Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #117043 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Craig Parker Fans fórumon nagy vita folyt arról, hogy Craig a No One Can Hear You c. filmben vajon megnyalja a névtábláját, rápök vagy csak rálehel, úgy törli meg. Nos, itt a megoldás: www.speedis.org/images/171487.gif :lol:
Egyre jobban érdekel ez a film. Állítólag csapnivaló, de Craig nagyon jól játszik benne 8) Az amcsik megpusztulnak rajta a röhögéstől, mert Craig tökéletesen hitelesen adja elő a tipikus vidéki suttyó zsarut új-zélandi létére... :lol: 8) :P

Ez meg egy másik kis gif, Haldír harc közben: www.speedis.org/images/168518.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117037 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Olvasva a Good Morning műsorban elhangzott beszélgetést, most már nyilvánvaló, hogy hiába folyattuk ki a szemünket azt kutatva, hogy Craig vajon hol ült az Oscar díjátadón :lol: Bár elmehetett volna, mégis inkább egy buliba ment, ahonnan kivetítőn így is láthatta a ceremóniát. Viszont biztosan sokkal jobban szórakozott 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117008 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A beszámolóban, amit lejjebb belinkeltem, egy érdekes dolog olvasható. Craig elmesélte, hogy amikor filmezték a jelenetet, a halott tündék tényleg ott voltak, és ez segített neki, hogy igazán jól adja elő a haldoklást... Hát tényleg sikerült, gratulációk Craignek és a stábnak! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117005 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ismét megnéztem a filmet.
Szegény Haldír :cry: :!:
Egyre szimpatikusabb, és egyre jobban sajnálom.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117003 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Jé, ezeket a képeket még nem láttam!

:lol: Ez azért van, mert nem figyelsz ;) Egy kicsit lejjebb belinkeltem az oldalt, ahol találhatók :P

De ha lehet, ne linkeljetek képre közvetlenül ezeknél az oldalaknál ha még sokáig akarjuk élvezni őket... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116994 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116963 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116826 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Újabb néhány Oscar kép:
audiblebeauty.net/vissittecum/oscar2003-4.htm 8) :wink:

Ja, és érdemes elolvasni a beszámolót az elejéről :wink: A lány nem ismerte fel Craiget elsőre, pedig beszélt vele, sőt, Craig megtapogatta a tündefülét és megdicsérte, hogy milyen klassz :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116786 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

gollamka írta:

adastra írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Pennie!

Gratulálok! Már csak én várok, hogy válaszoljon a levelemre! A színháztól azt írták, hogy nekem válaszolni fog........ adja az ég....... :oops:


Olvastam, hogy többen írtatok neki. MIt írtok ilyenkor? Csak annyit, hogy kértek egy képet, vagy mindenfélét, amit gondoltok róla....?

És milyen címre? :lol: úgy tűnik egy kicsit le vagyok maradva :oops: :oops: valaki felvilágosítana ???


Nos, én csak azért írtam neki, mert én könyvet írok, amit majd szeretnék kiadatni, és a következő könyvemet róla szeretném írni, legalábbis olyan emberről, aki olyan mint ő. Tehát az enyém nem rajongói levél, ezért is írták nekem, hogy nekem bíztos válaszolni fog. Meg tudom adni a címét, de az a hívatalos, amit elég sok helyen meglehet találni.
Szóval naon várom, hogy válaszoljon...........

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116747 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jajj! Bocsánat :bawling: , nem tudtam, hogy vmi baja van! Nem akartam én rosszat, de ha ilyen rossz a link töröld azt a hozzászólásomat!!! 8O

Találtam egy fanartot Haldírról. Egy kicsit kassza álla van. :oops:

És egy kis cikket Craigről:
www.martin-scholz.com/craig/presse/debat...landswomenweekly.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116746 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Ne töltsétek le, valami nagy gáz van vele :evil: :evil: :evil:


Na, akkor mégis bejött amit mondtam.

Amúgy éljen az 1.000 hozzászólás :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116745 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ne töltsétek le, valami nagy gáz van vele :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116744 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: A zenékre gondolsz?
Szerintem nem nálad van a hiba, a teljes mp3-at nem találni, a másik kettő zip-től meg lehalt a WinCmd :cry:


Valahol hallottam (láttam?) olyat, hogy mostanában terjednek üres mp3 file-ok, "vicces" feliratokkal, hogy nem kell kalózkodni... Ja, és a kazaa-n szoktak vírust is belebarkácsolni a zenékbe. ez van. nekem a múltkori trójai volt nagy szívás :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116742 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A zenékre gondolsz?
Szerintem nem nálad van a hiba, a teljes mp3-at nem találni, a másik kettő zip-től meg lehalt a WinCmd, meg a WinZip is :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116740 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt van egy kis letöltés Haldírról:
www.audiblebeauty.net/rings/towers/index.htm

Nekem még nem sikerült letölteni,[size=9:25h766z5]vmi kínja van a gépemnek[/size] úgyhogy aki letudja az mondja már meg mi van rajta. :roll:

LETÖLTÉS CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!! NEKEM FURCSA DOLGOKAT MŰVELT A GÉPEMMEL... A linket azért hagyom bent, hogy tudjátok, miről van szó... - Pennie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116703 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

gollamka írta: És milyen címre? :lol: úgy tűnik egy kicsit le vagyok maradva :oops: :oops: valaki felvilágosítana ???


Craig Parker
c/o Karen Kay Management
PO Box 446
Auckland 1
NEW ZEALAND

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116697 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

adastra írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Pennie!

Gratulálok! Már csak én várok, hogy válaszoljon a levelemre! A színháztól azt írták, hogy nekem válaszolni fog........ adja az ég....... :oops:


Olvastam, hogy többen írtatok neki. MIt írtok ilyenkor? Csak annyit, hogy kértek egy képet, vagy mindenfélét, amit gondoltok róla....?

És milyen címre? :lol: úgy tűnik egy kicsit le vagyok maradva :oops: :oops: valaki felvilágosítana ???

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116689 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezt az OB online küldte, mint mai hír:

The Two Towers has been nominated for 5 MTV Movie Awards, including Best Movie and Best Male Perfomance (Viggo Mortensen).

Read more here: www.mtv.com/news/articles/1471227/200304...jhtml?headlines=true
Vote here: www.mtv.com/onair/movieawards/ma03/
SZAVAZNI ;) lányok, nyerjük meg,
Terjesszétek kérlek, mindenfelé, és szavazzatok! (többször is lehet, egyfolytában körbe megy a szavazás)

Helms Deepre is lehet szavazni :-) )) mint legjobb csata jelenet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116686 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Pennie!

Gratulálok! Már csak én várok, hogy válaszoljon a levelemre! A színháztól azt írták, hogy nekem válaszolni fog........ adja az ég....... :oops:


Olvastam, hogy többen írtatok neki. MIt írtok ilyenkor? Csak annyit, hogy kértek egy képet, vagy mindenfélét, amit gondoltok róla....?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116664 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Itt nézzetek körül:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/osc ... scars.html

Van pár új kép, és az oldal alján a múlt hétfői GOOD MORNING SHOW leirata olvasható, Craiggel :D

Itt csak két kép van Craigről, de elolvashatjátok Bruce Hopkins beszámolóját az Oscar partykról:
bruce-hopkins.com/photos/bhocscars.html


Bear oldala meg nem frissül :o (Pennie, tudunk róla valamit???)
Lányok, láttátok? Előre a népszerű topicért, már csak 9 hozzászólás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116638 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt nézzetek körül:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/osc ... scars.html

Van pár új kép, és az oldal alján a múlt hétfői GOOD MORNING SHOW leirata olvasható, Craiggel :D

Itt csak két kép van Craigről, de elolvashatjátok Bruce Hopkins beszámolóját az Oscar partykról:
bruce-hopkins.com/photos/bhocscars.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116494 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azt a képet innen szedtem le. Sajna nincs nagyobb. :(
Ja és még ezt is érdemes megnézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116491 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem az rendes paróka, sosem volt ilyen hosszú haja :P Bár tényleg elég furin néz ki...
Az a Shortland Street kép... 8O Nagyobbat nem találtál? 8) Megnézném egy ici-picit nagyobb méretben :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116487 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A képek nagyon jók, de észrevettétek, hogy ahhoz a turbánhoz (vagy mihez) a paróka csak hozzá van ragasztva? :roll:
Pl: itt

Ja és egy '95/96-os újság címlapja:
ebay1.ipixmedia.com/abc/M28/_EBAY_77b0bd...aeee176fba7a/i-1.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116379 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Elkezdtem képeket mentegetni a "For Him The Bell Tolls" című Xena részből, amiben Craiget mint Sarpedon királyfit csodálhatjuk meg 8) Még nincs teljesen kész, és csak a film felénél tartok a képek lementésében, de ami fent van, azt itt találjátok:

pennie.freeweb.hu/sarpedon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116290 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nagyon cuki! :mrgreen:

[size=9:y3md3os8]Egyébként nekem simán behozta.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116276 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Néhány újabb kép :itscool:

torn.hmstanfield.com/03232003/2/ ... 40x480.com
torn.hmstanfield.com/03232003/2/ ... 40x480.com
torn.hmstanfield.com/03232003/2/ ... 40x480.com

(Senkit ne zavarjon meg a .com kiterjesztés, a dolog így működik, de lementésnél - a jobb klikkesnél is - jpg-ként menthető le)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116228 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmm........ Ezt Thaur írta be helyettem, :)

Csak épp itt vagyok nála, és én közben Telvient és Arnivent rajzoltam.

Nos Haldír "A Gyűrű Szövetsége" képes könyvben található meg, a Lórienes résznél. Szegény háttal van, de fel lehet ismerni. :)

Jaj. Ma sikeresen megvédtem valaki elől Craig méltóságát és tiszteletét, ugyanis valaki nagyon támadta, de én felvilágosítottam néhány dologról és tényről.

Puszi mindenkinek!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116218 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megtaláltam Haldírt a könyvben!!!!!!!!!
(azoknak akik nem fedezték volna fel :) )

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115990 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thinice jóvoltából van már helyünk a Craig Parker videósorozathoz :D Már csak az időpontokat kell megbeszélnünk. Várom a javaslatokat, óhajokat-sóhajokat ezzel kapcsolatban, priviben vagy a Közösség/Találkozások topikban!

Emlékeztetőül:
Ifjú Herkules részek + 1 vagy 2 Xena magyarul (attól függ, hogy mikor kapom meg a hiányzó részt)
Mercy Peak sorozat első 20 része csak angolul
PC-n nézhető két Xena rész csak angolul - ez az alkalom lehet nálam is végszükség esetén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.701 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére