Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 4 hete #213851 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Én felvettem videóra, de még nem néztem meg. De ezek után rohanok, és most azonnal keresem is elő a kazettát!

De mázlid van!! :( Én is azóta bánom h gyorsan nem löktem be egy kazit. Nem hinném h fogják ismételni. :cry:
De végülis nem baj, mert azóta már megnéztem teljes egészében a filmet. :P De abban összesen volt kb. 6 percet Lij. De azért naon édi volt. Viszont tök durva, alig játszák néhány moziban, és nem is szinkronizálták. Ami azért nem oan nagy probléma, mert így lehet hallani az eredeti cunci hangját, de azért elég nagy film ahhoz h vegyék a fáradtságot... :evil:
Egyébként maga a film, iszonyat jó. Azafajta elgondolkodtató dolog, ami még napokkal később is a fejedben van. És nem csak Lij miatt. :)
NAGYON remélem h megjelenik majd dvd-n... Bár lehet h ez korai remény. :?

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #213806 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ismételni esetleg nem fogják? Mert én nem láttam! :crying: :( *szipog, próbálja elfolytani könnyeit*
Pedig Lij biztos nagyon édi volt! Nyaff-nyaff! :bawling:
Hát ez van!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213670 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: Bizony, a viván 20 perces werkfilm vót a sunshine-ról hatkor a Premier Plánéban. És tök véletlenül kapcsoltam oda, de szerencsére még az elején. Volt néhány részlet a filmből, meg a szereplők is beszéltek a forg.ról meg mindenféléről. Annyira édi volt, mindenkire aszonta h tök tehetséges meg jófej... :lol: Meg h tökre örült a szerepnek, merthogy nagy rajongója Winsletnek. 8) Mire bevágtak egy jelenetet a filmből, ahol a csaj ül a kanapén és bőg meg dobálja magát h "Mindig mindent elfelejtek" meg "Egyre jobban öregszem" stb... (Lehet h nem így szó szerint.) Mire Lij ilyen tök sajnálkozós képet vágott, odament megölelte, és aszonta a fülébe: "Jaj kicsim, dehogy öregszel, nincs semmi baj! Nyugodj meg!" 8O AAAAANNNNNYYIRAAA aranyos volt!!! [size=9:3a9atb1m]Ha egyszer engem ölelne meg így... Álmodik a nyomor :cry: [/size] Annnyira szép jelenet volt!

Én felvettem videóra, de még nem néztem meg. De ezek után rohanok, és most azonnal keresem is elő a kazettát! :P

www.otherworldfantasies.com/fanart/wps/frodo.jpg Frodó háttérkép

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213526 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, ne haragudj Lin, úgy néz ki én vaok hülye... Most vettem csak észre h nem uyganaz a két kép. :oops: Sorry!
Én csak azt a cseh szövegest láttam. Kétszer... A másikat meg még egyszer régen láttam asszem a Bravoban. És egész oldalas nagy kép volt!!! :) Azt én is tökre szeretem. Meg mindegyiket. :lol:

TALÁLJÁTOK KI MIT LÁTTAM MA DÉLUTÁN!!!
Bizony, a viván 20 perces werkfilm vót a sunshine-ról hatkor a Premier Plánéban. És tök véletlenül kapcsoltam oda, de szerencsére még az elején. Volt néhány részlet a filmből, meg a szereplők is beszéltek a forg.ról meg mindenféléről. Annyira édi volt, mindenkire aszonta h tök tehetséges meg jófej... :lol: Meg h tökre örült a szerepnek, merthogy nagy rajongója Winsletnek. 8) Mire bevágtak egy jelenetet a filmből, ahol a csaj ül a kanapén és bőg meg dobálja magát h "Mindig mindent elfelejtek" meg "Egyre jobban öregszem" stb... (Lehet h nem így szó szerint.) Mire Lij ilyen tök sajnálkozós képet vágott, odament megölelte, és aszonta a fülébe: "Jaj kicsim, dehogy öregszel, nincs semmi baj! Nyugodj meg!" 8O AAAAANNNNNYYIRAAA aranyos volt!!! [size=9:20lieyse]Ha egyszer engem ölelne meg így... Álmodik a nyomor :cry: [/size] Annnyira szép jelenet volt!
És felfedeztem h a csajnak szinte minden vágásnál más színű volt a haja. :P Kék, zöld, rózsaszín, vörös... Bár lehet h rózsaszín nem volt. Node NEM EZ A LÉNYEG!
És ne felejtsétek el ma éjjel Cinematrix, biztos megéri fönnmaradni :wink:
Aztán holnap éjjel Stella moziklub
Aztán holnapután éjjel Így készült:...
Na szal van itt hír a filmről bőven nem kellett vóna annyit keseregnem. Persze jöhettek vóna előbb is. Node ne legyünk telhetetlenek. :D
Ja, meg még azt is mondta h egy olyan mukit játszik aki nem mer/tud ismerkedni a nőkkel, erre úgymond "felhasználja" azokat az emlékeket amiket Jim fejében lát és ezzel hódítja meg a csajt. Vagy vmi ilyesmi, nem annyira a szövegre figyeltem... :tongue: :shake:
Szóval ne felejtsetek el fönnmaradni! Puszkó!

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213356 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most én vaok hülye vagy ugyanazt tetted be kétszer? Nem baj, így legalább duplán édi! :P Különben ha ez így megy tovább megtanulok csehül... :lol:

Na sikerült begépelnem az Intermission-t is.
Először is tökre nem jön be a címe, de nem akartam +változtatni. És van néhány rövid rész amit egyszerűen nem értettem h mit akar, úgyhogy ha vki tudja nyugodtan közreműködhet. :wink:

A legszexisebb hobbit
Írta: Intermission
Forrás: always&forever
Talán emlékeztek Elijah Woodra, aki Mel Gibson fiát játszotta a Halhatatlan szerelemben. Vagy arra a srácra, aki a delfinekkel úszkált és minden egyes jelenetében „Smashing Pumpkins” feliratú pólót viselt. (Volt ott Guns ’n’ Roses is nem? :D ) Vagy talán onnan ismerős, hogy ő volt az aki mégsem zuhant le a szikláról a „Jófiú” végén...
Mindenesetre ha egy vagy a több milliós tömegből, akit teljesen magával ragadott a hatalmas sikerrel bemutatott Tolkien-adaptáció, a Gyűrűk Ura, akkor Lij valszeg úgy marad meg az emlékezetedben mint Zsákos Frodó, a Gyűrű-hordozó hős hobbit. A Király visszatér decemberi premierje a végét jelentette a hosszú, fárasztó forgatásnak az egész stáb életében. Ahogy a hetek egyre csak fogytak, és a RotK premierje egyre közelebb kúszott, a színészek tornádóhoz hasonlító hosszú utazásra indultak hogy a világ legkülönbözőbb pontjain [Új-Zéland, Európa, Japán, Egyesült Államok] népszerűsítsék a filmet.
December 3.-án reggel , a film Észak-Amerikai körútjának első napján lehetőségem volt telefonon beszélni Lijjel a trilógia befejező részéről.
Aznap 14 ( :!: 8O ) sajtótájékoztatón valamint egy Jay Leno-s [The Tonight Show] beszélgetésen kell részt vennie, ÉS mellékesen a Rotk LA-i premierjén. Az előtte álló ijesztően hosszú, interjúkkal teli nap ellenére Lij egész vidámnak tűnik. Beszél az indie rock iránti rajongásáról, a gyerekként Macauley Culkinnal töltött időkről és a keserédes búcsúról a GyU forgatásától.
INTERMISSION: Azt hallottam h nemrégiben újra Új-Zélandon jártál.
LIJ: Igen, visszamentünk ugyanis itt volt a világpremier. Hihetetlen volt. 125ezer ember tolongott az utcákon, rengetegen jöttek a világ minden részéről. Egyszerűen hihetetlen volt, még sosem láttam ehhez foghatót.
INT: Biztos klassz érzés volt újra együtt látni az egész GYU bandát.
LIJ: Naná. Látod, ez a jó az ilyen promóciós utakban. Igaz hogy nagyon kimerítőek, de csodálatosak is egyben; kicsit olyanok mint vmi családi összejövetel. Beszélgetünk az emlékeinkről és a tapasztalatainkról. Ez a mostani ráadásul különösen jelentős, tekintve h az utolsó filmről van szó.
INT: Egy csomó GYU-s kérdést akartam feltenni neked, de mivel nemrég néztem meg a filmet, először ezt kell megkérdeznem: megosztanád velünk néhány „Jófiú”-s emlékedet?
LIJ: [nevet] Um... Istenem, fogalmam sincs... It was a blast to work on. (Bocsesz de ezt nem értettem :oops: ) Egy apró házban laktam a forg. alatt – Rockport-ban, Massachussets – és az egyik különösen érdekes esemény egy nagy trópusi vihar volt. Emléxek egy este Mac házában aludtunk. Kiment az áram, úgyhogy egész éjjel a sötétben bújócskáztunk, ami tök poén volt. Ez egy naon szép emlék.
INT: Tudod, úgy néz ki hogy a mi korunkban már mindenkinek van tapasztalata arról mikor elhagyta a szülői házat, külföldre mennek vagy kollégiumba. Ugye te másfél évig Új-Zélandon voltál, ez is egy ehhez hasonló élmény volt?
LIJ: Oh igen, teljesen. 18 évesen normál esetben kollégiumba mennél nekem ezt a forg helyettesítette. Tudom h ez sokkal inkább amolyan utazás volt az Életben mint egy egyszerű forgatás. Valóban mélységes érzés h alapjában véve egy egész családot kaptam Új-Zélandon, és egy hihetetlen baráti társaságot., akikkel életem végéig tartom majd a kapcsolatot. Azt hiszem valóban rengeteg párhuzam van a forgatási élmények között és aközött ami a kollégiumban lehetett volna. Többek között az hogy el kell szakadnod azoktól az emberektől akikkel annyi időt együtt töltöttél. Úgy értem ez egy 4 éves munka volt; még akkor is ha a „fő forgatás” csak másfél évig tartott. Azóta minden évben visszamegyünk. Ez egy hatalmas tanulmányi élmény volt számomra.
INT: Ennek a filmnek minden poszterén és reklámjában Frodó úgy néz ki mint aki hamarosan meghal, testileg teljesen elgyötört. Milyen érzés volt érzelmileg és gondolatilag is beleélni magad és előadni azt a változást amin Frodó keresztülmegy ebben az utolsó részben?
LIJ: Azt hiszem ebben a szerepben az volt az igazi kihívás hogy a szereplőt eljuttassam egy ártatlan, pozitív személyiségből egy testileg és lelkileg is teljesen kimerült lénnyé. De pont ez volt az amit a legjobban szerettem ebben az utazásban. Mármint, azt hiszem a harmadik rész és amerre Frodó halad a legnagyobb élmény számomra, izgalmas filmes anyag dolgozni vele. (Bocs h magyartalan.) Szóval tul.képp. hatalmas élmény volt. Naon élveztem a folyamatot ahogy kialakítottam azt ahogy a Gyűrű fokozatosan megrontja, és valójában megjeleníteni és összeilleszteni azt a kimerülést, csodálatos volt. I think the most challenging element of that whole thing was more that we were shooting so out of sequence. (Megint bocsi, de ezt se értem. :oops: )
INT: Mindazokkal a jelenetekkel együtt amelyek out of sequence , vissza kellett mennetek Új-Zélandra h újravegyetek néhány jelenetet a következő nyarakon. Milyen nehéz volt újra felvenni a szerepet?
LIJ: Azt hiszem első alkalommal volt a legnehezebb, mert akkor sok idő telt el a főforgatás végétől 2000 decemberétől az újraforgatásig, 2001 júniusáig. (De mindig ennyi idő telt el nem? :? ) Nem terveztem h visszatérek forgatás miatt vagy h újra ezt a szerepet játsszam. Emléxem Peter [Jackson] leültetett minket és mutatott néhány tervet h ismét közel kerülhessünk karakterünkhöz. De mikor elkezdtünk forgatni, lényegében olyan érzés volt mintha sosem hagytuk volna abba. Következésképpen később bármikor visszamentem teljesen természetes volt beleélni magam a szerepembe, olyan sokáig játszottam Frodót.
INT: Egy vagyok azon emberek közül, akik csak a Babót olvasták, és sosem fejezték be a GyU trilógiát. Tulajdonképpen azt hiszem tök jó h így néztem meg a filmeket, mert ismertem Tolkien Középföldéjét, de mégse tudtam a pontos cselekményt, így könnyebben magával ragadott a film és naon élveztem.
LIJ: Igen, valóban.
INT: Mit mondasz azoknak akik nem tudnak túljutni a film & könyv közötti különbségeken? Szerinted jó h folyton összehasonlítják őket?
LIJ: Igen, tagadhatatlanul. A könyv az ’50-es évek óta ismert és emberek milliói olvasták újra és újra. Szeretem azt a tényt h az emberek kritikus szemmel nézik meg a filmet, mert ez azt jelenti h odafigyelnek rá, bármely okból is. Azt hiszem a rajongók nagy része elégedett a filmmel, és nagyon tetszik nekik a könyv előadása, amit pedig igen nehéz volt véghezvinni a vásznon. Szerintem természetes h az emberek néha zúgolódnak ilyen vagy olyan változtatások és kis részletek miatt, vagy mert vmit kihagytunk a filmből, amit nagyon hiányolnak. Néhányan megbocsátóak, mások kevésbé, de ez természetes egy ilyen hatalmas mű esetében.
INT: 4 évig dolgoztál ezen a filmen, igen közel kerültél Frodó karakteréhez. Azóta más filmeket is csináltál, úgyhogy érdekelne, mennyire volt nehéz továbblépni szakmailag. Nem tartasz egy esetleges Mark Hamill [ő játszotta Luke Skywalkert az eredeti Csillagok Háborújában] szindrómától?
LIJ: Nem nagyon aggódok emiatt, elég szerencsés voltam h eddig is volt karrierem, és viszonylag ismert voltam a GyU előtt is, ami azért eléggé különbözik MH esetétől. Nem hiszem h ez megtörténne míg dolgozom és különböző szerepeket játszok el különböző filmekben amit az emberek elmennek megnézni. Valójában igazi megkönnyebbülés volt vmi mást csinálni a Gyu után, mert hirtelen egy olyan vmi részese lettem ahol nem kellet blue screen előtt játszanom műlábakban. Igazából visszamentem az alapokhoz, ami naon frissítő volt. Azt hiszem, a Gyu után bármit csinálhatsz, az annyira szélsőséges volt, h egyszerűen felkészít mindenre...

Nohát, ennyi volna. Remélem teccik, a lenemfordított mondatok ellenére is. Most megyek mert mindjárt ledőlök a székről olyan álmos vaok. Jóccakát mindenkinek! :sleepy:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213319 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Lin írta: Idézet:
Miért van az hogy nem tudok egy hozzászólásba 2 idézetet is berakni? Segiccsen vki léci!

privi ment!

OFF: [size=9:3lp8okf2]Köszi látod már tök profin megy a dolog hogy elmagyaráztad![/size]:D ON

Örülök, hogy tudtam segíteni :)
én még nem láttam
momentán kedvencem (jobb klikk, cél mentése)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213282 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Köszi Alimarniel! Jöhtenek a fordítások ezután is.. csak arra ügyeljetek, hogy a forrrást is fel kéne tüntetnni, amikor valamilyen cikket vagy képet felraktok, mert különben nem legálid amit csinánlunk :roll: :)

Én odaírtam a forrást... Rögtön a cím alá. :roll:

Lin írta: Idézet:
Miért van az hogy nem tudok egy hozzászólásba 2 idézetet is berakni? Segiccsen vki léci!

privi ment!

OFF: [size=9:1edjlnfl]Köszi látod már tök profin megy a dolog hogy elmagyaráztad![/size]:D ON

Lin írta: Én Cinemában olvastam róla, egy német mozis újságban, plusz egy német honlapon. EbbQl kettQnek az volt a kicsengése, hogy a fQszereplQk nagyot alakítottak, de a rendezQ nem engedte Qket megfelelQen kibontakozni, ezért nem kaptak megfelelQ teret a filmben az érzelmek, amirQl tulajdonképpen a filmnek szólnia kellene. Majd meglátjuk

Akár hiszed akár nem, pont tegnap olvastam ezzel kapcs.-ban egy topikot az imdb-n, de ott csak Jim Carrey-re mondták h nem hagyták "kibontakozni" pedig tud ő játszani normális sőt viszonylag drámai szerepeket is. Ott egyébként is van egy csomó tök jó topik a filmmel kapcs.-ban, és ott 90%-ban azt mondják, h ez az év filmje meg minden. Már naon kivi vagyok. De már csak 2 nap, és meglátjuk h mit látunk meg. Na igen... :lol:

Ja, és van még 2 fordított dolog itt nálam, az egyik az Intermission interjú még asszem decemberből, a másik meg vmi Ruth riportja a Collectormania-ról. A tavaly szeptemberiről. Lehet h még ma berakom vagy holnap, csak be kell gépelni és marha hosszú.

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213256 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: HOL olvastál negatív kritikát?! Egyátalán kritikát hol olvastál? Mert a cinematrixon csak egy rövid kis izé van róla. Máshol meg még csak nem is láttam semmit. Vagy csak rossz helyen kerestem... :?


Én Cinemában olvastam róla, egy német mozis újságban, plusz egy német honlapon. EbbQl kettQnek az volt a kicsengése, hogy a fQszereplQk nagyot alakítottak, de a rendezQ nem engedte Qket megfelelQen kibontakozni, ezért nem kaptak megfelelQ teret a filmben az érzelmek, amirQl tulajdonképpen a filmnek szólnia kellene. Majd meglátjuk :wink:

[size=9:ihrbayic]Miért van az hogy nem tudok egy hozzászólásba 2 idézetet is berakni? Segiccsen vki léci![/size] :(

privi ment! :)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213219 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Alimarniel! Jöhtenek a fordítások ezután is.. csak arra ügyeljetek, hogy a forrrást is fel kéne tüntetnni, amikor valamilyen cikket vagy képet felraktok, mert különben nem legálid amit csinánlunk :roll: :) Na pusz nektek !!! Jó hetet! :cooljump:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213169 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Alimarniel: hát igen, sajnos szvsz nem tartják számon a nagy nyári produkciók között, ezért kevesebb a hírverés. Egyébként nem mindenhol pozitív a kritika a filmmel kapcsolatban :roll:

HOL olvastál negatív kritikát?! Egyátalán kritikát hol olvastál? Mert a cinematrixon csak egy rövid kis izé van róla. Máshol meg még csak nem is láttam semmit. Vagy csak rossz helyen kerestem... :?
a Lijes ugrálós izéről a véleményem: :lol: :mrgreen: :bounce:
[size=9:8j91v5og]Miért van az hogy nem tudok egy hozzászólásba 2 idézetet is berakni? Segiccsen vki léci! :( [/size]
Na, nekigyűrkőztem és kemény 2 óra alatt begépeltem az alábbi fordításomat. Még régen írtam, most meg vhogy kezembe akadt, úgyhogy gondoltam beírom ide, hátha örültök neki. Igaz h kicsit nyomi, meg mint később kiderült, a fele nem igaz, de ha má ennyit dolgoztam vele... 8)
A véleményemet néhány helyen tömören kifejeztem egy-egy emotikonnal...
VI UNGE CIKK – 2004 MÁJUS
Forrás: always&forever
Emberünk még mindig 168 centi magas és 43-as cipőt hord. A haja rövid, a szeme meg kék és csillogó mint mindig. Kényelmesen elhelyezkedik, miközben rágyújt egy cigire. „Ez tulajdonképpen olyan cigi, amiben nincs is annyi nikotin.” Mondja védekezésképpen. „Tudom h rossz szokás, dehát mit tegyek, sok rossz szokásom van. A körmömet is rágom, és ezt legalább annyira nehéz abbahagyni.” Úgy tűnik mintha zavarban lenne a rossz szokásai miatt, de mi ugye megbocsátóak vagyunk... „Annyira szomorú h nem tudtam elmenni a RotK dániai premierjére tavaly decemberben. Annyi hely van Európában ahol még nem jártam, de egy nap szeretnék eljutni.” De Lij, semmit se szeretnénk jobban mint megmutatni neked Dániát. (Köhöm... :twisted: )
Könnyen elsírja magát
Teljesen odavoltunk Lijért, mikor eljátszotta Frodót, az ari, érzékeny és mindig optimista hobbitot.( :? ) És Frodó érzelmileg nem is áll messze Lijtől...
„Sírtam mikor először láttam a harmadik részt. Annyira elszomorító és félelmetes volt tudni h vége. Igaz, ez azt jelenti h továbbléphetek a karrieremben, de ezzel együtt nagyon furcsa elbúcsúzni attól a sok embertől, akikkel 4 évet együtt töltöttem el az életemből. Könnyen elsírom magam, nem vagyok egy erős jellem, ha ilyesmire kerül sor. Néha szinte megrémít mennyire hasonlítok Frodóra néhány dologban.”
Lijnek több önbizalma lett, és továbblépett a munkájában. „És nagyon jó barátokat szereztem, képzelheted. Néhánnyal rendszeresen találkozom azok közül akikkel együtt játszottam. Sosem sikerült volna nélkülük.”
Hiányzik neki a biztonság
Talán a sztárok szerencsések néhány dologban, amire sokan féltékenyek, de néha nehéz pillanatokat kell átélniük. Lij mostanában van így ezzel.
„Olyan ember vagyok aki nagyra értékeli az őszinteséget és a hűséget. Ezek a legfontosabbak számomra. Ez igaz a haverokra, a családomra és a barátnőmre. De nagyon nehéz letelepedni valahol. Tavaly elköltöztem La-ből Ny-ba, ahol Hannahval, a húgommal laktunk egy fedél alatt. De aztán hamar rádöbbentem h szinte sose vagyok otthon, olyan sokat utazok. Ettől aztán mégjobban hiányzik a biztonság és az otthon meghittsége.”
Titkos barátnő (erről a részről már rég kiderült h nem igaz, a bagendinnen is fönt volt, de azért gondoltam beírom.)
Lij nagyon hosszú ideig facér volt, és mikor legutóbb találkoztunk, mondta h mennyire hiányzik neki egy barátnő. Pedig ez igazán nem kéne h problémát jelentsen, hiszen bomlanak utána a csajok.
Megtalálta a megfelelőt?
„Hmm,” válaszol megfontoltan és félénken „Ez még nagyon új, úgyhogy azt mondanám csak egy kicsit vagyok szerelmes. Abban az izgalmas és romantikus stádiumban vagyunk, amikor még nem tudjuk mit hoz számunkra a jövő. De igen könnyen leszek szerelmes, mert egyszerűen megőrülök a nőkért. Csodálatosak és egyszerűen tökéletesek.” Wow naon úgy néz ki h semmit se tart vissza... De milyennek kell lennie egy csajnak h Lij mutasson némi érdeklődést?
„Abban volt vmi ahogy rám nézett... Őszinte, intelligens és kifinomult. Általában sötét hajú nőkbe szeretek bele, és elárulhatom, sötét haja van.” mondja nevetve. „Az is sokat jelent számomra h ugyanaz a zenei ízlésünk. Imádom az alternatív rockot mint pölö a The Strokes meg a Raveonettes.” Kíváncsi vaok Lij tudja-e hogy ez utóbbi dán.
Barátság az exekkel
Szóval Lij szerelmes mostanság, de vajon törték-e már össze a szívét?
„Természetesen, gondolom a legtöbb ember járt már így. Csak pár alkalommal esett meg, de azt elmondhatom, sose vmi nagy mulatság. Egyik alkalommal évekbe telt mire végleg elfelejtettem. ( :cry: )Nem volt könnyű, és nincs semmilyen különleges módszerem rá. Azt hiszem ez minden alkalommal más és más. Mikor a fájdalom elmúlt sokkal tisztábban látsz, és megérted miért nem vagytok már együtt. Rájöttem és jól megtanultam h mindennek oka van. Még mindig beszélünk egymással és minden oké – de csak mint barátok. Nagyon fontos volt számomra h legyen egy hosszú szünet mielőtt újra szóba állunk egymással.” Már majdnem lejárt az időnk és a beszélgetés Lijjel sokkal személyesebb mint valaha. Hát lehetne még ennél is aranyosabb? „Kéne írnom vmit a dán lányoknak? Úgy hallottam ők a leggyönyörűbbek a világon.” Mondja a végén. (Azok nem a magyarok? :mrgreen: ) Igen, lehet aranyosabb.
A szöveg a saját kézírásával: „Sziasztok! Legyen szép nyaratok! Remélem hamarosan látom Dániát! Szeretettel Elijah Wood”


Bocs h kicsit hosszúra nyúlt a hozzászólásom... :roll:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213044 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyöngyszem írta: bocsi ha már volt, de ezt most találtam, és fel is raktam :)

gportal.hu/picview.php?prt=13606 ... 43&index=7

:biggrin2:
Alimarniel: hát igen, sajnos szvsz nem tartják számon a nagy nyári produkciók között, ezért kevesebb a hírverés. Egyébként nem mindenhol pozitív a kritika a filmmel kapcsolatban :roll:
[size=9:16rc90am](A honlappal kapcsolatban, az always képeit, stb. nyugodtan használhatjuk, írtam egy emilt, nagyon kedvesen válaszoltak. A többi honlapét is szvsz, külön kérés nélkül is, csak náluk sok mindent találtam, gondoltam oda írok külön is.)[/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212880 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bocsi ha már volt, de ezt most találtam, és fel is raktam :)

gportal.hu/picview.php?prt=13606 ... 43&index=7

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212867 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szióka!

Nimrodel Melian írta: www.grey-ships.com/Images/Humour/elijah_corn_humor.jpg :lol:
www.grey-ships.com/Images/Humour ... _humor.jpg Ó, szegényke! :D
www.grey-ships.com/Images/Humour ... _humor.jpg

Mikor megláttam a képeket, először csak mosolyogtam. Aztán elolvastam a szövegeket is. :lol: Főleg a második tetszett, mármint szövegileg, az elsőben meg az "If you find him, give him my number!" Újabb rokonlélek. 8)

Határozottan kezd bosszantani h semmi hír az Eternalról. Egy hét múlva premier, és se tvben se újságban semmi. Bezzeg a Catwomant folyamatosan nyomatják, meg a Sötétség krónikáját. Ennyit arról h a minőség a fontos. [size=9:15j4yr1u]Bocs ha vkinek a lelkébe gázoltam de tök dühös vaok. :mad2: [/size] De nem baj még van 5 egész nap... Csak nehogy elsiessék. :evil:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212780 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212744 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Na akkor szépen sorjában:

Aldaron (büzsü) írta: addig az lenne a legjobb, ha csomó anyagot gyűjtenétek: képek, interjúk (lefordítva is), cikekk, videók, stb..

képekből, videókból nekem is van, de cikkek nem igen, főleg nem lefordítva. (fordítást én is vállalok) Majd mostantól gyűjtögetek :D

Aldaron (büzsü) írta: a napokban el is indítok egy kezdetleges fórumot, jó?

:hello: ugye, ha megvan, belinkeled? Azt is meg kellene majd beszélnünk ki, mit fordít, hogy ne dolgozzunk feleslegesen.

Arelenwen írta: Meg még az az ötletem támadt, h nem csak képeket, videókat , cikkeket lehetne fölrakni, hanem pl zenét is, amit Lij szeret.

nem is rossz ötlet :P
A rákos gyerekkel kapcsolatban: nem sokan tennék meg ezt. Még azt a kevéske szabadidejét a forgatás közben is feláldozza :itscool:

Alimarniel írta: Aug. 20.-án 23:40-kor az Rtlklubon: Így készült: Egy makulátlan elme örök ragyogása!!!!!

kiváncsi vagyok mennyit mutatnak majd "Lijből". Egy hét és láthatjuk a moziban! :mrgreen:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212682 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Hát nem mondom, történt egy pár dolog, míg nem voltam itt.
Én is támogatom a magyar honlap ötletét, de tevőlegesen talán csak annyival tudok hozzájárulni, h néha majd fordítok.
Meg még az az ötletem támadt, h nem csak képeket, videókat , cikkeket lehetne fölrakni, hanem pl zenét is, amit Lij szeret. De ez csak egy ötlet.
Na, minden jót!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212607 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Nenuial: ez általában úgy működik, hogy ha nem saját anyagot használsz, akkor egy link kíséretében fel kell tüntetned, hogy honnan származik. Persze ajánlott engedélyt is kérni rá, de a többi rajongói oldalnak sincs több joga azokra a képekre általában (hacsak nem ők készítették), hiszen ők is leszedték valahonnan, nem fizettek érte. De a rajongói oldalaknál ezt eltűrik, mert nem kereskedelmi céllal csinálják ezt.


Kösz az infót, akkor úgy néz ki ebből nem lehet gond

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212566 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Angolból fordítást én is tudnék vállalni, bár ahogy látom erre már így is van elég jelentkező... Bár gondolom előbb meg kéne csinálni az oldalt, abba meg én nem szólnék bele, mert mint mondtam nem értek hozzá..

Viszont hoztam egy tök jó hírt! A Nők lapja végén van egy ilyen tök rövidke 2oldalas tv műsor. Általában sose olvasom el, de ma vmiért végigfutottam,(szal ez vmi égi jel vót :mrgreen: ) és nem fogjátok kitalálni mit találtam!
Aug. 20.-án 23:40-kor az Rtlklubon: Így készült: Egy makulátlan elme örök ragyogása!!!!!
Nem tök jó? Aszittem lefordulok a székről! :P
Na megyek, további jó weblap készítést! :wink:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212549 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nenuial: ez általában úgy működik, hogy ha nem saját anyagot használsz, akkor egy link kíséretében fel kell tüntetned, hogy honnan származik. Persze ajánlott engedélyt is kérni rá, de a többi rajongói oldalnak sincs több joga azokra a képekre általában (hacsak nem ők készítették), hiszen ők is leszedték valahonnan, nem fizettek érte. De a rajongói oldalaknál ezt eltűrik, mert nem kereskedelmi céllal csinálják ezt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212523 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Sziasztok!

Na szóval az a helyzet - amint már említettem -, hogy nekem csak kb. szept 5.-től lenne aktuális... De addig az lenne a legjobb, ha csomó anyagot gyűjtenétek: képek, interjúk (lefordítva is), cikekk, videók, stb... és én megszerkeszteném adesignot, és a honlapot magát. A Sil ötlete is nagyon vagány.. a napokban el is indítok egy kezdetleges fórumot, jó? Na puszi drágák :)

büzsü

Kedves Büzsü! Lehet, hogy nagyon hülyét kérdezek, de jogilag ez műxik, hogy más oldalakról leszedett anyagokat csak úgy feltenni a sajátunkra, nincs itt valami baki? Vagy csak fel kell venni az adott oldallal a kontaktust és engedélyt kérni, netán jogdíjat kell fizetni? Mert az én gépemen meglehetősen sok kép, cikk meg videó gyűlt össze mostanra :roll: , főleg a három legnyagyobb angol nyelvű site-ról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212518 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Akkor belevágunk ugye? De pontosítsuk, kinek lenne ideje, kedve, lehetQsége, stb. Én mindenképpen jelentkezem :bounce: Bármit megcsinálok! A weboldal szerkesztését pedig szvsz is bízzuk Büzsüre! ElQre is köszönet és örök hála! :hello: A többit, a tartalmat gondolom, pedig csinálhatnánk közösen azzal, aki vállalkozik rá. Nem?? Kéretik válaszolni! [size=9:3qzm4beo](reagálni csak holnap este tudok, addig nem leszek netközelben) [/size]


Lin, én is beszállok, szóval, ha jól számolom, már négyen vagyunk! :bounce: A lehetőségeim viszonylag behatároltak, de kedvem rengeteg és talán elég időm is lenne ezzel foglalkozni. Nem nagyon tudom, hogy hosszútávon mennyi munkát igényel karbantartani és naprakészre hozni egy efféle site-ot, mert az eléggé kiábrándító, amikor létrejön egy új oldal, megyeget pár hétig-hónapig, aztán elhal, mert nincs idő vagy energia a fenntartásához. Gondolom a beüzemelés veszi igénybe a legtöbb rákészülést, aztán már nincs annyi meló vele, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212516 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: A weboldalhoz 8) csak fordításokkal tudok segíteni- feltéve, ha Ti is egyetértetek... :oops:

Tujadonképpen erre lenne a legnagyobb szükség, hogy magyarul olvashassanak a népek Lijről. Köszönet előre is érte! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212465 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na szóval az a helyzet - amint már említettem -, hogy nekem csak kb. szept 5.-től lenne aktuális... De addig az lenne a legjobb, ha csomó anyagot gyűjtenétek: képek, interjúk (lefordítva is), cikekk, videók, stb... és én megszerkeszteném adesignot, és a honlapot magát. A Sil ötlete is nagyon vagány.. a napokban el is indítok egy kezdetleges fórumot, jó? Na puszi drágák :)

büzsü

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212420 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedvencünk újabb interjúja: always.ejwsites.net/YaBBSE/index ... adid=22770

Arról van benne szó- nem szó szerint fordítom!-, hogy a brünn-i onkológiai osztályról meghívott 20 gyerkőcöt Hostiwarba, ahol az "Everything is Illuminated" forgatásán dolgozik. Eredetileg ő ment volna be a kis betegeket meglátogatni, de erre a forgatás miatt nem volt lehetősége, s ezért inkább meghívta őket a studióba - így legalább látják, hogyan készül egy mozifilm. Ezt az egészet egy cseh hölgy szervezte így, aki korábban már találkozott Elijah-val, s ő megkérdezte, hogy mivel foglalkozik, s mikor megtudta, hogy rákos gyerekekkel foglalkozik, Lij komoly érdeklődést mutatott, s megkérdezte, tudna-e, s ha igen, akkor miben segíteni.
Lij a találkozóra a forgatásról ment oda rögtön, s megmutatta a gyerekeknek az éppen leforgatott jeleneteket a képernyőn. A gyerekek legtöbbet persze a Gyűrűk Uráról kérdeztek, de a "Faculty" c. horrormoziról is, amiben Lij főszerepet játszott. Egy kislány megígérte neki, hogy összeírja a cseh zenészek és együttesek listáját, miután Lij bevallotta, hogy nagyon szereti a zenét, de a cseh zenével kapcsolatosan hiányosak az ismeretei.
Ami a kis látogatókat igazán lenyűgözte, az Lij vastag (keretes) szemüvege volt, amit a mostani szerepe miatt viselt. Természetesen a kis rajongók készíthettek vele képeket.

Vannak képek is erről: megnézés előtt kapaszkodjatok a karfába... :wink:
always.ejwfiles.net/images2/frodo_deti_01.jpg
always.ejwfiles.net/images2/frodo_deti_02.jpg
always.ejwfiles.net/images2/frodo_deti_03.jpg
always.ejwfiles.net/images2/frodo_deti_04.jpg

A weboldalhoz 8) csak fordításokkal tudok segíteni- feltéve, ha Ti is egyetértetek... :oops:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212386 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Akkor belevágunk ugye? De pontosítsuk, kinek lenne ideje, kedve, lehetQsége, stb. Én mindenképpen jelentkezem :bounce: Bármit megcsinálok! A weboldal szerkesztését pedig szvsz is bízzuk Büzsüre! ElQre is köszönet és örök hála! :hello: A többit, a tartalmat gondolom, pedig csinálhatnánk közösen azzal, aki vállalkozik rá. Nem?? Kéretik válaszolni! [size=9:60vczyhe](reagálni csak holnap este tudok, addig nem leszek netközelben) [/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212382 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta:

Lin írta:

Aldaron (büzsü) írta: Bocs, ha berontok egy kicsit a témába :D :D :D De én mint Lij Fan, meg mint honlapszerkesztő = na vágjátok? :) )) :D Na felvidult erre a társaság? :) ))

ez azt jelenti, hogy tudnál segíteni? Mármint van időd, kedved stb. rá? Az szuper lenne! :bounce: :hello: :hello: :hello: A freewebre, vagy az ultrawebre pedig fel is tudnánk rakni ingyen. A tárhely nagysága ugyan adott, de gondolom azt meg tudjuk oldani :D

Igen tudnék segíteni... de csak szept 5-30 között.. - de amúgy tényleg szivesen... Rég tervezem, hogy meg lehetne csinálni egy ilyet :) Akkor még egyeztetjük a dolgokat... Ja, és szerintem az ultraweb sokkal jobb és gyorsabb (Amúgy asszem az uw-n 50MByte hely van...) Pusz mindenkinek :wink: :D

Akkor, ha jó ötletnek tartjátok megszavazhatnánk Aldaront projektvezetőnek :roll: / khmm, Aldaron, ugye benne vagy?/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212371 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, van itt élet rendesen. Ezek szerint mégse kell kétségbeesni 3 nap szünet után. :) Alig győztem visszaolvasni... És köszi ezt a sok üdvözlést, tökre jólesett! :bounce:

A magyar rajongói oldal ötletét teljes gőzzel támogatom, már én is
gondoltam rá, csakhát én olyan síkhülye vagyok a gépekhez a nethez
meg főleg, úgyhogy nem hinném h nagyon hasznotokra válnék... De
mondom, amennyiben megvalósul a dolog, min. egy állandó látogatója
biztos lesz. :D Na szal sok sikert hozzá! :wink:

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212343 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: (Amúgy asszem az uw-n 50MByte hely van...)

(100 MB :wink: ) [size=9:5dxevxp4](Amúgy az uw-re fel lehet tenni olyan fórumot is, mint az itteni, ha a reklámtípust átállítjátok popup-ra, akkor rendesen fog működni, nem úgy, mint más ingyenes szolgáltatóknál. A bannerreklámokkal ugyanis össze szokott akadni.)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212342 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta:

Aldaron (büzsü) írta: Bocs, ha berontok egy kicsit a témába :D :D :D De én mint Lij Fan, meg mint honlapszerkesztő = na vágjátok? :) )) :D Na felvidult erre a társaság? :) ))

ez azt jelenti, hogy tudnál segíteni? Mármint van időd, kedved stb. rá? Az szuper lenne! :bounce: :hello: :hello: :hello: A freewebre, vagy az ultrawebre pedig fel is tudnánk rakni ingyen. A tárhely nagysága ugyan adott, de gondolom azt meg tudjuk oldani :D

Igen tudnék segíteni... de csak szept 5-30 között.. - de amúgy tényleg szivesen... Rég tervezem, hogy meg lehetne csinálni egy ilyet :) Akkor még egyeztetjük a dolgokat... Ja, és szerintem az ultraweb sokkal jobb és gyorsabb (Amúgy asszem az uw-n 50MByte hely van...) Pusz mindenkinek :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212309 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Bocs, ha berontok egy kicsit a témába :D :D :D De én mint Lij Fan, meg mint honlapszerkesztő = na vágjátok? :) )) :D Na felvidult erre a társaság? :) ))

ez azt jelenti, hogy tudnál segíteni? Mármint van időd, kedved stb. rá? Az szuper lenne! :bounce: :hello: :hello: :hello: A freewebre, vagy az ultrawebre pedig fel is tudnánk rakni ingyen. A tárhely nagysága ugyan adott, de gondolom azt meg tudjuk oldani :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.474 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére