Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 4 hónapja #122897 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Artemisz:engem érdekel...
csillaglany:egyetértek!Nem az a leteperlek wow,hú,meg minde stílus!Olyan...tündés!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122890 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

csillaglany írta: Valaki pár hozzászólással lejjebb "halkan" megkérdezte, hogy milyen a tündék hozzáállása az erotikához... :roll:
Hm... Érdekes téma, mégsem reagált rá senki.
No persze, így hirtelen én sem tudom, mit mondjak. A történetekben nemigen van utalás, hacsak nem az udvarlásra, de hát a kettő nem ugyanaz...
Csak abból tudok kiindulni, hogy a szépet megbecsülik és értékelik, ha nem "üres".
Érdekes, hogy pl. a ruháik könnyű anyagból vannak, lágy esésűek, mégsem kihívóak. Ráadásul még szobrokon sem láthattunk ruhátlan ábrázolást...
Szóval kicsit úgy érzem, hogy náluk ez visszafogottabb területe az életnek... vagy úgy talán pontosabb, hogy a testiséget sokkal bensőségesebb dolognak tartják, semhogy ábrázolják.

Az Aragorn-topicban felvetettem, ki kíváncsi esetleg a novellámra, amelyben Aragorn és Arwen nászéjszakáját álmodtam meg. Ezen süt át igazán az én véleményem a "tünde-erotikáról". De erre se reagáltak túl sokan... :?
Egyetértek, a tündék sztem sokkal finomabb lelkűek annál, hogy az ilyesmit nyíltan "szellőztetnék."

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122877 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szevasztok!
Valaki pár hozzászólással lejjebb "halkan" megkérdezte, hogy milyen a tündék hozzáállása az erotikához... :roll:
Hm... Érdekes téma, mégsem reagált rá senki.
No persze, így hirtelen én sem tudom, mit mondjak. A történetekben nemigen van utalás, hacsak nem az udvarlásra, de hát a kettő nem ugyanaz...
Csak abból tudok kiindulni, hogy a szépet megbecsülik és értékelik, ha nem "üres".
Érdekes, hogy pl. a ruháik könnyű anyagból vannak, lágy esésűek, mégsem kihívóak. Ráadásul még szobrokon sem láthattunk ruhátlan ábrázolást...
Szóval kicsit úgy érzem, hogy náluk ez visszafogottabb területe az életnek... vagy úgy talán pontosabb, hogy a testiséget sokkal bensőségesebb dolognak tartják, semhogy ábrázolják.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122848 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Svindler most rakott be egy vadiúj A KIRÁLY VISSZATÉR előzetest, itt a link:

www.tolkien.hu/media/film/trailer/rotk.mpeg

Jobb egérgomb, mentés másként, és máris lehet gyönyörködni a kb. 1 megás nagyon rövid előzetesben.

Legolast elég sokszor mutatják lóháton, úgyhogy szemeket mereszteni!!! 8O :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122819 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Örülök, hogy ilyen sok jó témát dobtatok fel! Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt rá. Ígérem, hogy én is elgondolkodom rajtuk, és hozzászólok. 8) De ehhez idő kell, mert néhány dolognak szeretnék utánanézni a könyvből stb. Adjatok egy kis időt, rendben? :wink:

Sil, meseszépek a képek, nagyon szépen köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122789 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ok köszi

ON :wink:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122783 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: mert a gépemen van és már ne tudom honnan töltöttem le

A gépedről nem tudsz képet betenni, egyik módszerrel sem... Csinálj valahol (pl. www.extra.hu , www.tar.hu ) egy ingyenes webhelyet, és töltsd fel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122781 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
mert a gépemen van és már ne tudom honnan töltöttem le

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122780 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Így:
[img]http://oldalcíme/kép.jpg[/img]
De miért nem elég, ha csak belinkeled?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122778 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off: hogy a jóéletbe lehet ide képet beílleszteni :evil: (nyugi picike nagyon picike) :wink: [/img]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122677 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most már én is észrevettem, hogy ott van Legolasnak a haja.

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122673 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: De szép az ő keze, elég az nekem... Egyelőre... Aztán szép lassan haldhatunk felfelé... ;)

Aztán meg szép lassan lefelé... :roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122655 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz írta:

Nimrodel O Lorien írta: Szerintetek ezen a képen mit csinál? :? (bal felülről a 4.)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/lotr2.html

Melyik? A Galadriel-Celebornos, vagy az alatta lévő?


Asszem, ami alatta van. Amikor én nyitom meg,a 4.-en Legolas látható elég érdekes pózban. Mint aki el akar szállni. :?:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122651 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: 2.És milyen erős lehet az erdőtündék védelmi vonala?



Lórienben: "Lórient háromszor érte támadás Dol Goldurból, de a helybéli tündék vitézsége és a Lórient oltalmazó erő oly nagy volt, hogy senki le nem győzhette volna, hacsak nem maga Szauron."

No comment.

Bakacsinerdőben:"Északon is pusztított a háború és a gonoszság. Az ellenség betört Thranduil országába, nagy csata volt a fák alatt, és sok mindent elemésztett a tűz, de végül Thranduil győzőtt."

Hát, nem egy tipikus lórieni hadsereg, de elég erős.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122649 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: [size=9:27l2ijan]Amúgy meg honnan tudtad, hogy az Legolas keze?[/size]


Picit följebb ott a haja is... Az már összetéveszthetetlen. ;) Ja meg íj is van nála. Meg amúgy is, nézd meg a kezét. Hát kinek van rajta kívül ilyen keze?
Sil: bocs, csak jólesett kötözködni. :P De szép az ő keze, elég az nekem... Egyelőre... Aztán szép lassan haldhatunk felfelé... ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Sil: Ezen inkább Aragorn látható, de azért Legolasból is van valami a képen.
[size=9:30bso20f]Amúgy meg honnan tudtad, hogy az Legolas keze?[/size]

Egyértelmű nem? :roll: :wink:
[size=9:30bso20f]Amúgy ha végignézed a hivatalos honlapon az új galériát, ott vannak hozzá kommentárok is... [/size]:wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122644 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: Ezen inkább Aragorn látható, de azért Legolasból is van valami a képen.
[size=9:3n7i40g8]Amúgy meg honnan tudtad, hogy az Legolas keze?[/size]

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122642 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: Hmm, ez inkább Aragorn nem? ;)
Jó, nem akarok kötözködni, tudom, végülis a keze is szép, és valóban a ROTK-ból... :)) >:) Jójó, lecsapom magam. ;)

Szóval a keze már nem is kell, mi? Az már nem is elég jó?... :roll: :wink:

[size=9:33i2pwye]Bezzeg, amikor még nem voltak még ezek az új képek, akkor a kisujjáért is hálásak lettetek volna... Rajongók... [/size]:roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122638 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Legsie a RotK-ban:
www.lordoftherings.net/legend/ga ... mage13.jpg


Hmm, ez inkább Aragorn nem? ;)
Jó, nem akarok kötözködni, tudom, végülis a keze is szép, és valóban a ROTK-ból... :)) >:) Jójó, lecsapom magam. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122625 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:3lxifn3z]Csatlakoznék Iras-hoz, én is hoztam egy-két témafeldobást.:
Témafelvetések:
Szerintetek milyen fontos szerepet tölt be a tündék életében az erotika, illetve az örömszerzés?
Szerintetek a tündék hogyan tuják magukat "eljátszani", ha el kell? (eljátszani=pl: színdarab, vagy veszélyes helyzet) :D [/size]

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122598 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Témafelvetés:

1. Szerintetek milyen lehet Thraundil udvartartása?
[size=9:agnum2xy]Remélem erről még nem volt szó. :lol: [/size]
2.És milyen erős lehet az erdőtündék védelmi vonala?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122498 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122363 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel O Lorien írta: Szerintetek ezen a képen mit csinál? :? (bal felülről a 4.)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/lotr2.html

Melyik? A Galadriel-Celebornos, vagy az alatta lévő?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122360 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintetek ezen a képen mit csinál? :? (bal felülről a 4.)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/lotr2.html

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122353 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:2k43ui02]Hello!
3,5 hét után szerencsére újra tudok netezni.

Szóval, szerintem ha Legolas elhajózását nem is mutatják a harmadik részben, de egy búcsúpillantásra láthatjuk A Gyűrű megsímisítése utáni időkben végzett tevékenysége közben, vagy fölpakolják Frodóék hajójára és akkor láthatjuk amint elhajózik.

Szerintem a tündék között minden hajszín előfordul ami nem túl feltűnő/kirívó és nem túl hétköznapi.

Véleményem szerint a tündék szemében az a jelegzetes fény mindig jelen van attól függetlenül hogy haragot, szomorúságot vagy egyéb érzelmeket tükröz a tekintetük és első ránézésre megállapítható az illető szeméből hogy tünde.

Barátság tekintetében egyet értek az előttem szólóval.[/size]

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122334 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kicsit úgy képzelem, hogy a tündék bizalmatlanabbak az embereknél - persze joggal. De ha már egyszer a barátságukba fogadnak valakit, az egy életre szól.
Az pedig, hogy "még azokat is megmentik, akiket nem kedvelnek", inkább abból eredhet, hogy nagyon tisztelik az élet minden formáját. Ez náluk valahol ösztönös lehet - hiszen a halál számukra nem olyan magától értetődő dolog, mint az embereknek. (Talán ezért értenek pl. annyira az állatokhoz, és ezért értik meg a fákat.)
Azon is gondolkoztam, hogy miért voltak ilyen kevesen és miért született ilyen kevés gyermek... Arra jutottam, hogy ez talán természeti törvény volt - válasz a halhatatlanságra. Ezzel együtt jár szerintem az is hogy az életet mindaddig védik, amíg bármilyen kicsi remény van a megmentésére. De ha nincs semmi esély, nem vállalnak felesleges kockázatot, ha ezzel még mások életét is veszélyeztetnék.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122328 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szevasztok!

Tünde tekintet? Jó kérdés...
Sokszor gondolkozom azon, hogy a tündék mennyiben többek az embereknél... De a Szilmarilok után arra jutottam, hogy ők sem tökéletesek - bár jobbak, mint a Másodszülöttek.
Ezért úgy gondolom, hogy a tekintetük nem önmagában sugárzó, hanem kifejezőbb, mint az emberé - jobban tükrözi a belső világukat. (Talán ehhez kapcsolódik az is, hogy nem hazudnak... nem tudom.)
Na, pl. én nagyon komálom Legolast, de nem hiszem, hogy a tekintete ugyanazt sugározná, amikor a családjára néz, v. mondjuk egy uruk-hai orkra. :P
Azaz a szem náluk is a lélek és a gondolatok tükre.
Nyugis helyzetben bizonyára kiolvasható belőle az évszázados bölcsesség - talán Aragorn is ezt látta meg Arwen tekintetében.
Valószínű, hogy mindez nem is látható módon jelenik meg (pl. kis szikra v. lángocska a szemben), hanem "csak" ezt az érzést kelti a tekintetük.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122326 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most egy hatalmas, oltári nagy OFF következik! :oops: :oops: :oops:
Itt a vizsgaidőszak, ezért nem tudok egy darabig netezni -suliból szoktam.
Ha visszatérek: jön a fanfic folytatása! Off vége.

Addig is : Namárie!!!!


(aki szintén vizsgázik: a Valák legyenek veletek!)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122317 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A gif-je is jó, amikor integet... :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122291 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt az oldalt már láttátok?
www.bagendinn.com
Bocs, ha igen! Itt a kedvenc képem:
www.bagendinn.com/Group/images/m ... /foh17.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére