Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #112253 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni,

Mennyit melozol te ezekkel? :) Szep kis termes. :)

Tenyleg, vajon Craig dohanyzik?
Szerintem nem. Kicsit nem illik a kezebe a cigi, legalabbis ahogy ott tartja.
Bar en nemtom, en nem dohanyzom.
Ha nem dohanyzik kivancsi vagyok hogy tudta megis ezt is eljatszani.

En attol parazok nagyon, hogy egyszer csak olyan szerepet kapok amiben ra kell gyutani. A ciginek meg az erintesetol is undorodom. Nagyon tisztatalannak erzem es nem akarok bemocskolodni vele.
Azt mondta a szinesz tanarom hogy biztos lehetek benne hogy lesz majd olyan. Hat nemtom. Nekem ez a legnagyobb mumusom.

Noda maradjunk Craignel. Szal nem tudjatok, dohanyzik vagy nem?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112248 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Woww, az előző volt az 1111. hozzászólásod... :D
Mikor fogok én idáig jutni...

A vámpír: hirtelen megijedtem, hogy az Angel-fanok erősítenek rá, de hálisten nem, sajnos a Spike-fanok nyomják a gombot (lehet, hogy ők is tudják a trükköt ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112247 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, egyébként kész a Mercy Peak galériám, cirka 100 kép:

pennie.freeweb.hu/alistair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112224 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sorel írta: Pennie, igazad van, Craig az Oscaros képeken nagyon helyes...

:D

Akkor ezt nézzétek :P De ez csak egy szörnyű kép :)
www.bagendinn.com/images/eldy5.jpg

Azért egy jobb képet is kaptok:
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6323

Ja, és kukkantsatok ide: www.craig-parker.net/index.php4?view=news :D

SZAVAZZATOK, vámpír megint beindult 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112218 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Minden hónap végén eredményt hirdetnek, és 1.-én nulláról indul a szavazás.


Hálisten, így hónapokra megvan a teendő :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112209 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, igazad van, Craig az Oscaros képeken nagyon helyes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112206 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Csak az a baj, hogy a különbség meg alig csökken. :(
Hétfőn mi lesz? Akkor zárják le szavazást? Mert ha ez így van akkor most megyek és min. egy órát fekszem az enteren. :wink:

Dehogynem csökken, ne csüggedj!!! Tegnap reggel még 37000 volt a különbség, ma, amikor legutóbb néztem, már csak 25000 volt. Azért ez kicsit több, mint az "alig" ;)
Minden hónap végén eredményt hirdetnek, és 1.-én nulláról indul a szavazás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112172 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Egyébként pedig mi vagyunk a jobbak: míg a vámpírrajongók 11000 szavazatot haladtak, mi 40000-et :lol: Hétfőig még bármi lehetséges ;)


Csak az a baj, hogy a különbség meg alig csökken. :(
Hétfőn mi lesz? Akkor zárják le szavazást? Mert ha ez így van akkor most megyek és min. egy órát fekszem az enteren. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112167 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is szívesen ott lettem volna. :oops: És szívesen felvettem volna egy nagyon szép ruhát, hogy bekisérjem az Oscarra. :oops: És a kezecskéjébe is nyomtam volna egy Oscart. :oops: Meg a stáb összes tagjának. :oops: :oops: :oops:

Ja, én is próbálgatok szavazgatni, amennyire tőlem kitelik :)
Ja, és megnéztem az Oscart. A végén az nem ő. 8O

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112111 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Pennie, nem tudod, hogy van-e hivatalos honlapja Craig-nek? Ha igen megmondanád a címét. :oops: :oops: :oops:

Egyelőre úgy tudom, hogy nincs, de nem tartom kizártnak, hogy a Craig-Parker.net esetleg azzá válik :D Bear volt a TORn party-n, és talán volt lehetősége beszélni Craiggel ezügyben is - bár nem tudom, neki mik a szándékai. De ez csak spekuláció, nehogy bárki is készpénznek vegye!!!

Luinefaciel írta: Ez a vámpír nagyon tör előre! :evil: Többet kéne szavazni, hogy meg tudjuk előzni. Ezért Pennie a külföldi fórumokon mond, hogy szavazzanak! :lol:
www.freevote.com/booth/whosthe1man

Mondom én, mondom, sőt, a módszeredet is megosztottam velük... De néha csak erős noszogatásra indulnak be... Hiába no, a magyar virtus páratlan! :lol: Én ma legalább 2000-t voksoltam, de inkább többet :D Egyébként pedig mi vagyunk a jobbak: míg a vámpírrajongók 11000 szavazatot haladtak, mi 40000-et :lol: Hétfőig még bármi lehetséges ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112081 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, nem tudod, hogy van-e hivatalos honlapja Craig-nek? Ha igen megmondanád a címét. :oops: :oops: :oops:

Ez a vámpír nagyon tör előre! :evil: Többet kéne szavazni, hogy meg tudjuk előzni. Ezért Pennie a külföldi fórumokon mond, hogy szavazzanak! :lol:
www.freevote.com/booth/whosthe1man

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112012 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, lehet, hogy őszül, az biztos, hogy a halántékánál fakóbb a haja :)

Azért a fekete is jól áll neki - mint minden! :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112004 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ajjajjajj, :D
Jól látom a képeken, őszül a mi kis drágánk? :D
Mindenesetre még ez is jól áll neki :D
No de hová tette a kék ingjeit? :D :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111986 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az első képek a partiról:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rd2003.htm :D


Más: miután tisztáztuk, hogy Craig nem játszott a Moulin Rouge-ban, az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat töröltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111919 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: De folytatom a kötözködést:
Hát az igaz, hogy nekem kicsi a tévém, de szerintem az nem Craig, akit te annak gondolsz, és különben is, mit keresne a Chicago csapatában??? Többen ott azonosították, ahol a legjobb filmeket felsorolják, és amikor a GYU-TTT producerét mutatják, két sorral hátrébb ül valaki, aki akár Craig is lehet - 37 centis tévén viszont ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom...


Látom, ma ilyen kötözködős hangulatodban vagy. :wink:
Majd egy pár nap múlva csak kiderül, hogy hol ült. Vagy nem. :?

A szavazásról annyit, hogy ez a vámpír nagyon kapar, bele kell húzni :!: :!: :!: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111913 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luine, a hozzászólásom meg volt tűzdelve szmájlikkal, ez neked fejleharapás? :wink:

De folytatom a kötözködést:
Hát az igaz, hogy nekem kicsi a tévém, de szerintem az nem Craig, akit te annak gondolsz, és különben is, mit keresne a Chicago csapatában??? Többen ott azonosították, ahol a legjobb filmeket felsorolják, és amikor a GYU-TTT producerét mutatják, két sorral hátrébb ül valaki, aki akár Craig is lehet - 37 centis tévén viszont ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111906 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:

Luinefaciel írta: Már alig várom a csütörtököt, ugyanis akkor jön vissza Craig LA-ből. A honlapján azt ígéri, hogy azután felrak infokat az Oscar-ról. Remélem képeket is. :lol:

Luine, a craig-parker.net nem hivatalos honlap, nem Craig csinálja :wink: Bear az, aki majd ha visszatér LA-ből, ahol résztvett a TOR.N partyján - lásd előző hozzászólást - felteszi az infókat (képeket) :D Úúúúgy irígylem!!!! 8O 8)


Bocsi, de azért ne harapd le a fejem. :oops: :oops: :oops:


Én is naaaaaaagyon irígylem! :D
Azt nem írja, hogy nagyjából mikor teszi fel :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111900 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Már alig várom a csütörtököt, ugyanis akkor jön vissza Craig LA-ből. A honlapján azt ígéri, hogy azután felrak infokat az Oscar-ról. Remélem képeket is. :lol:

Luine, a craig-parker.net nem hivatalos honlap, nem Craig csinálja :wink: Bear az, aki majd ha visszatér LA-ből, ahol résztvett a TOR.N partyján - lásd előző hozzászólást - felteszi az infókat (képeket) :D Úúúúgy irígylem!!!! 8O 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111898 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
www.theonering.net/rumour_mill/r ... 17E3C.html

Nick: Lottelita (Registered User)
Subject: I. Touched. Craig. PARKER!!!
Message:
Okay, I'm back in San Diego and thought I'd tell about the HIGHLIGHT of my experience at The One Party: falling totally head over heels for Craig Parker!

I was near the front of the mass of fangirls who were waiting by the red carpet to watch the stars arrive (and promptly head up to the VIP room). JRD came first and gave lots of handshakes and was generally very genial.

Then there was a lull, and as I was keeping an eye on the people milling on the red carpet (mostly TORn and event staff), I saw a familiar face. "CRAIG!" I shouted, and he looked up and YES it was Craig Parker! I waved and blew him a kiss, and then the other gals figured out who it was and cameras started going off like crazy. I yelled to him, "So how does it feel to have thong underwear with your picture on it?" He obviously had no idea what I was talking about (but some of YOU do) and, confused, pretended to start to show me his underwear. Well. Then he was ushered upstairs and disappeared.

More stars came through (Bruce Hopkins ... Dom ... Billy ... *yawn*) and security told us to clear out because they didn't think anyone else was coming, and the stars who were already there would be speaking on the mainstage pretty soon. So naturally I tore over there and by the grace of the valar ended up right smack dab next to the path where they ushered Craig towards the stage! I grabbed his hand for a minute and said "Hi!" again, and he looked at me, seemed to recognize me as the thong girl (oh, if only he knew), and said, "Sorry, they're dragging me up on the stage!" Once he was up there I think Quickbeam embarrassed him a bit by pointing out how gaga all we girls are over him.

Well, I am a TOTAL Haldir-fancier now! Craig's right up there with Elijah and (of course) Sean Bean as far as my LOTR fangirldom is concerned. :-)

Áááááá, a mázlista!!!!!!!!!!!!! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111879 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megtaláltam azt a részt ahol lehet látni Craig-et! :bounce:

Amikor a legjobb film díját adják át. Felmegy Martin Richard(ősz hajú vén csóka) a színpadra, majd Catherine Zeta-Jonest mutatják, a háttérben éppen leül Craig, de az arcát lehet látni! :hello: :hello: :hello: Ha ügyesek vagytok a háttérben ennél a jelenetnél több helyen is látni. 8)

Remélem megtaláljátok! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111833 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is felvettem a HBOról, de még csak félig tudtam végíg nézni, és eddig csak Sean Austint láttam.

Craiget akarok! :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111822 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Már alig várom a csütörtököt, ugyanis akkor jön vissza Craig LA-ből. A honlapján azt ígéri, hogy azután felrak infokat az Oscar-ról. Remélem képeket is. :lol:

67100...ez meg én

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111799 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
66500... ez meg már én vagyok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111796 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Én is felvettem és vissza is néztem, de nem nagyon láttam. :cry: Illetve mintha az orrától lefele látszódott volna, csak nem biztos, hogy ő volt. :?

Szerintem ő lesz az, Justmango is ezt írta, hogy a feje alsó fele látszik... Na, amint hazaérek, megnézem én is a saját szememmel :)

Ügyik voltunk ma a szavazásban, én a 63000-65006 között tevékenykedtem aktívan ;) De messze még a messze... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111763 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Nézte valaki az Oscart? Felbukkant Craig valahol???? Fölvettem a Pro7-ről (legnagyobb megkönnyebbülésemre szinkrontolmácsolás nélkül, csak angolul adták 8) ), de ha valaki esetleg látta őt, mondja meg hogy mikor, hol :)

Update a CPF-ről:
"Where I think I saw him is when the nominations for best picture are being read. You can only see the bottom part of his face, but Craig has a distinctive face! I've rewound and watched it a dozen times and I really do think it's him."

Vagyis hogy Craig látszik, amikor a legjobb film nevezettjeit olvassák fel... Már alig várom, hogy hazaérjek és leellenőrizzem!!!!!!!!!!!! :D


Én is felvettem és vissza is néztem, de nem nagyon láttam. :cry: Illetve mintha az orrától lefele látszódott volna, csak nem biztos, hogy ő volt. :?
[size=9:1ho7stu3]Na ezt jól magaszontam.[/size]

Az enteres módszer nekem kíválóan műxik. 8)
De ha nem megy a ráfekvéses módszer, akkor úgy is lehet, hogy az entert nyomogatod. Ez azért jó, mert nem kell arra ügyelni, hogy elcsúszik-e az egér vagy ilyesmi. :lol:

u.i.: 65135-66004 :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111745 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nálam benn (bérelt vonal) nem műxik a szavazásnál az enteres módszer :bawling:

Kb. 3 másodpercen belül lefagy az oldal :bawling: (sőt, utána nem is akar igazán visszatöltődni :( )

Marad az ínhüvelyfárasztó kattogás az egérrel ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111682 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tobb mint mi itt mindannyian egyuttveve :D
De nagyon jol tartja magat a pasi :lol:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111681 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintetek hány éves Haldír :?: :idea: :?: :haldir1:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111666 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luinefaciel, köszi az új módszert! Sajnos nem mindenfajta kapcsolatnál működik - nálam otthon a modemes net túl lassú hozzá, és Reinathának sem ment ADSL-ről. A céges bérelt vonalon viszont működik ;)

Ery, köszi a lelkes közreműködést! Az éjjel már túl fáradt voltam, hogy felvigyem 63000-ig, pedig már nem volt sok hátra... :itscool:

Nézte valaki az Oscart? Felbukkant Craig valahol???? Fölvettem a Pro7-ről (legnagyobb megkönnyebbülésemre szinkrontolmácsolás nélkül, csak angolul adták 8) ), de ha valaki esetleg látta őt, mondja meg hogy mikor, hol :)

Update a CPF-ről:
"Where I think I saw him is when the nominations for best picture are being read. You can only see the bottom part of his face, but Craig has a distinctive face! I've rewound and watched it a dozen times and I really do think it's him."

Vagyis hogy Craig látszik, amikor a legjobb film nevezettjeit olvassák fel... Már alig várom, hogy hazaérjek és leellenőrizzem!!!!!!!!!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111660 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luinefaciel: A módszered jó. 62731-ről felnyomtam 63000-re.
Hajrá!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.659 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére