Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 8 hónapja #166038 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mikor Legolas, Gimli és a többiek szorult helyzetbe kerülnek a csata közben, akkor Gimli azt mondja (sajna nem tudom szó szerint), hogy nem gondoltam volna, hogy egy tünde mellett fogok meghalni, erre válaszolja azt Legolas, hogy És ha egy barát mellett? Erre Gimli azt válaszolja, hogy az mindjárt más.

Eoweynke szerintem minél előbb nézd meg a filmet, mert tényleg nagyon jó!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :D :) :mrgreen: :up: :itscool:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166030 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: Ebbe a topikba mondta valaki!! Vagy csak én vagyok teljesen szenilis?


Nem, nem vagy az. :wink:

Elanor Ringeril írta:

Nimrodel Melian írta: Ma volt az Aktívban (vagy a Fókuszban...?) valami, aminek csak az utolsó két másodpercét láttam ( :( ), de abban éppen Orlando mondott valamit. Nem látta valaki az egészet? :roll: Mi volt benne? Miről volt szó?

Én láttam az Aktívot és a lényeg az hogy Orli megint facér!
A hír szerint a csaj dobta.Ráadásul lemacsózta a hírolvasó. Szerintem ő nem macsó, csak jóképű, sármos és cuki, de semmi köze a macsókhoz.
Orli a hírnévről dumált hogy még csak most kezd hozzá szokni és hogy ő azért lett színész mert színészkedni akart. Ez szerintem aranyos.
Szóval ennyi volt.
Üdv és Boldog karit mindenkinek!


Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166029 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, én is úgy emléxem, hogy valaki mondta, hogy szakított Kate-tel...

Mirol van szó abban a részben, mikor Gimlinek azt mondja, hogy ""És ha barátot mondunk?", mert én még nem láttam a filmet, s öl a kíváncsiság!

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166010 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Asszem, ha én találkoznék vele, előbb elájulnék (ha ügyes vagyok, pont az ölébe :roll: ), majd miután felmostak meg se tudnék szólalni - magyarul se, nemhogy angolul!

De egyébként szakítottak, nem?

Ezt hallottad valahol, vagy álmodtad? :wink:


Ebbe a topikba mondta valaki!! Vagy csak én vagyok teljesen szenilis? :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166009 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: Uhh, láttátok a Storyban azt a cikket? :lol: :lol: Hát egy óráig röhögtem rajta. Annak aki, nem látta:
Orlando valami premierről jött haza, és ugye Kate a repülőtéren várta.. És egy képsorozta van betéve, amikor Kate Orli nyakába ugrik, és a cipőjét is elveszti 8O Hát én is ilyen állapotba kerültem volna Orlitól! :D

Asszem, ha én találkoznék vele, előbb elájulnék (ha ügyes vagyok, pont az ölébe :roll: ), majd miután felmostak meg se tudnék szólalni - magyarul se, nemhogy angolul!

De egyébként szakítottak, nem?

Ezt hallottad valahol, vagy álmodtad? :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165994 Írta: Dornodon
Dornodon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem, és tesómnak nagyon tetszik mint Legolas, de nem mint Orlando. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165977 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Uhh, láttátok a Storyban azt a cikket? :lol: :lol: Hát egy óráig röhögtem rajta. Annak aki, nem látta:
Orlando valami premierről jött haza, és ugye Kate a repülőtéren várta.. És egy képsorozta van betéve, amikor Kate Orli nyakába ugrik, és a cipőjét is elveszti 8O Hát én is ilyen állapotba kerültem volna Orlitól! :D
De egyébként szakítottak, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165970 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Egy TVújság írta: A tünde varázslatos ereje
Orlando Bloom körül felpörögtek az események: és ő úgy döntött, pörög velük. Nem pihen, nem vesz ki szabadságot, hanem A Gyűrűk Ura tünde harcosaként szerzett világhírt másfajta filmekkel is bebiztosítja.
- A Gyűrűk Ura után rögtön a Karib-tenger kalózaiban kaptam szerepet, és utána készítettük el a Trója című szuperprodukciót, amelyben Brad Pitt-tel csatázom – nyilatkozta a 26 éves színész -, most jó érzés lenne végre egy olyan filmben játszanom, amiben kivételesen nincsenek kardok.
De Bloom bírja az iramot. Pedig sokak szerint az most olyan gyors, hogy az ember nem képes tartani: egy tünde varázsereje kell hozzá.

Hmm... már a cím sem tetszik... varázsereje... kicsit furcsa. :?
26?! Jajj, de jól informáltak! :shake: :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165937 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Hát, lányok, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy amilyen buta lett (átkos forgatókönyvírók) Legolas a harmadik részben, olyan szép. Itt a leggyönyörűbb!!!
És a végén végre kifejezik valamivel, hogy herceg...
[..]
Mindegy, a fejemet így is kapkodtam a RotK során, és bevallom, mikor Éomer és Legolas egyszer egy képben állnak, na akkor lefolytam a székről...
8)


Na, ebben totál 1etértünk!!!

A légies tünde és a vad rohír barbár lányszemeket gyönyörködtető kontrasztja! :oops: :oops: :roll: Mindenki kiválaszthatja az ízlésének valót! :wink:

De mér buta Legolas? 8O
Mikor azt mondja Gimlinek:
"És ha barátot mondunk?", majdnem elsírtam magam a gyönyörűségtől, és EZ SINCS A KÖNYVBEN!! "Átkos forgatókönyvírók, "RULZ!!! :P :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165933 Írta: Gwaleriol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165896 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én 13.-án néztem meg másodszorra a ROTK-ot... :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165805 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Alyr Arkhon írta: ...van humora...

Tipikus tünde-tulajdonság. :wink:


Honnan tudod?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165804 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: ...van humora...

Tipikus tünde-tulajdonság. :wink:

Saint írta: naxa-noon.net/ku/Media/Bilder/Gr ... oup/18.jpg

Nagyon teccik ez a kép! Ezzel a zöld kendövel a fején, meg az összefogott hajjal... nagyon ari! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165765 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: hat en sem szeretek elfolyni, de igaz, ami igaz:) [size=9:dvgck09d]de en szerenysegem Aragornt sehagyna ki[/size]

hat a bovitettek nagyon jok lettek eddig, sokkal kerekebb, teljesebb kepet adnak, de legolas jelleme sajnos azokban sem lett cizellaltabb:-/ (persze meg lehet cafolni!)


Bár távol áll tőlem a Legolas és Orlando utáni rajongás, a bővítettekben Legolas jelleme azért jobban ki lett fejtve.
A FotRban feltűnt hogy nem csak egy tünde aki ezt-azt meglát, és nagyon jól lő, hanem hogy van humora és nem szereti a törpöket...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165761 Írta: Lizett1
Lizett1 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando autogrammokat osztogat:
elflady.com/legolasgreenleaf/mul ... -short.mov

Aragorn: Félsz?
Frodó: Igen.
Aragorn: Közel sem félsz eléggé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165724 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165627 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hat en sem szeretek elfolyni, de igaz, ami igaz:) [size=9:eboxir6p]de en szerenysegem Aragornt sehagyna ki[/size]

hat a bovitettek nagyon jok lettek eddig, sokkal kerekebb, teljesebb kepet adnak, de legolas jelleme sajnos azokban sem lett cizellaltabb:-/ (persze meg lehet cafolni!)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165545 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: Morgana: a trontermes jelenetre gondolsz? hat nem volt semmi!:) Egyetertek, hogy nagyon kiuresedett a szerepe, foleg az 1. reszhez kepest:(kivancsi vagyok a bovitettben ezt kompenzaljak-e valahogy!

Én sajnos még nem láttam a bövítetteket. Azok jobban visszaadják a Könyvbéli Legolas-t? Teljesen egyetértek azzal, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni az ö karakteréböl. Mondjuk az is jó lett volna, ha még a Lóriennél jobban tartják magukat a Könyvhöz.

Nem bírom az ilyen kijelentéseket, de most én sem tudom magamban tartani: Ott a trónteremben a Film két legjobb pasija állt egymás mellett! Már a Film megnézése elött is láttam azt a képet róluk, de ennek ellenére elfogott az "ujjonghatnék" a moziban is. :look:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165531 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana: a trontermes jelenetre gondolsz? hat nem volt semmi!:) Egyetertek, hogy nagyon kiuresedett a szerepe, foleg az 1. reszhez kepest:(kivancsi vagyok a bovitettben ezt kompenzaljak-e valahogy!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165511 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valin Nostare Orlando!

27 év... Jesus, lassan (szerencsére lassn;) 30 lesz.. Pedig sztem néha fiatalabbnak néz ki.. Rövid hajjal.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165487 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Happy Birthday Orli! -igy utolag is, de nem feledkeztem meg rola azert...
sot, a barataimmal meg is unnepeltuk :D
En meg sajnos nem lattam a RoTK-t, de azok a kepek, amikor Aragorn koronazasan van... egyszeruen fantasztikus! :D hogy lehet valaki ennyire cuki???
Amugy nem azt mondtatok egyszer, hogy szakitott a baratnojevel? (a fokuszban szerepelt egyszer, s ott mondta, vagy mi)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165470 Írta: Lizett1
Lizett1 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annak aki az Rtl Klubbon nem látta:
Ma ismét leadják az "Így készült: A Gyűrűk Ura - A Király visszatér" című werkfilmet az f+-on 21:05-21:35.
Érdemes megnézni.

Aragorn: Félsz?
Frodó: Igen.
Aragorn: Közel sem félsz eléggé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165455 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, lányok, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy amilyen buta lett (átkos forgatókönyvírók) Legolas a harmadik részben, olyan szép. Itt a leggyönyörűbb!!!
És a végén végre kifejezik valamivel, hogy herceg...
Üvölt a filmről úgy általában is, de a RotKban még inkább, hogy a mélyen tisztelt triónak fogalma sem volt róla, hogy mihez kezdjen a Szövetség tünde karakterével. És éppen azt a bölcsességet hagyták ki és szúrták el, ami a könyvben megvan. Nem értem, itt miért nem lehetett egyszerűen az eredeti szövegből átemelni a mondatait...

Mindegy, a fejemet így is kapkodtam a RotK során, és bevallom, mikor Éomer és Legolas egyszer egy képben állnak, na akkor lefolytam a székről...
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165384 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Nem 27? :oops:

Máááár? 8O A legutolsó emlékem az, hogy Iruval emlegetjük a suliban, hogy jéé, ma lett 25 éves... Már két éve? O_O Nem létezik...
Láttam azt a videót, amiben Legolasként kibontott hajjal vigyorog... Félelmetes volt 8O :lol: A videó többi része nem elérhető vhonnan? :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165366 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:hello: :dance: :bounce: :cooljump:
H A P P Y B I R T H D A Y O R L I!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165348 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valin Nostare Orlando! :hello:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165277 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: Halihó!

Egyetlen Orlandónk születésnapja lesz a holnapi nap folyamán...
Semmi közös koccintás rá, stb., mint tavaly ilyenkor?

A tavalyi koccintásról lemaradtam, de minden esetre most én is boldog szülinapot kívánok neki! Majd' 11 évvel idősebb nálam... szörnyű! :wink:
Hát, ha már a Gyűrűk Urában nem láthatom többet :( (az állandó DVD-nézést kivéve), várom a többit, amiben szerepelni fog. :roll: És akkor leszek a legboldogabb, ha végre gonosz lesz. :twisted: 8)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165275 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boldog 27. Születésnapot Orli!:bounce: :itscool:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165185 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudjátok, én örülök, hogy Orli végre egy (ill. több) olyan filmben is játszik, ami nem ilyen kardozós... mert eddig úgy tűnt, hogy kezdik nagyon beskatulyázni. (Nem mintha nem állt volna jól neki, meg én amúgy is szeretem az ilyen filmeket, de jó, hogy végre más műfajban is kipróbálhatja magát.) Kíváncsian várom az eredményt.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165167 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mennyire jó könyv a Parfüm... :lol:

De ha jól emlékszem, ott elég unszimpatikus és ronda volt a főhős... ezt pedig Orlieról nem mondhatjuk el... Vagy sminkesnek nincs lehetetlen?

Az Ollókezű Edward és a Rózsa neve is nagy kedvenceim közé tartozik :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.598 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére