Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 7 hónapja #171329 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nya gyerekek, most olvasom az újságban, hogy Orlando egy hamarosan elkövetkező filmes ünnepségen meg akarja kérni bájos kolléganője, Kate kezét, méghozzá térdre ereszkedve... Úgy magyarázzák, még egy ifjú tünde semtud elenállni a vasalt ing és a rendes házi koszt varázsának... Nya, én kiváncsi leszek, az a szinésznőcske mennyit fog rá mosni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171322 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na beleolvasgattam, mit írtatok.
A felhívásra: én szívesen segítek. Pl:angol, francia, német fordítások, ötletek, design, ilyenek.
Tényleg volt már egy ilyen oldal és rettenet jó is volt,nem tudom miért szűnt meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171320 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyébként elvagyok. Hol van Vic? Nekem Ő itt az örök. Na meg Legolas és Galadriel. Meséljetek. Nagyon ritkán van időm jönni. De ha épp kijön egy új gyu film mindig felhúzom magam és itt térek nyugalomra, na nem örökre, csak nyugatra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171319 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
csak tudod én ismerem azt a lányt, filmekből meg innen-onnan (nagy filmbuzi vagyok és hát ha neki ez kell... Felőlem. Legyen boldog. Csak jobbat is választhatott volna.Én is boldog akarok lenni és mégsem olyan könnyű. Vannak dolgok amiket nehéz felfogni. Ez is olyan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171318 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

kósza tündelány írta: Na akkor elmentem meghalni...


neeee! ne halj meg! végulis neki is kell boldogság/barátnő...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171316 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na akkor elmentem meghalni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171314 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Faramiros? Hol?


www.tar.hu/captainofgondor

amugy igen, Kate B.val/vel jár

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171311 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na mindenki nagy örömére megint ideevett a fene:-) KTL vagyok, még a nagyon régről, a kezdetekből. Van aki még emlékszik rám...
Szóval ti tuti vágjátok: ez a mi szerelmünk, Orlando, tényleg ezzel a Kate Bosvorthhal vagy kivel van anyg szerelembe esve? Mert akkor megyek és felaksztom magam... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171299 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Faramiros? Hol?
Egyébként volt magyar Orlis oldal, csak megszűnt...


Tartalmának egy része viszont a nostale.raindrops.hu című GyU site-ra költözött, de nem nagyon lett frissítve azóta sem. Tavaly márciusi az utolsó hír. Zsu azért sokkal több energiát fordított rá :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171258 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kérdezd meg a Faramir-os topicban, sajnos nem emlékszek már rá. De azért jó az ötlet, nem?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171251 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Faramiros? Hol?
Egyébként volt magyar Orlis oldal, csak megszűnt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171249 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
FELHÍVÁS!!!!!!!!!

Mivel van már MAGYAR Hugo Weavinges, Faramiros és Viggo Mortensenes oldal, mit szólnátok, ha, és most jön a lényeg: KÉSZÍTENÉNK EGY LEGOLASOS OLDALT IS?. :lol: Egy csomó ilyen angol oldal van, de magyar egy sem. Miért? Mi magyarok miért vagyunk ilyen lusták ezen a téren?
Egy rahedli x meg y-os lap.hu-s oldalacska van, de Orlandos még egy se. Szerintem Orli is van akkora színész, mint Danielle Radcliffe, vagy Viggo.

[size=9:288prmg6]Bocs, ha hosszú voltam.[/size]

FELHÍVÁS!!!!!!!!!

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171240 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Olvass bele az Iliászba! Az elején van egy érdekes kis rész.

Olvastam már - kötelezö volt. A filmet mennyire fogják "ab ovo gemino" kezdeni? Mármint egyböl lányrablás meg háború, vagy kicsit elövezetik?

www.channel4.com/film/cinemadvd/ ... index.html Ned Kelly-s oldal

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171239 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Olvass bele az Iliászba! Az elején van egy érdekes kis rész.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171232 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

nathalee írta: ...a másikon mint egy szétcsúszott, másnapos black-metal-os :)

Jajj de jó! :D Tetszik a hasonlat!

Nekem az eddigi képek alapján a Trójában nem annyira jön be. Nem tudom, miért. Meg elöre félek, miket fog müvelni.

Nagyon más: Legolas pontosan hány éves (akkor, mikor a Szövetség elindul)? (Hmm... :oops: ) És mekkora a korkülönbség közte és Arwen között?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171209 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"De itt a Trójában valahogy olyan...fura."

Hát persze, hogy fura, mert a Gyu-hoz képest emberi. Mármint nem olyan tündés, sőt egyáltalán nem tündés.

[size=9:i2c00a2s]De rég nem voltam itt! [/size]:roll:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171200 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Akárhogy is nézem Parist, Legolasként mégiscsak jobb.


Hááát...igen. Bár nekem barna hajjal mindig jobban bejött... valahogy civilnek is jobban tetszik, mint Legolasnak. (Félre ne értsetek, Legolasnak is NAGYON tetszik) De itt a Trójában valahogy olyan...fura.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171192 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoppá4 A lényeg lemaradt... Nekem bejön :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171191 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Elwing. írta: Hát a harmadik képnél kiakadtam! 8O Nem hiszem el! tudom, hogy szereti az extrém dolgokat,no de ennyire! :confused2:

Hát, ha ennyire tetszik...
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... launt.html
És ennél még léteznek sokkolóbb képek:
www.theonering.net/scrapbook/group/849?g=1 Ez még nekem is kicsit sok(k).


Az egyik képen a 80-as popsztárokat idézi, a másikon mint egy szétcsúszott, másnapos black-metal-os :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171173 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Manndil írta: Üdv!
vki nem adna meg nekem egy címet, amin láthatom, hogy a Trójában milyen? :D


nézd meg : www.orlandomultimedia.net

De azért ez a kis aranyos is itt van.(Akárhogy is nézem Parist, Legolasként mégiscsak jobb.)
www.orlandomultimedia.net/news2003/oct/elle_nov03_005.jpg
(Jobb egérgomb, kép mentése)

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171162 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!
vki nem adna meg nekem egy címet, amin láthatom, hogy a Trójában milyen? :D

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171125 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De a koronázáson aztán nem semmi!

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171120 Írta: Leeluu_rage
Leeluu_rage válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)


A filmben is tök keveset van. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171112 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az ocsmány szerintem is egy kicsit túl durva.

Hmmm. :roll: Hogyhogy mostanában alábbhagytak a Legolast elemezgető témák? Kész van a harmadik film, és utána mi lesz eme topikkal?
A Babóban vajon benne lesz?( Már ha igazak a pletykák, hogy megfilmesítik.) Csak mondjuk úgy néhány percre. Szerintetek ki fogja majd alakítani az apját?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171098 Írta: Nahna
Nahna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ha azt mondanám, hogy ocsmány

Azért ez igy erős egy kicsit, de mindenkinek saját véleményt kell alkotnia! Ha neked ez esik jól akkor csak tessék!!

A női harcosok legjobbja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171094 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Szép nagy Orli, csak az az ing... :lol: (jobb egérgomb, cél mentése...):
katt ide


öööh... 8O sztem most senki sem bántódna meg, ha azt mondanám, hogy ocsmány :mrgreen: Ha igen, akkor bocsi, de ez az igazság...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171066 Írta: Nahna
Nahna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem a filmben jobb, mint az életben szóval maradhatna ott végleg!! :twisted:

A női harcosok legjobbja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171063 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép nagy Orli, csak az az ing... :lol: (jobb egérgomb, cél mentése...):
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171060 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Hát a harmadik képnél kiakadtam! 8O Nem hiszem el! tudom, hogy szereti az extrém dolgokat,no de ennyire! :confused2:

Hát, ha ennyire tetszik...
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... launt.html
És ennél még léteznek sokkolóbb képek:
www.theonering.net/scrapbook/group/849?g=1 Ez még nekem is kicsit sok(k).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171056 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elwing. írta: Hát a harmadik képnél kiakadtam! 8O Nem hiszem el! tudom, hogy szereti az extrém dolgokat,no de ennyire! :confused2:

A 3. kép egy partyn készült, méghozzá a híres Cirque du Soleil (nagyon avantgárd, és felkapott cirkusz... tavalyelőtt szerepeltek az Oscar-gálán is) Zumanity című új produkciójának premiere után. Ezen a partyn minden vendég igyekezett minél extravagánsabban megjelenni, Orli még egész visszafogott volt a többiekhez képest... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.538 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére