Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 7 hónapja #99383 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Arnyelf: nem tom nekem nem tűnt fel, h Orli anorexiás lenne :) s az sem, h "melegen" nézne egyesekre (van itt egy Legolas (Orlando Bloom) topic ott tessék szidni Legolast, ha már muszáj :P )

Hoztam 1 képet: (FOTR-ból biztos ismeritek, de naon szeretem ezt a képet)
free.hostdepartment.com/h/haldir ... ir010.html

Meg 1 linket :) : members.tripod.com/elbereth_star ... arker.html

Hm, találtam még egy Lament for Haldírt.
Megpróbálom minél hamarabb lefordítani (hál'istennek jó rövid :) )

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99382 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldir... vegre egy normalis elf,aki nem olyan anorexias,mint Orlando Bloom es nem nez altalaban olyan "melegen" Aragornra es a tobbi tundere :)

Van benne valami.....elfes :) )

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99357 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem Haldír minden képen fantasztikusan néz ki :oops:
Spontán elsírta magát 22 ember/t&#337;lünk bele értve engem is/mikor megölték a TTT ben :cry:
Hódica:tök jók ezek a képek amiket betettél :lol:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99329 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99279 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Legolas topicba tette be Vic ezt az oldalt, de mivel van rajta sok Haldír ide is berakom :)

www.elvesrule.com/

Jah drágaszágaim, lenne néhány kérdésem, mi a Great Comedy Debate?
+ nem tudjátok a magyar c.-t a No One Can Hear You c. filmnek?

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99197 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Felfedeztem egy bakit a DVD-n :) Amikor Haldír üdvözli Aragornt, jó egy fejjel magasabb nála, aztan kicsit kes&#337;bb, amikor Aragorn gy&#337;zködi &#337;t, már Haldír az alacsonyabb :) Es itt a kép a módosított csizmárol, sajnos ilyen homályos, nem sikerült jobban lementeni:
rtlmail.hu/pozo/haldirboots.JPG


Igen, írták is valahol, hogy próbálkoztak több dologgal is hogy magasabbnak látszon,többek kzött ezzel a talpra ragasztott vacakkal, de saját bevallása szerint nagyon billegett rajta, ugyhogy végül elvetették az ötletet :wink: :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99153 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Reinatha írta:
www.elveanna.net/elwall.htm hatterkepek, Haldir is termeszetesen!!

Na, megnéztem ezt a spenótszín&#369; képet :P Én csak egy dolgot nem értek. Übtre csinálják ezek az emberkék a mindenféle, dizájnosabbnál dizájnosabb háttérképeket, és annyit nem tudnak megcsinálni, hogy a torz képeket kijavítsák? Vagy direkt torzítják el a képarányokat? 8O Van olyan, ami egész jó összeállítás lenne, de szegény Haldírnak uborkafeje van rajta, mert a kép összement széltében :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99148 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Reinatha írta:
www.subreality.com/skins/skins/haldir1.jpg

Az illet&#337;nek vannak jó skinjei, de spec ennél szerintem az enyém is szebb :)
rtlmail.hu/pozo/wskins/wskins.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99146 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Le is szedem, szerintem is eleg bbbrrrr (de vegre talaltam vmi ujat :lol: )

Na, akkor a rozsak helyett:
www.xenaville.com/cast/parker.jpg
...bocs, ha volt...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99143 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99142 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hehe... Én már egy hete alig alszom :P

Még egy aranyos duma a RingCon-ról:
"Szereted a törpöket?" volt, hiszitek vagy sem, egy az intelligensebb kérdések közül [...] A törpök témájában Parker villámgyorsan válaszolt: "Mint undok, büdös, csúnya népség, akik barlangokban laknak, úgy gondolom, nagyszer&#369;ek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99138 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
...hogy miert csak ilyen rozsaszin izeket talalok...ami esetleg ujdonsagszamba is megy... :roll:

www.ninecompanions.net/wallpaper ... er_800.JPG

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99129 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Annyira helyes, amikor nevet :D
jmsstyxnyes.tripod.com/cpod/cp16.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99124 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aug, a Craig-imádat most kezd fellendülni, úgyhogy szerintem id&#337;vel el&#337;kerülnek a videók is :) Ennek a konferenciának az anyagára én is pályázom.

A másik téma: inkább hagyjuk. Biztosat úgysem tud senki rajta, meg a legközelebbi barátain, családján kívül, akkor meg minek csámcsogni rajta? Az biztos, hogy Craig olyan srác, akit sok n&#337; szeretne megkaparintani magának, és nem csak egy éjszakára - és ez a lényeg :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99101 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Felfedeztem egy bakit a DVD-n :) Amikor Haldír üdvözli Aragornt, jó egy fejjel magasabb nála, aztan kicsit kes&#337;bb, amikor Aragorn gy&#337;zködi &#337;t, már Haldír az alacsonyabb :) Es itt a kép a módosított csizmárol, sajnos ilyen homályos, nem sikerült jobban lementeni:
rtlmail.hu/pozo/haldirboots.JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99099 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedveseim 8)

KIHALTAM!! Ket nap forumon -kivul -iteltetesem utan vegre bejutok, es akkor...
Eloszor: 8O 8O 8O (thx, Pennie, szuperek a kepek, ez a pasi tunemenyes, fele kiralysagomat adnam erte :!: na jo, az egeszet... :lol: )
Aztan: :up: :hello: (Beleg es 'hozomanya')...

Es akkor a Haldir-naplot meg csak varhatjuk :D

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99093 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Beleg: jól átgondoltad az utolsó szövegét?

Azt hogy Legolas nem öli meg egybol azt az orkot, megbocsájtjuk...
De hogy ennyi tünde...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99091 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A humor topicba beraktam nehany haldiros preparalt kepet :) Ide is berakom :)

Love

www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug1.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug2.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp/eva/hug3.jpg

Tundek bosszuja

www.personal.ceu.hu/departs/comp ... rdohog.jpg
www.personal.ceu.hu/departs/comp ... ldirlo.jpg

:) Jo hetveget,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99089 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99068 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most archivalgatok a humor topicbol, es az egyik oldalon ezt talatam.
Ugyan a humorba tartozik, de mivel Haldirrol van szo benne, gondoltam nem lesz OFF.
Akkor nevessunk egyet :) :

" .....
-- Ugyan barátaim, ne civakodjunk! Itt jön Haldír! Inkább figyeljétek, mennyire király vagyok a sinda szövegekben!
Ezzel a fák közül kibukkanó erődtündék elé sietett és beszélgetni kezdett velük. (mArmint Aragorn)

Lehet, hogy a sindában király vagy, de Gondorban még nem, gondolta Boromir.
Torkig volt az eddigi úttal, és még mindig füstölgött magában, hogy lehurrogták az ő útvonaltervét. Gandalf meghülyítette őket, mérgelődött. A vén marhája! A francnak állt le a Hídon bámészkodni meg a balroggal vitatkozni, ahelyett, hogy velünk együtt átfutott volna! Most meg itt bolyongunk, ez a hülye kerek pajzs meg töri a hátamat...

Haldír társai ezalatt mindegyikükre felajzott íjakat szegeztek.
Legolas szintén megfeszítette az íját, és büszkén az erdőtündék felé fordította.
Amazok sötét arcot vágtak, és az egyikük halkan így szólt:
-- Tedd le azt a vacakot, kölyök, még kárt teszel magadban.

Legolas a halántékfürtjeiig elsápadt. Gimli harsogva felnevetett:
-- Ezt se nekem mondták, ecsém! -- És barátian hátbavágta a tündét, akinek elakadt a lélegzete.
A törp hüvelykujjával megvetőleg Haldír embereire bökött: -- Ezek a lennének a tesók? Te, láttak ezek már nőt?

A tündéknek szikrát szórt a szeme, de Aragorn és Haldír végre befejezték a diskurzust és a csapathoz léptek.
Haldír a Közös Nyelven így szólt:
-- Az Úrnő már vár bennünket, ne tartsuk fel. Jöhet a köpcös vájárgyerek is -- intett Gimli felé.
..."

Hat ennyi :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99060 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Akinek megvan a b&#337;vített DVD feltétlenül nézze meg!!!
A második extrás lemez Kamerák Középföldén c. részében a 33.percben látható Craig a magasított talpú cip&#337;ben, amit azért adtak rá h magasabb legyen. Érdemes megnézni nagyon durva!! :biggrin2: :mrgreen: :evil3: :haldir1:

Penngaladiel írta: www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen9.jpg


Ez a kép meg nagyon teccik!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99051 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Háttérképként már volt, de aaannyira széééép 8)

jmsstyxnyes.tripod.com/rng/cp1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99032 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta:
Who was it who said:

"Peter Jackson has enough blooper material to blackmail the whole cast"


8O :lol: 8) Na, *ezekre* lennék én nagyon kíváncsi! 8O Jajj, remélem a ROTK DVD-jén rajta lesznek... :mrgreen:

Ez a RingCon kicsit úgy néz ki, mint a mi szülinapos bulink - csak egy fokkal nagyobb szabású. Egyébként hívták ide az MTT-t is, mondjuk már elég kés&#337;n szóltak, de ha jöv&#337;re valamikor lesz egy ilyen buli, nem ártana megnézni. N.o. annyira nincs is messze. 8)

Nornore: igen, a Haldír halála alatti zene = Isengard Unleashed eleje.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99012 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha jól emlékszem, a www.craig-parker.net -r&#337;l töltöttem le egy kis videót, amiben össze van vágva Craig összes jelenete. Mármint a Rémkoppantókból. Nagyon helyes 8)

Itt is van:
www.brandisdream.com/craig-parke ... y_hifi.wmv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99008 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thaur: még régebben írtam(vagy nem? csak mondtam valakinek?), hogy a magyar címe Rémkoppantók, és egy Stephen King könyvb&#337;l készült. elég szar mind a könyv(f&#337;leg King mértékkel mérve) mind a film. Én nem emlékszem rá bel&#337;le, de be kell vallanom, nem is néztem végig, olyan uncsi volt.. akkor már a könyv jobb, de nem egy nagy szám...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99000 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha valaki lusta volt végignézni az oldalakat, kigy&#369;jtöttem néhány képecskét 8)

Craig és Mark Ferguson (Gil-Galad):
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark1.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark5.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark6.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark7.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark8.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dMark9.jpg

Craig és Mark el&#337;adja Aragorn és Arwen szerelmi jelenetét :P Craig játssza Aragornt, Mark pedig Arwent:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen1.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen3.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen5.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen6.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen7.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... Arwen9.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rwen10.jpg
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rwen11.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98998 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezek naon aranyosak :D :D
Van humorérzéke ennek a pasinak, és ráadásul még jókép&#369; is :)
Egyre jobban szeretem.
Pennie: kösz, h lefordítottad &#337;ket :)
Vmeik interjújában olvastam, ez is naon aranyos, még a TTT el&#337;tt készült a cikk, megkérdezték t&#337;le, h fog-e szerepelni a ROTK-ban
Válasz: Nem, mert vmi elég valószín&#369;tlenné teszi a szereplést, ez a TTT-ben fog történni
Kérdés: Megtudhatnánk h mi lesz az?
Válasz: Nem, mert titok, de annyit elárulhatok, h egy uruk-hai és egy fejsze szerepel benne.
:D :D :haldir1:
Imádom :oops:

Nem tudja vki, h a Tommyknockers c. filmnek, mi a magyar címe?
Abban szerepel ugyanis Craig :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98988 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos nincs id&#337;m lefordítani az egészet, épp csak elolvastam, de egy-két aranyköpés Craigt&#337;l. A konferencián kérdéseket tettek fel a megjelent színészeknek:

- Mi volt az els&#337; gondolata, amikor meglátta Haldírt? - kérdezte egy rajongó.
- Zzzzzzzzzzzz - jött a válasz. - Nos, - folytatta magyarázatként - hajnali 3 volt!
Amikor megkérdezték, hogyan készült fel a szerepre, a színész elmagyarázta: - Kiköltöztem az erd&#337;be fél évre, és lembast ettem... de annyira nehéz megfelel&#337; lisztet szerezni!
Valaki más megkérdezte: - Tudnak úszni a tündék?
- Mint a hal - válaszolt határozottan Craig, majd hozzátette - De nem szeretnek, mert utána órákig tart megszárítani és befonni a hajukat.
Megkérdezték Craigt&#337;l, miért néz ki olyan borotválatlannak tünde létére, elmagyarázta, hogy a tesztoszteron miatt, majd beismerte, hogy a hajnali hármas sminkelés és a gyakran nap közepére tolódott felvétel között nem volt könny&#369; frissen borotváltnak maradni.

Annyira jó fej, hogy nincs is rá szó!!! :P :P :P Imádom! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98986 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Oh my goodness... Aki nem tud angolul, az is nézze meg ezeket az oldalakat, már csak a képek miatt is - fantasztikusak!!!! Hogy ott mekkora buli lehetett!!!!! :bounce: :hello:


Tényleg jó lehetett :D 8) Láttátok, egy csajnak Boromiros pólója volt :lol: :lol:

Képek rulznak :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98849 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na sziveim! Volt itt sok érdekes dolog,de úgy elég nehezen érthet&#337;,hogy angol... :roll: Lécci vki!!!
Teszten Haldír lettem pedig nem is értettem a kérdéseket/válaszokat :wink:
Penni:Yó az oldal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.644 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére