Tolkien Tábor 2024

Haldír (Craig Parker)

Több
20 éve 11 hónapja #127615 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Figy Artemisz.....Már meg ne haragudj, de én nem leharaptam a fejed, csak elmondtam a véleményemet....Meg ezek sztem nem szépített képek, max. össze vannak vágva....

Oké, oké, nem gondoltam egész komolyan... csak olyan jól hangzott! :wink: :D Bocsika!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127571 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ajjaj... elakadt a lélegzetem...
Nincs képem hotlinkelni a képet, úgyhogy meg kell dolgoznotok érte, de csak egy icipicit :P

Menjetek erre az oldalra:
www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=misc

A legalsó sorban az első kép 8O 8O 8O

Ezen meg nagyon ari:
www.peace.net.nz/Images/Suzanne_hobnobbing.jpg
Az oldal, ahonnan származik a kép: www.peace.net.nz/gallery.cfm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127402 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha valakit érdekel, itt az első novellám:

www.tar.hu/linwe/Nariel.htm

Légyszi írjatok véleményt... Beadtam egy pályázatra...

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127323 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ugye ezen nem kell összeveszni?
Mind nagyon szép képek, és lehet rajtuk nyáladzani. :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127269 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Artemisz írta: Na, már bocs, de az 1. meg a 3. nem sokkal szebb, mint azok a szépített fanartok, amikért a múltkor majd leharaptátok a fejem..... :evil: :x
[size=9:3jvay0rv]Azért én is aláírtam azt a vackot... ha már ilyen jól játszott, ne hanyagolják el... bár nekem eléggé távol áll a könyvbeli Haldírtól, ha szabad megjegyeznem, de ez lehet PJ hibája is, és pici Craigetek télleg nagyon jó színész.... spec. pl. Haldír halála: :bawling: :itscool: [/size]


Figy Artemisz.....Már meg ne haragudj, de én nem leharaptam a fejed, csak elmondtam a véleményemet....Meg ezek sztem nem szépített képek, max. össze vannak vágva....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127155 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: 3 háttér:

home.arcor.de/craig-parker/slice/wallpaper32.jpg
home.arcor.de/craig-parker/slice/wallpaper38.jpg - :D
home.arcor.de/craig-parker/slice/wallpaper39.jpg

Na, már bocs, de az 1. meg a 3. nem sokkal szebb, mint azok a szépített fanartok, amikért a múltkor majd leharaptátok a fejem..... :evil: :x
[size=9:1w48u88j]Azért én is aláírtam azt a vackot... ha már ilyen jól játszott, ne hanyagolják el... bár nekem eléggé távol áll a könyvbeli Haldírtól, ha szabad megjegyeznem, de ez lehet PJ hibája is, és pici Craigetek télleg nagyon jó színész.... spec. pl. Haldír halála: :bawling: :itscool: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127144 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
1152-en írták alá eddig... Nem tudom, lesz-e hatása, de szerintem eljut PJ-hez. Craig népszerűsége egyre nő, szóval van remény :D

Aki még nem írta alá, megteheti itt:
www.petitiononline.com/mod_perl/ ... i?Haldir03

Azon viszont továbbra is fel vagyok háborodva, hogy a film hivatalos oldalán Craig még mindig nincs megemlítve :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127139 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szia Pennie, mi újság a petícióval?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127133 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Craig Parker
Sz. idő: 1970.11.12.
Sz. hely: Suva, Fidzsi-szk.
Új-Zélandon, Aucklandben él.

Az IMDB szerint :

Actor - filmography
(2000s) (1990s) (1980s)

Lord of the Rings: The Two Towers, The (2002) .... Haldir
... aka Two Towers, The (2002) (USA: short title)
"Mercy Peak" (2001) TV Series .... Alistair Kingsley
No One Can Hear You (2001) .... Henley
Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The (2001) .... Haldir
... aka Fellowship of the Ring, The (2001) (USA: short title)
... aka Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring: The Motion Picture, The (2001) (USA: promotional title)


"2 People" (1997) TV Series .... Host
"Shortland Street" (1992) TV Series .... Guy Warner (1993-1997)
Tommyknockers, The (1993) (TV) .... Student Bartender
... aka Stephen King's The Tommyknockers (1993) (TV)

"Gloss" (1987) TV Series


Filmography as: Actor, Himself, Notable TV Guest Appearances

Himself - filmography

"Intrepid Journeys" (2003) TV Series (host) .... Himself

Filmography as: Actor, Himself, Notable TV Guest Appearances

Notable TV Guest Appearances

"Power Rangers Ninja Storm" (2003) playing "Blue Face" (voice) in episode: "Prelude to a Storm" (episode # 1.1) 15 February 2003
"Power Rangers Ninja Storm" (2003) playing "Mad Magnet" (voice) in episode: "There's No "I" In Team" (episode # 1.2) 15 February 2003
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Bellerophon" in episode: "To Helicon and Back" (episode # 6.15) 19 February 2001
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "King Cleades" in episode: "Key to the Kingdom" (episode # 4.10) 11 January 1999
"Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Mommy Dearests" (episode # 1.32) 12 November 1998
"Young Hercules" (1998/II) playing "Lucius" in episode: "Dad Always Liked Me Best" (episode # 1.30) 6 November 1998
"Twist in the Tale, A" (1998) playing "Larry Sharpe" in episode: "A Crack in Time" (episode # 1.2)
"Xena: Warrior Princess" (1995) playing "Prince Sarpedon" in episode: "For Him the Bell Tolls" (episode # 2.16) 24 February 1997

Ezenkívül különféle, a komikusi és improvizációs képességeit próbára tevő műsorokban is szerepel, mint Comedy Debate, Scared Scriptless, Theatresports. Színpadi szerepei közül a legutóbbi a Narrátor s Rocky Horror Show-ban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #127128 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv Mindenkinek!

Én olyan keveset tudok Haldírt megszemélyesítő színészről... :( Nem tudja valaki, hogy hol született, mikor és mely filmekben játszót?
A válaszokta előre is köszönöm!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 11 hónapja #126846 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nékem ábszolúté ném jűnnek be...... :cry:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #126845 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, megelőztél, pont akkor akartam berakni a képeket. :lol:
Nagyon jók!!! :D Csak nem jönnek be így linkről....Legalábbis nekem nem....

De itt vannak, csak nem egyből a képre linkelve, így nekem bejönnek...
de.geocities.com/deleske_michelle/wallpapers.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126844 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126741 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt találhatjátok a Ring*Con DVD-n levő Craig interjú leiratát:
pub68.ezboard.com/fcraigparkerfa ... D=12.topic

Beleőszülök, mire megkapom a DVD-t :bawling: hihetetlen, hogy mennyire szervezetlenek német létükre :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126693 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hangfájlok a To Helicon and Back és a Key to the Kingdom c. Xena részekből:
www.craigparker.de/downloads_sounds.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126680 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szeretnék még kettő képpel hozzájárulni a gyűjteményhez, mostmár teljes nagyságban:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... ldamar.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... Beauty.jpg

[size=9:y6uvkq3t]/Ha mégis meglennének a képek, akkor nézétek el nekem, hogy még egyszer megjelenitettem./[/size]



[size=9:y6uvkq3t]Vilya, köszi a képeket, kijavítottam, hogy a nagy képekre mutassanak a linkek. És a fehéret is kijavítottam, mert a kék színbeállításnál nem olvasható... - Pennie[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126674 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv!

Találtam képeket Haldíról. [size=9:efc93tnc]/Lehet, hogy már látátok őket/[/size]
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... r-Poet.jpg
És a másik:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... /Craig.jpg
Asztalra háttérként nagyon klassz. :)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126654 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha valaki figyelt a múltkori videózáson :twisted: , az felismerhet néhány helyszínt ebből a kisvárosból:
www.petermarsh.co.nz/album_1.htm

Ez pedig a Ransom Winery:
www.matakanawine.com/ransom.html
Ez az oldal meg is említi a Mercy Peaket:
www.wineoftheweek.com/tastings/0107matakana.html
8)

Ez pedig egy klip a Shortland Streetből:
starman99.150m.com/shortlandst/v ... 02_str.wmv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126602 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Információk a most készülő Mercy Peak részekről (41-60 részek):
www.southpacificpictures.com/default,272.spp

És egy képecske:
www.southpacificpictures.com/assets/resi...ge/3-0-450-0-300.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126174 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ááááááááááááááááá, új képek Starman Shortland Street galériájában:

Ezt nézzétek:
starman99.150m.com/shortlandst/p ... 10076s.jpg

Többet itt (a 028-as sorozat a legfrissebb):
starman99.150m.com/shortlandst/pic_index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #126166 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mercy Peak fanlisting:
www.craigparker.info/mercypeak/
[size=9:3npcb3yj]Elsősorban azoknak, akik látták az eddig vetített négy seasont... De azt hiszem, engem nem zavarnak a spoilerek, az epizódleírásokat már úgyis elolvastam...[/size] 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125984 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Artemisz írta:

Rándzsa írta: Egy-két olvasmány:
www.tar.hu/eretildo/1.htm
www.tar.hu/eretildo/2.htm
www.tar.hu/eretildo/3.htm
www.tar.hu/eretildo/4.htm

Véleményt kérek!!!

Szép, szép, széép, gyönyörű, csodálatos, szívszorító, tökéletes!!! Egyik jobb, mint a másik!
Zseni vagy! Drukkolunk a pályázaton!
1ébként én egy fia helyesírási hibát nem találtam benne! :wink:


Eredmény hirdetés:
jún.13.-án 11 órakor
Erdeményt, majd leírom :P 8O

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125966 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv Mindenkinek!

Még nem jártam itt, de muszáj leírnom, hogy mit gondolok: miért pont Haldír halt meg.
Haldír tényleg életét veszti a Helm-szurdoki csatában, ahol a könyv szerint ott se volt. [size=9:3dz3vvyo]/Nagyon régen láttam a filmet és akkor fel sem tünt a halála, csak most, hogy tegnap újra megnéztem./ [/size]Miért hal meg? Vajon azért, mert Peter J. nem talált másik szereplőt, aki egy kissé létfontoságú? Hiszen Aragorn nem halhat meg, így Legolas és Gimli se. Még Theoden királyt se ölheti meg a filmjében. Így, hát Haldir mellett döntött, akit a könyvből már megismerhetünk, róla többet már nem szólnak, így szabad szereplő. Biztosan az is közbe játszot, hogy valakinek hősi halált is illik egy ilyen nagyszerű és fantasztikus csatábában halnia.
Ha nem értenétek valamivel egyet jelezétek!
:wink: :haldir1:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125923 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Rándzsa írta: Egy-két olvasmány:
www.tar.hu/eretildo/1.htm
www.tar.hu/eretildo/2.htm
www.tar.hu/eretildo/3.htm
www.tar.hu/eretildo/4.htm

Véleményt kérek!!!

Szép, szép, széép, gyönyörű, csodálatos, szívszorító, tökéletes!!! Egyik jobb, mint a másik!
Zseni vagy! Drukkolunk a pályázaton!
1ébként én egy fia helyesírási hibát nem találtam benne! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125877 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hirtelen felindulásból elmentettem a Kószák Könyvébe... Ott mindenki rátalálhat... :roll:
Építő kritikákat szívesen veszek priviben. :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125801 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hm.. Nekem bejön, de még nem olvastam el, mart ma még vizsgáznom kell... :( Most is tanulnom kéne. :twisted:

Lehet, hogy hátonrepülésben vágtok ki innen, de írtam egy kis szösszenetet arról, hogy a film alapján hogyan láttam Haldír halálát. :cry:
Hiába, valahogy fel kelllett dolgozni...

Ha valaki kíváncsi rá, elküldöm. (1 oldal mindössze)

Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125656 Írta: Mimy14
Mimy14 válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Nem jon be. Aszongya page not found.
Tutira jo az url?


Nekem bejön....... :)
De még nem értem rá elolvasni.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125629 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem jon be. Aszongya page not found.
Tutira jo az url?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #125628 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy-két olvasmány:
www.tar.hu/eretildo/1.htm
www.tar.hu/eretildo/2.htm
www.tar.hu/eretildo/3.htm
www.tar.hu/eretildo/4.htm

Véleményt kérek!!!

Helyesirást nem kell nézni..... :oops:
Szörnyű!!!!!!!!!! Már, mint a helyesirásom :)
Még valami.... A Néra (magyar tanár befolyására, meg még Mimóna befolyására /itt hisztizik mellettem, hogy irjam be/) elindult egy novella pályázaton.... Hát eredmény nem biztos, hogy lesz.... De lehet reménykedni :twisted: :roll: :oops: 8) 8O :D

Beleg: Fog' nincs, hogy miért nem jön be???
Pedig most kivételesen jól irtam be (bocs, nincs hosszú 'i'-m) :?: :?:
Max a honlapomon nézd meg ott is fel van rakva.... :)

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.723 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére