Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 9 hónapja #87617 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Losttűrwen írta: Augustíne:a Groovahouse Vándor c. száma, a szőke vándorral :dead: ...


Jajaja!! Nem láttam még a klipet, de majd +nézem a neten! Amúgy magát a számot UTÁLOM!! :evil:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87609 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez a "büdi nem büdi" téma is úgy lett sztem h nem volt téma :) ...
De hisz mért bánkódunk!Még ott vannak a körmei, a fogai, a szemei, stb amin még lehet nyammogni! :evil3: ..... 8O .... 8O 8O ...

....valaki találjon már egy normális témát!KÖNYÖRGÖK!Nem akarok a szemöldöke vastagságáról, meg h "perpillanat mien kajamaradék szorulhatott a fogai közé"- ről (fujj) diskurálni :evil: :x :!: :!:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87600 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Augustíne írta: Bocs, csajok, egy "kicsit" lemaradtam: milyen klip? :roll: :wink:
Ja, szerintem le lehetne szállni erről a büdös - nem büdös, mosott e a haj... témáról (annyit hozzáfűznék, hogy Legsitől vehetne tastápolási trükköket... :wink: )!


Én benne vagyok, de akkor mondj Tmát! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87599 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Augustíne:a Groovahouse Vándor c. száma, a szőke vándorral :dead: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87581 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocs, csajok, egy "kicsit" lemaradtam: milyen klip? :roll: :wink:
Ja, szerintem le lehetne szállni erről a büdös - nem büdös, mosott e a haj... témáról (annyit hozzáfűznék, hogy Legsitől vehetne tastápolási trükköket... :wink: )!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87547 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem is csak a csaj akar kicseszni Viggoval de akkor mar jobbat is kitalalhatott volna.Jo hogy nem azt mondja hogy verte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87355 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vándor-klipp:a szám sztem jó, a klipp kevéssé...nem is biztos, hogy koppintani akartak volna...[size=9:lygd7lxo]Mondjuk ez a Tma nem vág 100%-ig ide..[/size]
fürdés:én kötöm az ebet a karóhoz, miszerint csak az ex-csaj akart bekavarni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87342 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De azért hogyan lehetne Középföldén sampon... jó hogy ott a víz..de például a zsíros hajra a víz kifejezetten nem jó 8O :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87296 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt hallottam, hogy a haj bizonyos idő után öntisztítja magát vagy mi :? :) Szal lehet h soha életében nem látott még sampont! 8O ...na jó, az már tényleg durva lenne :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87295 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jöhet a zsír meg a fél centi kosz (habár néha túlzásba viszi :? )...csak ne legyen büdi... :) Elképzelem amint rohanok felé :D , a nyakába ugrok :D :D és nem arra gondolok h "ó, de jó pasi" hanem "az istenért, fürödj már meg"( :twisted: ) :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87294 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Telumehtar írta: Jaja...jó kis Tma.. nekem eleve a kósza Aragorn formátum teccik...olyan jól áll neki ;) Még akkor is amikor hajat mosott... *Háhh...* :oops:


na igen!!! A tanácsban pl. meg volt mosva a haja és ott is ANNYIRA jól nézett ki... :heu:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87278 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaja...jó kis Tma.. nekem eleve a kósza Aragorn formátum teccik...olyan jól áll neki ;) Még akkor is amikor hajat mosott... *Háhh...* :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87277 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Aynenn:Én maradnék inkább a kis zsíros hajú kósza formátumnál!


(Tudom hogy kicsit régi hozzászólás, de) Én is!! Nekem úgy is nagyon tetszett. Más pasinál tuti utálnám ezt a zsíros hajat meg azt a sok koszt ami rajta volt de neki még ez is jól állt :D Meg tényleg azért kószaként nem nézhetett ki úgy mint pl. egy tünde...
(amúgy látom jó kis témákat találtatok amíg nem voltam itt :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87273 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát a klip tényleg nem telitalálat(enyhén szólva:) de maga a szám nagyon jó!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87255 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A csaj az azért néz ki úgy, mert pár éve volt egy autóbalesete és majdnem lebénult meg az arcát is átszabták egy kicsit...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87253 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De nem igaz,amikor olvastam vhol ,hogy a Groovehouse új klipje egy Vándorról szól,aki megment egy nôt,hát akkor nagyon feldobódtam,de a klip....hát az egy kicsit lehűtött....
A szôke vándor kicsit illúziórombolóan hadonászott a papírkardjával....
És a csaj rondább mint liv.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87243 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hódi:(ugye hívhatlak így?) A klip alapvetően fantasy témájú és van aki a GYUt is a fantasyba keveriiazt nem lehet tudni hogy honnand ered az ötlet bár eléggé... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87237 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hódica:sztem semmi...csak mintha koppintani próbáltak volna :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Ismeritek a Groovehouse Vándor c. számát? :itscool:, de a klip: :crap: A Vándor egy szőke, izomagyú csávó! Brühühü :bawling: Meg azok az elfuserált tünde-betűk a háttérben, és az énekes csajnál a pasi nyaklánca van... Még koppintani sem tudnak rendesen! Brühühü. :bawling:


Miért, van v.mi köze a klippnek a GYU-hoz??? Ugye ez most nem komoly??? 8O 8O :? :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87225 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
...egy klippbe mindig kell egy kis misztikus blabla... :evil:
...de azok a cuccok 8O !
Ja, az a pasi a félméteres vörös körmeivel (amin asszem vmi csillogó cucc is van) nem semmi!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87222 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na az a klip...semmi Aragorn imidzs nincs benne :P azokat a "tünde" betüket én is néztem..de egyálltalán nem hasonlítanak az igazi betükre :P Aztán láttátok hogy az egyik szereplőnek mien hosszú karmai vannak... 8O Ezt honnand koppinthatták? Szarumánról??? Jézusom.. 8O :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87219 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Primula:Viggo nem is...de Aragorn néha túlzásba viszi a kószáskodást :lol: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87196 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocs!Amugy uj vagyok de szoktam nezegetni a forumot es en sem hiszem hogy Viggo hadilabon allna a szappannal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87195 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hello emberek!ott voltam a londoni premieren de se Viggo se orlando se Elijah nem volt ott.Miert?Akik ott voltak Istenek voltak.Dominik integetett is nekem.Amugy lattam a filmet.Isteni!!!!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87179 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mosott, fésült haj...Hé!Ez nem is Aragorn! :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87178 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pedig a szám sztem [size=9:293ck39y]nem rossz[/size]. :roll:
www.bagendinn.com/images/mtvmh3.jpg
www.bagendinn.com/images/mtvmh4.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87176 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az egész klipp úgy ahogy van borzalom, általában ellapozok és próbálom magam nem fölhúzni ha vmi ilyesmi megy, de ez a szőke-vándor tényleg KICSIT dühítő :evil: :evil: :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87173 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt nem figyeltem. Sosem figyelem az emberek ruháját... De azért az feltűnt, h vmi nem stimmel vele. De hogy Vándor egy szőke, izomagyú... Egy világ dőlt össze bennem. :bawling: :cross: Olyan, mintha Aragornt keresztezted volna Legolasszal. 8O :dead:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87166 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min:ja, és a csaj cucca se semmi :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87152 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.elvishtranslator.com/legend/ ... ngorn4.jpg
Ismeritek a Groovehouse Vándor c. számát? :itscool:, de a klip: :crap: A Vándor egy szőke, izomagyú csávó! Brühühü :bawling: Meg azok az elfuserált tünde-betűk a háttérben, és az énekes csajnál a pasi nyaklánca van... Még koppintani sem tudnak rendesen! Brühühü. :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.072 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére