Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 6 hónapja #106735 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OFF, de annyira jó kép!!!
www.haldir-lives.org/images/ge1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106733 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

Most sikerült elolvasnom ezt sok-sok oldalt és szeretnék beszúrni egy kis filmet Haldírról!
A cím: strangebloom.com/haldir/experiment.html
Menjetek a fenti menüsorban a Files-re és ott keressétek a video klippet. Érdemes letölteni :biggrin2:

Üdv: Luinefaciel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106494 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
a képek királyok!!!!!!főleg az elfhaedes..... :D
de a legolas bondos se rossz.....

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106480 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Humor topikban találtam :D

Az Elfhead az év bandája! :lol:
members.lycos.co.uk/greenleafgre ... punmag.jpg

Haldír mint basszusgitáros - yesssss! :) Szerintem is ez a hangszer illik hozzá a legjobban :P Nem (csak) azért, mert én is basszusgitározom 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106434 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, csak lesek, micsoda Craig P. mozgalmat indítottál el...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #106431 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Agoura, sajnos nem könnyű új képeket találni Haldírról, de azt a ruhát még én sem láttam :) Köszi!

Más:
Craig egy hónapot töltött Nepálban, egy tévéműsor számára forgatott, amely az új-zélandi TV ONE műsorán lesz látható hamarosan, az Intrepid Journeys című sorozat egyik része. Ha minden jól megy, ezt is fölveszi nekem Jadeey :)

Info itt:
travel.nzoom.com/travel_detail/0,1940,168186-136-394,00.html

Itt egy leírás a sorozatról - ezek után még jobban becsülöm Craiget :D
travel.nzoom.com/travel_detail/0,1940,168376-136-394,00.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106310 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106088 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!


HOGY VAGYTOK? ITT VAGYOK OROSZORSZAGBAN ES VEGRE VAN IDOM HALDIROS KEPEKET NEZEGETNI!!!!!!
SAJNOS OTTHON HAGYTAM A LOTR GYUJTEMENYEMET, DE 3 KEP ITT VAN: 2 hALDIR KEP A BOROND-KULCSTARTOMON EGY EGY CRAIG PARKER KEP A HATARIDONAPLOMBAN.
HAMAROSAN HAZAJOVOK, MAR NAGYON VAROM A HALDIR-CRAIG MOZIZAST.
JA, ES REMELEM A KET TORONY BOVITETT VALTOZATABAN LESZ SOK SOK SOK HALDIR.

SZIASZTOK!


FROM RUSSIA, WITH LOVE

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106053 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na kérem, frissítettem a Bellerophon oldalaimat:

pozo.rtlmail.hu/bellerophon

8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106016 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hát nem hiszem hogy ismerték volna egymást(aragorn mrg haldír...)
akkor említette volna a könyv

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105829 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rabyn, szerintem személyesen nem ismerték egymást Aragornnal sem:

"Arathorn fia Aragorn nevét jól ismerik Lórienben – mondta Haldír –, s ő az Úrnőnél kegyben áll."

De számomra az egész szituációból az derül ki, hogy Aragornt szívesen látják, mert ismerik a nevét, Legolast meg azért, mert ő is tünde, de egyiküket sem ismerik korábbról személyesen.

Más:

Újonnan felkerült cikkek:

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... /wd95.html - aaaah! 8O 8O 8O :oops: :oops: :oops: *csöpp*

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/art ... /cptv.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105818 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Arával elvileg igen hiszen nem előszpr jár Lorienben

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105786 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hogy azért Haldírról is legyen szó:

[size=9:22jh0dam]Mikor Frodó végre felért a fletre, Legolas három más tünde társaságában üldögélt. A tündék árnyékszürke ruhát viseltek, s nem is látszottak a lombok között, csak ha hirtelen megmozdultak. Fölálltak, egyikük levette egy kicsi, ezüstfényű lámpa ellenzőjét. Föltartotta, megnézte Frodó arcát, majd Samuét. Aztán megint lefödte a lámpást, s tünde-nyelven üdvözölte őket. Frodó akadozva válaszolt.
– Üdvözöllek! – mondta ismét a tünde, immár a közös nyelven, lassan. – Ritkán szólunk más nyelven, mint a magunkén; mert mi itt lakunk az erdő szívében, s nem szívesen elegyedünk szóba más népekkel. Hiszen már északi rokonaink is elszakadtak tőlünk. De akadnak köztünk néhányan, akik elmennek idegenbe, híreket gyűjteni, ellenségeinket szemmel tartani, s ők más népek nyelvét is beszélik. Én is ezek közé tartozom. A nevem Haldír. Testvéreim, Rúmil és Orophin, nemigen értik a ti nyelveteket.
De a jöveteleteknek hírét vettük, mert Elrond küldöncei a Feketepataki Zúgó felé, hazaútban, átmentek Lórienen. Hobbitokról – félszerzetről – már hosszú évek óta mit sem hallottunk, s fogalmunk sem volt, hogy a Középföldén valaha is éltek ilyenek. Nem látszol gonosznak! S minthogy egy tündével, a rokonunkkal jöttél, elfogadunk barátunknak, mint Elrond kérte; bár nem szokásunk, hogy idegeneket kalauzoljunk át az országunkon. De ma éjszakára itt kell már maradnotok. Hányan vagytok?
– Nyolcan – mondta Legolas. – Én, négy hobbit és két ember; ezek egyike, Aragorn, a tündebarát, Nyugathonból.
– Arathorn fia Aragorn nevét jól ismerik Lórienben – mondta Haldír –, s ő az Úrnőnél kegyben áll. Minden rendben. De eddig még csak hetet mondtál.
– A nyolcadik egy törp – mondta Legolas.
– Egy törp! – ütődött meg Haldír. – Ez baj. A Sötét Idők óta törppel szóba sem állunk. Neki a mi földünkre nincs bejárása. Őt nem engedhetem át.
– De ő a Magányos Hegységből való, Dáin megbízható népének fia s Elrond barátja – mondta Frodó. – Elrond maga jelölte ki, hogy legyen az útitársunk, s bebizonyította, hogy bátor és hű.
A tündék halkan tanácskoztak, majd a maguk nyelvén kérdeztek valamit Legolastól. – Jól van – mondta Haldír. – Megtesszük, bár nem szívesen. Ha Aragorn és Legolas felügyel rá és jótáll érte, átmehet; de amíg átmegyünk Lothlórienbe, be kell kötnünk a szemét. Most azonban ne vitatkozzunk tovább. A tieitek nem maradhatnak lenn a földön. Mióta, jó néhány napja már, nagy horda orkot láttunk Mória felé menni a hegyek lábánál, a folyó partján, szakadatlan őrséget tartunk. Az erdő szélén farkasok vonyítanak. Ha ti valóban Móriából jösztök, akkor a veszély már nem lehet messze. Holnap korán reggel tovább kell indulnotok.[/size]


Ez arról jutott eszembe, hogy az interjúban Craig azt mondja Haldír Aragornnal és Legolasszal való kapcsolatáról, hogy régóta ismerik egymást. Pedig a könyv szerint nem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105761 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Atyam, szetestem ... :dead: :dead: :dead: :dead: :dead:
Micsoda kepek :oops: Naggyon kiraly. Pennie, jol eltalaltad melyik kepet kell berakni rola!!!
Azok a szemek!!! 8O 8O 8O Elolvadtam :oops: :oops: :oops:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105755 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huh... Igaz, hogy ma korán le akartam feküdni, de belemerültem a munkába. Íme:

pozo.rtlmail.hu/wskins/wskins.htm - a Winamp skin oldalamat frissítettem
pozo.rtlmail.hu/bellerophon - screen capture-ök minden mennyiségben, legalábbis néhány napon belül kész lesz az oldal, de már most is élvezhető :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105735 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
FIGYELEM!!!!

Petíció Haldír illetve
Craig szerepléséről a TTT (bővített) DVD/VHS-en :) Írjátok alá és terjesszétek! Hátha lesz valami eredménye 8)

www.petitiononline.com/Haldir03/petition.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105628 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mi lenne, ha ezzel a témával átmennénk a Közösség/Találkozások topikba? Ott beszéljük meg, hogy ki jön, hova megyünk, mikor, technikai kérdések stb., és hátha másokat is sikerül elcsábítani ;)

Az ezzel a témával kapcsolatos hozzászólásokat innen egy-két napon belül törlöm, kérlek, hogy a továbbiakban tényleg ne itt beszéljük meg a tali részleteit, jó? Köszönöm :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105585 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A héten semmiképpen, de lehet róla szó :) Viszont csak angolul van, feliratot még nem sikerült találnom hozzá.... De csak 3-4 ember fér el nálam, szűkösen. Van esetleg más jelentkező, akinek gyors gépe, nagy monitorja és több helye van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105537 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: ... Persze, a többi Xena rész, amit láttam, az is tele volt csihi-puhival meg öldökléssel, de ekkora mészárlást én még nem láttam, mint ami ebben a részben volt...


Jajjj, ne fajditsd mar a szivem, mar alig varom hogy lathassam :twisted: :twisted: :twisted:
Te, nem nezhetnenk meg ezt valamikor nalad? :twisted: :twisted: :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105524 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még több is jön :) Csak egy kis időt kéne találnom hozzá... Ezt a pár képet is egy órába telt lementeni... Bár nagy élvezettel tettem :P

Egyébként meglepődtem ezen a filmen. Persze, a többi Xena rész, amit láttam, az is tele volt csihi-puhival meg öldökléssel, de ekkora mészárlást én még nem láttam, mint ami ebben a részben volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105505 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nagyon tutko kepek Penni :)

Legjobban tetszettek az 5-os ( a lelkizo harcos :twisted: ), a 6-os (kis borzaska :P ) es a 12-es ( felmosorongyot ide :oops: :itscool: )

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105470 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105439 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Legolas topikban éppen Orli öltözködési szokásairól van szó. Erről eszembe jutott, hogy Craignek hihetetlen jó ízlése van az öltözködés terén! És nem csak az ízlés, de az is, hogy a legegyszerűbb cuccokat is (farmer +póló, vagy a kék ingei :P ) olyan egyszerű, természetes eleganciával viseli, hogy az ember már attól elolvad. De alkalomhoz is nagyon jó ízléssel öltözik. Érdemes megnézni a FOTR bővített DVD-n a 4. lemezen a The Road Goes Ever On... részt, ami nagyrészt a wellingtoni premiert mutatja be. Craig szinte kirívóan elegáns a szmokingjában, főleg Orli tarka ingéhez vagy Elijah kopott farmernacijához képest... PJ-t meg ne is említsük :lol:

Most megyek Bellerophont nézni :) , aztán, ha lesz egy kis időm, még jövök, és hozok nektek szép képeket :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105348 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szivesen :)
En is nagyon birom a fejet :) Tok normalis lehet, mint egy hetkoznapi ember :twisted: Szivesen elbeszelgetnek vele szemelyesen is :twisted:

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105346 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaj, Beleg!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!! Oltári arany ez a pasi!!!! :D Nem értem, hogy hogy tud vk. ennyire jó fej lenni!!! :wink:

Alatáriel: Hát elég furcsa lenne, ha Celborn-t is Craig játszaná... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105329 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Alat, Celeborn még csak nem is hasonlít Craigre. :-) ))))) A barátnőd írasson fel új szemüveget....
Buáh, azt a csóri pasit összehasonlítani a mi Haldírunkkal... :-(

Nono, azért kedves földinket sem bántani! :nono:

Beleg, milló puszi a fordításért! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105321 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alat, Celeborn még csak nem is hasonlít Craigre. :-) ))))) A barátnőd írasson fel új szemüveget....
Buáh, azt a csóri pasit összehasonlítani a mi Haldírunkkal... :-(

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105320 Írta: Alatáriel
Alatáriel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ugye ha Haldírt CP játssza,nem lehet,hogy álnéven ő játssza Celebornt is??!!!!!!! :? :? (A barátnőm ugyanis megszentülve hirdeti,hogy márpedig én vagyok vak,és csakazértis......)

Ez most nagy hülyeség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105310 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg: naggyon kösziii!!! :D :D :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105307 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szasztok Emberek Lanyai,

Ime az interju forditasa. Par helyen kenytelen voltam magyarositani mert olyan kifejezesek is voltak benne amik nalunk mas formaban leteznek. De azt hiszem silerult visszaadnom a tartalamat.

Beleg


Említettük hogy van valami nagyon nagyon ütos a tarsolyunkban. Hát itt az aduász. Sikerült összehoznunk egy interjút az utolérhetetlen Mr Parkerrel, a Haldir-Lives.org részére. Nagyon hálásak vagyunk hogy temérdek elfoglaltsága ellenére idot szakított hogy megválaszolja kérdéseinket. A HL rövidítés minket jelöl, a CP pedig Craig Parkert.

HL: Mi tetszik legjobban a tündékben?

CP: A tündék olyanok mint a macskák. Minden nemességük és méltóságuk mellett, amikor harcra kerül a sor, nem szívesen kerülnél velük szembe. Elegánsak de halálosak, nagyon szép kombináció! És persze örökké élnek és úgy tunik nekik van a legtöbb érzékük az öltözködéshez egész Középföldén.

HL: Haldír a filmekben eros vezeto egyéniséggel van megáldva. Mi befolyásolta a Haldírral kapcsolatos alakításodat?

CP: A karakterek természetesen a könyvekben kezdenek megformálódni. Onnan aztán a forgatókönyvírók, a rendezo, a színész, a kosztüm, a smink és számos különbözo részleg együttes munkájából állnak össze. Van egy régi színházi vicc, miszerint minden színésznek ki kell állnia, elmondania a szövegét és megpróbálni nem ráesni a díszletre (ez egy jó tanács, foleg ha a “díszlet” egy Uruk Hai zászlóalj). A nehézséget számunkra akik tündét játszottunk, a tündék élethossza jelentette. 3000 év nekünk halandóknak messze túlmegy a képzelet határain. Amikor Haldírral találkozunk, azt hiszem élete nagy része a kötelességtudatról és tiszteletrol szól, de miután oly sokat megélt már, nem szenvedheti az együgyueket és a törpöket - a legkevésbé sem.

HL: Véleményed szerint ki a legnépszerubb (lit.: legforróbb) tagja a Szövetségnek? És miért?

CP: Mindenképp Gandalf, mivelhogy o harcol a Balroggal…. szemlátomást. A dolog nemigen forrósodik fel jobban azoknál a lángoknál és árnyaknál.

HL: Mi a véleményed Haldír érzéseirol Aragornnal és Legolassal, azon két karakterrel kapcsolatban, akikkel a legtöbbet volt dolga a filmekben?

CP: Aragornt ismerik és szeretik, de amikor a Szövetségben találkoznak, a helyzet kissé kényelmetlen/feszélyezett… Aragorn a tündék és emberek világa között áll… nehéz hely … Haldírnak a kötelességét kell teljesítenie, nem a barátságot ápolnia. Ez így van egészen a Helm Szurdokig, amikor végre a kötelesség és a barátság találkozhat.

Azt hiszem Legolasnál is ugyanez a helyzet… nagyon régi barátok, évszázadok óta ismerik egymást, de amikor újra találkoznak a Gyuruk Urában, a helyzet megköveteli hogy félretegyék a barátságot és tegyék amit tenniük kell.

HL: Úgy hallottuk hogy a Gyuruk Ura szereplogárdája a forgatás elott fegyveres tréningen vett részt. Te is részt vettél ilyen tréningen?

CP: Abban a kiváltságban volt részem hogy Bob Andersonnal és csapatával tölthettem egy kis idot. Mr Anderson Errol Flynnel is harcolt és úgy csapott össze a fénykarddal mint Darth Vader. O egy nagyon kedves és barátságos ember, aki türelemmel tanított meg a kardforgatás alapjaira, és csapatával olyan tünde harcost faragott belolem, akinek több ezer éves tapasztalat van a háta mögött…

HL: Te magad csináltad meg a Helm Szurdok-beli csatajeleneteidet, vagy volt dubloröd?

CP: Megesküdtem Morgannak, az én hihetetlenül tehetséges és vérengzo harci hasonmásomnak, hogy le fogom tagadni a létezését és az összes tuti mozdulatát a magaménak fogom beállítani …., bár látva hogy mire képes egy karddal, azt hiszem legjobb ha elismerem ot. A harcok alapos megtervezése és begyakorlása után mindegyik jelenetett felvettük párszor … néhányat színésszel, néhányat dublorrel … ezeket aztán olyan észrevehetetlenül vágták össze, hogy lehetetlen megmondani mit ki csinált, úgyhogy ki tudja…, lehet hogy az egészet én csináltam …., de lehet hogy nem … bocs, Morgan.

HL: Meg tudnád osztani velünk A Gyuruk Ura forgatásának a) legjobb, b) legrosszabb és c) legvidámabb pillanatait?

CP: A legjobb … nagyon sok volt, de az egyik legjobb pillanat a forgatás minden napján megismétlodött… a napfelkelte. Még sötét volt reggel amikor megérkeztünk a forgatási helyszínre, átestünk a jelmezbe öltözésen és a sminkelésen, majd egy pohár kávéval a kezünkben kiléptünk hogy megnézzük hogyan hajnalodik Középfölde e lélegzetelállító tájékán. Nagyon szép kis országunk van itt nekünk!

A legrosszabb … számomra nem nagyon volt ilyen, akármit csináltunk én mindig nagyon élveztem, habár a Helm Szurdok jelenetei forgatásának volt egy szakasza amely három hónapig tartott, a szabad ég alatt, a tél közepén, végig éjszaka. Nem látni a napfényt ilyen hosszú ideig, furcsa dolgokat tud muvelni az emberekkel.

A legvidámabb … szintén sok volt … gyakran a Hobbitokkal kapcsolatban és valahogy véletlenül mindig egybeesett a délután 3 körül jelentkezo vércukorszint eséssel… biztos vagyok benne hogy lesznek pillanatok amik a dvd “baki részlegében” be lesznek mutatva … majd figyeljétek.

HL: Tartod a kapcsolatot a többi szereplovel? A forgatás alatt kihez kerültél a legközelebb?

CP: Idom legjavát a szövetség tagjaival töltöttem, és kivétel nélkül, nincs még egy ilyen jó kis “ördögi-gyuru-hordozó” csapat egész Középföldén. Mind iszonyú jó emberek nagyon jó humorérzekkel megáldva.

HL: Egy ilyen nagy hordereju filmes projektben való részvétel miben különbözik a televíziózástól? A Gyuruk Urának köszönhetoen milyen hasznos tapasztalatokra tettél szert?

CP: Azt hiszem a fo különbség az arányokban van. Az autók amik hajnali 4-re jönnek érted, egy kicsit csillogóbbak, a forgatási helyszínek pedig kissé nagyobbak … nincsenek omladozó falak vagy muanyag (hungarocel) sziklák. De annak ellenére hogy mennyi pénzt és erofeszítést öltek A Gyuruk Urába, mégis olyan volt az egész, mintha emberek egy csoportja a legcsodálatosabb játékot játszotta volna és keltette volna életre.

HL: Jelenleg van-e valami színházi munkád amíg a Mercy Peak következo sorozata el nem kezdodik? Mondj errol is valamit.

CP: Most fejeztem be a Rocky Horror Show 4 hónapos turnéját (a kivételesen tehetséges Joel Tobeckkel, aki Frank N Furter-t játszotta) és már vissza is tértem, a Mercy Peak újabb sorozataihoz. Ez valószínuleg le fog foglalni és így távol tart majd mindenféle galibától Októberig. Azután, ki tudja? Lehet hogy egy jó hosszú vakáció.

HL: Milyen egyéb jövobeli eseményeket tudsz ajánlani a rajongóidnak, van-e valami amit várhatunk toled?

CP: Épp most fejezem be az Új-Zélandi TV1 egy új utazó showjának epizódját, melynek címe Intrepid Journeys (Merész Utazások). Minden héten más és más új-zélandi és egy stáb kerekedik fel és ellátogat a világ eldugottabb részeibe és körülnéz hogy milyen látnivalók vannak ott. Nekem volt szerencsém beutazni Nepált egy hónap alatt … eloször voltam ott és ez volt az egyik legtöbbet nyújtó munkám amin valaha is dolgoztam.

HL: Egy utolsó kérdés, hogy lezárjuk ezt az interjút – jelenleg van-e valaki akivel kapcsolatban gyengéd érzelmeket táplálsz?

CP: Hmmm… talán….

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.650 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére