Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 10 hónapja #83969 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niphredil írta: Aragorn a kedvencem!
:)


Neked is? :D :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83951 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telumehtar: (remélem jól írtam a nevedet) Ha Viggóról van szó, az már csak természetes, hogy isteni! :wink:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83949 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem rossz hacuka :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83947 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hy emberek...100 éve nem voltam itt...sorry..de lassú a net..de most felgyorsult :) Jejeje..a képek isteniek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83945 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, jól mutat benne! :D (meg biztos meg is izmosodik a 10 kiló páncéltól) :D (ja, nem biztos hogy 10 kiló)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83941 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Rayan írta: Azért a new két tornyos Aragorn-picek sem semmik. Szerintetek hány kiló az a láncing, ami rajta van? Eszméletlen ez a harciöltözet, piszkosul tetszik.


Egyetértek, nekem is!!! :D :D (bár nem tudom hány kiló:))

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83861 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: ÚHHHHHH! *csöppcsöppcsöpp*
www.warofthering.net/movies/phot ... ages/z.jpg
www.bagendinn.com/images/aragornpromo1.jpg
www.bagendinn.com/images/aragornpromo2.jpg
www.bagendinn.com/images/aragornpromo3.jpg


Jelzem, nekem az első képet már minimum 10 perce tölti, és csak egy nagy fehérség van, semmi mááás! :bawling:

De a többi kép Khirály! :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83847 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok :!: Jó hírem van :)
Mehet a DVD nézés újra a két ünnep között a Szilveszterrel együtt :!: :P :lol: 8) :hello: :bounce: :dance: :cheers:
A többit majd privátban vagy e-mailben. Akit érdekel a dolog az írjon emilt nekem, ok :?:
Pussz mindenkinek
:dance:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83828 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Minerva, olyan cukik ezek a mangák!

Azért a new két tornyos Aragorn-picek sem semmik. Szerintetek hány kiló az a láncing, ami rajta van? Eszméletlen ez a harciöltözet, piszkosul tetszik.
Nekem nagyon bejött a R. Cairo. A börtönhalálról meg ismeritek a véleményemet ×_O

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83820 Írta: november
november válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdvözlet minden drága fórumosnak,

Kopott az idő, s vele én is. Régmúlt ideje annak, mikor ezen helyen barangoltam. S most újultan, új reményekkel tértem vissza.
Hogy döcög Életszekerük az itt hozzászólóknak?
Idővel majd én is bekapcsolódom, belerázódom a közegbe. Jó újra itt lenni!

Addig is, jó kívánságokkal távozik: :wink:

„szép s hideg, mint egy koratavaszi reggel, mely még a tél jeges fuvallatát hozza”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83797 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana-Celandine írta: Nem is vont rémes a Ruby Cairóban, Min :!: :roll:
Nekem tetszett 8) Hát nem vettétek észre azokat a gyönyörű szenvedélyes szemeket a szakállától :?: :lol:

Az a szakáll olyan, hogy beleragad a kaja. :tongue: De a szeme tényleg gyönyörű. Hol zöld, hol kék - micsoda pasi!!!! *kocsányon lógó szemekkel sikít* Az Indián vért szerezze meg nekem vki! Meg a Bőr tükrét!!! Amúgy már nagyon hiányzott a Börtönhalál. ;) Vig 29 évesen... csöpp... ;)

ÚHHHHHH! *csöppcsöppcsöpp*
www.warofthering.net/movies/phot ... ages/z.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83765 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A kérdés remek, de a választ máshol keresd.Az viszon tény, hogy levette szegény halott Boromirról a karvédőt:) És később pedig ugye Gondorban hasonló rucija lesz, mint Borominak, így passzol majd hozzá a karvédő:) még tán egy pajzsot is beszerez:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83756 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee:hát az is lehet, de mért is lopkod? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83746 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már éértem miért lopja el szegény Boromir karvédőjét!!! Hogy passzoljon a gondori cuccokhoz, amiket majd visel :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 10 hónapja #83704 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

A Fák Úrnője írta: Szerintem igaza van Dodiee-nak. A szíve mélyén mindíg is kósza marad...


meg a mi szívünk mélyén! (legalábbis az enyém mélyén mindenképp.. :)


Az enyémben meg végképp! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83703 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aiya!

1:Szakáll: Hát sztem maraghatott volna a borostánál!
2:

sorel írta: Fel is dobnék egy kérdést: Ha Viggo Mortensen valóban ennyire intellektuális személyiség, elhivatott művész (mint tudjuk: költő, festő) - akkor, hogy lehet hogy ennyi ócska szerepet elvállalt?

sorel:Hát sztem a Psyho-ban is jó volt, de azért a TGy sem utolsó!3:

Adelard írta:

Narië írta:

Ragoran írta: angelina:és ha jól tudom ez a kép van adelard trikóján!!! /v nem?/

Az nem Aieless?

De, Aieless pólóján van!!! (bár az enyémen lenne... :D )

hupszasz! :oops: Mindenkitől bocsánatot kérek!!! Teljesen Adelardra emléxem.... :oops:
4:és kb hol van az a 7végi beszámoló?? Nem találom!
5:Hát Aragorn szerintem is bóklászott Királyként az erdőben, de ezt már egyszer kifejtettem, ezért nem fárasztalak Titeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83688 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: Nekem tetszett 8) Hát nem vettétek észre azokat a gyönyörű szenvedélyes szemeket a szakállától :?: :lol:


DE!!!! :D :D
[size=9:25pe6rem]de akkor is... valahogy furi szakállal...[/size]

kriszana írta: Szerintem igaza van Dodiee-nak. A szíve mélyén mindíg is kósza marad...


meg a mi szívünk mélyén! (legalábbis az enyém mélyén mindenképp.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83665 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem is vont rémes a Ruby Cairóban, Min :!: :roll:
Nekem tetszett 8) Hát nem vettétek észre azokat a gyönyörű szenvedélyes szemeket a szakállától :?: :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83649 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn és Frodó, megintcsak. :D
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... _grape.jpg
Húú, sexy baby, you drive me crazy! :oops: ;) :itscool:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... up_ara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... forest.jpg
Awwwww.... 8O Sweeeet! :itscool:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... .sepia.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83624 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Dodiee írta: Ana:))) Meg az: "Ha Mordor szolgája lenne, csinosabb volna...":))))

Kikérem magamnak! Ő így is csinos! :lol:

Amúgy tényleg inkább borosta, mint szakáll. Igaz, Undi? :P :D A Ruby Cairóban RÉMES volt. 8O :cry:


Boldog karácsonyt! :P Aragorn és Frodó. Hát nem édesek? ;PPPPPP
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... as_ara.jpg

Egek! Megacoolok ez a képek! 8O :itscool:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... le_ara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... il_ara.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83490 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hello sorrel, igen én el tudom képzelni,hogy miután király lett, csak úgy fogta magát és kószálgatott az erdőben :) Tudod, sorrel nekem hatalmas fantáziám van... :P Szóval szerintem is dodiee-nak van igaza, a szive mélyén mindig kósza maradt.
Édes sorrel - és ne haragudj,hogy ezt írom - de ha jobban tájékozott lennél Viggoval kapcsolatban, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket. Tényleg kedvellek, de ennek nem néztél utána. (egyrészt a szociális probléma nem egyenlő az anyagi gondokkal) Másrészt Viggo maga mondta el nem is egy interjúban,hogy igenis voltak anyagi gondjai, és emiatt is vállalat el olyan szerepeket is,amelyeket szive szerint kihagyott volna. Harmadrészt voltak - nemcsak anyagi - hanem szociális problémái is.
Szóval, ha érdekel tudok ajánlani pár interjút, amit érdemes lenne elolvasnod.
Üdv: 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83437 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem igaza van Dodiee-nak. A szíve mélyén mindíg is kósza marad...

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83417 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sorel: nem tudom, én azért tudtam elképzelni, mert bennem valahogy mindíg is a kósza maradt meg Aragorn kapcsán, és nem a Nagy Király...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83416 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana-Celandine írta: ooops bocsi:) pont az előző oldal tetején volt a legutóbbi hozzászólásom :lol: és ezért azt hittem,hogy senki sem járt erre több mint egy napja, ez eléggé hihetetlen volt számomra :lol:
örülök,hogy tetszettek a képek
szivesen süni, téged mindig szivesen reklámozlak :P )egyébként elfelejtettem cd-ket felhozni, mikor talizunk :?:
Lányok, péntekre Rayan valami találkozót szervez délutánra, süni nem csatlakozol :?: Ki lesz ott :?:


kicsit átkeresztelkedtem, ha már úgyis mindenki süninek hív :D
végülis így egyszerűbb
a péntekkel kapcsolatban jó lenne valami infó, bár még mindig minden azon múlik, hogy mikor csenget a postás a csomagommal :oops:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83394 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kriszana, miket mondasz? Azt fogják rólam itt gondolni, hogy agyon cikiztem a fórumot, pedig erről szó sincs. Csak jeleztem hogy viccesnek tartom az elképzelést, hogy Aragorn mint király "beveti magát a vadonba, és kószálgat egyet". Bár tudom, hogy ezzel a véleményemmel egyedül vagyok.

Egyébként én is örülök, hogy a bemutatón találkozunk. A többiről:

Hát, igen, a Tökéletes gyilkosság nem rossz film, de azért semmiképen sem nevezhető örökbecsű alkotásnak. Egy elég jó krimi.

Kriszana, te el tudod képzelni, hogy Viggónak szociális problémái voltak a kilencvenes években? Diplomata család gyermekeként? Amikor a gyereke született, már biztos elmúlt vagy 25 éves, sőt. Tehát hátrányos helyzetű fiatal apukának nem nevezhetjük. Arról nem is beszélve, hogy van még lehetőség a két véglet (mosogatás - gagyi horrorfilmben vicsorgás) között a pénzkeresetre. Főleg képzőművészként, költőként...
Nyilván valami miatt a filmezés közelben akart maradni...
És ez a mi szerencsénk. Ennek köszönhetjük Aragornunkat. Hogy neki mekkora szerencse, arról nem is beszélve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83376 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorrel, nincs teljesen igazad, mert a Tökéletes Gyilkosság :!: is nagyon jó alkotás, és Viggo nem is utolsó benne! Sőt, a Kristikusok szerint is lejátszotta a vászonról Douglast! (Aki még nem látta, feltétlenül nézze meg :!: ) Azután ott van még az Indian Runner :P , ami megint csak egy fantasztikus alkotás.
Egyébként meg tényleg sok vacak filűmlűje van, ami még hatalmas jóindulattal sem nevezhető "művészfilmnek" sem :(
Viszont ne feljtsd el,hogy csóró nincstelen színész korában már gyereke született, és el kellett tartsa a családját. Ezt egy interjúban el is mesélte,hogy félre kellett tegye a fanyalgását, a hülye amerikai akciófilmek iránt, emrt pénzt kellett teremtenie, és erre az éttermi mosogatások és sok más vacak meló nem volt elegendő. Sztem teljesen érthető.
Egyébként meg - tudtam,hogy te voltál, aki megengedett magának néhány nem túl kedves megjegyzést az RTL fórumon - de azért már nagyon várom,hogy megismerkedjünk január 8-án a TT premierjén :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83373 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok, nagyon szépek ezek a képek. Ti nem vagytok kiváncsiak milyen lesz Aragorn a koronázáskor? Biztos gyönyörű ruhája lesz, szép haja ... stb.

Egyébként mindekitől bocsánatot kérek, én voltam az, aki az RTL-es oldalon finoman ironizált. De csak a csalódottság beszélt belőlem, mivel annyira eltért a véleményem a többségétől, abban a kérdésben teljes egységfrontot alkottatok ellenem. De természetesen senkinek a kedvét nem akartam elvenni az elméleti vitáktól, én is nagyon élvezem őket.

Fel is dobnék egy kérdést: Ha Viggo Mortensen valóban ennyire intellektuális személyiség, elhivatott művész (mint tudjuk: költő, festő) - akkor, hogy lehet hogy ennyi ócska szerepet elvállalt?

A GYU elött a Séta a Holdon, és esetleg a Ruby Cairo (meg talán az Indian Runner, bár azt nem láttam) nevezhető szinvonalas alkotásnak. A többi filmje mind huszadrangú akció és horrorfilm. (igaz, a spanyol nyelvű filmjeit sem láttam - de az is csupa krimi) Kedvencem a Láncfűrészes gyilkos I.
Vállig érő hidrogénszőke haj, testvér feldarabolás...

Mi a véleményetek ?
(hozzáteszem, nem akarom borzolni a kedélyeket, tudjátok, hogy maximálisan elfogult vagyok Vele, de azért érzek itt egy kettősséget...).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83321 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana-Celandine írta: Örülök,hogy tetszenek a képek aranyosak, és örülök,hogy ilyen klassz volt a hétcége :!: Még mindig a hatása alatt vagyok.


Én is!!!

Adelard, nem aludtál el az edzésen vasárnap délután :?: :P


Hát...majdnem :) :o h:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83302 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Örülök,hogy tetszenek a képek aranyosak, és örülök,hogy ilyen klassz volt a hétcége :!: Még mindig a hatása alatt vagyok. Remélem mielőbb sikerül újra találkoznunk így együtt 8) Mit szóltok?
aki Bp közelében van annak remek lehetőség a péntek délután, ki ér rá akkor?
Adelard, nem aludtál el az edzésen vasárnap délután :?: :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.107 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére