Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 10 hónapja #82419 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82414 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: A TTT Visual Companionhoz az elo´´szó (amit ugyebár a mi kis kószánk írt... ;) ) :itscool:
1. rész
www.habe.co.uk/visualcompanion/i ... ft-100.jpg
2. rész
www.habe.co.uk/visualcompanion/i ... ht-100.jpg

Ebben is van spoiler?Mert ha igen,akkor nem nézem meg...Megfogadtam,hogy nincs több spoiler!Istenem,de nehéz lesz betartani....*sóhajt*
off:most jövök a Magyar-Moldováról.Naggyon állat volt!!! :itscool: Láttam egy csávót,aki tiszta Vig volt! *csöpp* off vége.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82410 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min:köszi!
Gemini:Ngyon nagyon szerencsés vagy! /és ezt még 1000x el fogom mondani!/
Narië:Engem sem engednek el és csatlakozok!!! Írjatok részletes beszámolót! Léccccci!
______________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82406 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A TTT Visual Companionhoz az előszó (amit ugyebár a mi kis kószánk írt... ;) ) :itscool:
1. rész
www.habe.co.uk/visualcompanion/i ... ft-100.jpg
2. rész
www.habe.co.uk/visualcompanion/i ... ht-100.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82404 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Geminiiiiiiiiiiii!!!!Te mázlista állat! :)
Szerinted mi is írjunk neki még1et,benne egy cuki képpel és 10 oldalas liturgiával arról,hogy plizplizpliz válaszolj?Egy próbálkozást megér,nem?

Ana:Nem tudok sajnos menni Debrecenbe...Bár meg se kérdeztem,édes kedves szüleim egy talira nem engednek el,nemhogy 2 napra,vidékre.... :bawling: De azért jó szórakozást,és írjátok le jóóóóó részletesen,hogy mi volt!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82401 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini, te mázlista! -__- :mrgreen: :itscool:
Rago: yok a képeckék! www15.brinkster.com/guschii/elessar/index.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82392 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82371 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Geminiii! Küldd el Penngaladielnek! Lécci lécci lécci! De jó nekeeed... Küldd el neki!!! :bounce:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82361 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Huhhh!!!!!!!! Gemini!!! Komolyan kaptál dedikált képet????? 8O De jó Neked!!!! :bounce: :bounce: Léccccccciiiiii küldd el Penngaladielnek!!!!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82342 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini, küldd el nekem a képet, én fel tudom rakni mindenki által elérhető helyre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82324 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy maroknyi bátor virrasztó, pontosabban nem tudom:)))Akkor írok privit:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82318 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee: tényleg kaptam és írtó büszke vagyok rá, na meg persze boldog.
Mindenkinek elküldöm akit érdekel csak írjatok.

A hétvégi talin sajnos nem tudok ott lenni, bár én egész közel lakom Debrecenhez, mert esküvőre kell mennem.
Jó szórakozást és élvezkedést nektek. Amúgy hányan lesztek?

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82314 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini:a Találkozások topicban minden infot megtalálsz:)) és komolyan kaptál dedikált fotót???? de jó neked!! ha tudod, nekem elküldhetnéd:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82297 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszönöm Kriszana a felajánlásodat, de írjátok meg ezt pontosan, hogy hol, mikor, kivel, miért stb. lesz.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82286 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini, ez aztán a jó hír! Gratulálunk a dedikálásokhoz :) És nem adjuk fel, semmiképp. Mondd, te nem szeretnél csatlakozni a debreceni DVD-nézéhez? Nincs kedved egy klassz hétvégét velünk tölteni? Tudod, móka, kacagás... és minden, ami belefér

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82283 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na erre mit lépjünk???
Szerintem, az első az, hogy add meg, hogy pontosan milyen cimre küldted. Mindenki nevében köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82282 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorel: igazgad van, Viggo egy őszinte sztár, aki nem tojja le nagy ívben a rajongóit. A levél amit a musing-nak írt, az pedig nem igaz, mert még most is válaszol. Nekem már van egy postcardom tőle, amin ennyi áll: Thank you very much for writing to me Viggo. Kép az nem jött hozzá de azért ez sem semmi. :D Örültem neki, mint majom a farkának, de azért piszkálta a csőrömet, hogy ha már vette a fáradságot, hogy válaszoljon, miért nem tudta a nevemet egy képre írni. :bawling: Akkor küldtem mégy egy levelet március 27-én adtam föl és április 17-én újabb postcard jött perszre megint kép nélkül.
Ekkor jött a nagy ötlet, hogy elküldök neki egy képet magáról(ezt a képet küldtem el)
www.houseoftelcontar.com/gallery ... .php?lang=
és leírtam, hogy értékelem a válaszait de én képet szeretnék aláírással és mivel Magyarorország elég messze van L.A.-től vagy Új-Zélandtól én nem tudok elmenni egy személyes dedikálásra. Megírtam, hogy őrültem boldog lennék, ha ezt visszaküldené. Ezt július 19-én adtam fel és most kapaszkodjatok november 11-én a postaládámban volt a boríték benne a kép aláírva!!!
:deal:
A kép be van szkennelve, de ide nem tudom fölrakni. Ha úgy gondoljátok valamelyikőtöknek elküldöm és pakoljátok ki.
Gondolom nektek iseszetekbe juttott az, hogy mi van ha én montíroztam össze az aláírást a képpel, de azzal nem benneteket csapnálak be, hanem elsősorban magamat.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a reményt soha ne adjátok fel. Előbb-utóbb ti is sikerrel jártok.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #82281 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
2fgfgf

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 19 éve 2 hónapja #82275 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Teluka, biztosan nincs erre megoldás? Beszélhetnék a szüleiddel, pl. Úgy szeretném,ha jönnél :!: :!:
Léccci légyszi, találj ki valamiiiiiiiit
Ne add fel:!:


Sorel, minden ok, nincs kedved neked is csatlakozni a társasághoz?
Gemini, ne csigázz minket :!: Mondd el,mit tudsz :!:
Nem, fényképet nem küldtünk, csak egy oldalas levelet, amit mindannyian aláírtunk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82266 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én egyáltalán nem vagyok felháborodva, Kriszana. (Az igaz, hogy nem voltam benne a levélküldésben, csak drukkoltam nektek, hogy válaszoljon.) Dehát a sztárok a legritkább esetben szoktak ilyesmire válaszolni. V. legalább őszinte volt - hiszen már nyáron kérte rajongóit, hogy ne irjanak, mert már nincs ideje válaszolni. Emlékeztek? ( A Musingosok valami nagyon komoly szülinapi ajándékot küldtek neki, arra nyilván muszáj volt irni valamit. Végül is az talán a legkomolyabb fanklubja)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82222 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy nagyon aranyos Aragorn&Arwenes oldal. :D
www.cerinamroth.cjb.net/
Aragorn nap, márcijjjus 1! :itscool:
liquid2k.com/whimsical_wings/ara ... er_big.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82211 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ana: :cry: :cry: :cry: Nem engednek eeeeeeeeeeeeel :( Pedig ugy mennék :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82169 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tulajdonképpen mit küldtetek? Képet magatokról -külön, együtt, csoportképet? Mit kértetek tőle, egy képet küldjön egy címre vagy mindenkinek sk? Hány oldalt írtatok?

Kérlek válaszoljatok! Fontos lenne ezt tudni mert van egy tutti tippem és hírem amitől lehidaltok.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82162 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok 8)
Narië ne türelmetlenkedj, még nincs 3 hónapja, csak valamivel több,mint 2 :P Szóval van még esélyünk.
És egyébként is, attól,hogy szidjátok, még nem változik semmi :lol: és biztosan nem fog attól hamarabb válaszolni, ha fog egyáltalán valaha is :)
Másrészről pedig nem értem miért vagytok felháborodva. Megpróbáltuk, nem sikerült, ennyi. :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82161 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy őszinte legyek, szerintem letehetünk róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82155 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem igaz,legalább egy képeslapot küldene vissza egy autogrammal!!!!!3 hónapja adtam fel a levelet,szerintetek egyáktalán nem is fog?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82147 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most láttam a Musing..-on, hogy ők küldtek valami ajándékot V. szülinapjára, és kaptak is egy válaszképeslapot: az egyik oldalán egy festménye van, és saját kezüleg irta meg!!!!! Meg leht nézni (miből maradtunk ki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82144 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még sajnos nem írt vissza :cry:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #82142 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok Mindenkinek!

Elég régen jártam már itt, de ahogy Gandalf mondta:"Feltartóztattak". Nem tudom, milyen témáitok voltak a nyáron, mert egy hét is kevés lenne a végigolvasásához.

Tudom, most mindenki a 4 lemezes változattal van elfoglalva - többek között én is - és az egyik szemem sír a másik meg nevet. Már majdnem kibújtam én is a bőrömből amikor megtudtam a nov. 26-i dátum 12-re módosult. Én kis naiv - vagy mi kis naiv - azt hittem az augusztusi 2 DVD-s változat bővül át +2 DVD extrára. Eszembe nem jutott volna, hogy ez az új kiadás az előző folytatása lesz. Ez így tényleg sz...vás.
Augusztustól egyre csak számoltam a napokat - meg a pénzemet - visszafelé, most meg kiderül, hogy eddig is nyugodtam mozizhattunk volna. Na minegy erről ennyit.

Amit feltétlenül meg szeretnék tudni: mi újság van a csoportos levéllel, amit Viggo-nak küldtetek? Kaptatok rá választ, képet, postcard-ot?

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 19 éve 2 hónapja #82139 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sziasztok :!:
Na végre műkszik ez a fránya topik :!: Már attól féltem lemorzsolódnak az emberek! Nem fiatalok, nem marad el a DVD nézés Debrecenben, most lesz nov 23-24én, a következő hézvégén 8)
Már alig várom. Múlt héten elhoztam a 4 lemezes DVD-t a netpiacról :P
Szóval, arra kérek mindenkit, hogy a mai nap folyamán, de legkésőbb holnap, mindenki, aki szeretne jönni, írjon nekem egy mail a kriszana@freemail.hu címre. köszönöm.

szia süni 8) (Hedge Hog :) rég láttalak, veled mi van :?: Nincs kedved eljönni a többiekkel Debrecenbe? Megnézni egyutt a DVD-t?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.031 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére