Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 7 hónapja #101502 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaj, Thaur, ezeken tényleg nagyon édes! :oops: Főleg a másodikon :)
Bár még bőven van idő, kinél lehet a mozizást megejteni? Nálam lehet éppen, csak kicsi a tévém, és azt hiszem, nagy képernyőn lenne az igazi :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101498 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: ááhh, jövök közös mozizásra :D Még kérdés?! :D

Találtam egy naon édes képet :D

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp2 ... lame28.jpg

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp2 ... lame26.jpg

Mindkét kép a Mercy Peakből van ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101493 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Maffia: én is szeretem azt a képet :)

Más:
Képzeljétek, csak 8-9 hetet kell várnom 8) , és meglesz a most futó Mercy Peak sorozat 8 epizódja! Akit érdekel, majd csinálhatunk egy közös mozizást :P

Infó a sorozatról:
tvone.nzoom.com/programmes/mercypeak/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101484 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101272 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is berakom ide is :)

Kedveseim, Reinathaval a hétvégén találtunk egy profi hajfonó oldalt!!!!
www.dreamweaverbraiding.com/index.htm

Különösen figyelembe ajánljuk a Herringbones fonást:
www.dreamweaverbraiding.com/Braid%20Exam...les_herringbones.htm

Nézzétek végig az oldalt, mert hihetetlen képek vannak!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101267 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ide is berakom mert itt is volt par erdekelt:

Orommel jelzem minden erdeklodonek, hogy helyesnek bizonyult a tunde-fonassal kapcsolatos elkepzelesem.
Yavanna a hetvegen Szegeden mondta hogy meg tudja csinalni es pont ugy csinalta ahogy en is gondoltam. Nagyon szep lett, es nagyon tartos is.
Este alig tudtam szetszedni a fonatot, olyan erosen tartott, pedig eleg vekony szalu es selymes a hajam.

Szal ha valakinek kell, talikon meg tudom csinalni, de Yavit is kerhetitek, aszonta 1500 Ft/koponyaert megcsinalja :lol: :lol: :lol:
Na jo, csak vicc volt, de biztos segit megcsinalni. Nagyon profi benne.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101245 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Áááááá! Sikerült átverni! Erről a linkről le lehet tölteni azt az mp3 fájlt, amit lejjebb ajánlgattam, a jobb klikk/save target as módszerrel. Ne hagyjátok ki!!!!! 2.5 MB.

Craig_Parker_Great_Cel.mp3

Muszáj volt rövidítenem a linken, hogy ne nyúljon ki a topik, de mindenképpen a jobb klikkel mentsétek le!

Itt pedig írásban ugyanez, hogy könnyebben megérthessük:
www.craig-parker.net/index.php4? ... ransscript

:hello: :bounce: :itscool: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101238 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÁÁÁÁ, találtam egy Rúmil oldalt: www.hellbelle.com/rumil/

(ugye Haldír öccse volt, így kerül a beírás a topicba :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101234 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Már tegnap a moziban is feltűnt, de most megnéztem újra a Haldíros jeleneteket a filmben, hogy Aragorn úgy dobja le Haldír holttestét, mint egy zsák krumplit. Jó, hogy rohanni kellett tovább, de akkor is... Szegény Craig feje biztosan nagyot koppant :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101204 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy újabb Haldír oldal:
www.trinitycross.net/lotrhaldir/

A galériában érdemes körülnézni!!!
www.trinitycross.net/lotrhaldir/images.html

Egy kép ízelítőnek:
www.trinitycross.net/lotrhaldir/gallery/38.jpg

Az Info oldalon a Greenleaf and Guardian részt inkább ne nézzétek meg :rmad2: :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101193 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Blue-n találtam (bocs, egyelőre fordítás nélkül):

Top Ten Reasons Haldir Is Better Than Legolas by Summer

010 Haldir lives in the woods where he can smell nice like the forest, Legolas lives in a cave where he smells like mildew.

009 Haldir is too important and useful to be sent to a counsel with Elrond, Legolas has to go and be part of the Fellowship.

008 Haldir has brothers. Need I say more?

007 Haldir comes from a more aristocratic background ie. Rúmil and that lovely pointy nose.

006 Haldir sleeps under the lovely stars, Legolas sleeps under a nice night-grey cave.

005 Haldir's hair is nice and fluffy, unlike Legolas whose hair looks greasy sometimes.

004 Haldir is better at sneaking up on people ie. in Lothlórien, Haldir and company are on top of the Fellowship before Legolas even has time to give a warning.

003 When Haldir smiles the whole world wants to hugs with him. At Helm's Deep Aragorn hugs him after he smiles. When Legolas smiles, the Dwarf just laughs at him.

002 Haldir commands his troops, Legolas obeys commands ... give by a Man.

001 And the no. 1 reason Haldir is better than Legolas? ... He has natural blue eyes!


Ez nem annyira jó, de azért ezt is beteszem:

How To Tell If You're Obsessed With Craig Parker by Nikki

001 You dream about him.

002 You pretend your going out with him.

003 You have learnt his Haldir lines of by heart ie. "Long ago we fought and died together. We come to honour that allegiance."

004 Your name on MSN etc is I LOVE Haldir / Haldir is mine / Craig Parker is Hot!! etc

005 You tell everyone your his long lost child.

006 You write lists like this.

007 You talk to him in your head.

008 You pretend you where at Helm's Deep and saved him or your the latest Mercy Peak star who gets to go out with him.

009 You learn elvish so you can "talk" to him.

010 You read lists like this.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101167 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos nem jöttem rá, hogy lehet ezt letölteni, de aki meg tudja hallgatni online, annak ajánlom:
search.mp3.com/bin/search/?query=Craig%20Parker

Ez Craig beszéde a Great Celebrity Debate nevű műsorban. Sajnos én sem értek mindent, de nagyon kellemes hallgatni :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 7 hónapja #101099 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nézzétek meg a 6. képet :itscool:

www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=misc

Ja, és légyszi erről az oldalról ne linkeljetek be képet közvetlenül, ha azt akarjátok, hogy még sokáig gyönyörködhessünk Craigben ezeken az oldalakon. Köszi! :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101090 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Képek a FOTR wellingtoni premierjéről Jadeey jóvoltából, aki ott lakik 8) :
www.geocities.com/jadeey21

[size=9:2lwlvxa6]Én még nem tudtam őket megnézni, mert az itthoni gépem mindig kiakad a Geocities oldalaktól :rmad2: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100827 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Új oldal:
www.haldir-lives.org/

Figyelmetekbe ajánlom ezt a cikket:
www.haldir-lives.org/essays/tyellas-rhps.shtml
(ha lesz rá erőm és időm, lefordítom nektek :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100576 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Reinatha kéri ide postázni, sajna nem tud belépni ide...
>
> ezeket kuldom a Haldir-topicba, vannak koztuk ismert kepek, de azert jo
> egy-ket direkt link...es eleg jo minosegben illetve meretben megjelenitett
> kepek...
>
> <www.craig-parker.net/index.php4?view=sounds TTT-soundfile!!
>
> < www.angelfire.com/fl5/parker/ >
>
> < www.angelfire.com/fl5/haldir/ >
>
> Neked es az Orlisoknak, ha meg esetleg nem ismert (ketlem :D ...en ugy
> kaptam az urlt-t a cyberhugomtol...)
>
> < orlandobloomsoasis.bravepages.com/orlipics.html >
>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100559 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: a Crages-Haldíros anyaghoz felhasználhatom azokat az aranyköpéseket, amiket te fordítottál?

;)
Hm, ez a kép, anyááám hozhatjátok a vödröt :D

*Thaur elolvad, szétfolyik*

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100549 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem új kép, de itt még nem volt 8) :

www.duvendor.hpg.ig.com.br/Filme ... to_103.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100475 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: IMÁÁDLAAAK!

Anniyra aranyos ez a psi! t&#337;le még nem is olvastam interjúkat, de ez csúcs! Olyan szövegei vannak a psinak, hogy KIHALOK!

Ez volt a legaranyosabb:
"Úgy döntöttem, hogy inkább nem nézem meg, mert bár találhatsz magadról valami szépet, de ugyanakkor találhatsz valami szörny&#369;t is. Jobb nem tudni túl sokat arról, hogy mit beszélnek az emberek a hátad mögött."
:D

Amúgy szerintem is kéne írni!! :D
("A legtöbb ember, aki ír, figyelemreméltóan épelméj&#369;nek t&#369;nik," :arrow:
Néhányuknak válaszoltam"!!!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #100397 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: EGY AKKORA PUSZIT NYOMOK A POFIDRA HOGY LESZAKAD A FEJED!!!! Örök hálám ezért a fordításért, újabb ékes bizonyítéka, hogy mennyire édes és normális ez a pasi:))Írjunk már közösen!! vagy valaki segítsen nekem írni!!!Én nem vagyok túl jó angolból.. szombaton? valaki segít?;)

[size=9:al76nfgv]u.i: végre, egy kerek szám! ez a 600. hozzászólásom:))[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100370 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
En most irtam neki, kertem tole szakmai tanacsot is a tovabbfejlodesemhez.
Kivancsi vagyok fog-e majd valaszolni :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100295 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rago, én mindenképpen írok neki, de közös dolog szervezését nem vállalom. Önz&#337; dög vagyok :P Annyit tudok vállalni, hogy ha vannak értelmes kérdések, azt megkérdezem t&#337;le a levelemben, és a válaszait közzéteszem.

PS: Tegnap már túl fáradt voltam, és nem találtam meg mindenütt a megfelel&#337; kifejezéseket, úgyhogy majd még fogom javítgatni a cikket. Egyet már kijavítottam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100282 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni!!!!!Ez szuper!
cainen lussen-cainen kussen-cainen lussen hantale len!!!
Sztem kéne küldeni neki levelet,mert Mo-ról tuti nem kap és addig küldjünk,amíg van annyi ideje,hogy válaszoljon! (a Viges levélre Vig már nem válaszol,de ezt be is jelentetzte,mert nem bírta er&#337;vel...) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #100269 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, akkor itt a fordítás, most fejeztem be. (Ugye értékelitek? :wink: 8) ) Bocs, ha kicsit magyartalan itt-ott. Megjegyzéseim {} -el jelölve :)

Craig elengedi magát
[size=9:1pzpo4nw]{A cím tulajdonképpen lefordíthatatlan, mert ez egy kifejezés, ami szó szerint vmi ilyesmi lenne: Craig leereszti a haját :) }[/size]
NZ Women's Weekly, 2003. február 10

Mercy Peakt&#337;l Helm's Deepig {Irgalom-csúcstól Helm-szurdokig} - úgy hangzik, mint valami kalandos utazás, de a kiwi színész, Craig Parker mindezt egy pár hegyes m&#369;fül segítségével vitte véghez! A fülek Craig egyik kedvenc emléke az élményb&#337;l, hogy tündét játszott Peter Jackson második Gy&#369;r&#369;k Ura filmjében, a Két toronyban. "Zselatinból készültek, mint a törökméz"; magyarázza a 32 éves aucklandi Craig. "Beleolvadtak az ember saját fülébe és fölmelegedtek a b&#337;rét&#337;l. Még közelr&#337;l nézve is gyönyör&#369;ek voltak. Annyira jók, hogy nem tudod, hol végz&#337;dsz te és hol kezd&#337;dnek a m&#369;fülek."

Most visszatérve a TV-képerny&#337;re Dr. Alistair Kingsley ismer&#337;s szerepében a Mercy Peak negyedik szezonjában február 14-én (TV ONE, 20:30 - ha valaki Új-Zélandon lakik, pls. vegye föl nekem! ;) ), Craig elmondja, hogy részt venni a Gy&#369;r&#369;k Ura trilógiában életreszóló lehet&#337;ség volt. "Bármit megcsináltam volna benne," vallja be. {Valahol azt olvastam, hogy akár úgy is, hogy teát f&#337;z a stábnak :D }

Haldír szerepét eljátszani azt jelentette, hogy akár három órát is kellett ülni a sminkesnél minden nap, plusz tündéül tanulni és kardvívóleckéket venni a hatalmas csatajelenethez Helm-szurdokban. "Elég sok id&#337;t töltöttem azzal, hogy harcolni tanuljak," meséli Craig. "A filmezés nagy fizikai igénybevételt jelentett, de annyira izgalmas volt. Megüthetted magad, de szinte senki nem panaszkodott. A szerepl&#337;k és a stáb csak folytatta a munkát." A hegyes fülek mellett Craig hosszú, sz&#337;ke parókát viselt, mely eltakarta rövid, sötét haját.

"A parókák valódi emberi hajból készültek, és nagyon drágák," mondja. "A csatajelenetben mindannyiunké izzadt és koszos lett, meg olajos. Az én prókám kb. 15 000 $-ba került, és folyon aggódtak hogy tönkreteszem." Gy&#369;r&#369;k Ura rajongók már több nemhivatalos website-ot is készítettek Craig tiszteletére, amelyeket, beismeri, fél megnézni.

"Úgy döntöttem, hogy inkább nem nézem meg, mert bár találhatsz magadról valami szépet, de ugyanakkor találhatsz valami szörny&#369;t is. Jobb nem tudni túl sokat arról, hogy mit beszélnek az emberek a hátad mögött."

Ami viszont szép, azok a rajongói levelek, amelyek olyan különböz&#337; helyekr&#337;l folynak be, mint Németország, az Egyesült Államok vagy Japán.

"A legtöbb ember, aki ír, figyelemreméltóan épelméj&#369;nek t&#369;nik," mondja Craig. "Van a dolognak egy eleme, ami nagyon hízelg&#337;. Kedves, hogy valaki veszi a fáradságot hogy írjon. Néhányuknak válaszoltam, és er&#337;sen szándékozom válaszolni a többieknek is."

Mivel nem tudott elmenni a csillogó wellingtoni premierre decemberben, Craig és egy barátja beállt a sorba egy aucklandi mozi pénztárában hogy el&#337;ször lássa a Két tornyot a vásznon. "Korán beosontunk, és legelöl ültünk le. Kicsit olyan vesztesnek éreztem magam," kuncog Craig. "Utálom magamat nézni a vetít&#337;vásznon, úgyhogy nagyon furcsa volt ott ülni a többi ember között, akik a filmet jöttek megnézni. Biztosra veszem, hogy a körülöttem ül&#337;k azon töprengtek, hogy 'Ez vajon mit csinál itt?' Próbáltam észrevétlen maradni és nem távoztunk addig, míg a stáblista utolsó bet&#369;je is fel nem gördült és mindenki kiment."

Most Craig éppen a Wellington Operaháznál dolgozik, a narrátor szerepét játssza a sikamlós musicalben, a Rocky Horror Show-ban. Mint a szerepl&#337;k közül sokan, &#337; is otthon van a történetben és a dalokban, mivel tinédzserként látta a filmváltozatot.

"12-13 éves lehettem, amikor el&#337;ször láttam," emlékszik vissza. "Annyira vad, pajzán és mocskos volt - minden, amit a szüleid nem szerettek volna."

Az aucklandi közönség el&#337;tt népszer&#369;vé vált produkció olyan tehetségeket is felvonultat, mint Ainslie Allen, Mikey Havoc és Joel Tobeck.

Men In Black típusú öltönyt és neccharisnyát egyaránt viselve ez az els&#337; eset, hogy Craig musicalben szerepel, és nagyon élvezi.

"Szörny&#369; énekes vagyok magamban, de kórusban tudok énekelni", mondja. "Nagyon segít&#337;kész szerepl&#337;gárdánk van, de amikor valamit rosszul éneklek a próbán, Joel felüvölt, 'Nem!'"

Vajon a helm-szurdoki csata és a Rocky Horror vad pajzánsága után a kisvárosi orvost, Alistair Kingsley-t játszani a Mercy Peakben nem t&#369;nik kissé unalmasnak?

"Egyáltalán nem," válaszolja Craig, szereti a sorozatot és úgy gondolja, hogy részben a szégyentelenül kiwi íz teszi sikeressé.

"Az a nagyszer&#369; benne, hogy nem próbál amerikai, ausztrál vagy angol m&#369;sor lenni," mondja. "Egyik szerepl&#337; sem fekete vagy fehér. Nem jó- vagy rosszfiút játszol."

Mivel az önéletrajza tele van különböz&#337; munkákkal a TV-t&#337;l a színházon át a narrátorhangig, csodálkozhatunk azon, hogy Craig nem érzi különösebben szükségét hogy kitárja a szárnyait és külföldön próbáljon szerencsét.

"Nem igazán szeretem Los Angelest. De minden évben gondolok arra," vallja be, "hogy átmegyek Ausztráliába, találkozom pár emberrel és elmegyek néhány meghallgatásra. Hogy miért nem teszem, annak a nagyobbik része a lustaság, másrészt viszont szeretek is itt lenni. Legtöbbször színészként dolgozom, és remekül érzem magam. Amíg nem romlik el, addig nem kell megjavítani."

"Martin Hendersonnak látványosan jól megy külföldön. De az LA-ben töltött három év alatt csak egyik meghallgatásról a másikra járt. Azt hiszem, én ehhez egy kicsit öreg vagyok már. {Jaj, a kis édes :P } Fel&#337;rölné a lelkemet."
Egyel&#337;re elégedetten Új-Zélandon maradva Craig a közönségér&#337;l úgy nyilatkozik, hogy általában nagyon kedvesek hozzá.

"A legtöbben nagyon udvariasak," mosolyog. "De mindig vannak olyanok, akik azt hiszik, aki a TV-ben szerepel, az süket is. Amikor csak 5 centire állnak t&#337;led, rákezdik, 'Ó, nézd. Ez ez-meg-az. Szörnyen néz ki! Biztos vagy benne, hogy &#337; az? Nem venne fel ilyen ruhát.'"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100241 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, mondjuk azért a szervez&#337;kt&#337;l elvárhatnánk, hogy neki külön foglaljanak helyet! Elvégre nem olyan mellékszerepl&#337;!!
Vagy legalábbis az 1ik szerepl&#337;nek (Vig, Lij, Orli...) eszébe juthatott volna!! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100237 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én nem döbbenek meg annyira azon, hogy csak simán vette egy jegyet:)) Annyira természetes ez a pasi, hogy nem is vártam mást:)) de mi az, hogy nem tudott eljutni a rendes premierekre???

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100169 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, megpróbálom ma lefordítani, de nem ígérek semmit. Az biztos, hogy ezek az interjúk + a Ring*Con-os beszámoló alapján nyilvánvaló, hogy a srác nagyon jó fej, kedves, szellemes, intelligens, szerény - és még lehetne sorolni a jó tulajdonságokat! :D
Nem tudom, hogy van-e barátn&#337;je vagy barátja, mindenesetre felesége és gyereke nincs 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100112 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: mondjuk, ha él&#337;ben látnám &#337;ket, akkor lehet, hogy mégsem kezdenék el sikítani, mert tényleg nem akarnám, hogy teljesen hülyének nézzenek (max. ha már nem látnak, akkor elájulok :roll: :wink: )
Komolyan BEÜLT A PREMIERRE ÚGY, HOGY VETT KÜLÖN JEGYET??? 8O Hát, én esküszöm kihalok! Hogy lehet vk. ennyire aranyos? !!! :D
Az interjút tényleg le kéne azt hiszem fordítani, mert én sem tudok olyan jól angolul... :roll: :?
És 1etértek Dodiee-val: nagyobb az esély, h erre jutunk ki, és ha kijutnék, akkor nekem is teljesen mind1, h hol aludnék, mert feltehet&#337;leg nem is tudnék aludni... :wink:
Ana, Svin: Köszi!
Jah! A kérdést amire nem válaszoltatok/kitöröltétek most máshogy teszem fel:
Craignek van bn&#337;je (barátja :roll: )?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.795 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére