Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 2 hónapja #202912 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Lin írta:
Yankból-aranyos
Melyik? (Mindkettö!)

Persze, hogy Lij! ( na jó, a kabala is :lol: )

Nimrodel Melian írta: nekem nem jön be

Kijavítottam, most remélem, jó!

Nimrodel Melian írta: Ez a Yank ennyire durva film lesz, vagy ez csak éppen egy ilyen jelenet?

Szvsz elég durva lesz, a képek alapján. Mondjuk a focihuligánok nem épp a szelíd természetükről híresek :?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202892 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Yankból-aranyos

Melyik? :wink: [size=9:anvzr4bw](Mindkettö!)[/size]

csak úgy

nekem nem jön be :(

A Flipperes nagyon édi! Azon a plakáton elég dühös képe van... ijesztö!
Ez a Yank ennyire durva film lesz, vagy ez csak éppen egy ilyen jelenet?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202520 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Flipper-Lij

Húúú, itt minden csupa vér:
Yank 01
Yank 02
Yank 03
Yank 04
Yank 05

Ja, és itt a Hooligans plakátja:
Plakát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #202518 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202426 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
BOCS.

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202398 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kösz, Büzsü! Bocs, Aldaron ( nehéz megszoknom :lol: ) Azt hiszem igen jó kis film kerekedne abból, ha mondjuk, mi dönthetnénk el, hogy Lij miben szerepeljen és mit csináljon egy filmben :mrgreen: Lennének ötleteim :evil2: Bocs ez kezd "kissé" Off lenni.
[size=9:cdlvvb3l]( a veszekedésnél ugye nem rám gondoltál?)[/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202396 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ezen nincs mit veszekedni... itt nem volt szó sértésről, csak véleménynyilvánitásról... Amúgy ezrintem sem Lij stilusa, ami a filmekben megjelenik... kár hogy nem mindig ő válogatja a ruháit, stb. a filmekhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202380 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Bocsánat,hogy szóltam.Mert látom,hogy rögtön leszedtétek a fejem.
Nekem is tetszik Elijah sapkával vagy anélkül.Erről ennyit.

Nos erről részemről szó sincs( és biztos vagyok benne, hogy Arelenwennél sem),de bocs, ha esetleg így érezted! :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202379 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsánat,hogy szóltam.Mert látom,hogy rögtön leszedtétek a fejem.
Nekem is tetszik Elijah sapkával vagy anélkül.Erről ennyit.

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202377 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Lij olyannyira Fura.Ilyen nagy szemüvege van a mostani filmjében akkor ilyen nagy sapkát felvesz meg ilyenek.De akkor is Ő Mindenki Cuki Furi Pasija.

Nos arról, hogy mit visel a filmben nem ő dönt. Most ez a szerepe, de nem a saját egyéniségét tükrözi. Mint ahogy az a fotó sem. A saját stílusa nekem nagyon tetszik, mindig klassz a "stylingja". (Bocs a csúnya "magyar" szóért) Egyébként nekem a sapkánál, de még a nagy szemüvegnél is szörnyűbb látvány a mostani filmbéli haja 8O

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202253 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, láttátok-e már ezt az animációt, de ha nem (mint én), akkor megéri megnézni, ill. kivárni, hogy betöltse... mire képes a mai smink... :roll: :D

www.theargonath.cc/characters/frodo/animations/frodomorph1.gif
8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202238 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt azért tegyük hozzá,h nem hétköznap vesz fel olyan nagy szemüveget és lovaglósapkát(?). A saját ízlése sztem eszméletlen jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202138 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij olyannyira Fura.Ilyen nagy szemüvege van a mostani filmjében akkor ilyen nagy sapkát felvesz meg ilyenek.De akkor is Ő Mindenki Cuki Furi Pasija. :D (Szó szerinte sajna NEM :cry: )

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202110 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Kép 01 - ehhez nem is tudok mit szólni... húúú, mondjatok véleményt!!!.... :D :roll: :?
Kép 02 - húúú de aranyos :)
Kép 03 - na akkor nekem is kell ilyen számtábla :D

Az első tök ari, csak kicsit nagy neki a sapka. 2: Nem is rossz! 3: Ha már itt tartunk, nekem az kell, aki aláírja! :wink: :D

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202091 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kép Nr.1: nem tetszik a lovaglósapka, vagy mi :roll:
Kép Nr.2: nekem túl "posed", na meg a "lábbeli" 8O ( a kutya nagyon ari)
Kép Nr.3: nekem főleg az aláírás( de jöhet a rendszám is :lol: )

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #202090 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kép 01 - ehhez nem is tudok mit szólni... húúú, mondjatok véleményt!!!.... :D :roll: :?
Kép 02 - húúú de aranyos :)
Kép 03 - na akkor nekem is kell ilyen számtábla :D

[size=9:10yho5xe](Maxim: képzeld 9es lett a román szóbelim :D :D :D Juppiii)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202082 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem a videókat. Hát az a PJ-s egyszerűen oltári :mrgreen: Régen nevettem ennyire! Főleg, amikor arról vitatkoznak, hogy megsemmisült e a gyűrű. Meg a végén a Samu+Frodó poszter, hát az iszonyú!

Fangi írta: majd ezután folytatja:
-Hívj fel!
-Kérlek,Elijah 4 üzenetet hagytam!


hát nem jófej?


De igen, nagyon :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202025 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, a szemüveg ügyében nem tudtok meggyőzni, nekem továbbra sem tetszik. (Bocs!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201982 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet,sőt biztos,hogy hül*e vagyok de nem értem. :?: :?: :?:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201947 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: majd ezután folytatja:
-Hívj fel!
-Kérlek,Elijah 4 üzenetet hagytam!


hát nem jófej?
:lol: :)

Ha nem láttátok volna, ez utalás a PJ-s interjúra, a díjátadó legelején... :wink: :mrgreen: Egy csomó videó van a Trufa és Pippin topicban, Ainawethien hozzászólását keressétek. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201938 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.allegromediaworks.com/multim ... 04ma01.wmv


www.allegromediaworks.com/multim ... 04ma02.wmv



www.allegromediaworks.com/multim ... 04ma03.wmv


Sean több embernek köszöni meg a díjat,magának és Elijah-nak is többekközt.
majd ezután folytatja:
-Hívj fel!
-Kérlek,Elijah 4 üzenetet hagytam!


hát nem jófej?
:lol: :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201885 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sajnos nem láttam, nincs MTVnk :bawling: Nincs valahol a neten videó róla? Akkor szívesen megpróbálkoznék egy fordítással is :D

(100)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201848 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az MTV movie Awardson a legvégén mikor a legjobb film díját adták át a Gyűrűk Urának akkor valamit mondott Sean Elijahról csak nem tudom,hogy mit.Valaki nem tudta lefordítani?Pussz :?: :dance:

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201844 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arelenwen: köszi a képeket :D Ugye én mondtam, hogy milyen jók a szemüveges képek :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201839 Írta: Nahar
Nahar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nagyon aranyos vele! :up:

Arelenwen írta: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/pizza_or_poon.jpg

Főleg ezen a képen! :D :D

NAHAR

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201817 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a szemüveg szuperül áll neki... de azért gondolom csak divatból hordja, mert van kontaktlencséje... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201786 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Találtam egy interjút,amit még nem olvastam eddig. Angol újságból van, de nem tudom mennyire hiteles:
always.ejwfiles.net/images2/elijahmore.jpg
Íme egy szemüveges kép ami nekem tetszik( bár nem a kedvencem, de azt most nem találom :( )
Ninarethil: nagyon szívesen :D remélem sikerült!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201785 Írta: Ninarethil.
Ninarethil. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ok! Köszönöm Aldaron, meg neked is Lin!!!
:up:

Shadowfax! He is the lord of all horses

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201784 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én már raktam be ezeket a képeket lejjebb( igaz nem mindegyiket). Próbáld meg ott megnyitni! Igaz nekem a Büzsü-féléket is megnyitja :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.223 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére