Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 4 hónapja #120916 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ellana írta:

Neframíel írta: Most lenne egy depis kérdésem. Ha lemegy a harmadik film is, vajon mi lesz a topicokkal?? Bővebben az oldalakkal, meg fórumokkal?? Vajon meddig fognak fennmaradni? /Remélem sokáig./
Szerintetek??


Szerintem elég sokáig megmaradnak, mert még a film után is lesz miről beszélni. Meg a könyvek megmaradnak, azokról is lehet vitázni. Legfeljebb lerövidül egy kicsit a fórum. Legalábbis, remélem.



Hát lehet, hogy Orlandonak más szerepei lesznek, és arról is lehet vitázni.
De lehet, hogy nekünk a "szőke ciklon" tetszik.... :oops:
A filmben való szereplése pedig márcsak Orlitól függ... :twisted:
Vagyis nekem ez a véleményem....
Lehet, hogy másoknak ez nem ttszik, de nekem valahogy így "látszódik
lelki szemeim előtt"....... :twisted: :lol: :oops:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120909 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Neframíel írta: Most lenne egy depis kérdésem. Ha lemegy a harmadik film is, vajon mi lesz a topicokkal?? Bővebben az oldalakkal, meg fórumokkal?? Vajon meddig fognak fennmaradni? /Remélem sokáig./
Szerintetek??


Szerintem elég sokáig megmaradnak, mert még a film után is lesz miről beszélni. Meg a könyvek megmaradnak, azokról is lehet vitázni. Legfeljebb lerövidül egy kicsit a fórum. Legalábbis, remélem.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120761 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Totál el vagytok tévedve, mókuskák! Az utolsó jelenet Legsicicussal: berobogok a forgatásba, P.J. döbbent feje egy pillanatra, aztán nagytotálba romantikus csöpp-csöpp... Éééés, akkor jelentik be a házasságunkat. Actán folyt. a film, persze én is szerepet vállalok - P.J. megértően beleír a forgatókönyvbe /nem tom, Tolkien hogy hagyhatott ki?!/ és én leszek Legsi bénője, lepipálva romantikába a Titanicot. Hát ez lesz. :lol:
Nem hiszitek?? :evil: 8)

[size=9:37qgwhc9]/Biztos hogy az utolsó jelenetekben a távolodó hajókat mutatják... és ott mosolyog szomorúan a tüncink is.... esetleg integet - habár az nagyon holywood-i sallangos lenne.
Mért kell ezt velem csinálni?! Most jó nekik ha bőgök a moziban kismillió emberrel körülvéve?? Jó??? Legalább otthon, a könyv fölött senki se látta. De a moziban??!/[/size]

Most lenne egy depis kérdésem. Ha lemegy a harmadik film is, vajon mi lesz a topicokkal?? Bővebben az oldalakkal, meg fórumokkal?? Vajon meddig fognak fennmaradni? /Remélem sokáig./
Szerintetek??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120736 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, Vic, van egy olyan érzésem (már mondtam a lányoknak), és egy olyan erős érzésem, hogy konkrétan ezzel a jelenettel lesz vége a filmnek :) Legolas fölballag a szürke hajóra, Gimli utánacaplat, még egy ideig bámulják a vöröslő égboltot, a szemük könnyes, majd nagytotál -és a hajó lassan eltűnik az óceánon a lemenő Nap fényében :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120697 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jahj, de hiányzott Orli!!!! Az a fehér ruhás kép :arrow: Nem találok szavakat!!!!
Az új ROTK-os Tmához: sztem tuti, h utal rá a film, h 1ütt Lhajóztak!!!Legalábbis remélem! végül is ők is +határozó szerepet töltöttek be a szövetségben! :)
A régi Tmához: ugye Orli megy Spanyolba nyáron, nem? (én is, és poén lenne, ha összefutnánk... :D :lol: :roll: ). Szóval ha találkoznék vele, tuti, h +szólítanám, de nem úgy,h közben véágig hiszizek, hanem csak normálisan, és persze a képek sem maradhatnának L. :) :oops: :wink:
A "fog"-Tmához: sztem az az igazi foga! Régen is ugyanilyen szép volt!! :D
:biggrin2:
Vic: említettél pár oldallal előbb vm.-lyen barátnőt! akkor most jár Orli vk-vel, vagy sem??!!! :oops: :?

jah! lenne 1 kérsem, bár elég hülyeség, és nem hiszem, h tudnátok rá válaszolni:
Nem tudná vk megmondani nekem, Orli Canterbury-i címét?? (nyáron megyek Angliába, és 1 napra canterburybe is!!!!) :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120685 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazad van, csak comorú lettem hirtelen. OFF vége.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120682 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A trójai háború történelmi esemény, nem csak legenda. Bármennyire is összefonódik a görög mitológiával, azért nem szükségszerű, hogy egy filmben megszemélyesítsék az isteneket. De ez már kezd nagyon OFF lenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120677 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen ám, de emberi oldal ide vagy oda, az isteni oldallal szervesen összetartozik a történet szerint.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120676 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem a történet emberi oldalát fogják bemutatni, ezért nem lesznek az istenek megszemélyesítve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120674 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudjátok, mi tűnt fel nekem?
A Trója szereposztását olvasva: nem látom sehol, hogy görög istennevek szerepelnének.... 8O 8O 8O :(
Most akkor mi van?! A történetben kiemelkedő szerepet játszanak az istenek!!! Nem lesz benne egy szál isten, nem sok, annyi sem???????

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120654 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Mit gondoltok, szerintetek PJ fog utalni arra, hogy Gimli Legolasszal elhajózik végül, vagy nem?
Szerintetek mi lesz az utolsó jelentet a filmben, ahol Legolast láthatjuk még?


Jó lenne, ha utalna rá. (Az lenne a csúcs, ha láthatnánk, ahogy Legsie építi a hajót..."felülsemmiben"... :lol: :lol: 8) 8) )

Az utolsó jelenet, amiben szerintem tutira szerepel, az Gorni megkoronázása.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120640 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Új képet most még nem tudtam hozni, viszont egy témafeldobást megejtenék.

Svindler most nyitott egy topicot a Király visszatér címmel, ahol már most sokan találgatnak, hogy benne lesz-e a harmadik filmben Szürkerév vagy a Megye megtisztítása.
Kérdésem:
Mit gondoltok, szerintetek PJ fog utalni arra, hogy Gimli Legolasszal elhajózik végül, vagy nem?
Szerintetek mi lesz az utolsó jelentet a filmben, ahol Legolast láthatjuk még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120502 Írta: Alasse Númenesse
Alasse Númenesse válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aiya!
Látom szép kis csapat gyült itt össze.
:roll:
Ajánlom mindenkinek a theorlandobloomfiles.com oldalt. Nagyon izgiek a képek.Lesz valami Orlis tali a közeljövőben? :?:

Ai na vedui Dunadan! Mai govannen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120456 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!


Egy-két vásárólható postert:
www.allposter.com/gallery.asp?aid=563119&item=357922

Nem túl sok, de vannak jó képek...
:twisted: :oops:
Oldalak vannak sorba szóval végig lehet nézni...
Ha már láttátok akkor bocsi... :oops:

Naras: a történeted jó, de vmi átvezetést kellett volna írnod... :twisted:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120439 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Peter Jacksontól megkapta a LotR utolsó forgatási napján a Legolasként használt íjat. Tudtátok?
Nem semmi szuvenír, az biztos... :-D

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120437 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Új Orli kép.
Csak óóóóvatosan, mert nagyot üt! :lol: :twisted: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03june.jpg



Ez a tornacipő..... De legalább fehér.... :twisted: :twisted: :twisted:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120396 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha pedig shoppingolásra adnátok a fejeteket, tudok ajánlani néhány újdonságot a netről. 8) www.tolkientown.com/shop/product ... ts_id=1212
- Legsie-s rendszámtábla :idea: :?: :lol: :lol:
www.tolkientown.com/shop/product ... ts_id=1199
- Legsie párna :lol:
Legsie-s paróka férjeknek, barátoknak, szeretőknek :lol:
- ha engem kérdeztek, elég béna szegény 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120394 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

A Pirates két leginkább ismert képét most tűéles minőségben lehet zip-formátumban letölteni. Képenként kb. 250 kB.

jobb egérgombbal klikk ide és mentés másként - ZIP

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120377 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
SEGÍÍTSÉG: holnapra kell bevinnem olyan életbölcsességket amit egy éretségizőnek ballagáskor lehewt mondani ha valakinek van az vagy emilben vagy privátban küldje el még ma lécci lécci lécci :)

bocs az offért de ahova csak tudom beírom holnap törölhetitek.

köszi

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120367 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Ez az! Akad rajta sok egyéb más néznivaló is..... :lol: :lol: :lol:

Hát nem tudom, Csajok, de én szívesen nézegetem a fiút bárhol, legyen az a foga vagy bármi mása... :lol: :wink: A mosolya pedig gyönyörű, úgyhogy ami engem illet, akárhány képen el tudom nézegetni... 8)

Ismeritek ezt a képet? Orli és Sean - új kép!
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 3june2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120342 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie írta:
ÉSzAH, dehogy utálunk ki, csak én úgy vagyok, hogy nem ló ő, hogy a fogait kelljen nézegetni..... :?


Ez az! Akad rajta sok egyéb más néznivaló is..... :lol: :lol: :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120340 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta:

ÉSzAH írta: Lányok, már ne is haragudjatok, de felháborító, hogy milyen érdektelenséget tanusítotok - ti többiek, tehát nem Arwena - Orlando fogaival szemben. Hát Legolas/Orlando-rajongók vagytok ti??? /Az istenekre nehogy kiutáljatok innen, csak vicceltem./


ÉSzAH, dehogy utálunk ki, csak én úgy vagyok, hogy nem ló ő, hogy a fogait kelljen nézegetni..... :?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120315 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Új Orli kép.
Csak óóóóvatosan, mert nagyot üt! :lol: :twisted: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03june.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120313 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ÉSzAH írta: Lányok, már ne is haragudjatok, de felháborító, hogy milyen érdektelenséget tanusítotok - ti többiek, tehát nem Arwena - Orlando fogaival szemben. Hát Legolas/Orlando-rajongók vagytok ti??? /Az istenekre nehogy kiutáljatok innen, csak vicceltem./


Oké, oké, értem a célzást. :lol: Tehát, leányzók, vadászatra fel! Szerintetek melyik az az első kép Orliról, ahol vigyorogva lehet látni, hogy a fogait alapos vizsgálatnak vethessük alá? 8)
Olyan képeket kerestem, amelyekre rögtön rá lehet klikkelni, és nem kell lementeni őket. Remélem, hogy bejönnek rendesen.

Észi, a kedvenc Orli képeden is röhög a Drága, itt is látszik, hogy mennyire szabályosak a fogai, de az esetleges hibákat nem lehet látni, mert fekete-fehér a kép, és nem túlságosan közeli.
www.full-bloom.net/images/mags/ahp/ahp13.jpg
Ez a kép még 2001 telén készült, tehát két éves.

www.full-bloom.net/images/mags/misc/mag181.jpg
- ez a kép egy ausztrál újságból való 2002 november.
www.full-bloom.net/images/mags/misc/mag153.jpg
- OK magazin, 2002 március
www.images.orlandocentral.net/pi ... pire07.jpg
- EMPIRE Awards, szintén tavaly
www.images.orlandocentral.net/pi ... afta05.jpg
- BAFTA, 2002-ben
www.full-bloom.net/images/mags/misc/mag74.jpg
- ez talán a legrégebbi mosolygós képek egyike, még a GYU forgatásáról, félig kopaszon

Nos, emberek, ezeket a fenti mosolyokat kellene összevetni ezzel a kérdéses képpel (bocsi, erre nem fogtok tudni ráklikkelni, csak menteni):
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttpc12.jpg

Hajlok arra, hogy a fogain valóban történt változtatás az elmúlt két évben, de nem vészes. Azelőtt is meseszép, szabályos fogsora volt a Drágának. :roll: Ti mit gondoltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120231 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: hát szerintem akkor is a sajátja de ez magán vélemény.
tudodmit látogassuk meg és kérdezzük meg :wink:
kössük össze a kellemest a hasznossal :P :P


Oké felőlem mehetünk, de szigorúan inkognitóban! 8)

Lányok, már ne is haragudjatok, de felháborító, hogy milyen érdektelenséget tanusítotok - ti többiek, tehát nem Arwena - Orlando fogaival szemben. Hát Legolas/Orlando-rajongók vagytok ti??? /Az istenekre nehogy kiutáljatok innen, csak vicceltem./

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120184 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Layla Nénimë írta: Nem tom hogy tudjátok e de leírom mer nagyon jó képek vannak itt nézzétek meg!!!
disney.go.com/disneypictures/pirates/index.html


1000 hannon le!!!!!!!!!!!!! :D

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120182 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Off:Azt hiszem azért ilyen lassú most minden a neten, mert feldobtak a hálóra egy új demót, vagy kisfilmet, ami tömeges letöltést eredményez.Pontosan nem tudom mi lehet ez, legutóbb az Unreal T. 2003 okozott fennakadást, de az is lehet, hogy egy féreg van ismét valahol a hálón.


Nálam csak ez a fórum volt a lassú. De ez hatványozottan...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120157 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tom hogy tudjátok e de leírom mer nagyon jó képek vannak itt nézzétek meg!!!
disney.go.com/disneypictures/pirates/index.html

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120150 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off:Azt hiszem azért ilyen lassú most minden a neten, mert feldobtak a hálóra egy új demót, vagy kisfilmet, ami tömeges letöltést eredményez.Pontosan nem tudom mi lehet ez, legutóbb az Unreal T. 2003 okozott fennakadást, de az is lehet, hogy egy féreg van ismét valahol a hálón.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120143 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Az ülőhelyünkként szolgáló kőtömb másik oldalához támasztva állt Legolas finoman megmunkált, hosszú tünde-íja. "Szívesen látnám már Galadriel 'orkirtóját' a kezedben" gondoltam, miközben ő egy kis csomagból elővett egy falevélbe bugyolált tünde-útikenyeret, és nekemadta.
Letörtem belőle egy darabot, és megettem; bár majdnem félrenyeltem a falatot, mert Legolas le sem vette rólam gyönyörű szemét, figyelve a lembas rám gyakorolt hatását.
Volt hatása, az biztos. Először csak a különlegesen finom, édes ízét éreztem, ami szétáradt a nyelvemen, majd a számban. Aztán valami leírhatatlan melegség kezdett elárasztani -nem olyan, mint amikor Legolas rámnéz..-, a fejem búbjától indult el valamiféle erő, és szétáradt az egész testemben. Nagyon frissnek, erősnek, magabiztosnak és boldognak éreztem magam tőle,. Legszívesebben rávetődtem volna imádatom tárgyára..."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére