Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #102786 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Meséljeteeek!!!Miért kell túlsikítani Augot?Na!Valamit!Fotók készültek?


Mert Aug vmi szörnyen hangosan tud sikítani Orlando nevénél a végén... és mivel ez Frodós tali volt, gondoltam, túl sikítom... csak nem sikerült :bawling:
Fotók... ööö, asszem három készült, nem? :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102783 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meséljeteeek!!!Miért kell túlsikítani Augot?Na!Valamit!Fotók készültek?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102782 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: Nagyon kö'szöm mai talit, örülök, hogy személyesen is taláxottunk végre!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102780 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Addigra megtanulom túlsikítani Augot :twisted:


nem lesz könnyű... :twisted: :evil3: :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102770 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naon jó volt a mai tali, naon köszönöm mindenkinek, aki ott volt, hogy ien jó volt a társaság meg minden! :D Mikor lesz legközelebb Frodós tali? Addigra megtanulom túlsikítani Augot :twisted:

Lij legjobb filmje a GyU, főleg a TTT ;) De a Chain of Fools is naon jó, meg a Háború, na meg persze a Jófiú! :roll: :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102762 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Onering írta: Jaj, nem elfeledtem fölvenni az Osbournes-okat? :cry: Mien volt-aki látta? Benne volt Lij?

Iowa írta: Én már korábban felvettem a Radio Flyert, meg már múlt év májusban láttam, Lij írtó aranyos benne, nagyon szeretem azt a filmet, mikor először láttam nagyon meghatott, de a Háború vezeti a meghatódottsági listámat.


:P Télleg naon +ható! De ha vki igazán könnyfakasztó filmet szeretne nézni, ajánlom a Deep Impact-et! Részemről mindig amikor +néztem, bőgtem rajta! Oan széép film!


Sajnos ezt a filmjét még nem láttam. :cry:
Tök jó volt megint látni a TTT-t, de maga a tali is nagyon jó volt.
Hoztam pár képet. Az elsőn kívül mind egy régebbi filmjéből való.
always.ejwsites.net/images/rocioscan.jpg
always.ejwsites.net/images/witness01.jpg
always.ejwsites.net/images/witness02.jpg
always.ejwsites.net/images/witness03.jpg
always.ejwsites.net/images/witness04.jpg
always.ejwsites.net/images/witness05.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102727 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:arrow: www.movie-page.com/1998/TheFaculty.htm (például)
amúgy javaslom a www.google.com site-ot, ahol a Faculty - Movie szóösszetétellel szuperül rá lehet keresni, és több ezer találatot ad ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102719 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha bárki tu bármilyen Facultyval foglalkozó weboldalt,könyörgöm Linkelje be,nagyon jó lene!! :!: :P

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102716 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy meik Lij legjobb filmje... azthiszem erre nem kell válaszolnom... alapvető hogya GYU ;) Jah.. Lili remélem jól szótakoztatok.. a képet továbbra is rulzok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102715 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Adelard írta:

Lili írta: Sziasztok!
Holnap érezzétek jól magatokat és kicsit azért gondoljatok rám is... :( :( :oops:


Igen mindenkinek jó szórakozást és gondoljatok egy picit ránk, mert mi is filmet fogunk nézni Lilivel, itt Miskolcon, ha már Pestre nem mehetünk... :cry: :wink:


Jaja csináltunk magunknak talit Adelarddal. :) Igaz hely a moziban csak a 2.sorban volt,de így legalább fölfedeztem a Helm-szurdokban PJ-t! :lol:

Itt van egy kép:
:arrow: always.ejwsites.net/images/rocioscan.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102694 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem Lij legjobb filmje a Faculty,(persze a GYU-t leszámítva) én imádom,már láttam úgy...6szor vagy 7szer asszem.Imádom benne Lijt,a zenét,a szereplőket,a sztorit,a hangulatát.Pedig elég nagy kommersz-tinifilm,de én mégis szeretem.A Fekete fehér azzal együtt is jó volt,hogy olyan marha sokat káromkodtak benne,az azoknak való,akik szeretik a fekete kultúrát.Nekem tetszett,Lij marha jól néz ki benne!! :lol:

Lesz tali?Na,erről megint jól lemaradtam...ritkán járok ide..a francba!Elegem van... :( :evil: 8O :roll: Na mind1..azértr szórakozzatok jól,fotózzatok,és gondoljatok rám! :wink: 8)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102658 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Sziasztok!
Holnap érezzétek jól magatokat és kicsit azért gondoljatok rám is... :( :( :oops:


Igen mindenkinek jó szórakozást és gondoljatok egy picit ránk, mert mi is filmet fogunk nézni Lilivel, itt Miskolcon, ha már Pestre nem mehetünk... :cry: :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102579 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
62.146.60.115:8077/./data/media/14/ana.jpg 8O 8O 8O 8O :wink: ezt a filmet megkéne nézni mégegyszer...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102570 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: Rayan csak a mozi után jön, kb 3/4 5-re a DP bejáratához! Utána velünk lesz! :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102561 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, nem elfeledtem fölvenni az Osbournes-okat? :cry: Mien volt-aki látta? Benne volt Lij?

Iowa írta: Én már korábban felvettem a Radio Flyert, meg már múlt év májusban láttam, Lij írtó aranyos benne, nagyon szeretem azt a filmet, mikor először láttam nagyon meghatott, de a Háború vezeti a meghatódottsági listámat.


:P Télleg naon +ható! De ha vki igazán könnyfakasztó filmet szeretne nézni, ajánlom a Deep Impact-et! Részemről mindig amikor +néztem, bőgtem rajta! Oan széép film!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102522 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tök jó lesz megint látni a TTT-t.
always.ejwsites.net/images/ws20.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102475 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

Aug:remélem jösz 8) :wink:
Lili:lélekben velünk leszel :wink: :wink:


itt egy cép képecke Szamuról, ész a Gaszdáról :arrow:
shop.newline.com/catalog/product ... d1=;pcid2=

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102473 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

Aug:remélem jössz 8) :wink:
Lili:lélekben velünk leszel :wink: :wink:


itt egy cép képecke Szamuról, ész a Gaszdáról :arrow:
shop.newline.com/catalog/product ... d1=;pcid2=

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102445 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Sztem jó kis film a Radio Flyer.Mondjuk ehhez a véleményemhez nagyban hozzájárul az is,hogy Lij játszik benne... :lol:
A Facultyt pedig még nem láttam pedig föl van véve a németről. :roll:
Télleg,nem tudja vki mikor lesz az Avalon az Rtlklubbon?

Hoztam nektek egy képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/studioscan.jpg -hogy lehet vki ennyire édes?? :D :oops:

Holnap érezzétek jól magatokat és kicsit azért gondoljatok rám is... :( :( :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102293 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102287 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg és nekünk nincs ORF-unk, feltudná nekem venni valaki azt a műsort?
Könyi'.
A talin adnék egy videókazit.
Köszi előre is!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102279 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a Fekete-fehért sem láttem. :(
Naraie Iowa!
Telu: őszintén szólva azon gondolkoztam, h nem a TTT-re ülök be, csak előtte meg utána ott maradok veletek dumálni, de Legsi, Haldír,és az élmény, h veletek nézhetem +győzött, úgyhogy szinte biztos, h megyek! :roll: :wink: :D
Majd még +szervezem a 7végémet, és írok, h megyek-e! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102278 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó nekem mennem kell.
Bye!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102277 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jó nekem mennem kell.
Bye!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102273 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem a Faculty elég gáz film (igaz, kb. 50* láttam :D ), de Lij naon helyes benne. Oan aranyos ien kis lúzerként :roll:
A Fekete-Fehérben a leghelyesebb (persze csak a gyU után!:) de abban keveset szerepel...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102271 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aug: 2003. február 15.-én a DPben a mozi elött talizunk 3/4 2kor mozizunk ;) (BoZ RULZ ;) ) Ööööö... accem ennyi.. jah és kikkell... jjajj hát sokan leszünk.. majd ottan kiderül ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102270 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Faculityt nagyon +akarom nézni. A bnőmnek a GyU mellett ez a kedvenc filmje. :) A Jégvihar + nagyon brutál. Dodiee-val 1 csomót röhögtünk rajta... :roll: :D
Off:
Telu:iszonyat jó az új ikonod! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102268 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én szeretem a FAcultyt! Szerintem írtó jó film, Lij pedig imádnivaló benne, annyira helyes.
A Jégvihar is jó volt, csak nem kellett volna, hogy meghaljon.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102265 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö...bocs, nem mufflon volt, hanem bölény! Anyám most javított ki, mert újra felidéztem. A végén írja a levélben a tesója! nagyon gáz! :D
Telu: akkor még 1x leírnál minden infót: mikor, hol, meddig, kikkel talizunk? :roll: Köszi! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102263 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem tetszik, hogy ien lelkizős film.... de az is aranyos, amikor játszanak, meg megcsinálják azt az izét, ami megölné (?) az apjukat, és az fölfröccsen a falra... :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.319 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére