :? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100470 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy RotK-s kép:

www.ninecompanions.net/gallery_pics/rotkpics/rotk_frodo_1.jpg

A kép tökjó, de sztetek meik jelenet ez? Vagy hol van? Mert nem tudok rájönni... :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100466 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

erwianne írta: Sesy: 100*szépes kép feltűnően hasonlít múlt heti Storysra, csak egy számmal nagyobb, és a póz is kicsit más(ruha, haj stb ugyanaz), meg egy kis kép van még, amin Franka Potentével sztondul, meg egy pici Frodó-kép. Asszem.


Köszi, csak nem tudom mien kép volt a Storyban... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100460 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: 100*szépes kép feltűnően hasonlít múlt heti Storysra, csak egy számmal nagyobb, és a póz is kicsit más(ruha, haj stb ugyanaz), meg egy kis kép van még, amin Franka Potentével sztondul, meg egy pici Frodó-kép. Asszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100459 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Amúgy én is megvettem a 100*szépet és magukhoz képest még elég jó kis anyagot állítottak össze.És a kép télleg nagyon jó! :D


Jaja, én is csodálkoztam, hohgy egész jó az az interjú :wink:

Pár kép :arrow:
always.ejwsites.net/images/mag_cool01.jpg
always.ejwsites.net/images/mag_cool02.jpg oroszul tudók előnyben :P
always.ejwsites.net/images/japanpremiere.jpg Livvel :P


Én se Avalont sa a Háborút nem láttam...agyam olyan, mint 1 lyukas szita :? :x :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100457 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Sesy: Engem?! Túlsikítani??!! Én vagyok a FŐNAZGÚL!!! :wink:
Ari a kép!


Na, majd meglátjuk... :D

Hehehe, azt irták hogy Lij filmje a Mennyei teremtmények?? :lol: jaj annyi hülyeséget tudnak összehordani! 8O :D

Milyen kép van a 100*szép-ben? (hó miatt nem tudtam ujságoshoz menni... :bawling:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100455 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szal: Tali: Akik eddig jönnek:
Lili (lélekben :wink: )

Köszi ez tök jól esett. :P

Amúgy én is megvettem a 100*szépet és magukhoz képest még elég jó kis anyagot állítottak össze.És a kép télleg nagyon jó! :D
Annak meg tökre örülök,hogy elmaradt az Avalon... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100451 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az előző heti Storyban van Lijről Viggoról Mirről meg még v.kimásról, most nem ugrik be, hogy kiről:? :roll: :roll: :?
Vettem 100%szépet...édi benne a kép. :wink:
De mióta Lij kedvenc filmje a Mennyei teremtmények????????? 8O :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100450 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háj evribádi!

Szal: Tali: Akik eddig jönnek:

Aug
Elanor
Sesy
Onering
Iowa
Nerwen!
hódica
erwianne
Lili (lélekben ;) )
Thaur (ha feltudjönni Pestre amit nagyon ceretnék ;)
öööö...
Iru (accem Ő feltételes)
Kincső (szintén)
Even (ősetuti)

(és accem még ráveszek egypár embert hogy jöjjön elll :) )

Jah és én is jönnék :mrgreen:

Meg jön a két kisz édeszke... képekben ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100436 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megyeeek én isss!!!
És egész nap ráérek!!!

Lili: Kár, h nem tucc jönni, de lélekben te is velünk leszel!!! S tuti lesz még tali! :wink:

Iowa: Hú, naon megnyugtattál, mer én is elfelejtettem a filmet!

Az újsággal kapcsolatban: Nemtom, ti melyikre gondoltatok, de én nem rég kaptam egy 3 oldalas cikket a Bestből, amiben van egy térkép is. A cikk elején nagy betűvel ezt írják: "Ki az a Zsákos Frodó?" -Há hogy lehet ilyet kérdezni? :? A térképen Móriát meg elrakták vhova a Bakacsin-erdőtől keletre! Iszonyat! :rmad2: -a képek amúgy jók benne.

Elanor írta: Jajdejó lesz ez a tali!! Egy csomó woodista...már ali várom
:lol:


Jaja, együtt a kis csapat, aztán lesz nemulass..!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100380 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Majd hozok hallsot h véletlenül se rekedjünk be :twisted: :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100329 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, már azt hittem, én vagyok a hülye, amikor meg akartam nézni az Avalont, és csak hangyafocit láttam helyette ;)
Szóval nyugi, senki nem maradt le semmiről :)

Jajdejó lesz ez a tali!! Egy csomó woodista...már ali várom :lol:
Akkor én is viszek névtáblát!

Aug: én is tudok ám sikítani!! Megmutassam majd? ;)

Ja, és én is ráérek előtte!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100313 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

akkor szerintem én is viszek névtáblát, mert Telun és Augon kívül sztem nem ismerek senkit se, szal azért is jó, hogy tudok menni :wink: :D
Sesy: jaja, NL-nál tényleg kell taps :D

Jajj,. de várom már a talit 8) :D :D
Tényleg, végül is kik jönnek?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100266 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Jaj alig várom a tapsot meg a sikítáááást! :D De azért - ha már woodisták vagyunk! - olvadozzunk hangosabban a Lij-os jelenetknél, és a Haldírosoknál kicsit halkabban! 8) (mmint, aki Haldíros:)

Volt az Avalon??!!! Basszus! :bawling: Teljesen kiment a fejemből!! Nekem is kölcsön adná majd vki? :?:

Lehet, hogy rosszul láttam, de azt hiszem, a Storyban is benne van Lij. De sajna csak messziről láttam a buszon vkinél, szal nem biztos.

:mrfrodo:


Ne aggódj a film elmaradt. :? :cry:
Február közepe fele fogják leadni, külön fogják majd a TV-ben feltüntetni, hogy mikor lesz. Tök jó lesz.
Képek.

www.bagendinn.com/images/lij/sunshine30.jpg
www.bagendinn.com/images/lij/sunshine31.jpg
Édi !!! www.bagendinn.com/images/lij/lijbball5.jpg
Tök jó. www.bagendinn.com/images/lij/jumboroadshow6.jpg
MIndenkit leveszek a lábáról kép, de ítzó szexy:
www.bagendinn.com/images/lij/bigroadshow1.jpg
www.bagendinn.com/images/lij/bigroadshow4.jpg
www.bagendinn.com/images/lij/roadshowhuge3.jpg

Én megyek a talira.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100245 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Engem?! Túlsikítani??!! Én vagyok a FŐNAZGÚL!!! :wink:
Ari a kép!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100232 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nerwen!: Okés, majd, ha biztosat tudunk, megdumáljuk. Majd nézek magamnak egy jó vonatot, olyat, hogy ráérjek előtte (suliba akkor úgyse megyek).
Anyum ma vásárolt Storyt, múlt csütörtökit, sz'al nem gondolnám, hogy bárkinek újdonság lenne, hogy Lij van benne (meg egy kis Viggo, Orlando, Miranda, Ian McKellen)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100217 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:megköccönném :wink:
Elötte én is ráérek vszeg :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100203 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó, akkor elviszem én is... :roll: (és mivel nekem nincs MTT-s táboros, csináltam magamnak... bár ez most elég off volt... :roll: :oops: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.312 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére