Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 7 hónapja #173889 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vadiúj, japán feliratos Troy trailer:
www.troy.jp/trailer/02480.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173781 Írta: m.mikle
m.mikle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Nimrodel Melian írta: Így, hogy A Gyűrűk Ura megelőzte, már hiányérzetem lenne, ha a Babóban nem jelenne meg Legolas - ha csak pár pillanatra is. Annak ellenére, hogy a Könyv nem tesz említést róla, még ott van, és szerintem, ha lesz Film a Babóból, abból nem fogják őt kihagyni. :roll:


Reméljük elég hamar megcsinálják hogy a GyU szereplői játszhassanak benne, elvégre elég kiábrándító lenne látni, hogy Legolas 50 évvel korábban öregebb volt mint a GyUban...

(hogy a többi színészről ne is beszéljek)


Hát én elképzelni se tudnám más szereplőkkel a Babót, arról nem is beszélve, hogy nekem Legolas és persze Orlando az egyik ha nem a legfontosabb a Gyűrűk Urában is :) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173765 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Így, hogy A Gyűrűk Ura megelőzte, már hiányérzetem lenne, ha a Babóban nem jelenne meg Legolas - ha csak pár pillanatra is. Annak ellenére, hogy a Könyv nem tesz említést róla, még ott van, és szerintem, ha lesz Film a Babóból, abból nem fogják őt kihagyni. :roll:


Reméljük elég hamar megcsinálják hogy a GyU szereplői játszhassanak benne, elvégre elég kiábrándító lenne látni, hogy Legolas 50 évvel korábban öregebb volt mint a GyUban...

(hogy a többi színészről ne is beszéljek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #173764 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A honlappal kapcs.-ban van új fejlemény?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173763 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Így, hogy A Gyűrűk Ura megelőzte, már hiányérzetem lenne, ha a Babóban nem jelenne meg Legolas - ha csak pár pillanatra is. Annak ellenére, hogy a Könyv nem tesz említést róla, még ott van, és szerintem, ha lesz Film a Babóból, abból nem fogják őt kihagyni. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173654 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta:

Iras írta: Szerintetek benne lesz Legolas a Babóban, ha megfilmesítik?


Jajj, pont ezen gondolkodtam!!!!!!!!
Éppenséggel bele lehetne tenni a filmbe, a kedves papa mellett ELFér... :wink:

OFF:
(Ugyanígy még: pl. Gorni, Gollam....stb -elvégre előtörténete a dolgoknak. Annyira összetett ez a világ, és minden mindennel összefügg, hogy szerintem nem lehet csakúgy elmesélni Bilbó meg Szmóg esetét. Azokra a dolgokra is rá kell világítani, amelyek a háttérben vannak, és az olvasók számára csak a Gyűrűk Urában derülnek ki. Félő, hogy Bilbó kalandja eltörpülne, egyszerűen elnyomná a többi esemény. Szerintem ebből a témából is lehetne trilógiát készíteni, egy kis Szilmarilokkal megspékelve... 8) Mit trilógiát!!!!!! Hiszen a Szilmarilok olyan adatgazdag, hogy filmek sorozatát lehetne belőle a vászonra vinni. Ez engem mostanában nagyon foglalkoztat -gondolom, nemcsak engem :arrow: ideje lenne egy Babó/Hobbit topiknak?) ON


Azért ne essünk túlzásokba, szerintem hiba lenne úgy megcsinálni a Babót, hogy abból a Gyűrűk Ura Előzményei c filmsorozat legyen...

Igenis Bilbó kalandjára kell koncentrálni...
Legolas persze benne lehet rövid időre, villanásokra, esetleg egy pár mondatos szerep erejéig, elvégre Arwen is nagyobb helyet követelt magának a GyU filmben...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173615 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Szerintetek benne lesz Legolas a Babóban, ha megfilmesítik?


Jajj, pont ezen gondolkodtam!!!!!!!!
Éppenséggel bele lehetne tenni a filmbe, a kedves papa mellett ELFér... :wink:

OFF:
(Ugyanígy még: pl. Gorni, Gollam....stb -elvégre előtörténete a dolgoknak. Annyira összetett ez a világ, és minden mindennel összefügg, hogy szerintem nem lehet csakúgy elmesélni Bilbó meg Szmóg esetét. Azokra a dolgokra is rá kell világítani, amelyek a háttérben vannak, és az olvasók számára csak a Gyűrűk Urában derülnek ki. Félő, hogy Bilbó kalandja eltörpülne, egyszerűen elnyomná a többi esemény. Szerintem ebből a témából is lehetne trilógiát készíteni, egy kis Szilmarilokkal megspékelve... 8) Mit trilógiát!!!!!! Hiszen a Szilmarilok olyan adatgazdag, hogy filmek sorozatát lehetne belőle a vászonra vinni. Ez engem mostanában nagyon foglalkoztat -gondolom, nemcsak engem :arrow: ideje lenne egy Babó/Hobbit topiknak?) ON

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173579 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: hát ez valami gyönyörű!

Szerintetek benne lesz Legolas a Babóban, ha megfilmesítik?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173548 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172656 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)


...a konfliktusok elkerülséséért javaslom, hogy IRAS-nak el kéne döntenie, hogy ki frissít mikor, mert ha pl. xy személy csinál jobb fényújságot, és zy személy rá három napra letölri azt, kirobban a vita.
Csak ezt szeretném elérni-ha mást em is-. Na csá,

James

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172623 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Igen, igen.Az mindenképp jobb lenne, ha mindenki azt töltene fel, amit akar.


Nah, akkor a következőt tudom ajánlani: menjetek fel a www.php-nuke.hu/ oldalra, onnan töltsétek le vmelyik telepítőcsomagot (a legújabbat nem ajánlom, de a 6.9-es jónak tűnik -- az újat akkor érdemes, ha lesz már hozzá support). Kicsomagol, megnéz, readme és társai elolvas. :wink: Fel kell tölteni, megnézni a működését, stb. Ha kicsit otthonosan mozogtok benne, akkor el lehet kezdeni egy egyéni dizájnt kidolgozni.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172562 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, igen.Az mindenképp jobb lenne, ha mindenki azt töltene fel, amit akar.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172485 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Dínchamion írta:

Sil írta: Na állj, Dín nem tárhelyet ajánlott, hanem hogy PHP-Nuke alapú oldalunk legyen, ami azt jelenti, hogy egy statikus oldal helyett teljesen interaktív, átalakítható, bővíthető portál...


Bizony, és akkor nem kellene mindenfélét egyeztetni, mindenki tudna feltölteni, amit akar... :wink:


Nem hangzik csábítóan az ajánlat :arrow: Szerintem mindenképpen meg kell beszélni minen a honlappal kapcsolatos dolgot Irassal.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172479 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Na állj, Dín nem tárhelyet ajánlott, hanem hogy PHP-Nuke alapú oldalunk legyen, ami azt jelenti, hogy egy statikus oldal helyett teljesen interaktív, átalakítható, bővíthető portál...


Bizony, és akkor nem kellene mindenfélét egyeztetni, mindenki tudna feltölteni, amit akar... :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172478 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na állj, Dín nem tárhelyet ajánlott, hanem hogy PHP-Nuke alapú oldalunk legyen, ami azt jelenti, hogy egy statikus oldal helyett teljesen interaktív, átalakítható, bővíthető portál...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172475 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akkor abban megegyeztünk, hogy nem a tar.hu -n csinálunk oldalt.
Szerintem van egy (sokkal) jobb oldal annál,amit Dín belinkelt.

www.atw.hu/ -Ingyenes-Láttam már olyan oldalt, ami ezen volt regisztrálva, és gyönyörű. Én ezt ajánlom, vagy pedig az uw.hu -t.

Amit az atw-ajánl:


:arrow: Ingyenes webtárhely
:arrow: Korlátlan tárhely
:arrow: SMSWeb lehet

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172292 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

James írta: Sil: Te melítetted, hogy megvan a Dreamwarer. Leírnád ide a topicba, hogy hogyan kell kezelni? (Végülis nem chat, mert a témához kapcsolódik-a honlaphoz).

Itt semmiképpen nem írom le, mert hosszú, és teljesen offtopic. De pl ha meglesz a tárhely a honlapnak, feltölthetek oda esetleg egy ilyen fórumot, és ott nyithatunk neki egy külön topicot. Aztán max. lezárjuk, vagy töröljük. A lényeg: itt ne.
Egyébként én egy régebbi verzióját használom a DreamWeavernek, az újjal csak nemrég kezdtem ismerkedni. Aki letöltötte a 2004-es próbaverziót, annak mondom, hogy van hozzá crack-em, ha kell.


OFF.

Ejnye! :nono:

ON.

Sil írta:

James írta: Na akkor: Programokat el lehet küldeni Freemailban?

Programokat, pláne a DreamWeavert, természetesen nem lehet küldeni freemailben. Túl nagy hozzá a mérete. A DreamWeavernek pl csak a telepítője több mint 60MB...


Én továbbra is azt mondom, hogy érdemesebb valami olyannal dolgozni, ami nem pakolja tele a kódot szeméttel (vagy nem annyira). :roll: Persze dolgozni is nehezebb vele, de pl. ott vannak a php-s portál motorok, amiket lehet használni, és annyira át is lehet alakítani, hogy rá sem lehet ismerni. :wink:

Ajánlott oldal: www.php-nuke.hu

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172249 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Beleg Cúthalion írta: Ja, es egy utso kegyelemdofes, de ez mar csak a perfekcionizmusom megnyilvanulasa: Dreamweaver semmi nem volt. Telepakolja a kodot szemettel. BLUEFISH! Az igazi! ;)

Vagy a már ajánlott Notepad :P Mindenesetre nem árt kicsit belemélyedni a HTML rejtelmeibe. A notepadnál kicsit komolyabb és kényelmesebb progi a Textpad, letölthető a netről.
De komolyan, előbb össze kellene ülnötök és megbeszélni, hogy pontosan mit is akartok. És ne a domain vásárlással kezdjétek, amíg nem látjátok át, mekkora meló, megteszi egy ingyenes tárhely is, én a Freewebet ajánlom, de nézzetek körül. A Tár.hu-t nem ajánlom erre a célra, az pl. külföldről problémás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172130 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akkor hogyan lehetne meg az én gépemen, letöltés nélkül az a program?
Megoldható valahogy? 8)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172115 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

James írta: Sil: Te melítetted, hogy megvan a Dreamwarer. Leírnád ide a topicba, hogy hogyan kell kezelni? (Végülis nem chat, mert a témához kapcsolódik-a honlaphoz).

Itt semmiképpen nem írom le, mert hosszú, és teljesen offtopic. De pl ha meglesz a tárhely a honlapnak, feltölthetek oda esetleg egy ilyen fórumot, és ott nyithatunk neki egy külön topicot. Aztán max. lezárjuk, vagy töröljük. A lényeg: itt ne.
Egyébként én egy régebbi verzióját használom a DreamWeavernek, az újjal csak nemrég kezdtem ismerkedni. Aki letöltötte a 2004-es próbaverziót, annak mondom, hogy van hozzá crack-em, ha kell.

James írta: Na akkor: Programokat el lehet küldeni Freemailban?

Programokat, pláne a DreamWeavert, természetesen nem lehet küldeni freemailben. Túl nagy hozzá a mérete. A DreamWeavernek pl csak a telepítője több mint 60MB...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172114 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na ide nekem is lenne valami:

- Ha azt akarjatok hogy majd kulfoldrol is lassak, maris komolyan leszukul a szobajovo szolgaltatok listaja.

- Azon kivul tudnotok kell hogy akkor millyen nyelvu verziok lesznek, mert a designt ez alapjan kell megcsinalni, hogy kesobb bovithetoek legyenek az opciok.
Erre tenyleg figyelni kell mert utana mar keso banat.

- Azon kivul figyelembe kell venni a tehcnikai nehezsegeket is, mint pl "800*600 vs 1024*768 vs fokozzatokezt"-problemakor.
Mindegyiknel tokeletesnek kell lennie a designak, nem csuszhat szet.
Ez azt jelenti hogy nem lehet barmit megcsinalni, bizonyos szabalyokhoz majd kotni kell a designt.

- Azon kivul nem jo ha egyszerre 5-6 ember adminisztralja majd a szajtot mert abbol KHAOS lesz, de tuti.

Mindezek mellett kellemes szajtepitest kivanok :twisted: :twisted: :twisted:

Ja, es egy utso kegyelemdofes, de ez mar csak a perfekcionizmusom megnyilvanulasa: Dreamweaver semmi nem volt. Telepakolja a kodot szemettel. BLUEFISH! Az igazi! ;)

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172101 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt van egy-két honlapkészítő program:

www.origo.hu/szoftverbazis/inter ... index.html

A DreamWarert itt lehet letölteni->Macromedia Dreamweaver MX 2004 v7.0

www.origo.hu/szoftverbazis/inter ... n_win.html

Iras szerint ez lesz a megfelelő program. De még semmi biztosat nem tudok. Addig is jó lenne, ha valaki letöltené.

Sil: Te melítetted, hogy megvan a Dreamwarer. Leírnád ide a topicba, hogy hogyan kell kezelni? (Végülis nem chat, mert a témához kapcsolódik-a honlaphoz).

Ennyi lenne. Azért nézzetek még jó programokat.

Na akkor: Programokat el lehet küldeni Freemailban? (RÉSZLETESEBBEN AZ ELŐZŐ HOZZÁSZÓLÁSOMBAN. ).

James

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172072 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindenesetre ajövő hónapban elkezdi Iras-gondolom- elkezdi Iras csinálni az oldalt. Mondta, a jövő hónapban tölti le a Macromedia DreamWarert.
Az előbbi kérdésemet, eggyel megdoltva- betenném mégegyszer:
- Ha fizetős lenne az odal, akkor minden hónapban kéne érte fizetni, vagy csak a regisztráláskor? És mennyibe kerülne?
Szerintem először elég lenneletölteni a programokat->Teszem fel azt, a M. DreamWarert. Ha valaki szeretne segíteni a honlapkészítésben, szerintem töltse le a DreamWarert.->így minden bizonnyal könnyebb lesz szerkeztgetni az oldalt másnak is. Nekem most per/ van egy Html-Little-m.
- nem válaszoltatok arra az ötletemre, hogy mi lenne, ha Freemailban küldözgetnénk egymásnak a honlaprészeket, és utolsóként elküldenénk Iras-nak. De most jutott eszembe egy jobb ötlet. Először, a Legolas-os oldal készítői tudnának csak a honlap címéről(vagyis az a max.40-50 ember). És Iras feltenne egy ő általa megálmodott verziót, a honlapra. Az uw-s (szerintem uw.hu-legyen, csatlakozom Sil-hez, jobb mint a tar.hu) Tehát akkor az uw-s jelszót csak az tudná, aki segítene a honlapkészítésben, és az Iras által elsődlegesen feltett verziót szerkesztgetnénk többen is. Az uw.hu-s portál azért jobb, mert ott fel lehettölteni az oldalt. De végülis, ha DreamWarerrel dolgozunk, akkor nem kell honlapfeltöltő program-> Szerintem döntse el Iras, hogy milyen programmal dolgozzunk. Mindenképpen egy fajtával kellene.
Én a Macromedia DreamWarerre voksolok, de majd Iras eldönti. Azért egy fajtával, mert nem mindenki tudja átmásolni a honlapot a honlapszerkesztőjébe. A Freemail meg azért nem lenne jó, mert csatolva kellene elküldeni a képeket.
- Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de: Ha valaki letölti a Macromedia DreamWarert, az nem tudná elküldeni Freemailban a többieknek? [size=9:14x8ojtj]vagy akinek megvan az.[/size] Egyáltalán meglehet ezt oldani? Csak egyeznie kellene a processzorunknak, vagy minek( hogy mindenkinek pl. Windows Xp-je legyen. nekem az van). Azt hallottam, hogy ezt meglehet oldani. :P
És ha valaki nem tudna segíteni a honlapkészítésben, akkor küldjön Irasnak ( freemailja-> iras15@freemail.hu ), -asszem, de lejjebb mondta- , képeket, interjúkat, stb.
:arrow: Jogok: Hmm... Ez érdekes. Na jó, de más honnan tesz fel képeket a honlapjára? Szerintem keresőkből, stb. Ja, és sztem lehetne újságokból kimásolt interjúkat is feltenni az oldalra! Azokon az oldalakon is van interjú, amelyiket nem mi szerkesztünk, és ők honnan szerzik? És a képeket? (Válasz fejjebb)

Hirtelenjében ennyi.
Szeretném ha válaszolnátok.
Minnél hamarabb, ha lehetne. Van egy-két nagyon fontos dolog ebben hozzászólásban, amire tudni szeretném a választ. :arrow: Üdv, és Jó napot!

James

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171928 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: szerintem is ingyenessel kellene kezdeni (tar.hu, uw.hu, freeweb.hu, asszem ezek mind korlatlan hellyel rendelkeznek, de utana kell nezni).
A honlapkesziteshez az egyik (ha talan nem a leg) legjobb program a macromedia dreamweaver, ezzel teljesen grafikusan, minden html tudas nelkul lehet dolgozni.

Nem rendelkeznek korlátlan tárhellyel. A tar.hu-n korlátlan ugyan, de ott a fájlok mérete van korlátozva (pl videókat meg ilyeneket nem lehetne feltenni). Ezenkívül ott nem lehet se php-t, se adatbázist futtatni. (Ha esetleg akartok fórumot, akkor pl ez se mellékes szempont...) Az uw.hu-n alapból 40MB a tárhely, választható a reklám típusa, van php és adatbázis is. Nekem eddig az uw.hu az, ami leginkább bejött az ingyenesek közül, már szolgáltatónál megfordultam... A freeweb-et nem ismerem annyira.
A DreamWeaver szerintem is a legjobb program erre a célra, én is azt használom. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171910 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! :D

Eddig még még nem írtam a topicba, csupán olvastam a hozzászólásokat. Most azonban szakítok az eddigi rossz szokásommal, s ezúton szeretném felajánlani a segítségemet a készülő honlaphoz. Sajnos a technikai részéhez nem konyítok :oops: , de nagyon szívesen és örömmel fordítok!


Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171909 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szerintem is ingyenessel kellene kezdeni (tar.hu, uw.hu, freeweb.hu, asszem ezek mind korlatlan hellyel rendelkeznek, de utana kell nezni).
A honlapkesziteshez az egyik (ha talan nem a leg) legjobb program a macromedia dreamweaver, ezzel teljesen grafikusan, minden html tudas nelkul lehet dolgozni.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171905 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:l9pgpqh9]Így elsőre elmondanám, hogy egyáltalán nem értek a honlapkészítéshez, úgyhogy légyszi nézzétek el a hülyeségeimet (eddig lelkesebb voltam, mostmár kezdek elbátortalanodni)...
A fenti okokból adódóan valószínűleg nem nagyon fogok belefolyni a honlapkészítésbe, de azért egy-két magánvéleményt elmondanék, ha nem bánjátok:
    1.Szerintem is valami általános (magyar) cím kellene.
    2.Úgy gondolom, hogy mivel magyar oldalnak készül, (elsőre mindenképp) elegendő ingyenes webhelyen(vagy hol) nyitni.
    3.Nem hiszem (a nagy számú külföldi Legolas-oldal miatt), hogy szükséges rögtön többnyelvűre csinálni, hacsak nincs egyéb teendő.
U.i:Bocsi a beleszólásért.[/size]

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171903 Írta: Zuzuma
Zuzuma válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Szintén Orlando- és Gyűrűk Ura-fan vagyok!!!
A már említett www4.online.rtlklub.hu/ Mozis topic ORLANDO BLOOM részlegéből jöttem, és szeretnék csatlakozni a társaság nevében a honlapkészítéshez. Én személyszerint tudok vállalni fordítást, de a renhgeteg kép és egyéb info is garantált lenne. :D
Sajnos időm hiányában nem tudtam pontosan végigolvasni a hozzászólásokat-remélem nem veszitek bunkóságnak-de bepótolom hamarosan.
:oops:

Remélem sikeres lesz a vállalkozás. Valaki ismeri az angelfire.com-ot?

Köszönöm, hogy elolvastátok, szép napot!!!!!![img

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171882 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Angol, francia, német is megoldható...
Vic nekem is hiányzik...
Egyébként meg tök negatív itt az egész, mindenki ideírta amit és elolvastam és olyan hogy mindjárt magamranyitom a gázcsapot, de mivel úgyis a tizediken lakom, lehet, hogy kiugrom.-)
Szóval több lelkesedést kérek! Itt mindenki tud mindent, van egy csómó cikke, képe, magyar és külföldi újságokból, nem csak lotros filmekről.
Vállalja be valaki a designt, valaki a promóciót és legyen fordítógárda, naplós meg képkutató, meg valaki akinek mindezt küldjük mailben és van ideje felrakosgatni.Ájvé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #171881 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért kell reklámozni az oldalt, hogy megtalálják->én elvállanám a reklámozást. :D -Ha már úgy néz ki az oldal, hogy reklámozni lehessen.

Mármint mennyi az a "nem" drága? :roll:
Én először Iras- helyében ___nem___, fizetős-tárhelyen regiznék. Még úgyse lenne olyan "nagy" az oldal, nem? Ha már lesz rajta egy két nyelv, (mondjuk német-angol) ilyen kétnyelvű akármi, akkor átköltözhetnénk egy fizetősre. Bár én nem csak az angol-német nyelveket ajánlom, hanem pl. a spanyolt is. Nemsokára fogok tanulni spanyolt:-) :wink: Akkor szerintem még legyen rajta orosz is-> azt véleményem szerint el tudnám intézni. Ha nem jön közbe semmi. 8) És ezek mind-mind csak segítenének a honlap színvonalában. (és ezt most azért mondtam, mielőtt még megkérdezné valaki, hogy miért kell ennyi nyelv) :wink:
Én ezt az egészet úgy képzelném el, hogy először csak a legkönnyebb nyelvekkel kezdenénk. Mondjuk német-angol-> már akinek ezek könnyűek. És amikor már olyan színvonalú lenne az oldal, hogy MEGÉR fizetni érte, csak ___akkor___ költöznénk át egy másik helyre :arrow: :arrow: :arrow: Úgye ha fizetős lesz az oldal, (majd!!!), akkor nem lenne benne ilyen, hogy uw.hu, stb... csak simán xy. hu lenne, nem?
[size=9:1lm4vonh]És még egy kérdés: Ha fizetős lesz majd, akkor hogy kell érte fizetni?-ebben a dologban nem vagyok nagyon otthon, jó lenne, ha valaki el mondaná.[/size]

James :)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.546 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére