Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 7 hónapja #102243 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, az az :(

Igen, Craig nagy komikus :lol: Ezt írtam valakinek:

Mi a különbség az Orli és a Craig rajongó között?

Orli rajongó:
"Ó! Á! Ú! Wow! *csöpp* *sóhaj* :oops: "

Craig rajongó:
"Ó! Á! Ú! Wow! *csöpp* *sóhaj* :oops: " + " :lol: *fetreng a röhögéstől* és :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102233 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is! Véletlenül nem a www.lureofthering.com -ról volt betéve? :roll:
Amúgy Craig elég poénos gyerek lehet, ha ennyi ilyen (hogyismondjam?) kabaréban vagy miben játszik, nem?
[size=9:29qqyhjr]Azt bírom magamban, hogy olyan jól tudok fogalmazni!![/size] :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102222 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A "kimoderált" kép manga fanart volt (hmmm... az "art" szót erősen idézőjelben értve :twisted: ), és megítélésem szerint ízléstelen. Szerintem nem maradtatok le semmiről.

Aug, én sem sokat értek a videókból, pedig elvileg tudok angolul. Csak ha az ember nem ismeri a kontextust, akkor a poénok sem jönnek át 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102184 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Héhéhé, valamiről lemaradtam, milyen második képet kellett leszedni?:-)
Ugye senki nem tiltja, hogy valaki elküldje nekem a címet priviben?:-) Lécci valaki...

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102160 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102150 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmm... Ezeket láttátok már?
www.ninecompanions.net/gallery_p ... deep_1.JPG
www.ninecompanions.net/gallery_p ... deep_8.JPG
Jó kis képek!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102123 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos akkor pictures of Craig :

www-personal.umich.edu/~ssanders/RandG.html Craig szinpadon
(2. kep leveve a fonokseg parancsara, bar szerintem indokolatlanul)
(es ez nekem nagggyon nem tetszik :disagree: )

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102110 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, Dodiee, a helyzet az, hogy nem nagyon érdemes a DVD-ről képet kimásolni, mert távoli és homályos képeket lehetne csak lementeni. Azt meg itt is találsz (felhoztam korábbról):
www.geocities.com/jadeey21
És ezeken valamivel több látszik a mi kis drágánkból, nem takarják mindenféle hobbitok meg tündék :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102093 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De jó nekeeed!!!! nem tudsz belőle képeket berakni?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102085 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap a DVD-n nézegettem a wellingtoni premierről készült filmecskét (The Road Goes Ever On - 4. lemez), többek között azért, mert Jadeey, az új-zélandi lány mondta, hogy felfedezte magát a filmen, és megpróbáltam megkeresni.
Hát nem azért, de Craig volt a legelegánsabb a szmokingjában, csak alig látni a filmen, mert valamelyik hobbit vagy tünde folyton takarja :evil: És az egész nagyon életlen :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102082 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pedig csak a másik srác olyan langaléta :)
177 cm nem alacsony szerintem :wink:

"I am your father!" :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102081 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A második videó szööörnyen édes:)) milyen alacsonynak tűnik, nem?:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102000 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kaptam két klipet és egy hangfájlt, felraktam nektek:

rtlmail.hu/pozo/CP_Gloss.asx - naggyon régi, nézzétek a frizuráját! :lol: :P
rtlmail.hu/pozo/CP_scriptless.asx - annyira édes! :D
rtlmail.hu/pozo/CP_eggs.wav - amit a tojásról tudni kell :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101839 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vagy benne van a bővetíttben, vagy még abban sem :roll: Mindenesetre akkor történik, amikor a Szövetség beszáll a csónakokba és elhagyja Lórient.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101837 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csatlakozom! :tongue:
Az az 1. kép (Legsi & Haldír) melyik jelenetből van? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101792 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg, szerintem közöld a pasival nyugodtan, hogy van néhány ismerősöd, akiket örökbe fogadhat, és hazavihet Új-Zélandra :) (hátha jönnek még részeket filmezni, illetve a wellingtoni premieren ott lesznek a drágáink előreláthatólag :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101785 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, volt szerencsem megtapasztalni eloben az ausztral es az ujzelandi akcentusokat :) HORROR :lol: 2 napba telt mig hozaszoktam, de mostmar eleg jol megertem.

Jar be hozzam egy ujzelandi ugyved srac nyomtatni. Meglatta a Gyuruk Uras wallpaperemet meg hallotta hogy a soundtracket hallgatom. Rogton a GYU lett a tema. Kiderult hogy PJ egy ismerosenek a baratja :)
Majd legkozelebb kerdezek tole par dolgot, ha mar szivessegbol nyomtatgatok neki meg segitem itt a nagy idegenben a lelkecskejet :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101784 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: [size=9:1cq07xdh]Suttogva jegyzem meg lehet hogy tudok hozni projektort :evil2:[/size]

[size=9:1cq07xdh]Az nagyon szupi lenne 8) [/size]

Közben ismerkedek az új-zélandi humorral (hehe, és szokom az akcentust :P ), tegnap letöltöttem az egész Great Celebrity Debate-et. Jadeey elkezdett intézkedni, úgyhogy lehet, hogy videón is meglesz :) Ha mást is érdekel, este berakom a linkeket hozzá. Mármint a hangfájlokhoz, de tényleg csak jó angolosoknak élvezhető :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101769 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni,

Engem is erdekel a filmnezes :)
[size=9:bvn9tz3n]Suttogva jegyzem meg lehet hogy tudok hozni projektort :evil2:[/size]

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101743 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101710 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is benne vagyok - meg mindenben, amiben Craig/Haldír van! :)
Anniyra cukor! Most hallgatom azt a nemtommit, amit Pennie tett be! Ahhhhhhhhhhhhhhh! 8O :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101624 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem baj, barátaimmal egyik kedvenc mókánk, hogy némára állítjuk a filmet, és közben szinkronizálunk :) , dőlni szoktunk a röhögéstől.

Majd ha kijön a video, akkor a Két Tornyot is le fogjuk szinkronizálni szerintem :) !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101623 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csak még egy mondat ebben a témában, aztán hagyjuk egyelőre, majd visszatérünk rá, ha meglesz a kazi. Szóval, nem azért nem vállalom a fordítást, mert önző vagy lusta vagyok 8) , hanem mert nem tudok szinkrontolmácsolni. Az új-zélandi akcentus meg még nehezít is a dolgon 8O Szóval ez inkább látványmozizás lesz :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101615 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Hmmm... a 70 centis is sokkal jobb, mint a 37-es :) Addig még sokminden alakulhat, majd meglátjuk még, hányan leszünk. Köszi a felajánlást! :D


viszont, nem beszélek túl jól angolul :(
de majd valaki csak fordít ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101614 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmmm... a 70 centis is sokkal jobb, mint a 37-es :) Addig még sokminden alakulhat, majd meglátjuk még, hányan leszünk. Köszi a felajánlást! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101609 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Nos, a kazi kb. április közepére érkezik meg, addig lehet gondolkozni, hogy kinél lehetne megnézni. Arra számítsatok, hogy 8 részről, vagyis majdnem 8 órányi anyagról van szó :P Ja, és csak angolul, erre számítsatok, fordítást nem vállalok :P Nálam lehet, csak szűk a hely és pici (37 cm) a tévém, ha valaki jobbat tud, az szóljon.
Viszont lehet, hogy az első pár részben Craig nem is fog szerepelni, mert most még a Rocky Horror Show-ban szerepel Wellingtonban, a forgatás meg Aucklandben folyik, ami Jadeey (új-zélandi forrásom :) ) szerint 10 órányi autóút... De hétvégére ez is kiderül (legalábbis, hogy az első részben szerepel-e) :D


Egy 70 cm-s tévével be tudok szállni :) - viszont egyszerre kb. 5-6 ember tud kényelmesen helyet foglalni nálam egyszerre, Budán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #101607 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Valami miatt ismerős volt a No One Can Hear You c. film. Ha jól rémlik, valamelyik tévécsatornán adták nemrégiben:

Magyarul Úgysem hall senki a címe, és a Port.hu-n található info róla (nem tudom belinkelni, mert olyan hosszú az URL, hogy megbolondul tőle a fórum :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101571 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos, a kazi kb. április közepére érkezik meg, addig lehet gondolkozni, hogy kinél lehetne megnézni. Arra számítsatok, hogy 8 részről, vagyis majdnem 8 órányi anyagról van szó :P Ja, és csak angolul, erre számítsatok, fordítást nem vállalok :P Nálam lehet, csak szűk a hely és pici (37 cm) a tévém, ha valaki jobbat tud, az szóljon.
Viszont lehet, hogy az első pár részben Craig nem is fog szerepelni, mert most még a Rocky Horror Show-ban szerepel Wellingtonban, a forgatás meg Aucklandben folyik, ami Jadeey (új-zélandi forrásom :) ) szerint 10 órányi autóút... De hétvégére ez is kiderül (legalábbis, hogy az első részben szerepel-e) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101570 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:

Maffia írta: erwianne: gondolod, hogy kibírnám anélkül, hogy eldicsekedjek vele??? :D Persze, hogy szólok. Csak írjon vissza! :roll:

Csak kérlek, ne itt!!!!!
Kérlek, moderátorok, csináljatok itt egy kis rendet, jó? Köszi :)


Hát igen, csinálnánk mi, csinálnánk, de az istenek netideje sem lenne elég rá. Vic szegény két napja a Legsie topikot moderálja, úgy elszabadult a pokol én meg csak csúcsidőben tudok mostanában pár percre felszabadulni a netre, de igyekszünk.
Folyamatban van. Kis türelmeteket kérjük.

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101533 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Más:
Képzeljétek, csak 8-9 hetet kell várnom 8) , és meglesz a most futó Mercy Peak sorozat 8 epizódja! Akit érdekel, majd csinálhatunk egy közös mozizást :P

{Sup.jelentkezne.ha.lehet}

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.677 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére