Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #99688 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Sesy, hódi, Iowa: naaaaaaaaaaaaaaaagyon jók a képek!!!

*Elanor olvadozik* ;)

Tali: eddig annyi van eldöntve, hogy febr. 15-én lesz, és TTT-t nézünk. Persze előtte, utána, közben dumálunk! ;) Ugye feliratosan nézzük???


Filmezünk???
TÖK JÓ!!!
Murisz lesz, mert Én meg utána való héten csütörtökön nézem meg. Úgy volt betervezve. Nagyon állati lesz.
És melyik moziban?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99687 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ring-bearer írta: Lefegyott a gepunk, es bar a regi kepek megvannak, de most nem menthetek le egyet sem... :cry:


Szegény. Remélem hamar megjavul a gép. :wink:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99685 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy, hódi, Iowa: naaaaaaaaaaaaaaaagyon jók a képek!!!

*Elanor olvadozik* ;)

Tali: eddig annyi van eldöntve, hogy febr. 15-én lesz, és TTT-t nézünk. Persze előtte, utána, közben dumálunk! ;) Ugye feliratosan nézzük???

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99684 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99676 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lefegyott a gepunk, es bar a regi kepek megvannak, de most nem menthetek le egyet sem... :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99661 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99617 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99414 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hm...Lili az a gáz hogy accem akkorra akarja Darky a kirándulást.... és az meg cerintem nem jó hogy egybeesik...de nekem mind1 döntsetek Ti...igyisugyis elfogok menni 15.-én a TTTre... legfeljebb nem Frodós talinak kinevezve hanem csak úgy ;)


Jó,akkor mind1 emiatt ne borítsuk fel az egészet...Azért gondoljatok majd rám... :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99405 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99401 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm...Lili az a gáz hogy accem akkorra akarja Darky a kirándulást.... és az meg cerintem nem jó hogy egybeesik...de nekem mind1 döntsetek Ti...igyisugyis elfogok menni 15.-én a TTTre... legfeljebb nem Frodós talinak kinevezve hanem csak úgy ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99399 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Noszép-hogyhogyészresevettemeddig??? :? :? :?
/atalit/
Mehetek?accem nemazonahéten lecc szombatiiskola... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99393 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Ezen a képen milyen "frodós" a szeme :lol: 8) :arrow: www.bagendinn.com/images/lij/topp1.jpg


Ááááááá, ez a kép qrva jóóóóóóóóóóó!!!! :D Még, még ieneket!!!!

Erendil: Febr 15-én.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99381 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
LESZ TALI?Mikor? Hol?Megint lemaradtam valamiről.... :oops: :( 8O :roll:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99366 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok csajok!

Lenne egy óriási kérésem:nem lehetne a Lij-es talit egy héttel későbbre rakni?Csak mert ha 15.-én lesz semmiképp sem tudok ott lenni :oops: :oops: :cry: *könyörgő tekintet*
Persze azt is megértem,ha csak miattam nem rakjuk át... :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99344 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/images/lij/torontolijhuge1.jpg


168 cm (eggyel több, mint én :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99340 Írta: Talismans
Talismans válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D Valaki nem tudja véletlenül, hogy milyen magas Frodó?
8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99335 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az mit jalant amellett a cuki Casey-s kép mellett hogy:

"Elijah Wood is Casey the bullied weakling.He is a straight student,aspiring photographer..."

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99328 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezen a képen milyen "frodós" a szeme :lol: 8) :arrow: www.bagendinn.com/images/lij/topp1.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99320 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tök jó, ha az ember rengeteg nyelven láthatja a filmet.
Nagyon jó a link amit beszúrtál Onering.
Tudom ebből nem sok látszik, de szerintem jó kép.
66.139.194.75/pics/pchain28.jpg
66.139.194.75/pics/pchain62.jpg
Ez a mosoly. 66.139.194.75/pics/ptwo4.jpg
66.139.194.75/pics/ptwo5.jpg
Imádom ezt a képet, még a szöveg is olyan édi hozzá.
66.139.194.75/pics/ptwo10.jpg
66.139.194.75/pics/pthree17.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99257 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Naggyon éédik a képek :itscool:
7végén Prágába voltam és minden második plakátra ki volt írva h Pán Prstenu - Dve veze (tudok mi :lol: ), és alatta Lij :D (és Liv :x ).Tökre örültem h az uncsi város néző túrán mindenhol Ő volt :D


Barátnőm pont ma mondta, hogy csehül így hívják, meg is ígérte, hogy beszerzi nekem csehül is a filmet, és szinkrontolmácsol (ha addig nem tanulnám meg kívülről a szöveget :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99199 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, de nagyon jók a képek!
Nerwen!: Ez tök jó! Vajh' milyen lehet csehül a film? :lol: Tavaly én is voltam kinn, és jó volt, h ott is megtaláltam!

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... er-1_7.php Itt aztán el lehet böngészni egy darabon! Be akartam linkelni külön a Frodós képeket, de a címet nem tudtam bemásolni.

:frodo4:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99176 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naggyon éédik a képek :itscool:
7végén Prágába voltam és minden második plakátra ki volt írva h Pán Prstenu - Dve veze (tudok mi :lol: ), és alatta Lij :D (és Liv :x ).Tökre örültem h az uncsi város néző túrán mindenhol Ő volt :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99147 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most látom csak az aláírásodat, nagyon tetszik.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99145 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99141 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kinek így, kinek úgy. Nekem mindegy, minden haj jól áll neki.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99140 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na még egy a GyU bőv.vált.ból:
kep.tar.hu/lothlorien_site/midsize/pic1535221.jpg

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99137 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Imádom ezt a képet. Tök jó ahogy a csípőjét mutatja, és még a boxerét is látom, kösz, hogy beraktad ezt a képet!

always.ejwsites.net/images/017.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99134 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát meik filmjében nem helyes? Csak a haja röviden jobb :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99133 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én ebben a filmben is nagyon helyesnek tartom.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.366 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére