Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 7 hónapja #98837 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megnezegettem az oldalt, Pennie...vao...
...nyih, egy ilyet en is el tudnek viselni......with Craig Parker taking time out from his busy schedule... :lol:


Haldir Lorien: mae govannen !! :wink:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98829 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmmm.... egy német lány találkozott Craiggel személyesen (vagy csak látta? nem vagyok biztos), és ezt írja róla:

"Well, Craig´s extremely gorgeous. Soooo funny and entertaining! Nothing compared to the "cool" Elf. =o) "

:legolas4: vs. :haldir1: :tongue:

Megvan a hely/alkalom is, ahol találkozhatott vele:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/November22.htm

Ha idén is lesz, meg kéne próbálni kijutni, hátha megint jön néhány sztár a filmből 8)

Ez egy aranyos, az oldal aljáról:

Who was it who said:


"Peter Jackson has enough blooper material to blackmail the whole cast"

"I challenge anyone with a long blonde wig not to look like a drag queen"

"Does my ass look big in this?"

"Rivendell was done wrong. I wanted to see elves smoking and drinking gin and tonics - it should have been like the British Raj in India"

[size=9:34oe2ms2](Clue: a dark haired actor who played an elf!)[/size]

:P
Oh my goodness... Aki nem tud angolul, az is nézze meg ezeket az oldalakat, már csak a képek miatt is - fantasztikusak!!!! Hogy ott mekkora buli lehetett!!!!! :bounce: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98826 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem feltétlenül borvirágos :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98814 Írta: Haldír Lórien
Haldír Lórien válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja,és itt egy kicsit szerintem borvirágos az arcom 8O
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... curity.jpg

De köszi Pennie! :wink:

Emlékezünk, hull szívre jel
E fák alatt, távoli tájon,
Nyugati Tenger, csillagod látom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98770 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen, az a forum, csak sajna meg nem jutottam el odaig, hogy meg is nezzem :roll: ...
A keresomotorok egyebkent eszmeletlen, milyen eredmenyeket dobnak ki :P Craig Parker results - minnesotai egyetemi prof. tanzaniai elmenyei/kutatasai....parapszichologiai szolgaltatasok... Sz'al halali 8)

Megkukkantom az url-okat, koszi szepen!!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98766 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezt spec a Craig fórumról, amit már ajánlgattam itt 8)

Egyéb források:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/craig.html
www.craig-parker.net/
free.hostdepartment.com/h/haldir_lives/

Sokkal több egyelőre nincs, de ahogy beindultak az emberek a TTT után, hamarosan változni fog a helyzet 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98758 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Maffia, várj, míg bejön a kép. De ha nem győzöd kivárni: hát ki más, mint :haldir1: ? :sungl:

Idézet egy rajongótól, a Craig fórum gazdájától:
"It seems there aren't that many Haldir articles out there, which is unfortunate, because Craig seems to be a very witty, genuinely nice person with a great sense of humour, and I think any articles/interviews with him would be great reads."

Az a két interjú, amit olvastam tőle, bennem is ezt a benyomást keltette. Vagyis: Craig az interjúk alapján egy nagyon intelligens, mesterkéletlenül kedves személy, remek humorérzékkel :D Hmm.....

És egy kép:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... curity.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98642 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aha, vannak pillanatai, amikor kicsit 'furcsa'...szoval nem olyan :up: ...
Viszont a meno pillanatai boven felulmuljak a kevesbe menoeket :wink:

Elgondolkodtam azon a mozis beszolason is ('anyam, de ronda'). Ezt azert igy en sosem mondanam, mert NEM ronda. Teny azonban, hogy a csata heveben Helmnel szeintem minden korabbinal eszbontobb. A fotogaleriaban, ahol a helmi screenshot-sorozat lathato, jol meg lehet figyelni ezt. Amikor karddal a kezeben forglodik a sok randa ork kozott...es mar zilalodik a haja :tongue: ... Es persze az agonia pillanataiban is olyan szep...az a kifejezo arc!! Az a tekintet!!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98640 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Akkor talán így bejön:
free.hostdepartment.com/c/craig_ ... ig093.html

Azt nézegettem még, az alább linkelt galériát nézegetve, hogy Craignek is sok arca van, és nem mindegyik tetszik. De aztán van egy-kettő, amelyik teljesen szívenüt :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98637 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: de meg milyeneket is!! :roll: Ahhoz kepest, hogy valamelyikben hemzsegnek a csodalatos sinda mondatok, a vegen azert csak megjelenik az ohhowmuchiloveu is :oops: . Tiszta Amerika, most mit mondjak erre...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98635 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WANTED :lol: :lol: :lol:
free.hostdepartment.com/c/craig_ ... ker101.jpg
[size=9:k34psz74]A jobb klikkes lementéssel működik :wink: [/size]

Reinatha, nincs emotikon, ami az érzéseimet kifejezhetné ezzel a szöveggel kapcsolatban :confused2: Szegény Haldír, milyen hihetetlenül nyálas és fellengzős dumát adnak a szájába? :eek2: :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98633 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaja, kicsit tul romantikusak izlesemhez kepest is, de erdekes, mire kepes a rajongolanyok agya :P Haldirt altalaban a nem tunde leanyzok szavai hozzak vissza az elok soraba Helm utan, azt susogvan: 'de hisz' a Valak gyermekkel ajandekoztak meg, oh, Haldir' :P

[size=9:ijl611zd]“I was so very tired, that even the healing waters of the Nimrodel could not bring me out of my darkest dreams. I hovered there, not able to choose what path I must take when I heard your voice, calling to me. I knew not then if I could come, for still the weight of the darkness held me tightly. But then I heard you speak again, and your voice carried into my mind, and in my heart.”
He reached out a trembling hand to run his fingers over her cheek as she had done to him. “I felt your touch and then heard you say that which I never thought to hear. It has been many years since there was any children borne to elves in this world. How is so that you could bear mine?” he whispered as if he was afraid to speak of it.
Ananynse sat back as the blood rushed to her face, “I didn’t think I had to explain how that works, Haldir,” she said as he grinned. She smiled at him as Galadriel swept through the door with Celeborn behind her.[/size]


Az benne a legjobb, amit Haldirnak mond a halando csaj a vegen :P

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98630 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aha, szóval rózsaszín lányregények :lol: Nem ragaszkodom hozzá :D

Képek, vegyes minőségben, de úgy nézem, van köztük egy-két jó kép:
free.hostdepartment.com/c/craig_ ... llery.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98629 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: inglisul fan-lanyok altal irt sztorik, nemelyik eleg rozsaszinu and szappanopera-like (Haldirnak altalaban mindig lesz kis Haldir-ja :P ), linket nem tudok hozza adni, mert regisztralni kell hozza egy klubba. A doc-okat elmentettem, fogalmam sincs viszont, hogyan csinaljak hozza linket, leven nekem nincsen momentan se tarhelyem online se weboldalam :bawling:
De szivesen megosztom veletek oket igeny szerint!!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98628 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Reinatha, milyen fantáziasztorik? 8O Tessék megosztani velünk! :P :wink:

Kezd beindulni ez a fórum, aki tud angolul, feltétlenül látogassa :wink: :
pub68.ezboard.com/bcraigparkerfans

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98626 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hello lanyok!! :legolas3:

Milyen eszveszejto hatterkepeket talaltok ti, mikozben en az inglisemet fejlesztem HALDIR-os fantaziasztorikkal 8O !!

Jo az a teszt, vajh' miert...en is :haldir1: lettem :hello:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98622 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Melyik tünde lennél a GYU-ban?
www.quizilla.com/users/Elfy/quiz ... e%20You%3F

Nekem ez jött ki :wink: :

Haldír

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98615 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem aprózom, majdnem mind szupi háttérkép:
craig-parker.net/index.php4?view=wallpaper
Supersonica, anyukádnak ajánlom az elsőt - ebbe biztosan belemegy :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98612 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
:lol: :lol: Szavazás: Legolas vs. Haldír :lol: :lol:

www.misterpoll.com/1947796572.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98498 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szendi: Az eredetit itt találod:
free.hostdepartment.com/h/haldir_lives/

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98477 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thaur!
A vers gyönyörű! Hol van az eredeti? (esetleg el tudnád küldeni? Naon-naon megköszönném!)
:haldir1: :bawling:
Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98442 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mért kell nekem ilyen szomorú verseket olvasnom munkaidőben :bawling:

Amúgy gyönyörű a vers!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #98422 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

A chaten megígértem a Lament for Haldír fordítását:
Tehát:
Siratódal Haldírért

Haldír siratása, ki a tündék vezére
Ki életét adta az emberekért Helm-szurdok falain
A szükség idején Rohanba ment, hogy segítse a fenyegetett embereket
Köpenye vörös színe, mély, akár a tenger
Arany páncélja fényesebben ragyogott, mint a Nap
Remény hozott a reménytelenségbe
Érkezése örömmel töltötte meg mások szívét
S elhozta a tündék és emberek szövetségének emlékét
Szíve erös volt, kardjától rettegett az ellen
Arany fürtjei, mint napsugarak fénylettek a sötétségben
Szemei, akár a csillagok, csillogtak s felmelegítették társai szívét
Harcolt, s pengéje dicsfénnyel ragyogott
Nyilai a tündék és emberek igazságát hirdették
Kiáltotta, elöre! A gyözelem a kezünkben van!
Serege harcolt, de ö már nem láthatta a gyözelmet
Elöre, bíztatta hadát a csatában
A várba! Kiáltotta Aragorn Haldírnak
S a harc vészt jósolt
Haldír tudta ezt, s harcolt, hogy elérhessen az erödig
Tudta, hogy soha nem fog visszatérni harcosaival
Életét elrabolta, a gonoszság sötét orgyilkosa.
Ajándékát, a halhatatlanságot feláldozta az emberekért Helm-szurdok csatájában
Nagy ár volt, mit szeretett Haldír adott az emberekért
A tündék emlékezetében emléke élni fog
Aranyerdöben, hol egykor büszkén állt
A fénylö mallornfák alatt, ami otthona volt
S ahol a tündék kapitányaként szolgált
Szerették s tisztelték ott, hüsége miatt
De többé nem hallják könnyed s fürge szavait Lothlórienben
Többé nem látják a csillagokat ragyogni arcán
Napja kialudt, többé nem világítja utunkat
Napja kihunyt, holdja elhalványult, kardja lehanyatlott
Hova tartasz, Haldír?
Tested nem messze fekszik a helytöl, hol hösiesen elestél
De lelked, miért nem marad velünk, mikor távozunk?
Miért nem leszel velünk, csatánkban és gyözelmünkben?
Emléked élni fog, s a tündék és emberek szövetségét hirdeti majd
A távoli földeken is, hol meg ismerik hös neved
Szemed csillagai világítani fognak nekünk
Reményt ad, akármerre is vezet utunk
Örökké velünk maradsz szívünkben,
A szükség óráiban
Csillagod az égen világít az éjszakában
S ha felnézünk az égboltra, emlékezünk bátorságodra s hösiességedre
S az ösvény, mit kijelöltél, közelebb visz Középfölde jövöjéhez



Néhol kicsit magyartalan lett és kicsit szabad a fordítás, de remélem tetszett ;)
bocs nincsenek hosszú ékezeteim :P
Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98410 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A FOTR-ben nekem is totál antipatikus volt. A TTT-ben sem lett szimpatikusabb, de egyvalami tetszett, az az esőben csillogó csönyörű fekete páncélja, hát az fenomenális, és hozzá nagyon stílus, ahoyg a fekete páncélon lobok a szőke haja, hát impozáns mitmondjak, tetszett. A halála nem, mert nem illett oda, de a páncél az kárpótol :) .

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98399 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok Kedves Hódólótársak!

Vasárnap láttam harmadszor a TTT, és most is megsirattam! Számomra fantasztikus ez a jelenet! Ahogy P.J. megoldotta a harc heves és mozgalmas jelenetében! És a zene!!!
És nem utolsó sorban az alakítás! Semmi nagy "rángatózás" csak a döbbenet az értelmeten , és számára felfoghatatlan halálon!!!
Imádom!!
:haldir1:


Szendi

l

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98370 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Supersonica, kérdezd meg a mamádat, hogy ez a pasi tetszik-e neki:

kep.tar.hu/giovanna/images/pic1766418.jpg

:P


8O 8O :lol: Ezt a kepet csak 'wohoo.jpg'-kent mentettem le...eszmeletlen!!

Amugy az igaz, hogy a FOTR-ban esetleg kevesbe volt szimpi (mar akinek :lol: ), viszont a TTT-ben, foleg az olelos jelenettol kezdve olyan pillanatai vannak... Harc kozben, amikor mar kuszalodik a haja es latszik rajt a harci hev :arrow: hat akkor aztan mar ellenallhatatlan :embarassed:

Supersonica: en a Warner Village mellett a mozis gadgetet arulo 'trafikban' leltem ra a Topps kartyakra ( www.topps.com ), es eddig ez az egyeduli hely, ahol nekem sikerul beszereznem oket. Majd 50 km-t galoppozom ertuk :lol: Hogy Mo-n kaphato-e azt en akartam toletek megkerdezni!

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98346 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azt üzeni: "azon a képen akkor is szörnyen nézett ki"

www.brandisdream.com/craig-parke ... 00_600.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98337 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Supersonica, kérdezd meg a mamádat, hogy ez a pasi tetszik-e neki:

kep.tar.hu/giovanna/images/pic1766418.jpg

:P


Azt mondta, hogy olyan nekem való :lol: és jóképű :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98295 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Anyám, egyre jobban szeretem azt a pasit :D
Ma nekiestem a craigparker.net-nek és lementettem az összes TTT-s Haldír-képet.

Szegény Craig!
Kap egy szerepet egy híres filmben
FOTR a legtöbb rajongó utálkozva beszél róla
TTT kezd szimpatikussá válni erre megölik :( (szombaton megkönnyeztem Haldírt, méghozzá úgy, h kb. rázkódtam az elfojtott sírástól)
ROTK már nem szerepel mert megölték az elözö részben

De azaz ölelés az irtó arnyos, az az arc :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98293 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Annyira nem görbe az orra. Orliéban pl. S-kanyar van, őt mégsem húzzák emiatt 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.728 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére