Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 10 hónapja #86536 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: Nyugi! (de ha esetleg merényletet tervezel PJ ellen, engem se hagyj ki a tervezésből! :wink: ) :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86531 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, próbálok válaszolni az egy hát alatt feltgylt témákra: :lol:
Az apám NEm hasonlít Vigre, csak azon a bizonyos képen! Hányszor mondjam még? :mrgreen:
Aragornt a könyvben pont olyannak kpzeltem, mint amilyennek Alan Lee festette meg. Isten az az ember, és pont úgy gondolkodik, mint én! ;) Aragor nem vén tata, csak kicsit idős :roll: , de hát ő númenori vagy mi a szösz, úgyhogy önmagához képest krisztusi korban van. :D
Zsíros haj: jó T-ma. 8O Bár nála már beállt az öntisztulás... :evil3:
Hp-véleményben úgy 80%-ig értek egyet Viggel, mert igaz, hogy gyerekfilm, de azért az sem rossz, legalábbis egyszer (max. kétszer) meg lehet nézni... Könyv az unikum, de ez majdnem mindig így van... :roll: Lehet, hogy csak savanyú nála a szőlő? :evil3:
Párizs: jesszus, és anyám még ki akart vinni, én meg visszautasítottam! Pedig Vig is ott volt!!! Asszem, megyek, és kiugrom az ablakon. :bawling: Bye, cruel world! :dead:
Haldoklás: Aragorn átmegy csipkerózsikába, Arwen meg hercegbe? Hová süllyed még ez a világ???? Megöllek, PJ!!! :rmad2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86511 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: :
Sztem a TTT-ben nem haldoklik, max egy kissebb sérülése lesz, amiből, mondjuk a nagy semmiből előkerülő Arwen csókja ébreszti fel... :dead:


De ha már a csata elején megsérül ki fogja vezetni a hadsereget????Vagy Arwen nagyon ügyi lesz, és hamar rendbehozza a mi királyunkat? 8O :? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86474 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na lányok ezt kapjátok ki:
www.pagesix.com/pagesix/51694.htm

És ha jól megnézzük ezt a képet, én hasonlóságot vélek felfedezni a dán premieren lebzselő macával.

No comment!!

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86408 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gandalf-Antares:Na most elolvassam vagy ne... :roll: Nagy kérdés....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86406 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem tetszett ez a séró, bár kicsit oan hatása van mint aki a híd alatt aludt.. :wink:
Sztem a TTT-ben nem haldoklik, max egy kissebb sérülése lesz, amiből, mondjuk a nagy semmiből előkerülő Arwen csókja ébreszti fel... :dead:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86403 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86402 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv, (Galadriel-arcú) Kák Úrnője és xany!

Olvassátok el Gandalf 12:06 pm-s hozzászólását az Előzetesek, bemutatók topicban!!!! :wink:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86377 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyetértek, Aragorn frizu rulz!
De az a kócos szőke frizu is cukor! :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86366 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ok köszi elolvastam!!!

Na vissza Aragornra és Viggora!!
Láttad a videóket??? Nagyon jók nekem nagyon tetszik ez az új frizurája.
Eddig ez a legjobb persze az Aragornos után :D

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86361 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na mind1 vagyis egyáltalán nem, de úgy látom ezt a filmig nem fogjuk megtudni. :evil:
Úgyis csak a 3. részben halhat meg előbb nem, hiszen ő lesz a Király!!

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86354 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mármint hogy mi ez a haldoklás.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86353 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Éppen kerestem, hol láttam, de nem találom... de azt hiszem Ulmo volt, aki nem árulta el... :evil:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86350 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmm!!! Hol láttad azt a képet???
Ez nem ér valaki közli hogy mi lesz de töbet nem árul el, mi meg várhatunk a fimig még egy hónapot, hogy megtudjuk hogy is lesz valójában a dolog. Ez nem ér inkább tartotta volna magában :evil:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86347 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany: én hallottam valamit, hogy haldokolni is fog (és még akkor is a kis Arwenjére gondol), egy másik topicban már leteremtettem mindenkit (vagy nem? :roll: ) hogy tessék megmondani, milyen haldoklás?!

De lehet hogy erre utal az a sok Aragorn-fekszik-Arwen-meg-megcsókolja kép, ki tudja? :roll:

Jaj, most láttam egy tök jó képet egy másik topicban, ahol szintén ilyen kép van (mármint Aragorn-Arwenes) Valahol fexik az Aragorn, aztán Arwen (gondolom szunyálás közben) megcsókolja, az meg fölkel. [size=9:1u114cdj] linkelni azt nem tudok :oops: [/size]

De valaki világosítson fel minket! :?

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86341 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÁÁÁÁÁÁ!!!!! Én nem birok ki méfhónapot tessék nálunk is rendesen bemutatni a filmet!!!!!!! Na meg az itthoni premierre is eljöhetnének(szép dolog lmodozni tudom).
Amúgy az MTVHitsen egésznap a TTT előzetesét nyomják.
Ki láta múlt csürörtökön az RTLklubbon a TTT- ről volt egy ilyen 3 perces összefoglaló és Viggo is nyilatkozott benne :D

Valaki sűrgősen világósítson fel!!!!!!!!! ARAGORN HALDOKOLNI fog a TTT-ben??????????????

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #86338 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyetértek, Aragorn frizu rulz! :D
De ez a kócos szőke is jó!

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86337 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jók a képek, mint mindig.
Abban a bizonyos interjúben meg nagyon nagyon jól nézki jól áll neki ez a szőkés haj. Bár egyes részeknél be kellett érnem a látvánnyal(ami valljuk be nem rossz :) ), mert a hangfalam nem működik teljesen, úgyhogy sokat nem értettem belőle, de ahogy ott a többike nevettek valóban elég jó dolgokat mondott.

Mit trudtok az az új filmjéről? Meséljetek vagy egy linket rakjatok be légyszi:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86331 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát kiváncsi lennék, hogy mit mondd abban a videóban, amin úgy nevet P.J. és Elwood... :roll:
Más:
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... mpan10.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86325 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ez cukor... :lol: Viggo és a tőle elszakíthatatlan társa: a fényképezőgép! :lol: Édes!

Ezt a képekre értettem. :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86322 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az elöbbi hozzászólásba persze rendesen rakta be a linket.... :? Azt mondjuk nem tom miért ien nagy...
Telka:Nagyon yóóóóóóókkkkk!!
Gemini:Bejött a Te videnyód is, nadon állat! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #86320 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: www.houseoftelcontar.com/multimedia/rose1.html

[/quote]

Sorel:A Link jó, mindenki kattintson rá, aztán törölje a végéről a [/quote] feliratot!! Tök jó!
Antares:Mi sz, hogy ezer?? Tízezer! :wink:
Nekem Gemini linkjével tökölődik, 10 perce majdcsak behozza...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86303 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hé, ennek a Viggo gyereknek ezer arca van! 8O

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86292 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hali! Képzeljétek, megvettem a TTT CD-t, természetesen Aragornos borítóval. :wink: Tök jó.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86277 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.houseoftelcontar.com/multimedia/rose1.html

Berakom a linket, bár már többhelyen bent van. Quicktime-al jön csak be, Windows Media P.-el nem. A Quicktime-ot letöltheted a www.apple.com oldalról.

Ez a Charlie Rose nagyon hires beszélgetős showműsorokat csinál az USA-ban. Itt E. Wood, P. Jackson és Viggo a vendégei. Viggo úgy néz ki, mint a Hidalgóban, kissé kócos szőke /én mondtam, hogy igazi skandináv!/ haj, politikai tartalmú feliratú póló / ez a béke-harcosság is illik hozzá/, és nagyon helyes. Meg láthatóan vicces, mert Lij és P.J. nagyokat nevetnek rajta.

Minden V. M. -fannak kötelező anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86266 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocs Sorrel, de nekem már egy hete nem jön be a House Of Telcontar oldala... :(
elolvasnám, csakhát...
nem akarod belinkelni a képeket :?: vagy az interjút is esetleg nekünk - ha nem olyan hosszú?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86261 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mindenki látta már a House of Telcontaron a Charlie Rose interjút Viggóval? Mert nem olvastam, hogy mi a véleményetek??!!
Szerintem életében nem volt olyan helyes, mint most! / Ez az interjú csak egy hetes!!!/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86250 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok :)
Rég jártam erre, látom azóta nem lustálkodtatok :P
Egyébként az Egy hölgy arcképe nagyon jó film, csak nem Vig a főszereplő, hanem John Malkovich és Nicole Kidman. Egy egéészen más síkon zajlik a történet, és a maga nemében remek film! 8)
Dodiee: tetszett az álmod :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86160 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Yok a képek!
Különben:
1 hölgy arcképe:
us.imdb.com/Title?0117364
Én ennyit találtam róla az egész neten :roll:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86114 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha én tudnék így rajzolni:
img.www.tolkienonline.com/galler ... agorn4.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.043 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére