Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #113490 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Emberek, szavaz most épp valaki...? Mert most próbálom ki az enteres módszert, de nem tudom fölmérni, működik-e... :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113484 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Agoura írta: Kérdés:a szavazáson meddig kell nyomni az entert?? :roll:
(én szavazgatok egy ideje de,az enteres módszerrel meg csak +2 szavazatot ad :roll: )


Akkor nálad ez a módszer nem működik. :(
Csináld a régi egér kattintós módszerrel vagy az enter nyomogatással. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113480 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kérdés:a szavazáson meddig kell nyomni az entert?? :roll:
(én szavazgatok egy ideje de,az enteres módszerrel meg csak +2 szavazatot ad :roll: )

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113435 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ery, Khirály vagy!!! :D :itscool:
Én most folyamatosan nyomom... le is győzhetnénk a vámpírt, ha mindenki bevetné magát, akinek működik az enter módszer.... Már 104000 fölött járunk!!!!

UPDATE 17:18-kor: 106000 fölött vagyunk, és most szünetelnek a vámpírok... gyerünk, ne hagyjatok cserben! Én hamarosan lelépek, valaki vegye át a stafétát....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113413 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Közérdekű!!!

A vámpír belehúzott! siessetek!


Felnyomtam 102400-ra, de közben a vámpír is nyomult.

[size=9:33ms53ib]bocs az off-ért[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113401 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
SZAVAZÁS:
Fel még egy utolsó csatára!!!! 8)
Ha mindenki, akinek az enteres módszer működik, a mai nap folyamán 4-5 ezer voksot lead, a többiek meg amennyit tudnak, még mindig győzhetünk a vámpír felett egy utolsó nagy hajrával!!!!
www.freevote.com/booth/whosthe1man
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113390 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Új Craig Parker site 8O :lol:
www.craigparker.info/

WOW 8O Kim (Justmango) ismét nagyot alkotott... :itscool: Ajánlom mindenkinek, a legjobban összeszedett linktár, amit eddig láttam, gyönyörű dizájnnal... Mindenkinek kötelező kiindulópont ;)
[size=9:3ioq2iul](rögtön meg is ragadtam az alkalmat, hogy a képeimet én is közzétegyem az oldalon :D )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 5 hónapja #113361 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mae govannen, Iona! :D

Akkor én is idézek:
The press were so psyched up looking for Billy Boyd that they missed Craig Parker (Haldir) walking through the front door. Even the fans lined up in the doorway opposite (see picture below right) were all focused on the doorway, completely missing the celebrity that would have a whole room of girls screaming an hour or so later. Susan and I prided ourselves on being the only ones to recognise him (to be fair, my attendance at Ring*Con helped me here, otherwise I'd have been as mystified as everyone else - Craig looks so different without that awful blonde wig!) We waited while Craig collected his VIP pass from the desk opposite.... and then walked past it on up the stairs to the VIP area. Damn! (We later found out that once Craig realised the press were waiting he went back down to meet and greet them). At the foot of the stairs screams of recognition rent the air and Craig happily geeked and shouted out encouragement to the fans gathered in the far doorway, before heading off upstairs to be prepped for his main stage appearance in the VIP area.

Hihetetlen ez a srác :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113338 Írta: Ionaelf
Ionaelf válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv topiclakók!

Pennie ajánlotta a fórumot, és noha eddig csak olvasgattam, most már ideje, hogy megmutassam magam és alkossak is valamit. :wink:

A legutóbbi képek+beszámoló nagyon tetszenek! "Rumours that the shirt I was wearing that night, which had exposure to Craig's jacket, is now available for auction on Ebay are totally unfounded!" :wink:

Amúgy visszautalva a betiltott képekre, kíváncsivá tettetek, miről is szóltak azok?

Iona

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113330 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Oscar képek :D
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... 2003-3.htm

Itt kezdődik a beszámoló:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rd2003.htm

Luine, egyiket sem lehet megnézni, csak a jobb klikkes módszerrel lementve nézhetőek. Nem rosszak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113326 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy kis Haldíros háttérerek:[size=9:caajs43f]nem kell izgulni, nem olyanok mint a legutóbbiak[/size] :wink:

glorious.sinfree.net/fanart/jenna_wall.jpg
glorious.sinfree.net/fanart/EL_tribute.jpg
glorious.sinfree.net/El_tribute2.jpg

[size=9:caajs43f]Az utolsó normálisan jön be?[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113224 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ahh!!! Köszi a képet!!!!! Titkos vágyaimat találtad ki, hogy úgy megmasszíroznám!!!! :lol: :lol: :lol:


Olyan szexi!!!! Ahh!!!! :oops: :lol: :oops: :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113162 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most tudatosodott bennem, mit is írt ez a lány nekem a CPF-en:

MaLinda89
Member
Posts: 18
(3/27/03 2:44:44 pm)
Reply Re: Craig
Penn,
I tried the ENTER key method but it really didn't work for me. . The last time I tried it, I think it voted like 3 times and that's because I held the button down for a while. I will try it again though.

I actually went on the Mercy Peak website and had e-mailed the show about another topic and a lady (forgot her name ) had written back with a really nice reply. Anyway, I e-mailed her the other day to let her know about the "Fav. Man" site (I'm sure she knows already) so I'm sure that Craig knows all about this and gets a good ribbing at work from his co-stars. From what I gathered at the TORN party, he's very touched about all this attention that he's getting.

Malinda

Hmmm... szóval... SZAVAZZATOK!!!! :lol: :lol: :lol:
www.freevote.com/booth/whosthe1man

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113153 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaj, meghaltam, végem van :lol: Nézzétek a plakátot:
www-personal.umich.edu/~ssanders/MHNowRnG.html

És végre találtam képeket a Rocky Horror Show-ból, de Craig nincs rajtuk :bawling: Hacsak nem ő az öltönyben, háttal a negyedik képen:
www-personal.umich.edu/~ssanders/MHNowRocky.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113146 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sorel, Craig nem csak a fejére hízik :lol: ilyen nincs... De nekem ilyen mackósan is NAGGYON tetszik :oops: 8) Igazság szerint a személyisége annyira megragadott, hogy én még a legszörnyűbb képein is szépnek látom :D :lol:

A linkekről kérdezd Luine-t, ha annyira érdekel, de tényleg nagyon nem illettek ide...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113142 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, a képek alapján meg kell állapítanom, hogy Craig fejre hízós tipus, tíz év múlva rá sem fogtok ismerni. (ez most nem provokáció!/

És áruld már el, milyen linkeket szedtél ki? Sajnos lekéstem róla...
/Pedig már nem vagyok kiskorú/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113130 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hajni, megértem az érzelmi kitörésedet :lol: , de azért nem kéne ;) Előszöris, kérdés, hogy Craig meg akar-e nősülni, másodszor, azt hiszem, elég sokan vannak már előtted a sorban :D Ja igen, egy képecske tőlem, neked: rtlmail.hu/pozo/hajni.jpg :lol:

Más:

ÚJ KÉPEK!!!!
Bruce Hopkins (Gamling) oldaláról:
bruce-hopkins.com/photos/bhocscars.html


Itt is találtok pár Craig képet Mercy Peak címszó alatt:
www.bruce-hopkins.com/photos/tv.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113129 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: ÓÓÓ, filmográfia
us.imdb.com/Name?Parker,%20Craig (Pennie, mi tudunk mindegyikről ;) ?)

Hát, annyiban tudunk ;) , hogy ezt az oldalt láttam már...
De ez: us.imdb.com/Title?0328340 nagyon érdekelne... de igazándiból semmi konkrétumot nem hallottam még róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113119 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsika, hogy mostanság nem nagyon linkelgettem!

Örülök, hogy teccenek a rajzockát ész asz irománocka:)

Na, majd még hozok nektek:)

Nagggyon jók a képek! :) :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113094 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam néhány cikket, főleg angolul, a Torn partyról:

www.digitallyobsessed.com/showarticle.php3?ID=62
itt kép is van Craigről...
Ebben a cikkben nincs kép, de van beszámoló ;)
www.theonering.net/perl/newsview/8/1048554316
Jó hosszú beszámoló:
www.theonering.net/oscarparty/


ÓÓÓ, filmográfia
us.imdb.com/Name?Parker,%20Craig (Pennie, mi tudunk mindegyikről ;) ?)

Most olvastam, hogy a Kazaa-n le lehet tölteni a RotK trailert :O megyek is, installálom, töltöm...

Mintha ezeket a képeket még nem láttam volna...

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6340
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113091 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: WOHOW, Bear felrakta végre az Oscar party képeket 8O 8)

www.craig-parker.net/index.php4? ... =tornparty


Nagyon, de nagyon cuki! :up: :hello:

[size=9:o15ni4fz]Pennie, bocs a képekért, több ilyet nem hozok. :oops: :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113055 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOHOW, Bear felrakta végre az Oscar party képeket 8O 8)

www.craig-parker.net/index.php4? ... =tornparty

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113047 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Nagyon megköveztek, ha azt mondom, hogy nekem tetszenek? :roll: :roll: :roll:

Ízlések és pofonok, de gondolj a kiskorú fórumozókra is.... Kivettem a linkeket.

Pennie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113046 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

ÉSzAH írta: Tudja valaki, hogyan lehet ide őket beilleszteni aláírásként? :-)

Én tudom, nagyon egyszerű, csak Svin megkért rá, hogy ne rakjunk be képet aláírásként...

Egyébként köszi, ÉSzAH! :D Tényleg jók a képek és a bannerek is, lehet, hogy az oldalamon használni is fogom némelyiket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113039 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy háttér: :)

www.trinitycross.net/lotrhaldir/wall/05.jpg

És íme, egy pár pikáns kép: :oops: :oops: :oops:

*bocs, kivéve - Penn*

Nagyon megköveztek, ha azt mondom, hogy nekem tetszenek? :roll: :roll: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113031 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hoztam nektek egy-két nagyon szép desktop tapétát:

angelasedai.homestead.com/Main.html

Ne ijedjetek meg, hogy HP-val és Patriottal kezdődik. Lapozzatok lejjebb, ott vannak a tündések. Leginkább Legolas, de van közte Haldír is.

És egy-két nagyon nagyon szép bannert, amit használhattok a fórumozáshoz, szerkesztett aláírásban e-mailben, és ahol szeretnétek.

angelasedai.homestead.com/GrayAjah.html

Pennie, mit szólsz ahhoz a "Haldir lives" feliratúhoz? Mintha egyenesen neked készítették volna, nem?

Használjátok őket bátran. Szerintem nagyon jól mutatnak, főleg az aláírás alatt.

Tudja valaki, hogyan lehet ide őket beilleszteni aláírásként? :-)

Üdv[/img]

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113008 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Találtam egy szerintem tök szép fanartot! :)

www.libraryofmoria.com/fanart/haldir1.jpg

[size=9:vaiegjhw]u.i.:Nézzetek körül ezen a honlapon. :tongue:[/size]


Épp ezt akartam én is berakni. :itscool: De a körülnézéssel vigyázzatok, ez egy slash oldal. Az "ártalmatlan" képek jelzése "G", azaz General.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113005 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam egy szerintem tök szép fanartot! :)

www.libraryofmoria.com/fanart/haldir1.jpg

[size=9:7c8bktau]u.i.:Nézzetek körül ezen a honlapon. :tongue:[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112992 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Thaurwathiwen írta: Nézegessétek a képtáramat ;) kep.tar.hu/thaurwath
Egyelőre csak Haldíros van, de majd lesz Craig, Bellerophon, Sarpedon stb stb ;) ha lesz időm felpakolni a képeket :D


Nagyon tetszik :D Ha akarod küldhetek neked még képeket. :wink: [size=9:10s6klxm]Csak add meg az e-mail címed[/size]

Képek :D :
www.bagendinn.com/images/ians1.jpg
www.bagendinn.com/images/ians2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére