Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #114323 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mély megrendüléssel közlöm, hogy az a nyavajás Ing Gomb Sincs 5000 szavazattal vezet (igen, jól írtam, ötezerrel) :dead:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114310 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem birom tovabb tartani a frontot, meg meloznom is kell. Delutan folytatom, addig hajra.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114309 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huhúúúú, nagyon ügyik vagytok!!! Én is szavazok, amennyit tudok, csak otthonról nehézkes, a cégnél működik az enteres megoldás, csak óvatosan kell csinálnom, mert 1-én sikerült kiakasztanom a mailszervert... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114300 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lányok kapjátok össze magatokat a különbség rohamosan csökken!
90400 tart Craig, míg a Jedik is nyomulnak! A különbség alig 100!!!!!!!

Tovább sajnos nem tudok segíteni!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114298 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Atnyomtam a buvos 90-en, de nagyon nyomul a jedi.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114259 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, én nem vagyok akkora Craig rajongó, mint Ti, de bőszen szavaztam... De még mindig csak második... :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114222 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Asszem sikerült nekem is az enteres módszerrel egy pár szavazatot csináln :itscool: :up: :bounce: i. Azért Viggonál is ráfeküdtem egy kicsit(nem túlzottan) az Enterre szégyen volt az a 7 szavazat :eek4: :oops: . Viszont Craig most eléggé vezet :up: csak tartsa is meg a helyét :bounce:
SZAVAZZATOK TI IS MINÉL TÖBBET!!!!! :!:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114179 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
O.K. Obi leelőzve! :D
De az a vki nagyon nyomja, úgyhogy csak annyit tudok mondani amit Pennie:

Penngaladiel írta: SZAVAZZATOK!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114172 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én jövök! Ráfekszem az enterre és addig le nem szállok róla, amíg át nem vesszük a vezetést!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114171 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
www.freevote.com/booth/whosthe1man

SZAVAZZATOK!!!! Valaki szorgalmasan nyomja, de nagyon heves küzdelmek folynak az első helyekért :D Craig hamarosan megint visszaszerzi a vezetést!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114119 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még újabb Oscar party képek :D
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... 2003-4.htm

Videózás: igen, a Xena és Ifjú Herkules videókat is ismételjük, de mikor, kinél, hogyan? Milyen rendszerben csináljuk? A Mercy Peak sorozattal együtt már elég sok lett a néznivaló :D Ötletbörze a Közösség/Találkozások topikban, jó? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114046 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Mercy Peak képek 8O :eek2: :itscool:
www.ratbags.com/mooo/craig_eyecandy.htm


Jézus!! 8O Oltári jól néz ki!!!

Pennie: OK!!! :D És mikor pótoljuk be a Xenás részeket? :oops: :roll: :wink: (Amúgy Dodiee is mondta, h + szeretné nézni...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114030 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megérkeztek a Mercy Peak kazik :D Elkezdhetjük tervezni, hogy hol és milyen rendszerben nézzük meg 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113799 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezeket a képeket nagyon tudom értékelni :oops: :oops: :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113603 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Újraindult a szavazás, a CPF-es lányok, Reinatha és mások nagyot alkottak az éjjel: Craig az első helyen áll!!!! "Csak" annyi a dolgunk, hogy ott tartsuk. Szavazzatok! :D
www.freevote.com/booth/whosthe1man

Iona, mîr: lehet, hogy Craig nem tud róla, de az is lehet, hogy igen. Mindenesetre azok, akik szavaznak, tudnak róla :D Egyébként nem tettem szemrehányást, csak csalódásomat fejeztem ki, hogy legyőzhettük volna a vámpírt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113596 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mercy Peak képek 8O :eek2: :itscool:
www.ratbags.com/mooo/craig_eyecandy.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113595 Írta: Ionaelf
Ionaelf válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Hát ez az... szegény elhanyagolt Haldír! :bawling:

Már csak az ő szórakoztatására is megéri, nem? :lol:


Hááát...nem tudom. Nekem ez az oldal nem tűnik túl komolynak. Mármint nem valami official, hiteles, ismert oldal, ahová nagy valószínűséggel bekukkant Craig, ha éppen a neten császkál. De ha szívesen szavazgattok és virtuskodtok, akkor hajrá! 8)

Plusz egy link, Bruce Hopkins oldalán van két kép amin Craig is rajta van. A limós nagyon cool... 8)
bruce-hopkins.com/photos/bhocscars.html

Iona

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113592 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyerekek, gondolkodjatok már egy kicsit... Képesek vagytok egy ilyen hülyeségből ügyet csinálni? Mire jó ez az egész? Craig úgysem fogja megtudni név szerint, hogy ki mennyit szavazott...
Komoly szemrehányást tenni a többieknek azért, mert nem sikerült megelőzni egy másik színészt, ez röhelyes.

off

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113589 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Agoura írta: OFF:Most szavaz vki vagy bejön az enteres módszer???

Tipp a módszer működésének ellenőrzésére:
- kiválasztasz egy szimpatikusabbat a lista aljáról (akinek 0-3 szavazata van)
- rányomsz az enterrel kb fél percig
- megnézed, hogy mennyit haladt
- ha 2-3 szavazattal több, akkor nem érdemes görcsölni, nem megy
- ha 15-20 vagy több, akkor rá lehet feküdni a vote gombra Craigie mellett :D

Holnap új hónap, húzzunk el az elején, amennyire lehet :D
Ja, és bármi alkalmatos tárgyat rá lehet tenni az enter gombra - nálam a tűzőgép vált be :lol: -, amíg mást csináltok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113583 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát ez az... szegény elhanyagolt Haldír! :bawling:

A szavazásnak nincs tétje, ez csak amolyan virtuskodás :) Ha más haszna nincs is, annyi mindenképpen, hogy azok, akik szavaznak, elkezdenek gondolkodni, hogy ki a csuda az a Craig Parker :D Másrészt meg nem elképzelhetetlen, hogy Craig is tud a dologról ;) Már csak az ő szórakoztatására is megéri, nem? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113580 Írta: Ionaelf
Ionaelf válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi Penn! :)

Az egyszer biztos, hogy én megismertem volna elsőre, ha szemtől-szembe állok vele! Elment előttük és azt se tudták, ki az. Még ilyet... :D

Ez a freevote-os szavazás-kampány mire megy ki? Amerikai újságok szoktak ilyen szavazást csinálni és aki nyer, az lesz a következő címlapon plusz interjút készítenek vele, de itt nem erről van szó, vagy lemaradtam valamiről? Bocsesz... :oops:

Iona

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113573 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Egy hete kellett volna rákapcsolni, akkor még lett volna esélyünk, csak amit én elértem napközben, azt a vámpírok behozták este, mert más nem törte magát, tisztelet a kivételnek... Most már csak szépíteni tudunk.

Bocs, múlt héten sok volt a munka, azt se tudtam, hol áll a fejem. Ma is fél 8-ra estem haza. :cry: De jövő hónapban lenyomjuk azt a vámpírt. :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113569 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy hete kellett volna rákapcsolni, akkor még lett volna esélyünk, csak amit én elértem napközben, azt a vámpírok behozták este, mert más nem törte magát, tisztelet a kivételnek... Most már csak szépíteni tudunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113565 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: HAHÓ! Gyertek szavazni! Nagyon nehezen csökken a különbség! :shake:

Itt vagyok, itt vagyok, de az enteres módszer nekem se működik. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113513 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
HAHÓ! Gyertek szavazni! Nagyon nehezen csökken a különbség! :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113503 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OFF:Most szavaz vki vagy bejön az enteres módszer???

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113501 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, most már én is beszállok! :twisted:
Le a vámpírokkal!!! :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113494 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Jól teszed soni:-)
Akkor valszeg nekem sem működik az enteres dolog... :-(
Na mind1:-)


De igen, nagyon jól megy nálad! te vagy, aki fél perc alatt 50-et lenyomt, nem én, állandóan kifagy nálam a site :bawling:

CSINÁLD CSAK TOVÁBB :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113492 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jól teszed soni:-)
Akkor valszeg nekem sem működik az enteres dolog... :-(
Na mind1:-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113491 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Emberek, szavaz most épp valaki...? Mert most próbálom ki az enteres módszert, de nem tudom fölmérni, működik-e... :-)


Igen... gondoltam beugrok pár száz szavazatra :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.661 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére