Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 9 hónapja #87049 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na Drágaszágaim szurkoljunk ám Vignek ;) Egyébként én is nagyon örülök neki :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87025 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany: én kétszer... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87021 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jujpííí Viggot jelölték végre valamire! Szurkolok!!
Az Im-neten már szavaztam nem is egyszer :wink:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87007 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tök jó, sosem jelölik semmire. Bár az Im-neten most ő vezeti a hónap pasija listát... ;) Tessék menni az Im-netre és szavazni rá!!!!! ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86965 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini:Jupííííííí! Szurk-szurk-szurk! :wink:

Méghogy büdös!!! Nem tom ezt Vigről elképzelni! De a mi szempontukból eléggé mindegy, mert képen keresztül úgyse "szaglik" élőben meg valszeg az életben nem látjuk....
Egyébként sztem is a csaj kavart!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86958 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Wow! 8O Bár ez számomra teljesen természtes (akárcsak a győzelem) :lol:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86926 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Van egy jó hírem!!!!!!!

A Golden Satellite Awardson jelölték Viggo-t a legjobb férfi szereplőnek járó kategóriában!!!!

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86874 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát nemtom,de szerintem ez a "koszos és büdös" ez csak annak az eredménye lehet,hogy a szakításkor nem a "maradjunk barátok" változat mellett döntöttek.Én szvsz nem tudnám elképzelni róla,meg a filmpartnerei véleményeibôl sem pont ezt szűrném le...Szóval sztem csak a csaj akar róla rosszat terjeszten(legalábbis remélem....)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86855 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tök jó, hogy végrevan téma! :itscool:
Még hogy koszos és büdös? Ne má'! Rögtön kiábrándulok. Ugye, azért ANNYIRA még nem érzi magát kószának??? :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86854 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Felfogtátok mit jelent Gemini linkje? Végre valami információ Viggo szerelmi életéről! Láthatjuk, hogy néz ki a barátnője! A felesége, és ennek a képnek alapján megállapithatjuk, hogy a fekete, hosszú hajú csajokat szereti. (és nem kell nagyon szépnek lenni!)

Ehehe, sem nagyon vékonynak... :itscool: ;) :tongue:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #86853 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Oh I Just Can't Wait to Be King! :lol: :lol: :mrgreen:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... onking.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86851 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De ari azokon a képeken! Az tök jól néz ki, mikor Livvel magukat fényképezi! :) Bár valahogy Aragornként jobban tetszik, iszonyú cukor ilyen hosszú, szőke, tépett hajjal is! :wink:

Jaj, ma vele álmodtam egy tök jót! Majd a holnapi talin elmesélem! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86830 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valóban ciki azt állítani az expairól, hogy nem mosakszik, de ha valóban így volt akkor mi a francért volt vele nem volt kötelező. Elég nehéz elképzelni ezt Viggoról.

Na tessék ezeken a képeken látni együtt Viggot és Livet. Edigg azon csidálkoztam, hogy csak egyetlen kép van ketőjükről. Most bepótolták.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86785 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igazad van, Gemini, észre kellett volna venni.

Jó lenne , ha 22 évesen én is megjelentethetném a barátaimról készült fényképeket... Gondolom azt Viggónak köszönheti... (Vagy forditva?)

Mindenesetre egy ilyen kapcsolat lezárultakor, amelyben még a művészi tevékenységük is összefonódott, nagyon ciki ilyeneket mondani az ex-partnerről. Mármint, hogy nem mosakszik...
Legyetek már ti is felháborodva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86762 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Örülök, hogy értékelitek kutatásaimat.
A megfejtés csak annyi lenne, hogy az az oldal Viggo könyveit mutatja be, kivéve a harmadikat, mert az a drága Lola könyvajánlója. Ebből megtudatjuk, hogy a könyv a rajzait a textilszerű festményeit és polaroid képeit tartalmazza, amelyeket a barátairól készített, amik egyébként elég egyéni látásmódban ábrázolja őket. Hát ennyi!

Egyébként, ha idekukkoltok vannak új képek:
www.bagendinn.com/lattt5.htm

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86759 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nehéz Titeket kihozni a sodrotokból!
Azt hittem ilyen információk, amelyekhez mostanában jutottunk, alaposan felkavarják majd a fórum életét!!!
Titeket az sem izgat, hogy mivel vádolták meg nyilvánosan a mi Viggónkat?
Hát Gemini hiába vadászik nekünk a neten?
Egyébként elárulhatnád Gemini a Perceval Presses oldallal kapcsolatban a megfejtést - én se jöttem rá, de nagyon titokzatos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86695 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Huhh! Ez a szok képecke!!! :wink:
Ez a csaj???? 8O 8O
Állam a padlód...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86669 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem jövök egy napig és lemaradok az ilyenekről mint pl. megtudunk valamit Viggo magánéletéről.
Hmm ez a csaj nekem nem tetszik, söt szerintem ronada,(de psszzzttt).
Ráadásul 22 éves azt hittem az érettebb csajokat szereti.
Gemini én azon az oldalon semmi érdekeset nem láttam, mondjuk nem voltam elég alapos az tény. De áruld el mit kell ott láttnuk.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86663 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini: Én hiába nézem végig tüzetesen az oldalt, csak angol halandzsát látok... :oops:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86646 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nyomozásba kezdtem és a következőket derítettem ki:
Ez a Lola összesen 2 filmben szerepelt, amit természeteses a drága papa rendezett.
A papa egyébként elég eredeti személyiség, Ime:
us.imdb.com/EGallery?source=gran ... el,+Julian
A képen a kedves mama látható

És most jön a lényeg. Nézze meg mindenki figyelmesen ezt az oldalt. Bár azt hiszem itt már mindenki járt, de nem tuljdonítottunk neki semmi jelentőséget. Hát ez volt.
www.percevalpress.com/books.html

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86634 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen Dodiee igazán kicsit tévedtél :) egyébként mi volt a legutolsó Tma??? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86633 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Áhhhh, majdnem eltaláltam:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86632 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:mrgreen: Izééé...szóvalll....na jó nem...nem voltam... a megoldás viszont Thaur és Even lesifotós hajlamai.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86630 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
TUDTAM!!!!azért félsz Telu, mert ott voltál a premieren!!!te kis galád, és minket nem vittél??? :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86628 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jujj..máár félek a sok fényképezőgéptől... Vajon miért? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86625 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
mi ez a rengeteg fényképezőgép??? Viggonál és Lijnél is van, hát nem tudják, hogy ŐKET kell fotózni, nem pedig NEKIK?:)))))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86621 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:) Narië : Hehe...lebuktam... csak a legjobbakat akartam megmutatni ;) De egyébként ezek is jók... ügyi vagy... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86601 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Felfogtátok mit jelent Gemini linkje? Végre valami információ Viggo szerelmi életéről! Láthatjuk, hogy néz ki a barátnője! A felesége, és ennek a képnek alapján megállapithatjuk, hogy a fekete, hosszú hajú csajokat szereti. (és nem kell nagyon szépnek lenni!)
Arról nem is beszélve, hogy nem átall 22 éves nővel leállni! Szóval, csajok, minden esélyünk megvan!!!!
A szöveget értettétek? Két évet jártak, és a csaj azért rúgta ki, mert titokzatosan eltünedezett, és mert a szappannal és a vizzel való kapcsolata nem felhőtlen!!!! (Lehet, hogy koszos és büdös???!!!) Ebbe, rossz belegondolni!!!!
A képek, videók alapján azonban tényleg nagyon helyes....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86576 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gemini írta: Na lányok ezt kapjátok ki:
www.pagesix.com/pagesix/51694.htm

És ha jól megnézzük ezt a képet, én hasonlóságot vélek felfedezni a dán premieren lebzselő macával.

No comment!!

Nna mégis volt barátnôje!
Énmegmegmondtam! :)
De mit jelent a "less than religious devotion with soap and water"?
Ugye nem arra amire én gondolok? :roll:
Különben nagyon cuki a videón,komolyan,én ennyire helyes képet még nem láttam róla....
Min:Hogyhogy nem akartál kimenni a párizsi bemutatóra???Én örülnék,ha a mo.-ira kiengednének...Egy akkora mázlista vagy!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére