Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #112972 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Egy kép:

www.bagendinn.com/images/lilithtorn1.jpg

Csak azt árulja el vki, hogy ki az a szörnyűség mellette? :hein:


[size=9:gj8ew9np]ez ha jól gondolom a TORn egyik tagja (Quickbeam-nek hívják), interjúkat szokott csinálni a színészekkel (múltkor zöld haja volt most narancssárga :D )[/size]

Azért Craigtől becsülendő dolog, hogy Új-Zélandról elment Amerikába azért, hogy találkozzon a hobbitokkal :)
Ide is eljöhetne egyszer :D


Nézegessétek a képtáramat ;) kep.tar.hu/thaurwath
Egyelőre csak Haldíros van, de majd lesz Craig, Bellerophon, Sarpedon stb stb ;) ha lesz időm felpakolni a képeket :D

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #112970 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy kép:

www.bagendinn.com/images/lilithtorn1.jpg
www.bagendinn.com/images/lilithtorn8.jpg

Csak azt árulja el vki, hogy ki az a szörnyűség mellette? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112941 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

As I stood up at the top of the stairs, Craig Parker appeared. I called out his name and he pushed through the crowd to give me the biggest hug any man could give a man. He introduced me to his manager and publicists and talked about RING*CON all night. He wants to return and I know we would love to have him but that will be for later determination. We spoke most of the night.


OMG 8O 8) :lol:

Azt viszont nem értem, hogy ha egész este Craiggel beszélgetett, akkor miért nincs róla egyetlen kép sem???? :bawling: :bawling: :bawling:

Bár ezt az egyet megtaláltam az oldalán, csak hát ez nem a legjobb kép Craigről:
Craig az Oscar partyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112927 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: WOW!!!! Rein is ezzel fogadott ma reggel, köszi! :D


[size=9:26dqb1e7]Igen, én küldtem neki[/size]
:D elnézegettük egy darabig... megterveztük az outfitünket novemberre...
mivel elolvastuk Marc beszámolóját, hogy Craig jönne az idei RingConra is...
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_581.php

[size=9:26dqb1e7]most nézem, ez a 300. hozzászólásom :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112909 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Rándzsa írta: Tök igazad van Beleg Cúthalion!!!!!!! :twisted: :dance: :haldir1:
Nem tudom, hogy becézzelek-e :?: ????? :cry:

Rándzsa, ilyenkor azért idézhetnéd, hogy mivel értesz egyet, és a három hozzászólásod is belefért volna egybe...

*Topikgazda*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112901 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
adastra!!
A tiéd is tök jó!!!!!!!!!!!!!!
Oltári...!!!!!!!! :twisted: :!: :itscool: :dance:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112898 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt!
Egyszerűen király az írásod!! :P :itscool:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112896 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tök igazad van Beleg Cúthalion!!!!!!! :twisted: :dance: :haldir1:
Nem tudom, hogy becézzelek-e :?: ????? :cry:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112836 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Off: 88374-ről felnyomtam 88603-ra. Ma csak ennyit tudtam az Ügy érdekében tenni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112833 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mintha csak magunkat látnám az idei RingConon ;)
KATTIDEGYORSAN]

WOW!!!! Rein is ezzel fogadott ma reggel, köszi! :D
Ezen a képen látszik, hogy nem Craig az alacsony, hanem Mark magas :D

Supersonica írta: Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

OK, megkérdezem Svint, mit lehet tenni ezügyben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112814 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi a címet, és bocs, de az ember lánya tényleg nem olvassa el a kezdetektől az össszes hozzászólást...!

Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

adastra :o a siteodon a végtelen fonatom... :o :bawling:[/quote] :(

Bocs, hogy fölhasználtam, de annyira gyönyörű!!!! De ha zavar? leveszem... :cry:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112807 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mintha csak magunkat látnám az idei RingConon ;)
KATTIDEGYORSAN]

adastra írta: Valaki más írta, hogy ismerőse kapott dedikált fényképet Tőle! Tudja valaki az autogram címét?


Craig Parker
c/o Karen Kay Management
PO Box 446
Auckland 1
NEW ZEALAND

Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

adastra :o a siteodon a végtelen fonatom... :o :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112806 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Gyémánt_Hajnal!

Szerintem is nagyon szép az írásod. És bár tőled függetlenül, engem is megihletett a téma, úgyhogy akinek van kedve az nézzen el a
www.tar.hu/luci/haldir.htm oldalra és olvassa el a történetet egy más szemszögből...

Valaki más írta, hogy ismerőse kapott dedikált fényképet Tőle! Tudja valaki az autogram címét? :?: Plííííííz! :!:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112659 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megpróbálok többet szavazni! :wink:

Apropó, itt van két képecske: :D

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6340
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112518 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
SZAVAZÁS:

Megint felhoztam Craiget egy kicsit (84115), most 23000 a különbség, de egyedül nem megy!!!! Szavazzatok, aki tud, napközben (és este is!) nyomassa, mert aztán este felébrednek a vámpírok és megint elhúznak...

www.freevote.com/booth/whosthe1man

UPDATE: 85081 - 22000 a vámpírig...
UPDATE2: 86122 - 21000 a vámpírig...
UPDATE3: 87477 - 20000 a vámpírig...

SZAVAZZATOK!!!!


MÁS:
Újabb kép Craigről és Bearről:
www.craig-parker.net/index.php4?view=news

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112488 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt!

Nekem nagyon tetszik az írásod! Mást is írtál már? Szívesen elolvasnám a többit is! Ha gondolod, küld el.
A rajz is naon szép!

Képzeljétek! Az egyik munkatársam lánya kapott dedikált képet "az imádott"-tól!!!
(Rettenetes írígy vagyok! :? )
Én is próbálkozom, hátha sikerül.

Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112429 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Egy rajzocska by me :)
kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84

WOW, nagyon jó rajz!!!!! Kár, hogy ilyen pici...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112428 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Haldír-fanok!!! 8)

Íme egy francia oldal: oirac.com/photos.php?id=110 , ahol van szavazás (jobb oldali oszlopban található) és Haldírnak alig van szavazata! :? 8O :x :evil:
Nyomjatok egyet ide is! :twisted:


Már azelőtt szavaztam, mielőtt beírtad volna. :D :D :D

Hajnal, szerintem nagyon jó, annak ellenére, hogy ilyen szomorú. [size=9:30szot10]Én ugyanis nem szeretem azokat a történeteket, filmeket, ahol meghal a főhős,[/size] de ez most tecc :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112417 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy rajzocska by me :)



kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112395 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok! Írtam egy szomorú történetkét Haldírrol, de nemtudtam, hogy hova linkelhetném be. Végtére is Haldír és gondoltam, hogy itt lesz a legjobb helye. Ha nem, nézzétek el nekem, vagy offoljatok. :roll:






Ainagil és Haldír utolsó története



„Hallom az időt. Nincs halál. Hallom a folyót. Senki nem él már. A történet messze nyúlik, ahol szenvedés és álom jár. Nincs már senki sem, aki hazatalál. Mégis, emlékek derengenek fel.”

Ainagil, szól a kedves, és kedvese kérdez:
- Szóval látod a végzetem? – kérdezte Haldír. Válasz nem jő, csak a szél susog és az ébredés édes csókot nyom a homlokára, mint a hajnal, amikor életet hoz.
- Ne kérdezz. Hisz az utad más. – érkezik a válasz, és ő volt az, ki édes csókot nyomott Haldír homlokára.
- De én nem tudom, hogy merre visz az én utam. Akár jó, akár rossz, gyilkol a bizonytalanság. Nehéz az álmom is. Édes szavát hallom a végzetnek, amely úgy húz elfele, távol Lórien mezeitől. – mondotta Haldír, majd megcsókolta kedvesét és távozott. Ainagil viszont könnyeket adott a földnek és nesztelenül távozott ő is.

- Mond, ki az, ki hazatalál? – kérdi Galadriel, és vizet merít ezüst kancsójába. Mellette ura, Celeborn. Némán figyel.
- Szenved. Hisz őt is megáldották a látással. – mondta, és halhatatlan arca szépségét most az aggódás nyomja el.
- De felkészült már. – jött a válasz Galadrieltől, és tükrébe nézett. – Csak a fiú nem. – suttogta és haja szellőre libbent fel. Szemei Celebornra meredtek és némán figyelt.
- De nem hagyhatjuk, hisz többek ők. – válaszolta nyugtalanul Celeborn.
- Mi nem dönthetünk. Haldíré a döntés. – és Galadriel kiegyenesedett.
- Tudom. És ezt eddig is tudtuk. És azt is tudjuk, hogy mindezen fenn, mi áll. Miért történik mindez. Csak ők nem tudják. – azzal Celeborn elment.

- Tudom ki vagy. Hisz a régiek megjövendöltek. Remény vagy a Remény mellett. Ő az embereknek, te a tündéknek. Mégis az utad más. Neked keserűség és halál. – suttogta Haldír egymagában, némán. Könnyekkel küszködött amint azok, mint egy-egy ritka gyöngyszem hullnak alá a tenger mélyébe.
– A remény. Azért van, hogy adjon, és ő elvesszen. De én sorsunkba nem akarok beletörődni. – suttogta.
- Te vagy az, ki saját sorsod felett döntesz. És van úgy, hogy néha másokén is. Egymással vagyunk kapcsolatban. De most nem teheted meg, hogy helyette dönts. – mondta Celeborn, aki épp most lépett hozzá a fátyolos homályba. Haldír felállt és hozzá lépett.
- De megmenthetem. – mondta.
- Mitől? A sorsától? – kérdezte Celeborn és a holdfényben ezüstösen ragyogott. – Azért született, hogy megmentse népünket. Ezt megakadályozni nem lehet. – mondta és láthatóan ő is kételyek közt vergődött.
- Akkor meghalok én is. Vele együtt. – mondta keserűen.
- De a te sorsod nem ez.
- Én már látom a sorsom. Ő népünk reménye. Viszont ő életem értelme. – majd Haldír a fákat nézte, amelyik körül ölelték őket. – Több könnyet ejtettem már, mint ahány levél lehullott eddig Lórienben.



„ Hol van a világ? Meddig tart még? Szenvedek, és semmi sem múlik még. Lépteim nyoma már megkövesedett. És én nekem még az időm sem érkezett meg. Szememet ellepte a homály. Rossz idő közeleg. A gonosz növekszik és a jó kevesebb. ”





Galadriel lépett, majd megállt. Aztán Lórien királynője még egyet lépett és Ainagil a szeme elé állt.
- Könnyekkel küszködsz te is lányom. – suttogta. – De a könnyek igazabbak mind felett.
- Láttam mindent. Remény vagyok és megmentem népem. Mégis Haldír lehet, hogy velem fog beleveszni a sötétségbe. – és hangja elcsuklott, majd Galadrielre nézett.
- Elveszünk mi mindannyian. Te csak azoknak a lelkét mented meg, akik majd ott halnak meg. Mást nem tehetsz.
- De igen. Talán tehetek. Nem akarom, hogy háborúba menjen. Láttam a jövőjét. – suttogta Ainagil.
- De az csak egy a sok közül. És nem tudni még, hogy mi várhat rá. – mondta Galadriel.

Az idő viszont közelgett. Galadriel ezt tudta. Ellene viszont, nem tehet. Nem ő dönthet ebben a sorsban. Utazók érkeztek és Haldír idejét ők foglalták le. A végzet lábnyoma most már látszódott a leveleken. Ainagil viszont tudta: eljött az ő ideje. Lassan lépkedett lépcsőről, lépcsőre. Köpenye alól csak hosszú szőke haja villant ki és olvadt eggyé az aranyló napfénnyel.
- Szóval menned kell. – állott elébe Galadriel és Celeborn.
- Igen. Eljött az én időm. A háborúra készülnöm kell, és most ott kell tennem, ahol kell. El kell érnem az ösvényt a Kőhöz.
- Menj, és utadon segítsen Lórien fénye. – mondta szomorúan és könnyezve Galadriel és homlokon csókolta Ainagilt. Majd Celeborn szólt hozzá:
- Olyan vagy, mint a saját lányunk. Ez viszont most a búcsú ideje. Soha többé nem találkozunk már. – és Celeborn könnyezett. – Nagyobbat teszel most, mit valaha is egy tünde tett. A sors téged csak irányít, de csak a helyes utat mutatja meg. Sötét napok közelednek most, és te leszel az, aki majd napfényt ad akkor a világnak, amikor kell. De mindig veled leszünk. – mondta és Ainagilt ő is homlokon csókolta.
- Vigyázzatok Haldírra. – suttogta Ainagil. – Ég veletek.



Haldír késve, de megtudta. Így fájdalmában végzetébe rohant a Szurdokba. Kevés írás említi ezt, mégis így történt. Szomorú sors ez. De szíve így is már nehezen vert.
Ainagil kiállt a kőre. És a fény, ami belőle áradt, elűzte a sötétséget Középföldéről. És a jó időt, mely Gondorra köszöntött, az emberek jó szerencsének találták.
Az idő és tér most már egybe folyt. Egyszerre volt jelen Szauron pusztulásán és ugyanakkor ott, a Helm – Szurdokban és mindenütt, ami eddig a Gyűrű megtalálása óta történt.
Aztán jött a vég. Haldíron sebet ejtettek. Lelki szemeivel látta, akár egy szellem vagy látomás, az utolsó percében kedvese, Ainagil sírva csókot nyom ajkára, majd Ainagil is belevesz a halálba.
Ez volt történetük utolsó fejezete, melyről csak kevesen emlékeztek meg.

Aztán, egy új kor köszöntött be. A tündék elhajóztak messze és csak nagyon kevesen maradtak meg. Ők emlékeztek Haldírra és Ainagilra. És emléküket kőbe vésték, szoborként maradtak meg az idők végeztéig, ahogy Ainagil csókot ad a haldokló Haldír ajkára.


Vége

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112388 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Húú, én is lettem volna a lány helyében, mert akkor most az én derekamat fogta volna meg :oops:


www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6323

Remélem jót linkeltem be :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112372 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír-fanok!!! 8)

Íme egy francia oldal: oirac.com/photos.php?id=110 , ahol van szavazás (jobb oldali oszlopban található) és Haldírnak alig van szavazata! :? 8O :x :evil:
Nyomjatok egyet ide is! :twisted:

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112366 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pillanatnyilag 24000 a hátrányunk, de fölébredtek a vámpírok és most nagyon nyomulnak - please VOTE!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112354 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem ugyanolyan "karcsú", mint volt. :wink:
A zakója tényleg elég hosszú. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112353 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Egyébként nem vagyok meg nyugodva, mert a különbség 26000 és kétlem, hogy hétfőig ledolgozzuk. :cry:
DE hétfő után legyőzzük a vámpírokat! :bandit:

Azért még nincs veszve minden, csak bele kell húzni :D

Köszi a képeket :) Azt néztem, hogy milyen hosszú Craig zakója 8) - és hogy mintha felszedett volna pár kilót 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112348 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Ja, egyébként kész a Mercy Peak galériám, cirka 100 kép:

pennie.freeweb.hu/alistair


Jajjjjj Pennie! Ezek a képek...! :hello: Elolvadok! :oops: :oops: :oops: Most úgy kell felmosni a földről! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112317 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még két képecske: :D

www.bartholmai.com/TORN%202003%20Party-Pages/Image14.html
www.bartholmai.com/TORN%202003%20Party-Pages/Image15.html

Egyébként nem vagyok meg nyugodva, mert a különbség 26000 és kétlem, hogy hétfőig ledolgozzuk. :cry:
DE hétfő után legyőzzük a vámpírokat! :bandit:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112265 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Cikk az Oscar partyról:
www.digitallyobsessed.com/showarticle.php3?ID=62

Van egy képecske Craigről is:
www.digitallyobsessed.com/newsim ... C-017F.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112258 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Noda maradjunk Craignel. Szal nem tudjatok, dohanyzik vagy nem?

Majd utánanézek, hogy hol olvastam, de egy intejrúban nagyon ajánlgatott egy könyvet, amely a cigarettáról leszokáshoz nyújt tanácsokat, úgyhogy valószinűleg már nem dohányzik. De a helyzet az, hogy a Mercy Peakben sem dohányzik ;) Az ugyanis nem sima cigaretta.... :P

A rágyújtáshoz: ez abszolút alkati kérdés. Én elég sok cigit elszívtam életemben, de mégsem vagyok dohányos - úgy tűnik, nem vagyok túl addiktív típus (kivéve ha egy bizonyos személyről van szó :lol: ), de ha te undorodsz tőle, akkor tényleg nehéz lehetne ilyen szerepet eljátszani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112256 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Azért egy jobb képet is kaptok:
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6323


Randa liba nem eltakarja félig :evil:

Penngaladiel írta: Ja, és kukkantsatok ide: www.craig-parker.net/index.php4?view=news :D


Wowwww, irigylem Beart :D
Remélem, hogy ilyen fotó készítésére sor kerülhet a mi szereplésünkkel a RingCon-on is :lol: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére