Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 8 hónapja #165165 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando-t lassan klónozni kell! :D

Cinematrix.hu írta: A Parfüm meg az Orlando
2004/01/13
A lé meg a Lola rendezője, Tom Tykwer megfilmesíti Patrick Süskind Parfüm című regényét, és a gyártó Constantin Film Orlando Bloomot szeretné felkérni a 18. századi történet gyilkos parfumkészítő főhősének eljátszására.

A német Constantin Film alapítója, Bernd Eichinger a Variety szerint már három évvel ezelőtt megszerezte a Süskind-mű megfilmesítési jogait, és eredetileg Ridley Scottot akarta a rendezői székbe ültetni, ám a brit direktort valamiért nem érdekelte a zseniális orral, ám paradox módon saját szag nélkül született Jean-Baptiste Grenouille története, aki a tökéletes illat kikeveréséhez a gyilkosságoktól sem riad vissza.

Az eltelt időben a forgatókönyvet kétszer is átdolgozták – előbb az Ollókezű Edward forgatókönyvírója, Caroline Thompson, majd az Eichinger produkciójában készült A rózsa neve társ-forgatókönyvírója, Andrew Birkin –, de a Constantin Film most már végre szeretné megvalósítani a filmet: a rendezőnek hazai pályáról felkérték Tom Tykwert, a főszerepre pedig kiszemelték Orlando Bloomot, akinek Cameron Crowe is főszerepet szán Elizabethtown című filmjében, aki azonban legelőbb a Kingdom of Heavent fogja forgatni Ridley Scott rendezésében.

A keresztes háborúk idején játszódó Kingdom of Heavenhöz kapcsolódó hír egyébként, hogy Bloom, Liam Neeson, Eva Green, Marton Csokas, David Thewlis és Brendan Gleeson mellé Jeremy Irons is csatlakozott, aki a Tiberias nevű karaktert fogja játszani.


A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165155 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Happy Birthday Dear Orlando

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165130 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Figyelem, felraktam a TTT-DVD-ről egy újabb jelenetet a mozis fórum Orli-s topikjába!

2585. hozzászólástól

www4.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165128 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem 27? :oops:

HAPPY BIRTHDAY PRECIOUSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165127 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valin Nostare Orli! 8) (Hányadik is? :oops: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165094 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Istenem, de jó, hogy amikor az ő szülinapja, akkor van az ÉN névnapom is!!!! :D :D :D

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165093 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:agl5gqny]

Nightmare írta: Van igazság abban, amit mondasz... Az Olifántos résznél bennem is az merült fel, hogy ezt csak a rajongo lányoknak csinálták...Hogy had bámuljanak milyen ügyi... Főleg azért mondom, mert a teremben ülő lányok igen szépen nyávogtak ennél a résznél.. Ugy utálom, ha valaki csak Orli (vagy bárki más) miatt nézi meg a Gyűrűk urát...
Ezt a mosolygásos dolgot még nem vettem észre, de majd figyelek jobban!
Hát az "Áltámadás"-nál én is azt hittem hülyét kapok.. Mintha kicsit flugos lenne szegény Legsi, és csak akkor esett volna le neki...
Azt is észre lehet venni, hogy a kamera nagyon sokszor ráközelít Orli arcára, de nagyon, és tényleg kevés érzelmet tükröz... Jó, vegyük be annak, hogy ez volt az első filmje, még nagyon fiatal.. De a többiekhez képest tényleg látszik, hogy gyengébbet alakít...
Na mindegy, persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem imádom a cuki pofiját!! :lol:

[/size]

Sziasztok! Visszatértem! :D kicsit megkésve, de vissza. Talán még néhányan emlékszenek rám... :roll:
NNa, ehhez már én is hozzászólok. Nagyon igazatok van! Röhejes az a rész. Az egyik haverom /aki imádja a tündéket/ azt szokta mondani, és tökéletesen igaza van szerintem; h egy tünde azért nem suparman, h így ugrándozzon meg minden... tündének lenni azért nem egészen ezt jelenti, sőt! Kimondottan ócska fogás így bemutatni. :?
De az egész film maga tecc. :wink:

Sende lóme mindenkinek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165087 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halihó!

Egyetlen Orlandónk születésnapja lesz a holnapi nap folyamán...
Semmi közös koccintás rá, stb., mint tavaly ilyenkor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165081 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ez kész! 8O Méghogy szexuálisan nem fenyegető! Majdnem dobtam egy hátast!

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165045 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cinematrix.hu:
Bloom a csúcson

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164905 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: Most nem Legsie-t akarom szidni, imádom, de 100x jobban örültem volna egy istápolyos jelenetnek az Olifántos helyett...


ISTÁPOLYOS? Ezt a szót nem ismerem... Talán az ISPOTÁLY-ra gondoltok?

Jah, amúgy HOL LEHET ILYEN NAPTÁRT KAPNI??? Én is akarok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164903 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Nekem úgy tetszik a film! :D

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164846 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: ...de 100x jobban örültem volna egy istápolyos jelenetnek az Olifántos helyett...


Szívemből szóltál. Nem szeretem az erőltetett vadbaromságokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164428 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: A kibontotthajú szőke parókás videócska :lol: :
jobb egérgomb, cél mentése más néven...


Hát ez fantasztikus volt!! 8O :lol: :lol: Halálra röhögtem magam!! Sajnos nem lehetettem ott a premieren, most láttam ezt először, de nem seemi ez a paróka :lol:

Cinema:
BLOOM: A király visszatér valójában Aragorn története, akinek súlyos felelősség terhét kell magára vennie. Legolas viszont számoltalan lövi ki a nyílvesszőket, és hőshöz illően viselkedik. A két torony jelenetei, amelyekben egy pajzson állva szörfölt a tömeg felett, vagy felugrott a vágtató lóra, annyira megnyerték a közönség tetszését, hogy Peter kitalált egy olyan különleges Legolas-jelenetet, amely minden eddigit felülmúl! Becsszóra!


Hát...Szerintem a szörfözös még jó volt, a lovas kicsit fura, de ez már erőltetés.. Hogy csak azért tette bele Peter, mert a rajongoknak tetszett.. Ez már bármilyen esetben hülyeségnek hangzik! Most nem Legsie-t akarom szidni, imádom, de 100x jobban örültem volna egy istápolyos jelenetnek az Olifántos helyett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164416 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ezt a jelenetet valóban a rajongólányoknak csinálták... PJ-nek annyira tetszett a közönség reakciója a trollos, meg a lóraszállós meg a szörfözős jelenetekre, hogy úgy döntött, berak egy minden eddiginél látványosabb Legsie-s jelenetet a RotK-ba... :roll:


Jaja, a Cinemában is volt errő valami, várjatok, megkeresem!

A képek nagyon jók, nekem is kell olyan naptár!!! :evil:
(A Trójásokat sajnos nem látom :cry: ) Ja, egyébként jó volt, hogy leadták a ROTK előtt a Troy trailert;) Bár nem volt rám akkora hatással, de na jó elmesélem, amikor a Mátrix3 előtt először láttam, felpattantam a székemből;) Mivel a barátnőim nem épp kedvelik Orlit, kicsit ferdén néztek rám.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164410 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma végre láttam A Filmet! Legolas annyira tetszett a koronázáson (na jó, meg mindenhol máshol is)! A ruha, meg a... izé a fején :oops: , fejdísz vagy korona, vagy ilyesmi, meg úgy az egész! Arról nincs kép valahol? :roll:
Az olifántos rész kicsit sok volt, meg kár, hogy keveset szerepelt, meg talán Gimlivel azt a számolgatást is kicsit túlzásba vitték. De amikor a Fekete Kapuk előtt beszélgetnek, ott alig tudtam visszatartani a könnyeimet!
Annyira jó volt!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164401 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:D :
orlandomultimedia.net/images/tv/et/havenset.html

Touch magazin:
orlandomultimedia.net/news2004/j ... 2004b.html

Sil: Jók a képek! Az a naptár kell nekem!!!!! Mo.-ra mér nem jönnek be a jó cuccok? :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164217 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta: Ez ok, de neked az ilyesmi bejön?

Nem, bár tulképp semmi bajom vele... De nem vagyok Orli-rajongó... :roll:

Ez viszont megint wow:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164206 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ezt a jelenetet valóban a rajongólányoknak csinálták... PJ-nek annyira tetszett a közönség reakciója a trollos, meg a lóraszállós meg a szörfözős jelenetekre, hogy úgy döntött, berak egy minden eddiginél látványosabb Legsie-s jelenetet a RotK-ba...


Ez ok, de neked az ilyesmi bejön?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164194 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta:

Nightmare írta: Az Olifántos résznél bennem is az merült fel, hogy ezt csak a rajongo lányoknak csinálták...Hogy had bámuljanak milyen ügyi...


Teljesen igazad van. Minden részben összehoznak neki valami plésztésönös jelenetet, (lásd Két toronyban lóval), de ez nekem se jön be. Inkább idegesít.

Ezt a jelenetet valóban a rajongólányoknak csinálták... PJ-nek annyira tetszett a közönség reakciója a trollos, meg a lóraszállós meg a szörfözős jelenetekre, hogy úgy döntött, berak egy minden eddiginél látványosabb Legsie-s jelenetet a RotK-ba... :roll:

Még pár Orli kép:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164192 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: Az Olifántos résznél bennem is az merült fel, hogy ezt csak a rajongo lányoknak csinálták...Hogy had bámuljanak milyen ügyi...


Teljesen igazad van. Minden részben összehoznak neki valami plésztésönös jelenetet, (lásd Két toronyban lóval), de ez nekem se jön be. Inkább idegesít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164191 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Új Troy képek:
katt ide
meg ide

A 2004-es Orli-naptár képei 8O :
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... /index.htm

Egy közeli a READ poszterről:
katt ide

A kibontotthajú szőke parókás videócska :lol: :
jobb egérgomb, cél mentése más néven...
Orli Legolasról beszél:
Media Player-es verzió
ugyanaz, Real Player kell hozzá

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164081 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy cikkecske:
www.theonering.net/scrapbook/group/1273
Különösen ezt a képet érdemes megnézni, szvsz...:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 7_orig.jpg

Ja, és hogy miért is mutogatta Orli a köldökét a világpremier után, a repülőtéren :lol: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164046 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van igazság abban, amit mondasz... Az Olifántos résznél bennem is az merült fel, hogy ezt csak a rajongo lányoknak csinálták...Hogy had bámuljanak milyen ügyi... Főleg azért mondom, mert a teremben ülő lányok igen szépen nyávogtak ennél a résznél.. Ugy utálom, ha valaki csak Orli (vagy bárki más) miatt nézi meg a Gyűrűk urát...
Ezt a mosolygásos dolgot még nem vettem észre, de majd figyelek jobban!
Hát az "Áltámadás"-nál én is azt hittem hülyét kapok.. Mintha kicsit flugos lenne szegény Legsi, és csak akkor esett volna le neki...
Azt is észre lehet venni, hogy a kamera nagyon sokszor ráközelít Orli arcára, de nagyon, és tényleg kevés érzelmet tükröz... Jó, vegyük be annak, hogy ez volt az első filmje, még nagyon fiatal.. De a többiekhez képest tényleg látszik, hogy gyengébbet alakít...
Na mindegy, persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem imádom a cuki pofiját!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164038 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előszöris: Legsi még mindig a legrúlzaB ember a földön!
Másodszor pedig most nagyon haraxom PJ-re, h így elsz**ta Legolas karakterét ROTk-ban. ANyira hülye volt szegénykém, h az nem igaz!!! Az egész kezdődött a TTT-ben a "Red sun rises..." mondaTal, és a ROTk-ban az "Áltámadás!" volt a csúcspont! ANyira nem iLeTek hoZá a mondatok!!!! Egy tündének bölcsnek, okosnak kéne lennie! Egy tünde soha nem beszél fölöslegesen hülyeségeket! De úgy látszik PJ eZel nincs tökéletesen tisztában, és pár pici mondatot rásózoT Orlira "had örüljenek a rajongólányok" felkiáltáSal!! Bár van 1 kivétel, amikor meNek a hegyekben a Holtak ösvénye felé, akkor még egész normálisan magyaráz. Aztán még elég érdekesen hatoTak a megérzései ("Egy árnyék s egy fenyegetés kezd úRá leNi a gondolataimon- Érzem!" -FORT, "IT van!" - ROTK, stb) Ok, h a tündék megéreznek dolgokat, és fogékonyaBak a "külvilág" hatásaira, meg fejleTebbek az érzékeik, de valahogy nekem túl mesterkéltnek tűntek. A másik dolog, ami feltűnt, hogy Legsi áLandóan röhög. Najó, ez így nem pontos, de egy csomószor észreveTem már, h kicsit mosolyog, olyan alig észrevehetően. Pl.: Móriában, amikor felmászik a troL hátára, meg a RoTk-ban, amikor AragornéKal (Aragorn bal oldalán van) a Fekete Kapunál várják az orkokat, és készülnek a csatára! Sztem Gimlivel eLentétben Legolas nem szereti a csatát. Bár ügyesen harcol és erős, de nem szereti az öldöklést + az örökös háborúkat! Szal ilyenkor vhogy nem tudom megérteni, h mi lehet olyan viCes... ;) (Ilyenkor mindig az Asterix & Obelix jut eszembe! Ez olyan: "Dejó! JöNek a rómaiak"-style... :roll: ) Viszont egy csomószor nem fejezki érzelmeket (Ez már Orli hibája igaz)! Nem elég erőteljesek a mondatai, az arckifejezése, inább üreSéget érzek mögöTük. (ELentétben BiLyvel, LiJel vagy Sean AstiNal.) A legroSzabb igaz akkor is az olifántos-pókemberes akció volt: gondolom ezt is a rajongólányoknak szánták - kérdés az, h kinek jött be... A lépcsőboard még ok volt, de ez már SOK!! Ebben 1et kell értenem sajna _Neo-val: GÁZ!!! Kapartam a szőnyeget!!! (a premieren Ryanával a lépcsőn csöveztünk :) ) Nah, ez volt, ami nem tetszett beNe! Most jöJenek a pozitív dolgok: Halál édes volt, a legvégén, mikor Gimlinek beszólt, h harcoljanak, mint barátok! Na, az volt a legelső normális mondata!!!! :D :agree: A töBi jelenet a film végén volt, sztem 1ik Legolas-rajongónak sem kell külön részleteznem, hogy mennyire ÉÉÉÉÉÉDES volt, amikor bejött Frocli szobájába, meg amikor Aragorn a koronázása után odament hoZá, és megköszönt neki mindent! Az hihetetlenül jó volt!!!! És tök teCeT a rucija is!! :D A werkfilmben is hihetetlen drága volt indenki, hÚ, de oT leTem volna! :D A negatív dolgoktól függetlenül még mindig marado Orli/Legsi legnagyoB rajongója, és az egész film aNyira tetszeT, h azt nem lehet szavaKal kifejezni. És a sikítást most sem hagyhaTam ki (bocs Ry, Alyr, meg akinek a füle közel volt a számhoz...)! Az egészben az a legroSzaB, h VÉGE!!! :bawling: NyüSz! Szóval most várhatjuk a Tróját, a Ned Kellyt, a Calcium Kidet meg a töBi szereplő töBi filmjét... :( "Here is end of all things."
Ennyi voltam.

_Neo, drága! Értékelem a humorodat, de azt, h a ferde hajlamaidat a legsie-topicban kell kiéned, azt már annyira nem! :wink: Szal akkor írj, hha a legközelebbi kijelentésed nem "Legsie 1 b*** pók!" lesz, ok? :lol:

Nefrédiel!!!!!: Gyönyörűen rajzolsz!!!!! (Nem is tudtam, h enyire jól tudsz!) Nagyon tetszett a többi is, nem csak a Legolasos!!!! :)

Maxim:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/maxim_jan04.jpg

:D :
orlandomultimedia.net/images/tv/vh1/vh1.html

Poszter a német Bravo!-ban:
nettrash.com/users/jasparina/orl ... _bravo.jpg

Itt lehet letöltei még videókat:
elflady.com/legolasgreenleaf/mul ... rclips.htm

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164033 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttam a ROTK-t...
Na, szoval most mivel ez a Legsi topic nem megyek bele a többibe..
Igaz, hogy Orlando keveset szerepelt, de első nézésre ez engem egyáltalán nem érdekelt, akármennyire szeretem, de ez a film nem róla szólt.
Abban egyetértek, nem is tudom már ki irta, hogy az Olifántos jelenet, nem volt tul hiteles :roll: tul számítogépes... de azért nagyon jó volt;)
De nem is ez volt Legolas legnagyobb jelenete.. Nekem a "The way is shut"nál, és a legvégén tetszett a legjobban.. Abba a gyönyörű ruhában.. Amikor a tündék élén állt a koronázáson..És hátrabiccentett Aragornnak, és Arwen.. Na, ebbe már ne menjünk bele..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163999 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Cinematrix.hu írta: Orlando Bloom váltja Ashton Kutchert
2004/01/09
Orlando Bloomnak szánja Elizabethtown című filmje férfi főszerepét a Jerry Maguire rendezője, Cameron Crowe. A Gyűrűk Ura-trilógiának és A Karib-tenger kalózainak köszönhetően világhírűvé lett ifjú brit színész Ashton Kutcher helyére lépne, akit Crowe állítólag nem tartott elég tehetségesnek.

Bloom előbb azonban még leforgatja Ridley Scott-tal a keresztes háborúk idején játszódó Kingdom of Heaven, amely a brit direktor szerint monumentalitásban túltesz majd a Gladiátoron is, és csak ezt követően áll Crowe kamerái elé, ahol új arcát mutatja meg: nem elszánt harcost alakít majd, hanem egy labilis, szuicid fiatalembert, aki apja halálakor visszatér szülővárosába, Elizabethtownba, és a komikusan ünnepélyes temetésén összeismerkedik egy lánnyal, akit egyébként Kirsten Dunst fog alakítani. A sztoriról ennél sokkal többet továbbra sem tudni, az viszont biztos, hogy Crowe – megtartva régi jó szokását – sok-sok jó zenével pakolja majd tele az Elizabethtownt.


A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163925 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Palimir írta: Hiteles? Szerintem teljesen rendben volt. Miért, mi lenne a hiteles?


Oké, a hiteles nem jó szó. Nagyom mű érzésem volt tőle.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163753 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eszterprise-Estel írta: Na, megnéztem a filmet. Legszi megint nem bírta ki egy kis légiakrobatika és gördeszka (ezúttal deszka nélkül) bemutató nélkül. Jópofa jeleet, csak egyáltalán nem hiteles.

Hiteles? Szerintem teljesen rendben volt. Miért, mi lenne a hiteles?

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163745 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na emberek, ritkán tévedek ide, de a tegnap éjszakai ROTK bemutató előtti werkfilm legjobb pillanata Legolas volt - gondoltam, ezt veletek is megosztom... :wink:

Mikor Orlando - asszem - legelőször pakolta fel a fejére a szőke parókát, és meglátta magát a tükörben, olyan hitetlenkedő, tragikomikus fejet vágott, hogy már ezért érdemes volt megnézni a werket. (Igaz mondjuk, hogy az még valami kezdetleges darab lehetett, mert szörnyen állt neki...)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.609 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére