Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 2 hete #215388 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel (Melklerien) írta: Csak erős idegzetűeknek! 8O :bawling:

szörnyű! 8O :roll:

Nimrodel (Melklerien) írta: Ez se jobb...

sőt! Az a lánc szerű izé a gyűrűvel! :hein: :closed: :closed:

Iowa írta: Különben láttátok múltkor az így készült: Az egy makulátlan elme örök ragyogását?

sajna, lemaradtam róla, de a film kárpótol :D

bűn annak aki kihagyja. :D

pontosan! :hello:
always.ejwfiles.net/images3/venp.jpg :mrgreen: (szemüveg :itscool: )

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215335 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Láttátok már ezt? :lol:
www.theonering.net/scrapbook/view/13797 -ezek a szemek...

Épp most akartam én is berakni :wink:
Hát, nem semmi...! Még majdnem szebb is, mint az a csodás kék! :roll:

Csak erős idegzetűeknek! 8O :bawling:
Ez se jobb...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215316 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttátok már ezt? :lol:
www.theonering.net/scrapbook/view/13797 -ezek a szemek...

Sil írta: Igen, lehet neki hinni, de sokkal egyszerűbb, ha néha benéztek ide , itt mindig írják, melyik filmjét hol lehet épp látni. :wink:


Sil, te egy angyal vagy! :itscool: Vagy vala? :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215219 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta:

Iowa írta: Ezt Én nem értem... A Lurdy házban és a Westendben feliratosan adják. Legalábbis a PestiEst-ben azt írták. Még külön örültem is neki, hogy hallghatom a hangját. Akkor most mégsem? :(


Dehogynem! 100% hogy feliratosban megy, azt hiszem ezt már többen igazolhatjuk. :)


O.k. Akkor megnyugodtam! :D
Különben Jim hangja tuti Kerekes József lesz, általában Ő a magyarhangja... az Ace-re nem emlékszem, hogy ott is Ő volt-e...
Különben láttátok múltkor az így készült: Az egy makulátlan elme örök ragyogását?
Sorry, ha már beszéltetek róla. Szóval abban is egy csomó mindent mutattak, és múltkor a fix.tv-n is csak jót mondott a pasi a filmről. Ilyen ajánlóvan bűn annak aki kihagyja. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215217 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Maxim írta:

Iowa írta: Ezt Én nem értem... A Lurdy házban és a Westendben feliratosan adják. Legalábbis a PestiEst-ben azt írták. Még külön örültem is neki, hogy hallghatom a hangját. Akkor most mégsem? :(


Dehogynem! 100% hogy feliratosban megy, azt hiszem ezt már többen igazolhatjuk. :)

Pontosan. :lol: Viszont már kétszer is láttam a rtlklubon reklámot a filmről, és ott az összes filmből bevágott jelenet magyarul volt. Namármost nem hinném h csak a reklám miatt szinkronizálnának néhány részletet... Bár ki tudja.[size=9:1kkaafw5]Node ha mégiscsak játszák a filmet magyarul is, hát nagyon remélem h Carreynek nem az ace Venturás hangja van...[/size]

Hivatalosan még csak feliratosan fut, viszont készülőben van a szinkronja is, de az majd csak kb. egy hónap múlva lesz kész. Sztem nagyon jó így feliratosan is - hallani lehet legalább LIJ gyönyörű hangját :) )))))))))))))) Puszika nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215190 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta:

Iowa írta: Ezt Én nem értem... A Lurdy házban és a Westendben feliratosan adják. Legalábbis a PestiEst-ben azt írták. Még külön örültem is neki, hogy hallghatom a hangját. Akkor most mégsem? :(


Dehogynem! 100% hogy feliratosban megy, azt hiszem ezt már többen igazolhatjuk. :)

Pontosan. :lol: Viszont már kétszer is láttam a rtlklubon reklámot a filmről, és ott az összes filmből bevágott jelenet magyarul volt. Namármost nem hinném h csak a reklám miatt szinkronizálnának néhány részletet... Bár ki tudja.[size=9:2bg35pwk]Node ha mégiscsak játszák a filmet magyarul is, hát nagyon remélem h Carreynek nem az ace Venturás hangja van...[/size]

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215185 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Ezt Én nem értem... A Lurdy házban és a Westendben feliratosan adják. Legalábbis a PestiEst-ben azt írták. Még külön örültem is neki, hogy hallghatom a hangját. Akkor most mégsem? :(


Dehogynem! 100% hogy feliratosban megy, azt hiszem ezt már többen igazolhatjuk. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215183 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nenuial írta: Szvsz a színész játékához nagyon szorosan hozzátartozik a hangja, amit szinkronizáláskor egy másik színész (jó esetben a tőle telhető leghitelesebben) helyettesít, de az már akkor sem az igazi. Sokkal jobban szeretem az eredeti hangot hallani, még ha fárasztó is olvasni a szöveget, inkább többször megnézem felirattal, hogy ne maradjon ki semmi. És különben is, mióta Lij hangját ismerem, egyszerűen nem veszi be a gyomrom szinkronizálva


Ezt Én nem értem... A Lurdy házban és a Westendben feliratosan adják. Legalábbis a PestiEst-ben azt írták. Még külön örültem is neki, hogy hallghatom a hangját. Akkor most mégsem? :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215181 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: Hát akkor ki mit szól ahhoz, h a Yankben félholtra verik, és mindig vérzik legalább három helyen? Ahhoz nem volt túl kisfiús? :lol:

A makulátlan elmére visszatérve, ma nézem meg másodszor. :wink: Márcsak azért is, mert szerintem ezt csak másodszorra lehet igazán megérteni. [size=9:z2z0md5j]Persze biztos vannak olyanok akik elsőre megragadták a lényeget, én viszont lehet h megnézem még párszor... :roll: [/size] És szerintem ebben a filmben Lijnek kifejezetten idegesítő szerepe van. Mikor odaadja a Valentin napi ajándékot, hát az hihetetlenül... gonosz! :lol: De nem? Amúgy ettől függetlenül télleg tök profin játsza azt a szerencsétlen "enyhénlúzer" csávót.


Nah igen... a képek alapján a The Yank elég brutál film, főleg, hogy valóban megsérült szegény, szóval igazán nem lehet rá mondani, hogy törékeny kisfú lenne. :D

A makulátlan elmét még nem láttam, de már tervbe van véve, jövő héten meg is nézzük... de szerintem nem ez lesz az utolsó alkalom... már csak Lij miatt is. :D Különben pedig már nagyon kivi vagyok rá! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215178 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Nos, itt következik az egyik cikk: www.always.ejwsites.net/alexandra.html
(Ezt már korábban belinkeltem, de nem volt időm eddig lefordítani. Egy cseh lány beszámolója Lij-jal való találkozásáról.) [size=9:1nuoyupp]Ha nem haragszotok, nem szó szerint fordítom, mert a cseh lány angolsága nem a legkiválóbb - nem mintha az enyém az lenne, SŐT!!! :wink: -, de megpróbálom érthető magyarsággal lefordítani azt, amiről ír.[/size]


Nagyon jó ez a beszámoló (bocs, hogy nem idéztem az egészet, de akkor nagyon hosszú lett volna). Legalább volt olyan aki látta... könnyezek eskü, hogy arra gondolok alig 400 km-re volt és nem mentem el... így útolag, most mikor pár napja tudatosult bennem, hogy mennyire közel is volt, eléggé kiakasztott a tény, hogy elszalasztottam azt, ami valszeg az életben mégegyszer soha nem fog megtörténni (ha szerencsém van, nincs olyan, hogy soha...)... Szóval azért jó volt olvasni, hogy Lij tényleg milyen kedves és egy percig sem csalódtam benne.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215176 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Nagyon rég nem voltam, de a Lij iránt érzett mérhetetlen szeretetem egy cseppet sem enyhült. :D
Az oldalam kicsit frissült, de azért megmaradt a maga gagyi szintjén. :?
Egyébként tök jó, hogy ennyi Lij film lesz mostanában! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215043 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: És ha hinni lehet a Színes rtv-nek, márpedig általában lehet, akkor aug. 30.-án hétfőn a tv2-n 12:50kor lesz a Halhatatlan szerelem! :wink:

Igen, lehet neki hinni, de sokkal egyszerűbb, ha néha benéztek ide , itt mindig írják, melyik filmjét hol lehet épp látni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215038 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Illúvatar Gyermeke írta: Hú, nézzétek, mit találtam: Lij esti mesét olvas nekünk!!
www.bookpals.net/storyline/cat

Istenem de ari! :lol: Én is láttam már régebben, de már elfelejettem.
([size=9:9lom6myw]Ilyet elfelejteni... :roll: [/size]) Tök jó h beraktad! :itscool:

Nimrodel (Melklerien) írta: Szeptember 3 -án, pénteken a Viasat3 -on 23.35 -kor megint adjáka Jófiú t!!!

De jó! :hello: Mikor a múltkor adták, felvettem ugyan, de lemaradt a vége, pont a legfontosabb rész. :roll: Majd most bepótolom.

És ha hinni lehet a Színes rtv-nek, márpedig általában lehet, akkor aug. 30.-án hétfőn a tv2-n 12:50kor lesz a Halhatatlan szerelem! :wink:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214985 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Hú, nézzétek, mit találtam: Lij esti mesét olvas nekünk!! :hello:
www.bookpals.net/storyline/cat

Annyira aranyos! :) Én már láttam régebben is.

Szeptember 3-án, pénteken a Viasat3-on 23.35-kor megint adjáka Jófiú t!!! :D

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214912 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú, nézzétek, mit találtam: Lij esti mesét olvas nekünk!! :hello:
www.bookpals.net/storyline/cat

Büzsü: ezt mindenképp tedd fel majd a honlapra, légyszí'! -Tudom, tudom, majd csak szept. 5 után... :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214777 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ille / Illewen írta: Le tudnátok írni azoknak az internetes oldalaknak a pontos címét, ahol Elijah-ról találok cikkeket és képeket?
És olyan oldalakat is ismertek, ahol A gyűrűk ura film jeleneteiről vannak képek? Azt is írjátok le, légyszi!

Jó sok van, ajánlom a keresőket, ott mindet kiadja. De itt van pár:
always.ejwsites.net/ Nagyon kevelt 8)
www.elijah-wood.com/
www.elijahfan.com/ [size=9:3bj85amt](Hogy megváltozott!)[/size]
www.elijahwood.org/
www.bagendinn.com/elijah/new.asp Képek

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete - 20 éve 3 hete #214776 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A sulival kapcsolatban: az érettségit atért megcsinálhatta volna :wink:
Ranamarth (Endóriel): még nincs,majd valamikor szept. 6. után
Ille / Illewen: Elijahról: (rengeteg van, pár példa)
www.always.ejwsites.net
www.elijahfan.com
www.bagendinn.com
a filmröl: www.lordoftherings.net
www.theonering.net

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214767 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Le tudnátok írni azoknak az internetes oldalaknak a pontos címét, ahol Elijah-ról találok cikkeket és képeket?
És olyan oldalakat is ismertek, ahol A gyűrűk ura film jeleneteiről vannak képek? Azt is írjátok le, légyszi!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214765 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi,ha kicsi elmaradott a kérdés,de kész van a honlapotok?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214722 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

.Elessar király. írta: Azt tudtátok, hogy Lij csak 8 általánost járt ki, mert az anyja már rögtön a színészi pályára akarta terelni? Ez kicsit fura.


Ez így nem teljesen fedi a valóságot. Lij már az általánosban elkezdett színészkedni, s a filmforgatások miatt nem is tanult tovább. Lij apja ezen eléggé kiakadt- a szülők válásának ez is az egyik oka volt.
De szerintem nem fenyegeti Lij-ot az a veszély, hogy az alapfokú iskolai végzettsége miatt nem fog jól megélni... :lol:

Más. Láttátok már ezt a könyvecskét róla? katt ide
Bele lehet lapozni egy picit (alul oldalt: next page-re kattints!) - van néhány info meg képecske róla! 8)
Sajna nem vlsz, hogy Mo-on megjelent... :cry:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214715 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt tudtátok, hogy Lij csak 8 általánost járt ki, mert az anyja már rögtön a színészi pályára akarta terelni? Ez kicsit fura.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214403 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Örülök, hogy mindenkinek tetszett a film! Szvsz is kevés volt a szerepe benne, de azt a keveset nagyon jól csinálta :itscool: Magát a filmet meg kell emészetni, én pár nap múlva kezdtem kapizsgálni a lényeget.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214298 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, itt következik az egyik cikk: www.always.ejwsites.net/alexandra.html
(Ezt már korábban belinkeltem, de nem volt időm eddig lefordítani. Egy cseh lány beszámolója Lij-jal való találkozásáról.) [size=9:o6m5r44d]Ha nem haragszotok, nem szó szerint fordítom, mert a cseh lány angolsága nem a legkiválóbb - nem mintha az enyém az lenne, SŐT!!! :wink: -, de megpróbálom érthető magyarsággal lefordítani azt, amiről ír.[/size]

"Az Everything is Illuminated forgatásán

Megígértem nektek, hogy írok a (Lij-jal való) találkozásunkról, hát íme. Légyszí, nézzétek el a (nyelvtani) hibáimat.

Bár Prágában élek, mégis hiába próbáltam infot szerezni arról, hogy Lij hol tartózkodik, nem találtam semmi hírt felőle. Nagyon elkeseredtem. Amikor viszont Karlovy Vary-ban a fesztiválon találkoztam vele, nagyon boldog voltam, mert legalább elmondhattam magamról, hogy "Láttam Őt!". De ennek ellenére ez a találkozó nem volt olyan, mint amit az álmaimban elképzeltem. Én úgy szeretnék vele találkozni, hogy az ne legyen stresszes, s ne legyen ott más rajongó (bocs!). Karlovy Vary-ban azonban "csak" autogrammot kértem tőle, s láthattam őt, de semmi más.

Aztán kaptam egy fülest arról, hogy a Stromovka park mellett forgat, a T-Mobilos Sportcsarnok mellett. Nagyon klassz kiállítóhely van ott. Szóval odamentünk szerda délután. S nagyon meglepődtünk, mert a hír igaznak bizonyult: Lij ott volt... fekete öltönyben, fehér ingben és fekete nyakkendővel. Nagyon csinos volt, de egy picit fáradtnak tűnt.

A testőrök segítségét akartuk kérni, de ez nem volt könnyű. Amikor Lij a trélerhez ment, megállítottam őt, s elnézést kértem, hogy zavarom. De ő elhárította a mentegetőzésemet- aranyosan és barátságosan nézett (rám).
A szemüveg mögött a szeme világoskék volt. Egy apró kis ajándékot akartam neki adni, meg a levelezős barátnőm egyik levelét, meg egy dedikálást kértem volna tőle, de az asszisztens hölgy nagyon bunkó és udvariatlan volt. Lij-ot a mosdó felé irányította, s bár ő nem akart otthagyni minket, az asszisztens megtagadta a közreműködést. De Ő annyira udvarias a rajongóival! Már majdnem elsírtam magam, mert annyira ideges lettem. Próbáltam valamit dadogni, de képtelen voltam angolul beszélni... Jaj, BORZASZTÓ volt! De végül mégis oda tudtam adni neki az ajándékot. Ez egy doboz gyufa volt - rajta prágai képek, a borítón a felirat: "Jó kis ajándék a rossz szokásodhoz." - felnevetett (mikor meglátta). Rámnézett egy aranyos és kedves mosollyal ( a szemei türkiszínűek voltak), s megkérdezte, hogy ugye Prága van a képen. Igen, feleltem, ez a Prágai Kastély, s én ott dolgozom. Közben észrevettem, hogy a barátom ott áll közel hozzánk a fényképezővel, s gyorsan megkérdeztem Lij-tól: "Csinálhatok egy képet veled?" , mire ő rávágta "Persze".
Ezt életem végéig nem fogom elfelejteni!

A birminghami levelezőpartnerem levelét is oda tudtam neki adni- nagyon meglepődött, de örült neki. Talán annak örült, hogy új barátságok szövődnek a világ különböző pontjain élő lányok között - őmiatta!
Alexandra"

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214259 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, ismét itt vagyok, s örömmel látom, hogy pezseg az élet! :lol:

A "Makulátlan elméről" egy másik magyar cikk és képek: www.origo.hu/filmklub/20040819agyas.html

Most egyébként 2 cikk fordításán dolgozom, szóval türelem!! 8)
(Az egyik a "Shining some light on everything", a másik meg az egyik rajongó találkozása Lij-jal - mindkettő az Always & Forever site-ról)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214258 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Cikk és képek:
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 7c82f75a65
gallery.ejwsites.net/medium.html?gcat=185

Na ebből a Danubiusosnál láttátok alul a kapcsoloódó linkeknél azt h "Elijah Wood szerep nélkül"? Hát komolyan majdnem hátast dobtam, főleg mert az a lökődött pont akkor írta a cikket mikor Lij a Yank-et forgatta. Aztán mint kiderült, azért nem kap szerepeket, merthogy túl kisfiús a külseje. Hát akkor ki mit szól ahhoz, h a Yankben félholtra verik, és mindig vérzik legalább három helyen? Ahhoz nem volt túl kisfiús? :lol:

A makulátlan elmére visszatérve, ma nézem meg másodszor. :wink: Márcsak azért is, mert szerintem ezt csak másodszorra lehet igazán megérteni. [size=9:18xgsqye]Persze biztos vannak olyanok akik elsőre megragadták a lényeget, én viszont lehet h megnézem még párszor... :roll: [/size] És szerintem ebben a filmben Lijnek kifejezetten idegesítő szerepe van. Mikor odaadja a Valentin napi ajándékot, hát az hihetetlenül... gonosz! :lol: De nem? Amúgy ettől függetlenül télleg tök profin játsza azt a szerencsétlen "enyhénlúzer" csávót.

Ja, és majd hozok még egy-két fordítást, csak most tök lusta vaok. Úgyhogy hajrá gyerekek, akinek van ideje, cikke, meg naon minimális angol (esetleg cseh :lol: ) nyelvtudása az nekiállhat! :wink:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214252 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Szóval nem dicsekvésképpen mondom, vagy hasonló :) )) de láttam tegnap A MAKULÁTLAN ELME ÖRÖK RAGYOGÁSA-t ... Na ki irigyel ? :D 8) 8) 8) - hát az egy nagyon komoly művész film - a művészfilm-rajongóknak nagyon ajánlom... na meg a LIJ-fanoknak is persze... - szerintem Lijnek elég kevés szerep jutott, és eléggé negativ is, de jól csinálta az tuti... - viszont Jim Carrey nagyot alakitott megint :)


Én is ma láttam, és engem kicsit letaglózott. A látványvilága nagyon tetszett és megtanultam, hogy az agyadban lenni elég magányos dolog... :roll:
Lij elég szánalmas volt... inkább sajnáltam mint haragudtam rá, de jól csinálta! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214250 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szóval nem dicsekvésképpen mondom, vagy hasonló :) )) de láttam tegnap A MAKULÁTLAN ELME ÖRÖK RAGYOGÁSA-t ... Na ki irigyel ? :D 8) 8) 8) - hát az egy nagyon komoly művész film - a művészfilm-rajongóknak nagyon ajánlom... na meg a LIJ-fanoknak is persze... - szerintem Lijnek elég kevés szerep jutott, és eléggé negativ is, de jól csinálta az tuti... - viszont Jim Carrey nagyot alakitott megint :)

Szóval a magyar fan-oldallal kapcs. - én mint tudjátok csak szep. 5-6. után tudnék ezzel foglalkozni, mert addig rengeteg dolgom van... de azután szivesen, ha ti is segitetek - látom azért tesztek már be cikkeket (főleg Alimarniel - köszönet neki :wink: , stb.. ez nagyon nagyon nagyon jó... HAJRÁ LIJ-FANOK :) ))))

SZÉP hetet nektek gyerekek, és jók legyetek 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214210 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Lin írta: Viszont tök durva, alig játszák néhány moziban, és nem is szinkronizálták. Ami azért nem oan nagy probléma, mert így lehet hallani az eredeti cunci hangját, de azért elég nagy film ahhoz h vegyék a fáradtságot... :evil:
Egyébként maga a film, iszonyat jó. Azafajta elgondolkodtató dolog, ami még napokkal később is a fejedben van. És nem csak Lij miatt. :)
NAGYON remélem h megjelenik majd dvd-n... Bár lehet h ez korai remény. :?


Szvsz a színész játékához nagyon szorosan hozzátartozik a hangja, amit szinkronizáláskor egy másik színész (jó esetben a tőle telhető leghitelesebben) helyettesít, de az már akkor sem az igazi. Sokkal jobban szeretem az eredeti hangot hallani, még ha fárasztó is olvasni a szöveget, inkább többször megnézem felirattal, hogy ne maradjon ki semmi. És különben is, mióta Lij hangját ismerem, egyszerűen nem veszi be a gyomrom szinkronizálva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214205 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Indexes kritika a filmről: index.hu/kultur/mozi/0823kaufman/
Nekem újdonság: a film hazai honlapja: www.spi.hu/spi/html/movies/2004/ ... ernal.html , bocs, ha már mindenki ismeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213874 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Lin írta: Én felvettem videóra, de még nem néztem meg. De ezek után rohanok, és most azonnal keresem is elő a kazettát!

Ezt én írtam... :wink:

Alimarniel írta: De végülis nem baj, mert azóta már megnéztem teljes egészében a filmet. :P De abban összesen volt kb. 6 percet Lij.

Ilyen keveset?! :bawling: Én komolyan többre számítottam!

Cikk és képek:
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... 7c82f75a65
gallery.ejwsites.net/medium.html?gcat=185

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.238 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére