Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 10 hónapja #82127 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hedge_hog írta: Márpedig az eredeti mindig jobb.

Attól függ,ki énekli :?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82113 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én tényleg nagyon elfogult vagyok Viggóval kapcsolatba, de az éneklős rész tényleg hátborzongató....
A 4DVD-és verzió kerül kb. 10 000-be?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82059 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Oh Honeeeys! I'm back!
Megvan a 4 lemezes DVD! :bounce: I love my life! Mondjuk a gatyám ráment, de sebaj. Lútien éneke borzalmas volt. :(


Na ne már... komolyan senkinek sem tetszett? Igaz, hogy csak a Danubius-os vetítésen láttam, de még a magyar se annyira szörnyű. Márpedig az eredeti mindig jobb.

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82058 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Oh Honeeeys! I'm back!
Megvan a 4 lemezes DVD! :bounce: I love my life! Mondjuk a gatyám ráment, de sebaj. Lútien éneke borzalmas volt. :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82057 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aha, az összes novemberi hozzászólás eltűnt! :(
Amúgy kár hogy nem jössz... :cry: Ki jön??(vagy már kérdeztem? :oops: )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82042 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adelard:A Kriszana félére gondoltam és tudtommal nem marad el...
A fórumnak meg nem tudjuk mi baja volt, de elveszett egy csomó hozzászólás is!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82038 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!! Na végre, ismét bejön a fórum!!! Mi a frász baja lehetett... :?:
Rago:Tök jók a képek!!! :) :wink: De milyen talira nem jössz? A Kriszana talijára? Oda egyébként ki jön??? Ugye nem marad el?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82004 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lara: tök jó! :lol: Mesélj még!!
egyebek:
www.warofthering.net/movies/phot ... scouts.jpg
www.warofthering.net/movies/phot ... horses.jpg
Jé! nyíl!?
www.warofthering.net/movies/phot ... sarrow.jpg
Ezt az értelmes arc kifejezést! :wink:
www.warofthering.net/movies/phot ... kuduel.jpg
www.warofthering.net/movies/phot ... edoras.jpg
www.warofthering.net/movies/phot ... nbrego.jpg
______________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81999 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elmondok Nektek egy nagyon aranyos részt a 4 lemezes DVD változat extrái között találhatjátok:Viggo mesél a forgatásról,mégpedig az Anduinon való csónakázós jelenetről.Ekkor nem Elijah,hanem a dublőre ült a csónakban,aki azt mondta Viggónak:Ha felborulna a csónak,csak magaddal törődj!Viggó mondta,hogy úgy sem fognak felborulni,meg hasonló biztatások,amikor a dublőr kijelentette,hogy nem tud úszni!Na itt Viggónk egy kissé leizzadt,azt mondta,hogy onnantól kezdve minden örvény kész rémálom lett a számára.A jelenet végén megkérdezte a dublőrtől,hogy csak viccelt -e,erre ő azt mondja:Nem,én még a fürdőkádban is félek! :D Hát ezen akkorát nevettem,nagyon jó volt,ezen kívül még mesél arról,tudjátok,hogy karddal sétálgatott az utcán és egy rendőr megállította.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81998 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Fák Úrnője: Na látod?! Tök jó! Alapszabály:Soha ne add föl! /Különösen, ha egy avatart akarsz magadnak a tolkien.hu-n! :wink: /
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81996 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Heh, ez jó! Most meg kirakja mindenhova... jókor... de azért örvendezzünk! :bounce:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81994 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran, ha Te mondod... khm, khm... Akor próbáljuk meg mégegyszer! Remélem sikerül...

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81989 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi:Na ezt télleg tessék bővebben kifejteni!!!!
A Fák Úrnője:próbálkozz csak kitartóan! Hajrá!
Minerva:tök jók a képek!
A talira 100 000%, hogy NEM jövök... :bawling:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81979 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Telumehtar írta:

sorel írta: Ezt tessék részletesen kifejteni, azok kedvéért, akik nem látták, és valószinüleg nem is fogják látni a közeljövo´´ben... Pontosabban a bo´´vitett verziót én is láttam kazettán. Csak nem arra a részre gondolsz, amikor üldögél a sziklán, és énekel az esti homályban?


Na ez az a rész volt ahol döltem a röhögéstöl....bocsássatok meg de háááát.....kicsit furcsa volt a hangja :P

Magyarán kaki????mondjuk erre számítani lehetett az éneklések után....Kár...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81977 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
sziasztok
nagyon rég jártam már erre, de azóta csináltam néhány dvd capture-t
itt lehet megnézni őket:
kep.tar.hu/suni_a_padlasrol/inde ... d=27540411
fog ám rendesen bővülni!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81957 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hé! Nekem van arcom is! A képet mé nem rakta föl ez a szerver, vagy nem tom mi?! :bawling:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81956 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany, a neved valahonnan nagyon ismerős... trefi cset? Nem lehet? Ott talán Arwen_TTC néven ismersz. :?:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81951 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

sorel írta: Ezt tessék részletesen kifejteni, azok kedvéért, akik nem látták, és valószinüleg nem is fogják látni a közeljövőben... Pontosabban a bővitett verziót én is láttam kazettán. Csak nem arra a részre gondolsz, amikor üldögél a sziklán, és énekel az esti homályban?


Na ez az a rész volt ahol döltem a röhögéstöl....bocsássatok meg de háááát.....kicsit furcsa volt a hangja :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81949 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aha,mindenki mondja,hogy milyen jó,de a DVDnk bedöglött és még nem volt lelkieröm lecibálni magamat a videókölcsönzöig.Majd szombaton megnézem....(milyen az amikor Aragorn énekel?)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81931 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Narië írta: Jaaj,olyan mázlista vagy!!Én még semmilyen bôvített változatot sem láttam,szóval teljesen le vagyok maradva... :bawling:

Nézd meg feltétlenül, naon jó! Aragorn rulez! Én is csak videón láttam sajna, ráadásul kölcsönzőin. :cry: Nézz be a 4 lemezes DVD topicba!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81928 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaaj,olyan mázlista vagy!!Én még semmilyen bôvített változatot sem láttam,szóval teljesen le vagyok maradva... :bawling:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81923 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt tessék részletesen kifejteni, azok kedvéért, akik nem látták, és valószinüleg nem is fogják látni a közeljövőben... Pontosabban a bővitett verziót én is láttam kazettán. Csak nem arra a részre gondolsz, amikor üldögél a sziklán, és énekel az esti homályban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81909 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ez az!!! Láttam 4 lemezes DVDT!!! Jajjj, nekem!!! Viggo egy incomplete!!! Tessék megnézni!!! :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81871 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mi volt itt egy hétig???????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81836 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81823 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany: :bounce: De jó! Sztem az első emelet, mindenesetre ahol több emberke tömörül. :)
Dodie: csak beszúrom őket a kép funkcióval
[img]htttp:///www.a.kép.címe.hu[/img]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81786 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De jó holnap tali!! De melyik emeleten az ok, hogy vízesés, de hol?
Min: nagyon jók a kéoek és holnap visszakapod a kazikat.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81732 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy ötlet: Hagyjátok a kép felett a kurzort. :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81731 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem az a baj, hogy angolul van, hanem , hogy olyan picik a betűk, hogy nem látom.
Egyébként V. mindenhogy nagyon szexi, akár ázik, akár szomorú, akár háttal van.
Bár mint Aragorn úgy van kiállitva, mint egy keresztes lovag, vagy akár mint maga Jézus egy reneszánsz festményen. De azért szexi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81722 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hódic: igen, tudom, köszi, csak úgy jön be (és ez már marha sok képnél volt így :rmad2: ) h először kezdi betölteni nagyban (ami éljenéljen, hiphip, megatöbbi lenne, mert így el is tudnám olvasni) aztán egyszercsak fogja magát, és letölti kicsiben, h a fenének se tudjam normálisan elolvasni, mert a betűk átmentek töpörödöttbe...
Min: köszi a képeket! /azokat a zerr vicces smiléket hogy csinálos? a kép nézegetős, meg a szemkiesős/

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.008 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére