Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #101555 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Sesy Olórea írta: Szerintem is jó az új avatarom :D illik a honlapomhoz...

Naon édesek a képek! 8O


Van honlapod? Tök jó neked, nagyon ügyi lehetsz.


www.extra.hu/lothlorien bocsi az ingyen reklámért, de van sok Frodós kép a Galériában, azt meg lehet nézni :wink: :roll: :oops:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101553 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Szerintem is jó az új avatarom :D illik a honlapomhoz...

Naon édesek a képek! 8O


Van honlapod? Tök jó neked, nagyon ügyi lehetsz.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101547 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is jó az új avatarom :D illik a honlapomhoz...

Naon édesek a képek! 8O

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 7 hónapja #101459 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne haragudjatok, ez most off lesz, de nagggyon fontos!!!
Sz'al: Egy kedves Bp. illetőségű volna szíves megizenni priviben, hogy hogyan jutok gyalog legrövidebben a Keletitől a DP-ig? :oops: Vagy inkább ne gyalog, hanem tömegközlekedjek? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101437 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hm.. hódi: Ha csak fél 1re érsz oda nem gond..ott leszünk a DPben majd elsétálok érted... csak mondd meg hogy mikorra ;)


Jajj Telu, de édes vagy :D köszi :P :wink:

asszem ez egy fél off volt :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101430 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm.. hódi: Ha csak fél 1re érsz oda nem gond..ott leszünk a DPben majd elsétálok érted... csak mondd meg hogy mikorra ;)

Jajjj..de jó kééépek :) )))

(másodiksorból télleg rulz...főleg ha belógunk :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101424 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Sesy: Jó az új avatarod ;) akkor kb 12-kor lesz a tali, helyszín DP mozi elött.. viszem a könyvet.. jah és névkártyát aki tud az hozzon ;)

Jujjj.. a képek veri bjútífullok :) ;)



Mindenki oda fog tudni menni 12-re? Mert ha igen, akkor lehet hogy megpróbálok én is, de sz.tem nem fog menni :cry: :cry: :? talán fél1, a leghamarabb, de még majd meglátom, hogy alakul :? :) meg ugye az is a gond, hogy egy órával a kezdés előtt át kell venni a jegyeket :roll: (mondjuk én láttam már a 2. sorból és cool volt, de gondolom csak + kéne rendelni őket vagy mi :oops: :roll: )

Sessy:képek rulznak :D :!: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101423 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hoztam 2 képet nektek:
always.ejwsites.net/images/pariscon.jpg -sztem ez tök aranyos... :wink:
www.bagendinn.com/images/toronto28.jpg -elolvadtam :oops:

Sesy,Telu:tök jók az új avatarjaitok... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101348 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Hogy kell Avartot cserélni?Nem találom...


Bemész a saját "Profil" menüdbe, és legalul van az Avatar vezérlőpult, Avatar galéria megtekintése, és ott válogatsz kedvedre... Sok sikert!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101320 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy kell Avartot cserélni?Nem találom...

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101304 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Jó az új avatarod ;) akkor kb 12-kor lesz a tali, helyszín DP mozi elött.. viszem a könyvet.. jah és névkártyát aki tud az hozzon ;)

Jujjj.. a képek veri bjútífullok :) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101243 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101187 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is jó a 12 (bár asszem most se fogok ebédelni... :wink: )! És utána is jó sztem a McDönci (nem is tudtam hogy össze lehet tolni az asztalokat :roll: ).

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101137 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hm...kérdés hogy mikor akarunk menni... mert ha elvileg mondjuk 3kor lenne a film..akkor ahogy Sesy írta 2kor van a főtali...(hódi: az úgy jó lenne?) akkor megvesszük a jegyeket... és még van egy csomó időnk kaját venni, filmkönyvet nézegetni usw. ;) Utána akkor mozi ami olyan 5 körül ér véget.. utána is belehet ülni vhova.. (bárhová mehetünk csak könyörgöm a Jetbe ne... a tegnapi nap óta eléggé ellenszenves lett az a hely :x ) És ha 2kor lenne a főtali akkor az elöttelévő dumálást mikorra kellene? (Vidékiek SOS jelentkezzetek!!!) ööö.. asszem Thaur 1 óra alatt ér fel Pestre tehát se neki se a többieknek ne legyne túl korán... többiek? Elanor? Vidékiek? Please szóljatok majd.. hm.. most akkor csak mondok vmit... ööö... 12 jó lenne? vagy kissé korai?
(ezek csak mind feltételezések voltak.. szóval úgy számoljunk hogy a főtali elött kb 2 órával dumcsizunk utána 1 óra jegyvétel 3 óra film és X óra dumálás ;) )


Az a igazság, hogy igencsak jó volna öt körül a vége, tekintve, hogy magam is vidéki vagyok (vonattal három óra :? ) és az utolsó vonatom ide a messzi tájra 6 körül indul (buszról ne is beszéljünk, az du. 2-kor ) és ugye addig ki kéne érnem a Keletibe... Sz'al minél előbb!!! (de. kb már 10-kor Pesten vagyok(hacsak nem indul vmi menetrenden kívül) és addig sem tudom hová legyek majd.
Anyum meg teljessen paranoid módon viszonyul a dologhoz, meg van győződve róla, hogy el fognak rabolni a szervkereskedők, vagy vmi szekta :P . Pedig már 18 éves volnék vagy mifene. Bocs az off-ért :oops:
Ha már off, akkor: Telu, jó az új avatarod!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101110 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: nekem jó, mert 13-ig van angolom a Nyugatinál, onnan 15 perc és ott vagyok :wink: de végülis mondjuk na minden kötél szakad 12-kor elosonhatok 8) :lol:


képek :arrow:
www.bagendinn.com/images/lij/lijwater5.jpg www.bagendinn.com/images/lij/newlijym.jpg www.bagendinn.com/images/lij/hugeroadshow5.jpg *hódi elolvadt*

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101105 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: tudom, hogy nem tőlem kérdezted, de nekem bármikor jó, mert pesti vagyok és max. 40 perc alatt odaérek :D .

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101026 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem jó a 12, az egész napom szabad, szal nekem mind1 :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101023 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor:
Avatarváltoztatás: Egy ideig most ez lesz mert zűrös korszakomat élem mostan... de a régit se feledem el ;) Ha jobban leszek visszaváltozik minden (most éppen az aláírást fogom majd megváltoztatni) ..
A Jet: Tegnap marha bunkók voltak velünk..szóval én oda többet meek... Jah meg 600 Ft-ot kellett fizetnünk mert kiszolgáltak... grrr...

OFF end ;)

(Többség többség: Jelentkezzetek plíííz ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101017 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: nekem tökéltetes! :)
Bár 12 lehet, hogy tényleg korai, de Értetek mindent! ;) Szóval nekem az is jó, ha a többségnek jó :) (Sőt, minél előbb, annál jobb :) )

Off: Telu: avatart változtattál?? Miért?? Tetszik ez is, de a régit már úgy megszoktam. Úgy látszik most ilyen avatar változtatós korszak van :roll: [size=9:26b70txb](ugye Sesy? ;) )[/size]

Miért lett ellenszenves a Jet??

Off vége.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101011 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm...kérdés hogy mikor akarunk menni... mert ha elvileg mondjuk 3kor lenne a film..akkor ahogy Sesy írta 2kor van a főtali...(hódi: az úgy jó lenne?) akkor megvesszük a jegyeket... és még van egy csomó időnk kaját venni, filmkönyvet nézegetni usw. ;) Utána akkor mozi ami olyan 5 körül ér véget.. utána is belehet ülni vhova.. (bárhová mehetünk csak könyörgöm a Jetbe ne... a tegnapi nap óta eléggé ellenszenves lett az a hely :x ) És ha 2kor lenne a főtali akkor az elöttelévő dumálást mikorra kellene? (Vidékiek SOS jelentkezzetek!!!) ööö.. asszem Thaur 1 óra alatt ér fel Pestre tehát se neki se a többieknek ne legyne túl korán... többiek? Elanor? Vidékiek? Please szóljatok majd.. hm.. most akkor csak mondok vmit... ööö... 12 jó lenne? vagy kissé korai?
(ezek csak mind feltételezések voltak.. szóval úgy számoljunk hogy a főtali elött kb 2 órával dumcsizunk utána 1 óra jegyvétel 3 óra film és X óra dumálás ;) )

Sesy: Szentem összetoljuk az asztalokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100981 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem jó a McDönci! De van ott nagyobb asztal? :?:
És mivel a mozi előtt kb. 1 órával meg kéne venni a jegyet, akkörül kéne talizni, vagyis előtte, hogy meglegyen a pénz meg minden.

A képek: naon aranyosak! :itscool: :up:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100929 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: A társaság 1/4-e Szegeden van a másik 1/4-e talin volt.. a harmadik 1/4-e nincs netközelben és a negyedik 1/4-e pedig itt van ;)
Szóval: Akik ráérnek a mozi elött: Drágaszágaim: mettől jó? és akkor elötte hova megyünk? jó Nektek a McDönci? vagy csak kószálunk? Hm...?
Jah.. újjaknak: Elcipelem a Szilmarillok díszkiadását tehát ha nem találtok meg minket (ami szvsz lehetetlen mert elég feltünő társaság vagyunk) akkor keressetek egy olyan csoprtot akik hülyülnek ( ;) ) és vki egy Szil kötetet szorongat...
ha valami kózbejön stb. akkor itt a számom: 06302095085

Hogy mikor talzunk azt nem tom...ugyanis a moziműsorhoz kell viszonyítani a dolgokat...az meg csak csütin jön ki... mindenesetre a DP mozi elött találkozunk ;)

a képek természetesen ;) Jók ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100908 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100899 Írta: Lili

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100888 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó volna nékem is majd valami postosat tudni, tekintve, hogy ritka a vonat Bp. és Bcs. között :( . Bocs ez kicsitt off-szerű :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100855 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hol lesz a tali?hánytól?Megint lemaradtam... :oops:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100825 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Nekem sem jönnek be!
Iowa: ugye tudsz jönni??! :D Már régen találkoztunk... :wink:


Persze. Már nagyon várom.

Lili: Köszi, tudom egyszerűbb lett volna megnéznem a naptárt, de mindenesetre megnyugtattál.
Akkor a Duna Plazaban talizunk, mert a felíratosat szeretnétek nézni ugye? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100738 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta:

Sesy Olórea írta: És a márciusi trailerben benne lesz Frodó a Hegyen, ahogy azt mondja, hogy "A Gyűrű az enyém!" - jaj de várom... :D


Ez halál komoly?[size=9:2od1dcr6] (My own ;) )[/size]
Jajistenem... tavaly ilyenkor nem voltam ennyire felspannolva a TTT első trailere miatt.... :roll:
Vagy mégis, csak nem emléxem rá? :)


Képzeld el, ahogy Lij azon a mély hangján mondja: The Ring is mine! Nem semmi... 8O
Én csak arra emlékszem, hogy a FotR trailereket vártam naon... mert akkor nem lehetett még tudni, mire számítson az ember... :roll:
Jó, igaz, hogy még csak február van, de akkor is, a FotR-nál már ienkor is voltak képek... na majd meglátjuk :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100728 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: És a márciusi trailerben benne lesz Frodó a Hegyen, ahogy azt mondja, hogy "A Gyűrű az enyém!" - jaj de várom... :D


Ez halál komoly?[size=9:2dnw0nn5] (My own ;) )[/size]
Jajistenem... tavaly ilyenkor nem voltam ennyire felspannolva a TTT első trailere miatt.... :roll:
Vagy mégis, csak nem emléxem rá? :)

Sztem a FotR-ból azért volt sok kép, mert ugye az volt a legelső :) . Talán a TTT képekre már nem volt ekkora igény, mert az már nem (teljesen) az újdonság erejével hat...és a RotK...hát igen, ahogy Telu mondta, még csak február van ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.489 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére