Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 9 hónapja #85864 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee: :lol:
Télleg szentetek mit szólna Aragorn, ha a mostani világban élne??? Az autókhoz, a gépekhez, Viggohoz???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85849 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pacsuli=kölni. De ilyen nagy üvegben volt...és nem dezodor, hanem kifejezetten kölni 8O nagyon fura álom volt:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85840 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na én meg azt álmodtam, hogy egy kis szobában ülök Frodóval meg Samuval és a TV-t nézzük meg egyéb ilyen cuccokról mesélek nekik. :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85832 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itten van egy kis cikk:
„...Aragorné a legnagyobb felelősség a Szövetségben - fogalmaz az őt alakító Viggo Mortensen. - Tudja, hogy cselekednie kell, de nemcsak azt, amit Boromir, hanem amit Elrond (aki apja helyett apja volt) és amit Arwen vár el tőle. Ám ami a legfontosabb: jól tudja, ez az ő valódi küldetése. A harc mellett dönt. Mindenki ezt tenné a helyében. Valójában ez nem egyéni hősiesség. Itt a csoportról van szó, melyben mindenkinek megvannak a maga félelmei és kétségei, melyeket le kell győznie a többiek érdekében. Különben Samu és Frodó nem lesz képes beteljesíteni küldetését, Trufa és Pippin nem szabadulhat ki élve szorított helyzetéből, és Gandalf nem lesz képes véghezvinni, amit meg kell tennie. Mindenkinek magának kell megtalálni a módját, hogyan képes feláldozni magát a csoport és a közös cél érdekében. Itt a lényeg!...”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85831 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÁÁÁÁÁ! Már írtam vhova /igaz régen/, meg tök OFF...nem akarok senkit untatni és a topikokat szétOFFolni...
Dodiee:a pacsuli mit takar?
Aragorn énekel:
www.elvish.org/gwaith/movie/PDVD_000.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85829 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Móriai balrog?Hmmm...ez érdekel :lol:
Oszd meg velünk,pliz!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85825 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee: :lol: :lol: Ez jó!!! Én ekkora hülyeséget eddig csak a móriai balroggal álmodtam... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85805 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ismerősöm ugyan nincs, de valami oltári nagy baromságot álmodtam Viggoval...Valami erdőben mászkált piros trikóban meg farmerban pórázon vezetett egy fekete kutyát,és ott volt Legolas meg Gandalf is, akik azzal szórakoztak, hogy előugrottak a bokorból, és valami pacsulival lefújták Viggo pólóját. És ez valami módszer volt arra, hogy megtalálják a bejáratot a tündérek birodalmába...És akkor Viggo kinézett az útra, és ott volt az erdő közepén, egy ösvényen egy téglából álló kerek kút, és Viggo hümmögött, hogy igen,eza bejárat, bevállt a módszer... Na ekkora hülyeséget is rég álmodtam:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85798 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Augustíne írta: Először Min apukája, utána Aynenn haverja... Na, kinek van még olyan ismerőse, aki hasonlít Viggora?! :roll:


Hát nekem sajna nincs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85796 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Először Min apukája, utána Aynenn haverja... Na, kinek van még olyan ismerőse, aki hasonlít Viggora?! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85793 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aynenn:mien szerencséje van itt vkinek! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85786 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aynenn írta: Van egy haverom aki tisztára úgy néz ki, mint Aragorn. :D


Mutass már be neki!! :wink: Főleg most, hogy megnéztem a képeket... 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85779 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee:Én nem úgy gondoltam...
Menjetek el erre az oldalra és, ha rányomtok az Aragornos képre akkor több képet is behoz /váltogatják 1mást/
www.lordoftherings.net/index_202 ... _ecar.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85778 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem szidásnak szántam, csak kicsit úgy hangzott, mintha mi titkolnánk a találkozókat:) pedig éppenhogy, ma is egy csomóan lemondták, így azthiszem el is maradt, bár nem tudom, mert én se mentem.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85746 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A cikkeket nekem is le kéne fordítani...mert nem értek semmit! :cry: Lécc vki tegye +!!!
A képek tök jók!!!
Dodiee:vettem, sorry...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85680 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aynenn írta: Van egy haverom aki tisztára úgy néz ki, mint Aragorn. :D


Te mázlistaaa! (én naphosszat nézegetném az arcát! :D )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85628 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Narië írta:

Ragoran írta: de engem úgyse engednek el, ezért nem is nagyon tartom számon ezeket...

Sztem engem se(én ugye általános tiltás alatt élek... ),de azért jó lett vola tudni :?


Mivel nem egyszer elhangzott a kérés, hogy a találkozókat az erre igencsak megfelelő Találkozások topicban szervezzük(Közösségen belüli topic), ezért aki oda nem néz be néha, az bizony lemarad egy s másról. Ugyanis talikról nem lehet beszélni a nem erre való topicokban, mert az off. ez is, amit írok, csak azért teszem, hogy ne legyen elégedetlenség, és ne érje kritika a házunk táját. Amúgy pedig pénteken négykor lesz a találkozó a Deák téri aluljáróban, bővebben a Találkozások topicban lehet megtudni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85555 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Van egy haverom aki tisztára úgy néz ki, mint Aragorn. :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85554 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85550 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom mi lehet a baj nekem tegnap simán lejátszotta. Menjetek el ide:
www.houseoftelcontar.com/multimedia/rose.html
itt válasszátok ki hogy melyik videót akarjátok megnézni. Mindegyiken ugyanaz az interjú van csak több részletben.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85524 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: www.chud.com/news/dec02/dec7ottourban.php3

Na, tessék itt van nektek egy csomó kép és interjú. Főleg az utolsó érdekes ahol Miranda Otto és K. Urban (Eowyn és Eomer) ömlengenek Viggóról, hogy milyen szexi, milyen jó szinész, hogy a fiatalok csapatostul követték, hogy ellessenk tőle valamit... stb. érdemes elolvasni - angolosok előnyben.


Lerfordítaná v.ki, mivel nem nagyon tudok englisül, és csak úgy kb-ra értem :roll: :? :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85518 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.tribute.ca/tribute/1202/cover_story.htm
www.bagendinn.com/vflaunt.htm
www.habe.co.uk/totalfilm/
www.habe.co.uk/fantasyworlds/
www.chud.com/news/dec02/dec7ottourban.php3

Na, tessék itt van nektek egy csomó kép és interjú. Főleg az utolsó érdekes ahol Miranda Otto és K. Urban (Eowyn és Eomer) ömlengenek Viggóról, hogy milyen szexi, milyen jó szinész, hogy a fiatalok csapatostul követték, hogy ellessenk tőle valamit... stb. érdemes elolvasni - angolosok előnyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85501 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.houseoftelcontar.com/multimedia/rose1.html [/quote]

Na, ezt egyszerűen képtelen vagyok megnyitni. Segitség!!! Ti hogy csináljátok?

Azon a fotósorozaton látszik, hogy nem az volt a lényeg, hogy minél fiatalabbnak, szebbnek állitsák őt be, de ennek ellenére szerintem nagyon szép és különleges fényképek.

Mint igazi rajongók, nézegessétek a musing of Viggot, mert szinte minden nap van valami újdonság rajta. Azt a vagy 6 oldalas magazin interjút kitehetné valaki közvetlen linknek, mert én sajnos nem tudom hogy kell.
És nagyon helyes a cimlapfotón!!!


www.theonering.net/perl/newsview/8/1039399766

Na, most megpróbálkoztam egy linkkel. Ti minden esetben bemásoljátok ezeket a hosszú cimeket?
Egyébként ez az a cikk, amiről már irtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85497 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany:Hoooooollll?? Én nem találom!!! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85487 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Láttam, láttam, láttam!!! Nagyon jó a video, és tökéletesen néz ki rajta.
Hosszabb haj, nem olyan rövid( tény a hosszab jobban áll neki), kicsit szőkés a színe, de jóóó. Egykis borosta, nem olyan sima az arca :wink: , olyan fiatalos rajta, mert valljuk be azokon a képeken elég öregecskének néz ki. Na még párszor megnézem :D

Milyen újságról írtatok? Time vagy mi a neve??

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85478 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: de engem úgyse engednek el, ezért nem is nagyon tartom számon ezeket...

Sztem engem se(én ugye általános tiltás alatt élek... ),de azért jó lett vola tudni :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85474 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze a rajongóival foglalkozhatna /ha csak picit is/ többet!
A taliról én sem tudok....gondulom kószás v iesmi, de engem úgyse engednek el, ezért nem is nagyon tartom számon ezeket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85470 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OK,tudom hogy nem az ô stílusa a premier,de mér nem jött el?Még több kép lehetne róla,amin csöpögni tudnék..... (a kis egoista ;) )
Milyen pénteki tali??????????????Én mindenbôl kimaradok....... :evil: :evil: :evil:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85433 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én még nem láttam a hosszabb hajat!!! Muti!!
[size=9:2y1bu6x0]Eury:Mik derülnek itt ki! :wink:
Tartom a véleményt miszerint kérdezzétek +Lestatot![/size]

Vig egyértelműen nem az a tipus aki premierekre,bemutatókra... jár!
Ő inkább a szakadt-farmer gatyás tipus, nem az öltönyös...ez a poén benne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85431 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Telumehtar írta: Na Drágaszágaim hoztam valamit...de azért ne lincseljetek meg...

Hm..igen hitelesre sikerült :lol:

www.bagendinn.com/images/toybiz6.jpg


te atya úr isten 8O :x :o :x Ez v.mi borzalom :? :x

Ha jól emlékszem(ami nem biztos) tavaly is csak 1 premieren volt ott, talán Wellingtonban. Amúgy ő nem az a partira járós típus, meg mondjuk gondolom úgy van a szerződésében, hogy neki nem kell ott lennie a premiereken, míg mondjuk Lijnek mindegyiken, de mondjuk Domnak csak minden másodikon :roll: (lehet, hogy ez hülyeség :oops: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.035 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére