Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 4 hónapja #120140 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szentséges Tolkien! 8O
Miért ily lassú eme fórum?! Tán csak nem rálehelt egy nazgúl? :x
A Még több emotikon-ra már rá sem merek klikkelni...

folyt. köv.:


"- De ezeket elteszem, ha megengeded -választott ki egy olyat, amin ketten vagyunk, és két olyat, amin én (!)
- Tedd ...el,... nyugodtan.. -dadogtam zavaromban, és hirtelen nem is tudtam, hova nézzek. Kínos csend következett, ráadásul engem fürkészett csillogó szemével. "Végem van."
Váratlanul, szerencsére, egy hatalmasat kordult a gyomrom.
- Úgy tűnik, éhes vagy -mondta mosolyogva- Megkínálhatlak egy kis...találd ki, mivel? -nézett rám kíváncsian.
- Csak nem lembas-szal?
- Látom ezt is tudod -mondta nevetve.
Úgy éreztem, mintha már sokkal felszabadultabban viselkedne velem."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120132 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Feltétlenül nézzétek meg ezeket a stúdiófotókat Orliról! Vannak köztük újak is!

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... shoot.html

Pl. Patrik Andersson képei között a 3 fehér öltönyös képet, ahol a falat támasztja, még én sem láttam. K*rva jók!!! 8O :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120131 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó: a témafeldobásodra válaszolva nagyon úgy hiszem, hogy Orli vagy Los Angeles környékén fogja tölteni a nyarat, vagy Ausztráliában. Ez utóbbi hely annyira megtetszhetett neki, hogy alig bír elszakadni onnan. 8) De nem lennék meglepve, ha a barátnője elrángatná valamilyen egzotikus szigetecskére is, hogy egy kicsit megnehezítsék a lesifotósok életét. :wink:

Ha pedig mondjuk Franciaországban a tengerparton összeakadnék Orlival... hát, az tuti, hogy nem mennék oda hozzá. 8) Nincs az a pénz! :) Messziről bizonyára alaposan megcsodálnám... hmmm... mindenhol, esetleg készülne róla néhány orv-felvétel is, ha van nálam egy digitális fényképezőgép, de az biztos, hogy nem állnék vele szóba. Én is elég harapós kedvemben lennék, ha pont a nyaralásom ideje alatt rohannának le rajongók mindenféle bugyuta indokkal. Ráadásul éppen elég a naptól leégni... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120130 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

OFF: nem tudjátok, hogy miért ilyen lassú a fórum? Tegnap fel akartam jönni, de képtelen voltam kivárni, hogy behozzon bármit is, úgyhogy végül passzoltam. :(

Ryana: ilyesmiért senkit sem szoktam megkövezni. 8) Moderálni meg pláne nem! :wink: Nagyon köszi, hogy beraktad ezt a linket.

Naras: köszi a fanficet, de gondolom, hogy azért raktad ide be, hogy szóljunk hozzá. Most ezt tenném, ha nem haragszol meg érte.
[size=9:1g4l18lr](Máskor elég egyszer megnyomni a mehet gombot, mert akkor is beilleszti a hozzászólást, nem kell 4x egymás után)[/size]
Lehet, hogy nekem még túlságosan korán van, de nem igazán bírtam követni a történetet. Sokszor kapkodsz, belekezdesz valamibe és nem fejted tovább - pl. nem értem, hogy miért kellett Galon haját levágniuk a lányoknak, mit akartál ezzel jelezni. Ha pedig Galon Középföldén él, nem ismerhet olyan szavakat, mint pl. "statiszta", nem tudná elolvasni az angol betűket az igazolókártyákon és fogalma sem lenne, hogy "mi" az a San Fransisco. Az sem derült ki, hogy Galon az emberek között él-e. Ha igen, biztos vagyok benne, hogy sohasem beszélhetett Galadriellel, mert még a közelébe sem engedték volna a tündék.
Nagyon kapkodsz a film főszereplőinek bemutatásánál is. Gondolom, Te is tudod, hogy nem a színészek szoktak forgatási belépőkártyákat készíteni, hanem a biztonsági szakemberek, és PJ nem fog egy statisztát megkérni arra, hogy mutassa meg a forgatási helyszínt pl. Mirandának, főleg azután, hogy Galon alig 5 perce volt ott, így fogalma sem lehetett arról, hogy mit hol lehet megtalálni. Arról meg nem is beszélve, hogy PJ és a színészek nem fognak ennyit "foglalkozni" egy statisztával, még ha olyan jól lovagol és harcol is, mint Galon. Többezer statiszta szerepelt a GYU-filmben, lehetetlenség is lett volna.
Azt javaslom, hogy csiszold és javítsd át egy kicsit a sztorit, mert egyébként maga az ötlet nem lenne rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119898 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom, ismeritek ezt az oldalt?
www.bloomingfanfic.net

Mondjuk nem túl sok újat mond, de itt van egy-két tetszetős darab. Ismert képek ugyan, de jó kis háttér-naptárral, és elég mutatós. ;)
Ha nem mondok újat, nyugodtan kövezzetek meg, vagy moderáljatok ki.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119894 Írta: Naras
Naras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt lesz egy sztori, amiben Orlando az egyik főszereplő. Remélem, tetszeni fog nektek.
Galon

- Galon, miért nem vágatod le a hajad?
- Galon, miért jársz férfiruhában?
- Galon, miért hordod mindig befonva a hajad? – a falunk lányai mindig ezekkel a kérdésekkel zaklatnak.
Már elegem van belőlük! Nem értem, miért zavarja az őket, hogy hosszú hajam van, utálom azt a hosszú, női ruhát és a hajamat mindig befonva hordom. És azt sem, hogy mi tetszik nekik a vállig érő hajban, mert szerintem nagyon ronda.
- Vigyük el mi a borbélyhoz, és vágassuk le a haját! – súgta oda a barátnőinek az egyik lány.
Ezt nem hagyhattam annyiban, úgyhogy futásnak eredtem. Ez a férfiruha haszna, hogy könnyen lehet benne futni.
- Kapjuk el! – kiáltotta egy másik.
Gyorsabban futottam, de az egyik saroknál utolértek. Körbevettek, és a nagydarab lány a borbély műhelye felé kezdett el rángatni.
- Engedjetek el! – kiáltottam. – Nem akarom levágatni a hajamat!
- De bizony levágatjuk! – heherésztek a lányok.
Már majdnem ott voltunk, amikor eszembe jutott az a néhány mozdulat, amit a bátyám tanított nekem szorult helyzetekre. Kivágtam magam a lányok gyűrűjéből, és futni kezdtem. Teljes erőmből. Észre sem vettem, hogy a szememből kicsordult néhány könnycsepp.
- Miért sírsz, Galon? – kérdezte az egyik öregasszony, akinek gyakran meséltem tündékről.
- Én nem sírok – feleltem.
- De akkor miért folyik a könny a szemedből?
Ebben a percben jöttem rá, hogy miért könnyeztem. A bátyám jutott eszembe, azért. Ugyanis az történt, hogy tavaly, amikor Mórián haladtunk át, megtámadtak bennünket az orkok. Apám és a bátyám meghalt. Ha ez eszembe jut, akkor mindig könnyezik a szemem.
- Tudja, a tavalyi szerencsétlenség – adtam meg a választ. – De most sietek. Üldöznek.
- Ugyan kik üldöznének téged? – lepődött meg az asszony.
- A velem egykorú lányok. Le akarják vágatni a hajamat.
- Akkor siess! Már hallom a hangjukat!
Hallgattam az asszonyra, és újból futásnak eredtem. Rohantam egészen hazáig. Otthon találtam anyámat. Takarított, és közben a húgomnak, Galinak mesélt.
- Hát te? – nézett rám kérdőn anyám.
- A lányok már megint le akarták vágatni a hajam.
Anyám bólintott. Kimentem a kertbe, és leültem a tölgyfa tövébe. Egyszer csak valamit hallottam. Mintha valami sercegett volna a hátam mögött.
Hátranéztem. Szőkésbarna tincseket láttam szanaszét. Valakinek levágták a haját. Láttam egy fekete bőrszíjat. Mindig azzal fogtam össze a hajam. Az én hajamat vágták le! Hátranyúltam, és éreztem, hogy derékig érő hajamból majdnem lapockáig érő haj lett. Könnyek szöktek a szemembe. Felkaptam a bőrszíjat, és berohantam a házba.
A szobámban újra befontam a hajam. Elfogott az indulat, és nagyon dühös lettem. Legszívesebben kardpárbajra hívtam volna a lányokat, de ők annyira értettek a víváshoz, mint én a főzéshez. Az ilyen dühkitörésre csak egy dolog jó: a lovaglás. Anyám azt mondja, apámtól örököltem ezt, mert ő is, ha dühös volt, felpattant a lovára, és elment. Volt, hogy csak napokkal később láttuk újra. Nos, ilyen vagyok én is. Ha dühös vagyok, ideges, vagy valami bánt, akkor lovagolnom kell. Amikor apám és a bátyám meghalt, sokáig szenvedtem. Még Lothlórien úrnője sem tudott segíteni. Ám amint Rohanba értünk, láttam egy kóbor lovat. Felültem rá, és ellovagoltam. Egy hét múlva tértem vissza a faluba. Már nem voltam annyira bánatos.
A házban összeszedtem egy kis élelmet, az oldalamra kötöttem a kardom, és az istállóba mentem. Anyám ott volt, és a földön szanaszét heverő szénát gereblyézte össze.
- Mi történt a hajaddal, Galon? – kérdezte.
- A tölgyfánál ültem, amikor valaki levágta – mondtam halkan.
- És most hova mész?
- Lovagolni. Nem tudom, mikor jövök.
- Ennivalót tettél el, ugye?
- Igen. A pogácsát vittem el.
- Nem baj, majd sütök még Galinak belőle.
Elérzékenyülve öleltem meg anyámat.
- Vigyázz magadra, kicsim! – mondta.
Felnyergeltem a lovamat, Noldát, aki fekete volt, a homlokán egy fehér csillaggal, majd kivezettem az istállóból. Gali az udvaron játszott. Észrevette, hogy elmenni készülök. Gali sosem kérdezte, hogy hová. Így most se tette. Csak ennyit kérdezett:
- Ugye hozol valami mesét az utadról, Galon?
- Természetesen – feleltem. – Ég veletek!
- Vigyázz magadra! – ismételte anyám.
- Szia! – kiáltotta a húgom.
- Apjára ütött – sóhajtotta anyám, mert azt hitte, hogy már hallótávolságon kívül vagyok.
Délután már Lovasvég végtelen pusztáin voltam. A távolban furcsa házakat láttam, és mindenfelé emberek nyüzsögtek fura szerkezetekkel, és közülük elég sok volt rohani. Még egy tündét és egy törpöt is felfedeztem.
Közelebb mentem.
- Peter! – kiáltotta valaki. – Szerintem megérkezett az új statiszta!
- Az eltévedt új statiszta – tette hozzá a törp.
- John, olyan hülye poénjaid vannak… - mondta a tünde.
- Legalább nekem vannak poénjaim, Orlando!
- Abbahagynátok? – szólt rájuk az egyik ember, aki nem rohani volt.
Egy nagydarab, köpcös, körszakállas fickó integetett nekem, hogy menjek oda. Engedelmeskedtem.
- Hello, Peter Jackson vagyok – mondta a fickó. – És te?
- Galon – feleltem.
- Te vagy az új statiszta?
- Igen, de nem tudom, hogy mi hol van.
- És úgy látom, még kártyád sincs.
- Milyen kártya?
- Igazolókártya. Ez az első forgatásod, ugye?
- Igen. Tud segíteni?
- Természetesen, Galon. Hahó! Valaki! Tudna segíteni?
- Én most lelépek – mondta a tünde.
- Orlando, gyere csak ide! – kiáltotta Peter. – Segíts már Galonnak, mert még új itt – magyarázta, amikor Orlando odaért hozzánk. – Ja, és csinálj már neki egy igazolókártyát.
- OK – mondta Orlando. – Gyere utánam, … Bocs, mi is a neved?
- Galon.
- Akkor, gyere utánam, Galon.
Bementünk az egyik furcsa házba. Tágra nyílt szemmel bámultam azt az egyetlen szobát, amiből a kis ház állt.
- Még sosem voltál lakókocsiban? – kérdezte Orlando.
- Nem – a szerteszét heverő kártyákat olvasgattam, és neveket jegyeztem meg belőlük.
- Anyád neve?
- Sheila Dome – mondtam ki az első eszembe jutott nevet.
- Apád neve?
- John Team.
- Testvéred van?
- Van, Dora.
- Hány éves vagy?
- Most múltam tizennyolc.
- És melyik hónap hányadik napján?
- December 8-án.
- Hol születtél?
- San Franciscóban.
- OK, kész is van. Ezt tartsd mindig magadnál.
Kimentünk a lakókocsiból. Ott azonnal körbevettek minket a többiek. A törpöt Johnnak hívták, a nem rohani embert, pedig Viggónak. Összebarátkoztam még két hobbital is Dominickal és Billyvel.
- Hé, segítene nekem valaki, aki nem fog forgatni az elkövetkezendő egy órában? – kérdezte Peter két órával később.
- Én ráérek – mondtam. – Én nem játszom ebben a jelenetben.
- OK, Galon. Az lesz a dolgod, hogy vezesd körbe Mirandát, és mutasd meg neki a lakókocsiját. Arról fogod megismerni, hogy az ajtajára van ragasztva egy papír, amin az áll: Eowyn.
- Rendben. Miranda hol van?
- Ott, a dombon.
Felszaladtam a dombra. Ott egy szőke lány állt és mosolygott.
- Szia, a nevem Galon – mutatkoztam be. – Peter mondta, hogy vezesselek körbe, és kísérjelek el a lakókocsidhoz. Ugye van igazolókártyád?
- Az van – felelte Miranda.
- Hál’ istennek, így legalább nem kell megcsinálnom, mert az írásom egy förtelem!
- Miranda vagyok – mondta a lány. – Miranda Otto.
- Gyere, megmutatom, hogy mi hol van.
Körbevezettem Mirandát, aztán két sziklán ülve néztük a forgatást.
- Te jó isten! Ki ez a fickó? – kérdezte Miranda Viggóra mutatva.
- Viggo Mortensen – feleltem.
- Ő játssza Aragornt. A szerepem szerint belé kell majd szeretnem. Nem lesz nehéz!
Elnevettem magam.
Amint vége lett a jelenetnek, a társaság Mirandával is megismerkedett. Rengeteget nevettünk azon az estén. Egy nagy tüzet gyújtottunk, és szalonnát sütöttünk. Dominicot kivéve, mert ő mályvacukrot is hozott, és meg is sütötte.
Orlando egyfolytában valami furcsa izével szaladgált, ami olyan volt, mint az a szerkezet, amivel Peter rögzíteni szokta a jeleneteket, csak kisebb.
Egy szó, mint száz, nagyon jól szórakoztunk. Utána Miranda felvilágosított, hogy azok a furcsa valamiket kameráknak hívják.

Két hét múlva Orlando odalépett Peterhez.
- Elmehetünk lovagolni ma délelőtt? – kérdezte.
- El, de attól függ, hogy kik – mondta Peter.
- Hát, Viggo, John, Billy, Dom, Galon meg én.
- Előbb leforgatjuk a hátralévő jelenetet, aztán mehettek.
- Hallottátok, srácok? – fordult hozzánk Orlando.
- Hallottuk! – kiáltottunk vissza.
- Ki fog játszani a következő jelenetben? – kérdeztem.
- Te biztos, hogy játszani fogsz, Galon. Egy nagy lovas jelenet lesz, sok rohírral. Helm következik, ugyanis.
- Helm szurdoka? – kérdezte Viggo. – Te jó isten…
- Az első csatajelenetet ma éjjel forgatjuk. És most fogjuk a megérkezést leforgatni. Nicsak, megjöttek Craigék!
- Craig! – kiáltotta Orlando diadalmasan. – Hi, tesó!
- Hi, Orlando – mondta Craig. – Látom, remekül érzitek magatokat.
- Gyere, Craig, mindjárt kezdünk.
A jelenetben igyekeztem beleélni magam egy rohír szerepébe, és mi tagadás, nagyon élveztem.
Utána elmentünk lovagolni. Azonnal előre törtünk Noldával.
- Nem is tudtam, hogy ilyen jól lovagolsz! – lepődött meg Orlando.
- Tudok még jobban is – feleltem.
- Akkor hajrá! – kiáltotta John.
Erre én akrobata mutatványokat mutattam be Noldán. A többieknek nagyon tetszett.
Egy este azonban eszembe jutott a családom. Holnap haza kell mennem, gondoltam magamban. Peterék éppen forgattak.
- Galon, gyere csak ide! – kiáltotta a rendező. – Állj be ebbe a jelenetbe harcolni! Ugye tudsz bánni a karddal?
- Természetesen – feleltem. – Apám megtanított rá.
- Hűha! Akkor állj be.
- OK – mondtam. Az OK- szócskát Orlandótól tanultam el. Azt jelenti, rendben. – De van még valami.
- Mi volna az?
- Holnap nekem haza kell mennem.
- Jó. Örülök, hogy itt voltál. Majd számíthatok rád legközelebb?
- Igen. Itt lakom egy közeli faluban – vallottam be.
- Akkor rajta!
Remek volt ott harcolni! Úgy éreztem, ez nem csak egy egyszerű forgatás, hanem ez maga a valóság. A csodálatos álomból Peter hangja zökkentett ki.
- Jelenet vége! – kiáltotta. – Jók voltatok! Különösen te, Galon! – dicsért meg. – Apait-anyait beleadtál!
- Köszönöm – mondtam. – Ez az utolsó jelenetem, és ezt akartam a legjobban játszani.
- Az meglátszik. Hé, még várjatok! – szólt oda Peter a többieknek. – Még csinálok néhány fotót!
- Ez a fotózás a rögeszméje? – morogta Orlando.
- Azért, mert Galon ma van itt utoljára.
- Kár – mondta Viggo. – Egész jól összebarátkoztunk.
- Akkor mindenki álljon be! – rikkantotta Peter, és elővett egy furcsa szerkezetet.
- Hova álljak? – kérdeztem tanácstalanul.
- Ide! – rántott be Orlando maga mellé.
- Nagy mosolyt! – kiáltotta Peter.
- Gyerünk, Galon, mosolyogj! – bátorított Dominic, aki előttem állt.
Elmosolyodtam. Villant a gép. Éreztem, hogy Orlando az egyik vállamat öleli át, Miranda meg a másikat. Ők ketten voltak azok, akikkel a legjobban kijöttem. Még volt néhány villanás, aztán a csapat szétszéledt, és mindenki kapott egy kis papírt Petertől.
Sehogy sem tudtam aludni, így hát felültem a várfalra, ahol Helmet forgattuk, és képet nézegettem. Csak a középen lévő embereket ismertem föl rajta: Orlandót, Mirandát, Viggót, Johnt, Billyt, Dominicot és Craiget. A többiek idegenek voltak számomra. Felsóhajtottam.
- Hé, srácok! – hallottam Orlando hangját. – Itt van Galon! – Felcaplattak a várfalra.
- Sziasztok – mosolyogtam rájuk, de a szívem is nehéz lett, hiszen tudtam, hogy mi következik: A búcsúzkodás.
- Holnap tényleg elmész? – faggatott Orlando.
- Tényleg. Már haza kell mennem. De ha akartok, meglátogathattok.
- Hol, San Franciscóban? – lepődött meg John.
- Nem. Itt lakom egy közeli faluban.
- Hát persze, hogy meg fogunk látogatni! – vágta rá Orlando. – Ugye, srácok?
- Na, ja! – így a többiek.
- Hé, van valakinél egy toll? – kérdezte Viggo.
- Igen nálam! - mondta Miranda, és előhúzott egy tollat a zsebéből. – Mire kell?
- Arra, hogy aláírjuk a fényképeket! Hogy Galon ne csak az arcunkra emlékezzen!
Így hát mindenki aláírta a képet. Még én is. Már el tudtam aludni.
Másnap korán ébredtem. Elbúcsúztam Petertől és a többiektől. Felpattantam Noldára, és elvágtattam.
Egy félórával később vettem észre, hogy Orlandóék ott lovagolnak mögöttem.
- Hát ti? – lepődtem meg.
- Jöttünk elköszönni! – kiáltotta Dominic.
Megálltunk, és mindnyájukat megöleltem. A távolban már látszott a falunk.
- Ott lakom – mutattam a falura.
- Nincs is messze – jegyezte meg Miranda.
- Sziasztok! – vágtattam előre. – További jó forgatást!
- Szia! – kiáltották a többiek. – Még találkozunk!
- Az biztos!
Tíz perc múlva már otthon voltam. Anyám a kertben várt rám.
- Galon! – kiáltotta örömkönnyekre fakadva. – Azt hittük, meghaltál!
- Még élek! – válaszoltam, és majdnem elsírtam magam a meghatottságtól.
- Hol voltál?
- Hosszú. Majd bent elmondom. Hogy van Gali?
- Belebetegedett a félelembe, hogy sosem jössz már haza.
- Gali! – kiáltottam. – Megjöttem!
- Galon! – örvendezett Gali. – Ugye hoztál mesét?
- Hoztam bizony!
- Akkor mesélj nekem, kérlek!
- Rendben. Gyere, a tölgyfa alatt fogom elmesélni.
- Én is szeretném hallani – mondta anyám.
Azzal kiültünk a tölgyfa alá, és én elmeséltem a forgatáson szerzett élményeimet.

Négy hónappal később valaki kopogtatott a házunk ajtaján.
- Galon, nyisd ki, kérlek! – szólt anyám.
- Rendben – feleltem.
Az ajtóhoz siettem, és kinyitottam. Orlando állt ott, mögötte pedig Miranda, Viggo, John, Billy és Dominic.
- Orlando! – kiáltottam fel. – Viggo, Miranda, John, Dom, Billy! Hogy kerültetek ide?
- Látogatóba jöttünk, Galon – mondta Orlando vigyorogva.
Erre én mindannyiukat megöleltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119881 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Szerintem Orli, biztos nem jön el Magyarországra nyaralni.. Lehet, hogy a trópusokra megy, vagy Hawaii-ra.. De szerintem biztos, hogy a tenger közelébe megy.. :arrow: Szóljatok, ha rosszul gondolkodok.. Huhh.. Látom nem sok embert érdekli, hogy hova megy nyaralni Orlando Bloom..
:cry: De sebaj! :P
Újabb témafeltobás:
Mit csinálnátok, ha pl. Franciaországba mennétek nyaralni, és Orlando megjelenne? Hozzá mernétek szólni?
És mit kérdeznétek tőle? Hogy szólítanátok meg?Most más valahogy nem jut eszembe, témafeldobásnak.. :roll: :twisted: De gondolom ezen egy ideig eldumcsizunk..

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119877 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hát szerintem akkor is a sajátja de ez magán vélemény.
tudodmit látogassuk meg és kérdezzük meg :wink:
kössük össze a kellemest a hasznossal :P :P

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119875 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: meg amúgy is ki az a barom aki egy szinte tökéletes fogsorral szájsebészetre megy fogsort cseréltetni??? még akkor is ha "ügyeletes szépfiú-sztár"


Az, akit az ügynöke vagy a producere elküld. :-/ Ez a sóbiznisz.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119848 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ÉSzAH írta:

Vic írta: www.theorlandobloomfiles.com/pictures/candid2/tttpc12.jpg


Most nézzétek meg ezt a képet!
De jól ám!
És most legyetek nagyon őszinték magatokhoz!

Szerintetek Orlandonak ezek a saját fogai?

Láttam már a fogait már képeken is. Szépek voltak. Fehérek voltak. Szabályosak voltak. De nem ennyire. Ennyire szabályos fogsor nem nő természetesen. És hát lássuk be, színészek világában - főleg ha az ember feltörekvő ügyeletes szépfiú-sztár - egyátalán nem ritka, hogy valaki befekszik egy szájsebészeti klinikára és fogsort cseréltet.

Ne kövezzetek meg! És különben is, nem bűn ez. :-)



Szerintem a sajátja. felpiszkáltál és végigböngésztem az (kb) 1000 db orlis képemet és találtam pár régit is aztán elkezdtem összehasonlitani és szerintem ugyanolyan. direkt néztem a régin apróbb hibákat és megtaláltam őket ezen is. 8O

meg amúgy is ki az a barom aki egy szinte tökéletes fogsorral szájsebészetre megy fogsort cseréltetni??? még akkor is ha "ügyeletes szépfiú-sztár"

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119835 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: www.theorlandobloomfiles.com/pictures/candid2/tttpc12.jpg


Most nézzétek meg ezt a képet!
De jól ám!
És most legyetek nagyon őszinték magatokhoz!

Szerintetek Orlandonak ezek a saját fogai?

Láttam már a fogait már képeken is. Szépek voltak. Fehérek voltak. Szabályosak voltak. De nem ennyire. Ennyire szabályos fogsor nem nő természetesen. És hát lássuk be, színészek világában - főleg ha az ember feltörekvő ügyeletes szépfiú-sztár - egyátalán nem ritka, hogy valaki befekszik egy szájsebészeti klinikára és fogsort cseréltet.

Ne kövezzetek meg! És különben is, nem bűn ez. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119816 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Szerintetek hol tölti a nyarat Orlando?


Egyértelmű, hogy az ágyamban :twisted: :!:
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119776 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Hoztam egy honlapot, + 1 képet remélem nem láttátok még..

www.legolasgreenleaf.com

Kár, hogy angol :cry:

www.photowrld.com/pics6/legolas.jpg ->>


Szerintem
ez egy ilyen képeslapféleség... Legolas van rajta, és hátul minden tiszta zöld. Alján: Lord of the Rings
:hello: :hello:

Szerintetek hol tölti a nyarat Orlando?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119775 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
win xp média playere ennél frissebbet nemn tudok letölteni mert instalálásnál kiirja hogy ami a gépen van az frissebb.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119773 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: Penngaladiel: nekem xp lejáccóval nem jó! amúgy meg más lejáccókkal is próbáltam de azzal se jó :cry: :cry:

Mi az, hogy xp lejátszó :?: :?: :?: Próblj meg letölteni friss Win Media Playert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119767 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penngaladiel: nekem xp lejáccóval nem jó! amúgy meg más lejáccókkal is próbáltam de azzal se jó :cry: :cry: [/img]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119720 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: nekem nem müködik a video nincs kép! :cry:

Szerintem csak a Windows Media Playeredet kell update-elni, nekem a 9-essel gond nélkül megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119702 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudom, hogy már nagyon régen nem téma Legolas haja, de ha nem harapjátok le ezért a fejemt, nagyon megköszönöm: :oops:

www.dreamweaverbraiding.com/braids/legolas.htm

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119654 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, gondoltam, hogy Észi erre a képről beszél... :wink:
Viszont nem jön be az a videó. :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119613 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na azt én is merem remélni hogy jobb hejen végez mondjuk az 1. -n?! :wink:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119599 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ÉSzAH írta: Nos, én is itt vagyok a kedvenc Legolas és Orlando képemmel. Kicsit megkésve, remélem még aktuális. Mind a kettő régi kép, úgyhogy nem is árt, ha ismét felhívom rájuk a figyelmet, mert szerintem mindenvivők.

Legolas:
www.full-bloom.net/images/legolas/41.jpg

Orlando:
Nos ... ööö ... itt van a gépemen, de sehol nem találom a neten. Arról a képről van szó, ahol egy kerítés előtt mosolyogva igyekszik összegömbölyödni félmeztelenül.
(Viiiicccc! Nem találom sehol. Ha megtalálod, kérlek linkeld be nekem.)

Igyekszem gyakrabban megjelenni a jövőben.
Üdv mindenkinek.[/url]


Ehe.(asszem ismerem a képet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119561 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Már majdem kezdtem letargiába zuhanni, hiszen az összes újságban annyi volt a Potc-ról, hogy Jonny Depp a főszereplő, és elégtek a díszletek... :( .De! Tegnap kezembe került a legújabb Cinema, és abban végre Orlandoról is szó volt.Mellesleg őszre várható a film!:)
Figyelem:Szavazás!!!
50 legszexibb pasi:
www.im-net.hu/top50pasi
vagy: IM/50 leszexibb pasi 1554 Bp. pf 139
vagy:im@im-net.hu
5 nevet kell elküldeni, reménykedem idén Orlando jobb helyen végez mint tavaly. :wink:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119510 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Észinek ez a kedvenc Orli képe. Meg tudom érteni, hogy miért... :wink: :lol: :lol:
www.full-bloom.net/images/mags/ahp/ahp13.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119481 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, én is itt vagyok a kedvenc Legolas és Orlando képemmel. Kicsit megkésve, remélem még aktuális. Mind a kettő régi kép, úgyhogy nem is árt, ha ismét felhívom rájuk a figyelmet, mert szerintem mindenvivők.

Legolas:
www.full-bloom.net/images/legolas/41.jpg

Orlando:
Nos ... ööö ... itt van a gépemen, de sehol nem találom a neten. Arról a képről van szó, ahol egy kerítés előtt mosolyogva igyekszik összegömbölyödni félmeztelenül.
(Viiiicccc! Nem találom sehol. Ha megtalálod, kérlek linkeld be nekem.)

Igyekszem gyakrabban megjelenni a jövőben.
Üdv mindenkinek.[/url]

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119430 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nekem nem müködik a video nincs kép! :cry:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119350 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Pennie: azt a képet h tudom +nézni? Nem tudom lementeni sem... :(

Már sehogy, leszedték... Valaki küldje el Augnak, aki lementette! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119319 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jahj! Kihaltam! Ezek a képek! Sajna a videót még nem tudtam lementeni, de a képekből ítélve nagyon édes! :arrow: Annyira imádom, amikor magyaráz!!!! :lol:
Pennie: azt a képet h tudom +nézni? Nem tudom lementeni sem... :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119287 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A videó nagyon jó, ráadásul nem foglal sok helyet (2 mega), úgyhogy töltsétek le, ha van egy kis időtök. Végig Orli mesél a forgatásról, és őt mutatják a filmben.

Egy hihetetlenül gyönyörű fanartot találtam Legsie-ről:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... elene2.jpg
(Sajnos csak lementve tudjátok megnézni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119280 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az angliai Twist magazin, májusi/júniusi szám:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03may2.jpg
- öltönyben

Új videót is le lehet tölteni Orliról, a Pirates forgatásáról. A videó pontos neve: AOL First Look at Pirates of the Caribbean video
Képeket pedig innen láthattok belőle:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... rates.html
Hihetetlen jól áll Orlinak ez az ing. 8O
Letölteni a videót innen lehet:
www.e-blooming.net/multimedia/potc.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119279 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vegyes új képek Orliról:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttpc11.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttpc12.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttpc12.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttpc14.jpg
- ezeken nagyon-nagyon helyes, és csak az arca látszik

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... nefit6.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... andid6.jpg
- ez a két kép viszont nagyon idétlen, sapkában van a lelkem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.565 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére