Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 6 hónapja #105240 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldir fans, the song for Haldir is featured in the song Isengard Unleashed and here are the lyrics and it's called Haldir's Lament.

Ar sindarnóriello caita mornie,

Ar ilye tier unduláve lumbule...


'And grey-country-from lies darkness,

And all roads down-licked [the] clouds...'


[size=9:1wtf8ap8]Sajnos ez még mindig nem személyesen Reinatha :roll: [/size]

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105118 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most forditom az interjut.
Rakjam majd be ha kesz, vagy berakod a tiedet, Penn?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105100 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:

Augustíne írta: HL: In your opinion, who is the hottest member of the Fellowship?
CP: Ha! It has to be Gandalf as he battles the Balrog… obviously.


IMÁÁDOM!! :lol: :D

Én is :D De pont a poént hagytad le ;)


Bocs! Azt is be kellett volna írnom, bár sztem a válasza így is érthető. :wink:

Azon a 3. Xenás képen nagyon aranyos, de valahogy az a "jelmez" nem áll jól neki sztem... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105021 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azt hiszem, van egy kis félreértés az interjú körül. Az angol "hot" szó nem azt jelenti, mint a magyar "meleg"!!!! Ezt felejtsétek el, és meleg téma lezárva. Gyémántnak ugyan igaza lehet abban, hogy az interjú készítői próbáltak puhatolózni ebben a témában, de korábban kell felkelnie és sokkal jobban felkészülnie annak, aki Craig eszén túl akar járni :twisted: És még akkor is kétséges, hogy sikerül :P Egyszer eldöntötte, hogy a magánéletét megtartja magának, és ehhez tartja magát. Fölösleges erőltetni 8)

Ja, Gyémánt: Craig válasziból itélve az interjú hiteles :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104871 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Saczy írta: ez melyik filmben volt?szal meik film volt ez? :D

Xena - For Him The Bell Tolls - Akiért a harang szól :) Ugye, milyen jól néz ki? 8O 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104869 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: HL: In your opinion, who is the hottest member of the Fellowship?
CP: Ha! It has to be Gandalf as he battles the Balrog… obviously.


IMÁÁDOM!! :lol: :D

Én is :D De pont a poént hagytad le ;)

HL: In your opinion, who is the hottest member of the Fellowship? And why?
CP: Ha! It has to be Gandalf as he battles the Balrog… obviously. It doesn't get much hotter than all that flame and shadow.

Hot az angol szóhasználatban nagyon népszerűt jelent, a kérdés erre vonatkozik, Craig viszont a szószerinti értelemben válaszol: "Nem sok minden lehet forróbb, mint az a láng és árnyék dolog." :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104868 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ez melyik filmben volt?szal meik film volt ez? :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104857 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

Töröltem pár hozzászólást :( Kérlek, hogy a tündefonással kapcsolatos olyan kérdéseket, hogy ki, mikor kinek és hogyan, priviben intézzétek! Köszönöm! :)

Videózás: mindenképpen odébb lesz a dolog, mert még semmi nincs a kezemben, csak a konkrét ajánlatok, vagyis biztosan meglesznek, csak még nem tudom biztosan, hogy mikor. Szeretném Reinathát is megvárni a dologgal, ha már szegényke ki van záródva a fórumról :cry: Nemsokára hazajön Magyarországra, akkorra kéne majd időzíteni a dolgot. Szóval mindenképpen igyekszünk majd egy mindenkinek ideális időpontot találni! :D Ha aktuális lesz, szólok, és a Közösség/Találkozások topikban megbeszéljük a részleteket.

És akkor néhány képecske - Craig mint Sarpedon herceg:

rtlmail.hu/pozo/Sarpedon.jpg
rtlmail.hu/pozo/sar01.jpg
rtlmail.hu/pozo/sar03.jpg
rtlmail.hu/pozo/sar05.jpg
rtlmail.hu/pozo/sar07.jpg

Forrás - az első kép kivételével:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/xena/sar/sar.html , de kérlek, hogy erről az oldalról ne linkeljetek be képet, ez az oldal készítőjének kérése :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104830 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaj, és még megjegyezném ha szabad, hogy átfutottam az interjút bár nem volt túl sok időm rá, de nekem nagyon úgy tünt, mintha direk olyanokat kérdezgetnének tőle amik az esetleges homoszexualitására utalnának. Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem ez jött le.
Mintha így ráakarna valaki jönni, hogy meleg-e vagy nem. Bár szerintem Craig csak akkor meleg, ha melegvíz éri :D
Ha megkérdezik, van barátnője és jelenleg tényleg nincs, akkor tutira azt hiszik, hogy meleg. Ha meg azt válaszolja, hogy igen, akkor meg azt hiszik, hazudik........akkor szegény mit mondjon? És mennyire hiteles ez az interjú?

Na pá mindenkinek, egy hétig valsozinüleg nem leszek, hacsak oroszban be nem szabadulok egy gép elé.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104643 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: VIDEÓZÁÁÁS!!! Hol? Mikor? Kinél? :D


Nálam, sajnos nem Lórienben, hanem Dél-Budán, 6-8 tündebarát simán elfér, és végignézzük Craig videóit. Egy szombat (esetleg vasárnap) kora délutánra gondoltam, a közeljövőben (de nem a márciusi 1. hétvége!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104614 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thaur: köszi!!! (Én ezeket értettem meg a legkönyebben, a többiben nem voltam biztos, úgyhogy be sem tettem... :wink: )

VIDEÓZÁÁÁS!!! Hol? Mikor? Kinél? :D

Gyémánt: Már várom!! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104605 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: persze, hogy áll :) ! (Legalább most már tudni fogom pontosan, hogy ki vagy :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104553 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi mindenkinek!

Ma pont két barátomnak csináltam tünde hajat, mert én holnapután elutazok Oroszországba egy versenyre és ma volt a búcsúztatóm! De jó kis GYUs társaság! Holnaptól nekem is tünde hajam les:)

Abban a videónézésben én is benne lennék, de lécci úgy tervezzétek, hogy március 4. után legyen, mert akkor jövök haza, és hozok majd nektek szép Haldíros rajzokat!:)

:D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104532 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
köszike penn!!örök hála :P
az a közös videozás nem hangzik rosszul.... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104530 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Saczy, majd lefordítom az egész cikket, amint lesz egy kis időm, és berakom ide, jó?

Majd kaptok szép képeket, csak még össze kell őket gyűjtenem... de megéri a várakozást! :P

Még egy jó hír: meglesz az összes nálunk leadott Xena/Ifjú Herkules rész, amiben Craig játszott, a harmadik Xena rész pedig angolul, avi videón. Egy mozizást szervezhetnénk valamikor... Supersonica, áll még az ajánlatod? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104528 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Saczy: csak oan villám fordítás:
HL: Mit szeretsz legjobban a tündékben?
CP: Hogy olyanok mint a macskák

HL: Szted ki a legforróbb tagja a szövetségnek
CP: Ha! Gandalf, amikor a balroggal harcolt

HL: Az interjú utolsó kérdése következik: élsz-e vkivel szerelmi kapcsolatban?
CP: Hmmmm, lehet

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104523 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug....metennéd nekem azt a szívességet, hogy leírod magyarul? :D :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104482 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: *cupp!*

HL: What do you like best about elves?
CP: Elves are like cats.


Hmm... Orli is pont ezt mondta! :roll:

HL: In your opinion, who is the hottest member of the Fellowship?
CP: Ha! It has to be Gandalf as he battles the Balrog… obviously.


IMÁÁDOM!! :lol: :D

HL: A final question to round off this interview -- are you currently romantically involved with anyone?
CP: Hmmmm… perhaps…


:wink: Khömm...


(off: Rabyn: OK! :) )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104456 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Exkluzív interjú Craig Parkerrel by Haldir-Lives.org !!!!!

www.haldir-lives.org/essays/interview.shtml


Haldir Lives főoldal

És kérlek, ne cseteljetek! Tudom, hogy a hajfonás izgalmas téma, de szorítkozzatok a minimálisan szükséges információk cseréjére, különben kénytelen leszek közbelépni :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104406 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt: azt hiszem ez az!:

www.dreamweaverbraiding.com/brai ... ngbone.htm

Reinatha: Valin Nostare!!
Thaur, Pennie: 8O Iszonyat jó az az oldal!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104402 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
figy felmész ide olyan 20 percen belül hogy gyzyke.fw.hu és ott vannak a fonatképek!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104377 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsesz mindenkinek,

de lenne egz nagz kér(d)ésem. A multkor, valahol errefele láttam, hogz valaki foltett oldalt, hogy hogyan lehet megcsinélni azt a hajfonatot, ami Haldírnak van. Ay egyik barátnőmnek olyat akarok csinálni, amit persze ő is szeretne, és ráadául hosszú szőke haja van!
Meg én is kiváncsi vagyok Haldír hajfonatánaka technikájára, csak sehol nem találtom, pedig már majdnem az egész forumot átnéztem.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104342 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÚJ! * ÚJ! * ÚJ!
Craig Parker Exchange - egy oldal, amely a különböző Craig Parker filmek és egyéb anyagok cserélgetésének lebonyolításához született. Használjátok egészséggel!
www.justmango.com/craig/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104297 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104275 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos hoztam egy kis csemegéznivalót: :)

méghozzá Ithil képtárát szal őt illeti mindenfajta dicséret :D
kep.tar.hu/ithil

nemcsak Haldíros/Craiges képek találhatók itt hanem sok más is :D
De ajánlom a LOTR és az Egyéb kategóriát :D :D

Igaz, Ithil??? :D :D

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104267 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Reinatha!

BoLDOG SZÜLI NAPOT!! :hello: :dance:

őSZINTÉN SAJNÁLOM, HOGY NEM TUDOK OTTLENNI A BULÁJODON. (főleg a Haldirral kapcsolatos program keltette fel az érdeklődésemet!)

Mulassatok jól!

Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104214 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Tündekedvelő lányok!

Reinatha szülinapja alkalmából szerveznénk ma este 11 órakor egy kis közös chatelést!

Részletek :arrow: www.egomusic.hu/meghivo/meghivo.jpg

Szeretettel várunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104087 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nyüssz! Tényleg! Kéne szervezni 1 Craiges/videózós estét, és meg kéne nézni a Xenás részeket, meg mindent, ami vele kapcsolatos, nem? :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104084 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, semmi gond, bárkivel előfordulhat ;)

Még nincs semmi lefixálva, de úgy tűnik, sikerül valakitől megszereznem az Ifjú Herkules részeket :D Azokban Craig NAGYON helyes 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104082 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsánat!!!!! Többet nem fogok megszólalni! (Először szétcstelem a topicot, aztán meg berakok 1 linket, amiől azt hittem, h nincs berakva... :( )
:oops: :oops: :oops:

*elástam magam*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.663 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére