Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 10 hónapja #82959 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg,ezt nem is vettem észre!!!De egy mázlista ez a Gemini... :twisted:
remélem valamikor nekünk is válaszol....Elvégre itt az ideje,nem?

Off:nem akarlak elkeseríteni,de asszem Lijre várhatsz egy kicsit...Elvégre ô a legnépszerűbb szereplô...De persze a magyar rajongóknak mindenki hamarabb válaszol :)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82948 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! :D :D :D :D


Láttátok, névre címezte Gemininek(Dear Ibolya), tehát ezt tuti hogy ő írta!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

OFF: Nekem miért nem válaszolt még se Lij se Hugo se Sir Ian :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82842 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Biztos!Most már lassan tényleg kéne válaszolnia...Majd karácsonyra megkapjuk!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82837 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pennie:Tök jók!!!! És igenis nekünk is lesznek ilyenjeink!!!
Dodiee:Gőzöm sincs, talán keversz vkivel!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82831 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran: és miért emlékszem én úgy, hogy te ott voltál? 8O

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82824 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, kedveseim, itt vannak Gemini (thanx! :sungl: ) cuccai (Viggo aláírások és kép):

pozo.rtlmail.hu/Gemini.htm


A korábbi linket vegyétek semmisnek, az a kép már nincs fent, jobb minőségű kép került fel más néven.

Enjoy! :itscool: :cool2: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82822 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Estel-Estel! :nono: Nem szabad!! Nem illik bombát csusztatni mások levelébe!
Azért nem írtam alá, mert nem engedtek el a talira!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82819 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran: hogy hogy???hogyhogy nem írtad alá?Ja, te később jöttél? Én nem csúsztattam bele bombát, bár lehet, hogy Estel igen :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82818 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee:És biztos nem csúszott bele egy bomba???
Egyébként én nem írtam alá.... :crying:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82816 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran:Valaki írt egy levelet, amit mindenki aláírt, még Estel is:) Én személy szerint rosszul, dehát az volt az első talim, ideges voltam:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82814 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dodiee:Ez egészen valószínű! És mit is raktatok bele pontosan??? :lol:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82811 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem a feket boríték fennakadt a vámon, és most egy szupertitkos katonai laboratóriumban nyitják fel szikével vegyvédelmi ruhás tisztiorvosok, akik meg vannak győződve róla, hogy:
a, Anthrax vírussal fertőzött halálfejes konfetti lapul benne, ami egy kis Christina Agilihiéna papírfigura kiugrásával szóródik szét a levegőben.
b, Szupertitkos-szuperúj atomtöltet lapul benne, amitől még a dauer is kiszáll a hajukból.
c, Különleges vegyianyagot tartlamaz, ami a szupertitkos laborban keringő levegő oxigéntartalmának érzékelésére van beállítva, és csak abban a közegben lép működésbe, mutáns gázokat eregetve, amitől minden amerikai csúf kis békává, esetleg Britney Spears-é változik.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82739 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
n8n:fórum kb. 1 hete van vagy talán még nincs is ennyi. Te mész a hétvégi talira?
__________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82735 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jesszus, jesszus, jesszus, jesszus! :o h: :crap: mióta van fórum?? affene! már megint lemaradtam, affen! és most nem is tudok írni! elnézéseket az offért, legközelebb valami értelmesebbel örvendeztetem meg a kedves közönséget :mrgreen:
mennem kell :closed:
ezer minden:
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82722 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini:kösz a képet! És mien postcardot kaptál??? Mesélj!
Penngaladiel:kösz, hogy felraktad az oldalra, hogy megnézhessük!
A fekete boriték meg vagy bejött vagy nem, majd kiderül, fölösleges ezen rágni magunkat!
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82655 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha fel tudlak benneteket villanyozni, akkor elmondom, hogy tegnap kaptam még egy postcardot!!!!!!!!!!! Elküldtem Penngaladielnek, lehet, hogy felteszi a honlapjára

Ide nézzetek mit találtam www.tolkien.hu/palyazat/
Hölgyeim és Uraim lehet alkotni!!!

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #82622 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Narië, ne fáraszd Geminit, nézd meg az előző bejegyzésemet légyszi! :P

Inkább a következőt 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82618 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú,lehet hogy a fekete tényleg nem a legjobb ötlet volt...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82586 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezaz Narië :!:
Nem adjuk fel, bár lehet, hogy leriasztjuk szegényt, ha 10 oldalon keresztül könyörgünk, hogy válaszoljon, mert ki sem fogja bontani a borítékot a vastagság miatt...
Vagy legközelebb talán nem fekete borítékot kellene választani (/me bocsánatért esedezik, mert a fekete boríték az én 5letem volt :? )
Narië, sajnálom, hogy nem jösz, de ígérem, hosszú beszámolót kaptok a hétvégéről:-) Már alig várom :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82582 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini:Nekem is küldd el!!!Pliz!
Különben mi is arra a címre írtunk,szal reménykedjünk a válaszban..Még csak 3 hónap...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #82540 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt megtekinthető Gemini dedikált Viggo képe:

pozo.rtlmail.hu/Viggom.jpg

Enjoy! :D


Ez már nem él, lásd följebb! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82536 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jelentem a dedikált foto elpostázva mindenkinek aki kérte

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82495 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
gemini, tényleg válaszolt?????? :bounce: :eek2:

elküldöd nekem is :lol: :tongue:

van v.mi új Viggoról??? rég voltam itt :look:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82492 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Actually, két helyen is van honlapom :wink: , tartalmukban nincs nagy különbség.
Az egyiket meg is adtam itt (ld. WWW gomb): pennie.freeweb.hu a másik pedig pozo.rtlmail.hu . Ez utóbbira fogom felrakni a képet, amit küldesz (küldöd? :P ), mert ez reklámbanner nélküli, és közvetlen elérési utat adok majd meg a képhez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82489 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pen: Lehet, hogy nagyon le vagyok maradva, de mi a te honlapod? Én is szeretnék ott szétnézni.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82487 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gemini írta: Ja a képküldés folyamatban van. Estére mozizhattok:

Hová tudjátok feltenni, hogy mindenki lássa?

Csak úgy simán a honlapomra, ha ez megfelel :wink: Ha megvan a kép, felrakom, és megírom az elérhetőségét. Ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82482 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja a képküldés folyamatban van. Estére mozizhattok:

Hová tudjátok feltenni, hogy mindenki lássa?

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82481 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorel: ó nem dehogy. Csak annyi mindent írtatok, hogy nem győztem kapkodni a fejem. A címben pedig semmi változás nincs én minden levelem ugyanarra a címre adtam fel, de szerintem ti is.

Viggo Mortensen
c/o Rawlings Company
3933 Patrick Henry Place
Agoura Hills, CA 91301
U. S. A.
Na ez az ? Ha igen akkor csak legyetek türelmesek. A tavaly kapott postcardom 4 hét elteltével kaptam meg. A mostani képre már 4 hónapot kellett várni. Gondolom a bemutató után igen csak megszaporodtak a küldeményei.

Jaj egy lényeges dologról majdnem elfeledkeztem! Tudjátok én voltam az aki tavasszal a Száguldás a semmibe filmért vinnyogtam. Amikor viszont leadták na ná, hogy a végel learadt a kazettámról. Lenne valaki olyan jó hozzám, hogy átmásolja???

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82470 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gemini továbbra sem adtad meg, hogy milyen cimre irtál. Lehet, hogy ez a titok nyitja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82428 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min:Tök Aragorn! De nekünk/tek mért nem ír vissza???? :cry:
_____________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.419 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére