Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 6 hónapja #103993 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egyik sem új, de ezeken imádom Haldírt :)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 23_3_1.jpg www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 3_0_22.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 363528.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103980 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Engem már nagyon érdekel a zenéjük, mert így az oldalukat elnézve vicces és bíztató. És halálosan komoly.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103979 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, elkéstél :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103977 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ide is beteszem:
Megjelent az Elfhead új albuma!!! Haláli!!
members.lycos.co.uk/greenleafgre ... album.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103973 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha tudom a meglepetést, akkor már holnap tálalom. Majd meglátom, hogy mennyire vagyok betáblázva.

A Xénás részeket meg megprobálom megszerezni, de lehet, hogy az összes Xénát át kell Craig miatt néznem, és megint csak az időhíány. A jövő keddtől az azután levő keddig nem leszek.

Ma voltam moziban, megint a filmet néztem meg. Benn ült egy nő (mögőttem), aki végíg dumálta és végíg telefonálta a filmet és megfogadtam, hogy ha Haldír alatt is telefonálni fog, akkor a Colát ráöntőm. :twisted: De szerencséje volt. Na jóvan, nem panaszkodom tovább........

Minden jót!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103971 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaj, mîr, ez volt a hét vicce :lol: Bocs! 8) Megnézted a linket? És a számcímeket? Meg a dalszövegeket? :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103961 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jahhh, és akartam volt mondani/kérdezni:
Én még életemben nem hallottam az Elfhead-ről... :oops:
Kik ők, és mióta, és hol, és Magyarországon...?

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103958 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tudod, Pennie... "Állítólag van ott valami a vízben, amitől a fák nagyra nőnek..." :-)
Talán ezért. :-)

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103936 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lehet valami Új-Zélandon, amitől az emberek ilyen jó fejek lesznek :) Azt hiszem, erről szólhatott az a vita is, amelynek ez volt a címe: "Do we live in the greatest little country in the world?" www.craig-parker.net/index.php4? ... 2000debate

Két háttérkép két méretben:
Lorien elves 800x600
Lorien elves 1024x768

Gil-Galad 800x600
Gil-Galad 1024x768

Több háttérkép itt:
shipofdreams.net/lotr/index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103929 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem szoktam ilyet csinalni, de most nem tudom megallni az olvadast: ... annnnnnyira aaaaranyos azon a kepen Mark Fergusonnal :D :D :D

Telleg nagyon kellemes tarsasag lehet ha mar fenykepen at is kepes mosolyra fakasztani embereket :D

Ugy szeretnem ha valaszolna a levelemre :) Dehat majd meglatjuk. Biztosan nagyon elfoglalt :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103913 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vic rakta be a Legolas topikba, de minket is érint :lol: Megjelent az Elfhead új albuma:

members.lycos.co.uk/greenleafgre ... album.html

Sajnos én nem ismerem az összes számot, amikre írták ezeket a dalokat, de a szövegek így is halálosak 8) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103908 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg, ezt a képet csak így? 8O 8) :D Nagyon szuper, köszi!!! :lol:
Amikor legutóbb ezen az oldalon jártam, még szinte semmi nem volt itt. Most meg...?

Ring*Con 2002:
http://elbereth_starkindler.tripod.com/ ... eport.html - egy beszámoló az eseményről, inkább naplószerű.
http://elbereth_starkindler.tripod.com/ ... raphs.html - képek :) Innen való, amit Beleg berakott 8)
http://elbereth_starkindler.tripod.com/ ... elmf1.html - Mark Ferguson műsorának leirata. Tudom, kicsit OFF, de... :P

Úgy látom, itt van miből csemegézni :) A főlap:
http://elbereth_starkindler.tripod.com
Asszem, most egy pár órát elleszek itt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103900 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Atyagatya, ma meg egy hozzaszolas sem volt.
Na akkor topicmenteskent ide is berakom egy nagy kedvencemet.

A ket jomadar egyutt :D
Az a mosoly :) Akarhanyszor nezem a klepet mindig elvigyorodom magam :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103795 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Ja, és valakinek üzenem:

ha véletlenül a témába vág Aragorn meg Legolas, akkor miért baj? Ha egyszerüen kapcsolódik valahogy a Haldíros álmaimhoz? Vagy valami más miatt?
És ha egyszer teszem azt a Haldírral meg Obi Wan Kenobival álmodok, akkor átkell mennem a Kenobi forumra, hogy leírhassam az álmom másik részét? Vagy alakítsak Haldír - Obi Wan Kenobi forumot?



Gyémánt, ha egyszerre álmodsz a kettővel, írd le nyugodtan. De én ebben a filmben csak Haldírt szeretem, és ezért járok a Haldír-topicba; Legolasnak, és főleg Aragornnak a stílusára, hangjára, arcára fölöttébb allergiás vagyok. És mivel ez itt Haldír-topic, szerintem igazságos elvárás részemről, hogy ne kelljen már olyanokról olvasgatnom kissé csöpögő sztorikat, akiket nem bírok...
Ja, és már csak azért sem itt van a helyük ezeknek, mert a topic címe nem Álom-topic...

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103757 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Viszont láttam azokat a részeket, mikor Craig játszott benne, csak akkor még nem tudtam ki ő. De már akkor nagyon tetszett! Az egyik barátnőmnek asszem megvannak videón, nekem csak néhány Xéna rész és nem biztos, hogy pont azok amikben játszott! Majd utána nézek!

Az nagyon jó lenne! 8) Én nem nagyon néztem a Xénát, most meg nem adják...

A Kevin Smith műsor nekem már fel van véve, rajta lesz a Mercy Peak kazin :) De azért én letöltöttem és megnéztem. Érdemes volt.

Gyémánt_Hajnal írta: Jaj! Lehet, hogy nemsokára megleplek titeket valamivel!

Izgatottan várjuk :D

Gyémánt_Hajnal írta: Ja, és valakinek üzenem:

ha véletlenül a témába vág Aragorn meg Legolas, akkor miért baj? Ha egyszerüen kapcsolódik valahogy a Haldíros álmaimhoz? Vagy valami más miatt?

A megjegyzés nem neked szólt, hanem a többieknek, akik elkezdték mindenféle álmaikat mesélgetni. A te esetedben, ha az álmok valóban egymáshoz kapcsolódtak, megbocsátható 8) a dolog, de egyébként ez Haldír/Craig Parker topik, tehát a vele kapcsolatos dolgokról beszélgetünk.

A homo képekkel meg nem kell foglalkozni. És kérem is, hogy itt ne foglalkozzunk ilyesmivel. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103744 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szegény! A nővérem ki van bukva, mert imádta a Xénában. Én is bírtam, de nekem Joxer a kedvencem. Viszont láttam azokat a részeket, mikor Craig játszott benne, csak akkor még nem tudtam ki ő. De már akkor nagyon tetszett! Az egyik barátnőmnek asszem megvannak videón, nekem csak néhány Xéna rész és nem biztos, hogy pont azok amikben játszott! Majd utána nézek!

Nekem lehet, hogy egy barátom föl tudja venni videóra vagy valahogy azt a müsort! Majd szólok neki, mert én nem vagyok jó ilyen letöltőgetősőkben és türelmem, meg időm sincs rá!

Jaj, az Új-Zélandos pasik tényleg jók! Bár én készülök oda, kiváncsi vagyok milyenekkel fogok találkozni!:)

Jaj! Lehet, hogy nemsokára megleplek titeket valamivel!

Ja, és valakinek üzenem:

ha véletlenül a témába vág Aragorn meg Legolas, akkor miért baj? Ha egyszerüen kapcsolódik valahogy a Haldíros álmaimhoz? Vagy valami más miatt?
És ha egyszer teszem azt a Haldírral meg Obi Wan Kenobival álmodok, akkor átkell mennem a Kenobi forumra, hogy leírhassam az álmom másik részét? Vagy alakítsak Haldír - Obi Wan Kenobi forumot?

Jaj, tegnap felfedeztem két eléggé homosexuális képet Haldírral meg Legolassal...........nagyon ráérősek lehettek.......

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103695 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hárt most ledöbbentem..


viszont mi a tanulság? ujzéladnos csupa jo pasi lakik(lakott)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103689 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Hírek Kevin Smith haláláról (magyarul):
w3.enternet.hu/karva/cikkek/kevcikk.htm


:bawling: Ne már, én erről nem is hallottam :bawling: Szegény :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103687 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megtaláltam magyarul is a részek leírását (csak összefoglalók, de ez is valami) :)
server.kossuth-saujhely.sulinet. ... guide2.htm
16. FOR HIM THE BELL TOLLS (Akiért a harang szól)

server.kossuth-saujhely.sulinet. ... guide4.htm
10. KEY TO THE KINGDOM (A királyság kulcsa)
(Az 1., 2. és 9. részt is érdemes megnézni, találtok ismerős nevet :wink: )

Sajna a 6. sorozat nincs fent, abban van a To Helicon And Back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103685 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hírek Kevin Smith haláláról (magyarul):
w3.enternet.hu/karva/cikkek/kevcikk.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103651 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ares: Kevin Smith (nekem naon bejött a gonoszkodása ;) )

www.xenaville.com/cast/kevinsmith.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103643 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hülyét fogok krédezni de nem ugrik annak a hapsinak a képe aki Arest játszotta? azaz a szakállas feket hapsi? vagy az Hádész volt?

boccs az offért.. képet most nem hoztam.. sajnos nem tdok agolul szal hireket sem hoztam.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103620 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt van a fórum:
pub68.ezboard.com/bcraigparkerfans

Korábban volt chat is, és lesz újra, amint összegyűlik elég pénz a fórum reklámmentes működéséhez :roll: , addig viszont a Yahoo-n gyűlünk össze esténként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103617 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni,

Hol vannak ezek a csettes lanyok? IRC vagy net? Bekukkantanek amikor epp idom van ra.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103613 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap, miközben chateltem a CPF-es lányokkal, Jadeey, az új-zélandi lány két reklámot is látott a tévében, amikhez Craig adta a hangját :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103612 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ó, szoval semmi újat nem mondtam..., ezt már valaki felvetette...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103611 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sorel írta: Látom, Pennie, te vagy ennek a topicnak a háziasszonya!

Végre réjöttem, kire hasonlit C. P. Arra a szerencsekerekes fickóra! Ha tudnám, hogy hivják!
/Azért nagyon helyes.../


Klausmann Viktorra gondolhatsz. Hmmm, van benne valami, de ahogy Pennie írja, Craig SOKKAL helyesebb. Nekem kicsit sótlannak tűnik Viktorunk (élőben is az, és a Szerencsekerékben is rettenetes poénokat nyomott :arrow: hozzáteszem azért, hogy túl sok adást nem láttam), míg Craig elismert humorista

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103608 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Áááá, Sorel, össze sem lehet hasonlítani őket, Craig 1000x helyesebb! 8) És sokkal jobb fej, meg a hangja is kellemesebb... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103602 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Látom, Pennie, te vagy ennek a topicnak a háziasszonya!

Végre réjöttem, kire hasonlit C. P. Arra a szerencsekerekes fickóra! Ha tudnám, hogy hivják!
/Azért nagyon helyes.../

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103582 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kicsit off, de mivel Craig is érintett barátként, és szerepel is a műsorban, mindenképpen szeretném ezt megosztani veletek. Szombat este volt Új-Zélandon egy műsor, Kevin Smith-re emlékeztek kollégái, barátai. Kevin játszott többek között a Xena filmekben mint Ares, de szerintem ha névről nem is, arcról biztosan sokaknak ismerős lesz. Tavaly halt meg filmezés közben, egy balesetben. Néhány Xena-rajongó jóvoltából a műsor felkerült a netre digitális formában, kicsi és homályos, de legalább megvan. Szerintem érdemes megnézni, kb. 1 óra (bár én még nem tudtam megnézni :( , így is 2 órába telt letölteni).

ausxip.com/new.html

Az oldal bal oldalán találjátok a linket a letöltéshez, jó 32 MB-os zip, ami 5 db fájlt takar - gondolom, a reklámblokkokat vágták ki közülük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére