Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 9 hónapja #85424 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee: www.houseoftelcontar.com ezt nézd meg...
A hosszabb hajat én is láttam... ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85412 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én azt se tudom, miről beszéltek!!! milyen house of telcontar???
Jójó, akkor felküldött valakit a tetőre, és az műhavat szórt az ablak előt!!!Jaj, nincs fantáziátok?;)))
És ha már L.A. mellett lakik Venice-ben, akkor még jó hogy nem utazott át fél amerikán a rohadt hidegbe csak azért, hogy repedtre mosolyogja a fejét és hülyébbnél hülyébb kérdésekre válaszoljon.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85404 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorel: A House of Telcontar filmjén a december 8-i Charlie Rose interjú látható, ahol ott van PJ és Lij is. Már elég hosszúra megnőtt a haja.
Nem látta még senki????????????

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85391 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mit értetek azon, hogy sminkelve van? Alapozva, meg púderezve? Annyi nyilván minden szinészen van. De azon túl?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85389 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sziasztok :P
csak azért,hogy belekössek: Vig nem Los angele-ben lakik, hanem mellette, egy Venice nevű kis helységben, és mivel ez a Nyugati parton van, ott soha nem havazik, szóval lehet,hogy jó forró tea mellett ült, de biztosan nem a hóesést nézte :lol:
Min: nem tűnt fel,hogy eddig elég sok filmjében ki volt festve (meg általában, a szinészeket egyébként is kifestik a forgatásra...)
Pusssz mindenkinek, ugye jöttök a pénteki talira :?:
:dance:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85380 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini, én is erre a képsorozatra gondoltam. A house on Telcontar filmjén mi van? Nekem nem nyitja meg.

Ha olvasnátok az általam ajánlott interjút, akkor tudnátok, hogy Viggo L. A.-ben lakik. Ott nem hinném, hogy havazik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85371 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
[size=9:3rpi97k8]Ha már itt tartottunk egy ideje, jobb, ha most mondom, én is nőnemű vagyok. Nagyon remélem :) [/size]

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85362 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Olyan feje van, mint annak az alacsony pasinak az Alul Semmiben...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85355 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na Drágaszágaim hoztam valamit...de azért ne lincseljetek meg...

Hm..igen hitelesre sikerült :lol:

www.bagendinn.com/images/toybiz6.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85353 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
lehet:) na, ott aznap szakadt a hó:)) Nincs is olyankor jobb, mint ülni a kandalló előtt(én már csak tudom,nekünk nincs), teával(esetleg kávé..) a kézben és relaxálni, miközben szakad a hó. :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85342 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem New Yorkban?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85341 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Épp ezért szeretem:) Nem villog mindenütt, nem mutogatja magát. Sztem otthon ült, egy jó forró tea mellett, előtte papír, ceruza ha jönne az ihlet, és nézte a hóesést.Vagy nem tom ott esett e a hó:))Tényleg, hol lakik?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85340 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De Ő sosem megy el ilyen helyekre... :bawling: Miért nem? :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85337 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én azért akkor is hiányoltam... :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85335 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: nem járkálhat el mindehová a szentem:)lehet, hogy szét van osztva, hogy ki hova megy:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85332 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lestat lány??? Ne má... 8O Pedig már majdnem moccantam, de így talán mégsem... :oops:
Viggo a Hidalgoban nincs véletlenül kisminkelve? Mert nekem néha úgy tűnik... 8O :dead:
Még karácsonyig jöhet tőle válasz... *naiv kislány effektus*
Amúgy Viggo el sem ment a TTT premierjére ötödikén. :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85263 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát a képfelelős nem én vagyok,de azért nem árt ha ezeket a leglegleglegleglegfriss képeket megnézitek. Szerintem oltáriak!!
www.perouinc.com/perou/portraits ... viggo.html

Na és ezt már láttátok? Ez cspán csak hétfői keltezésű.
www.houseoftelcontar.com/multimedia/rose1.html

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85230 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Figyelem, V.M. rajongók! Nézzétek meg a www.musingofviggo.com-ot! Rengeteg újdonság van rajta!
Az első linkben egy csomó friss (szeptemberi), a Hidalgo forgatása közben készült, meglehetősen művészi fénykép van róla. Sajnos néhány képen valóban meglehetősen öregnek néz ki.
A következő link egy óriási magazin interjú. Az újság cimlapján is ő van, és akad még benne egy két kép róla - na ezeken viszont nagyon helyes.
A cikkben az egész életét elmeséli, szerepel benne a fia, kiderül, hogy dohányzik, a szerelmi életéről viszont sajnos a világon semmit nem árul el. Diane Lane, és Miranda Otto ömlengenek róla, hogy milyen szexi.
Hát kivonatolva ennyi - jó lenne ha valaki leforditaná.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85225 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, örülök, hogy sikerült tisztáznom a nememmel kapcsolatban felmerülő kételyeket. Szerintetek egy fiú hosszútávon részt tudna venni egy ilyen fórumon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85219 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még mindíg nem!!
nem igaaz!!!Pedig úgy örültem volna,ha karácsonyig megjön!!! :bawling:
Anyuuuuuu!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85217 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Levélre még mindíg nem válaszolt??? /Vig/
Tmám jobb nincs....
[size=9:3n8xrf1k]Én nem emléxem, hogy fiúnak hittem volna.. [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85215 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csajooook!!Senkinek sssssincs témája?Mer nagyon pangunk :? Találjunk már ki valamit!!!!
[size=9:3ilr89hx]régen rólam is azt hitték,hogy fiú vagyok....akkor még Aragornos avatarom is volt....[/size]

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85203 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Dodiee írta: De most komolyan,döbbentem már nagyokat(bevallom, Rago, az elsőt rajtad), de hogy Lestat...


Azért kérdezd + Lestatot, mielött én keverek vmit! Bár nekem így rémlik... :wink: :oops:
Na jó! OFF vége 180-fokos fordulat->Vig

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85191 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De most komolyan,döbbentem már nagyokat(bevallom, Rago, az elsőt rajtad), de hogy Lestat...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85185 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Dodiee írta: Lestat LÁNY????????????


:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85184 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lestat LÁNY????????????

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85164 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF
sorel:Én is azt hittem, hogy fiú vagy, mondjuk először rólam is azt hitték /név és avatar alapján... :wink: / és akkor mit mondjon Lestat? :lol:

A képek tök bár a legtöbbet ismerem, de akkor is jók! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85113 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telu: Aztaa..... de jó képek! (A monokli oka pedig: Arwen biztos jelenetet rendezett Éowyn miatt! :twisted: )
Augustíne: Benne vagyok, de nyakig! :P :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85107 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago és Teluka köszönjük a szok szok gyünyürűszégesz képet :P
Igen sorrel, én végig aszt hittem,hogy te fiúcka vagy :lol: hihi
Nem, nem tűnt fel,hogy tetszenek neked a paszik. Na mindegy.
Szóval akkor köszöntelek népes táborunkban 8) Most már még kíváncsiabban várom a találkozást.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85086 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, először negem is furán néztek, hogy mondom, hogy milyen édi,pl Legolas, vagy más,és akkor döbbenten kérdezték, Dodiee,te LÁNY VAGY??? Én meg röhögtem nagyokat, de nem offolok tovább...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.111 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére