Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 7 hónapja #168059 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Még valamit: tud valaki David filmjeiről? Pontosabban, hogy melyiket lehetne magyarul is megszerezni??? Mert csak a Krokodilvadászt találtam, a többiről nem is hallottak a tékákban, DVD-árusítóknál szóval azt se tudom melyik jelent meg, ha megjelent ezenkívül Mo-n?
The Boys, Better than Sex, Dust, The Bank????

Köszi ha van valakinek infója!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168056 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Findulias írta: Már maga a próbálkozás is iszonyú jó hír! Nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!! Nagyon feldobódtam! :dance: :cheers: :hello:
Valami olyan beszélgetést terveztek, mint a Tolkien napon is volt a szinkronszínészekkel? Azaz olyanoknak is, akik nem MTT tagok?
Na jó, nem kérdezek többet, mert még belelovagolom magam! :bill1:


Lovagold csak bele magad :lol: Az a jó, minél többen hisznek benne, hogy megvalósítható a dolog, nem csak pár "őrült" küszködik ezekkel a dolgokkal, ki tudja, tán még segíteni is kell majd! Sajnos nagy türelemjáték az egész, és mondom nem szándék, inkább idő kérdése... :o
És persze nemcsak MTT-seknek lenne, hanem minden kedves rajongónak (naná!) ilyenkor olyasmik szoktak lenni, mint a külföldi rendezvényeken(RINGCON, ISTROCON stb.) ált. a színész előadása, ahol kérdezgetni lehet, beszélgetés a közönség részvételével, autogrammosztás ilyesmi....hogy ebből David pl. mit vállal és mennyit azt persze még nem tudjuk, de idővel kiderül!

Szóval csak tényleg mondani szeretném másoknak is: az hogy időnként felrüppen ahír, hogy jönne színész, aztán elhal a hír, az nem azt jelenti hogy kacsa volt, hanem hogy tényleg folytak tárgyalások, csak éppen nem jött össze a dolog, és tovább próbálkozunk, akik most ezzel foglalkozunk, amíg csak sikerül már valakit "elcsábítanunk" :lol:
Drukkoljatok!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168051 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát aktuális a kérdés, ugyanis pont most, pont mi (többen innen is)azért dolgozunk, hogy bizony ide is jöjjenek!!!!! Davidet pl. őszre szeretnénk. Desajna inkább tőle fögg, mint tőlünk :(

De nem adjuk fel és előbb-utóbb lesz belőle valami- csak kikell várni! Hajaj! :? [/quote]

Már maga a próbálkozás is iszonyú jó hír! Nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!! Nagyon feldobódtam! :dance: :cheers: :hello:
Valami olyan beszélgetést terveztek, mint a Tolkien napon is volt a szinkronszínészekkel? Azaz olyanoknak is, akik nem MTT tagok?
Na jó, nem kérdezek többet, mert még belelovagolom magam! :bill1:


Köszi a linket!
Namarie!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168038 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hoopsz! Na hála a valáknak, mégis megvan az interjú!!!!!


www.theonering.net/perl/newsview/2/973529660


Jó szórakozást!!! Élmény a pasi, igaz főleg más filmjeiről faggatják (Better than Sex), és csak pár szót ejtenek a LOTR-ról, pl. hogy nem is olvasta a könyvet, nem érdekelte, csak a forgatáson fogta meg a dolog mert akkor kicsit többet megértett belőle. Azóta viszont állítja, hogy elolvasta! :wink:

De nagyon édi, folyton az a szavajárása, hogy "Absolutely" meg "Exactly"! haláli a pasas! És sokat nevet :lol:

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168033 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Findulias írta: Be tudnád linkelni azt az interjút?
Köszi!

Gáz, de egyelőre nem találom, de meg van nekem mp3-ban,meg nyomtatottban is, bar elég nagy 4MB körüli, inkább megpróbálom feltölteni valahova és utána szólok, jó?
A nyomtatottat meg elköldöm vagy szintén fölteszem, oké?

Findulias írta: Olvastátok a Truha-Pippin topicban,hogy 2 német lány belógott a
berlini premieren valami zártkörű bulira, és ott haverkodott Dommal, Billyvel, Andyvel, Ian McKellennel, Howard Shore-ral és DAVIDdel?
Megáll az eszem!
Ide miért nem jönnek?

Hát aktuális a kérdés, ugyanis pont most, pont mi (többen innen is)azért dolgozunk, hogy bizony ide is jöjjenek!!!!! Davidet pl. őszre szeretnénk. Desajna inkább tőle fögg, mint tőlünk :(
És hogy miért inkább Berlinbe mennek? Vszinüleg, csúnya dolog, de nagyobb a pénz, mint nálunk, mi egyelőre sajnos a sor vége felé kullogunk (mármint úgy értem, Magyarország). De nem adjuk fel és előbb-utóbb lesz belőle valami- csak kikell várni! Hajaj! :?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168017 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Be tudnád linkelni azt az interjút?
Köszi!

Olvastátok a Truha-Pippin topicban,hogy 2 német lány belógott a
berlini premieren valami zártkörű bulira, és ott haverkodott Dommal, Billyvel, Andyvel, Ian McKellennel, Howard Shore-ral és DAVIDdel?
Megáll az eszem!
Ide miért nem jönnek?

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168008 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gyémánt_Hajnal írta: Szerintem sem nőies...... sok férfinak nagyon szép szeme van, nagyon lágy, és akár mennyire férfias, mégis lágyak, de ez nem jelenti azt, hogy nőies, ráadásul az eléggé szőrős tipusba tartozik :arrow: [size=9:196mcd4j]Gyémi csak megjegyzi [/size]
Szóval nem nőies!


Azért van benne némi ún. "nőiesség", bár nem úúúúgy! :wink: Szóval nem feminim, hanem - asztrológiailag nézve a fickót -, elég sok benne a gondoskodó, passzív, érzékeny (időnként túlérzékeny), zárkozott vonás, sok az érzelem, szenvedély benne...bár van benne kritikus, praktikus. preciz, maximalista vonás is. Ezért jó pasi: mert pl. tök jó családapa valószínüleg (az a tipus, aki maga pelenkázza a kicsit-nagyon anyai apuka), és mindenkiről gondoskodik a környezetében, imádja a családját, és közben ágyban, húhú! Átlag percenként a szexre gondol, mégis hűséges, nem semmi mi?!

Viszont, a macsós, kemény, aktiv, intellektuális beállitottság jóval kevésbé jellemző rá.

Gyémánt_Hajnal írta: De a hangja! Na attól kész vagyok! Ami nagyon fontos egy férfiban, az a hangja..... és az ővé.... :oops: :oops:


Ez így van! Hasonló hatást tett rám, mint a Haldír hangja. Pedig Faramir magyar hangja sokkal jobban illik a karakterhez, de még mindig túl magas hozzá. Pl. emlékeztek a TTT bővítettben az Osgiliath-i jelenetnél, mikor apja lenyomja, hogy nem védte meg Osgiliathot, és feleli:
"Megvédtem volna, de túl kevesen voltunk!"
Ez a magyar magasabb hanggal kicsit nyeglén hangzik, olyan nyuszis lesz tőle a benyomásom a pasiról -> ezt bárki ugráltathatja?
És amikor meghallottam eredeti hanggal, rögtön helyére került a szerep. az a borzongató mély hangja megmutatja, hogy azért van benne erő, nem az apuci csicskása, tehát ha engedelmeskedik is neki, azt saját elhatározásából teszi, nem azért mert kis hülye.
Ahogy mondja a ROTK-ban: "Hova máshova kötne a hűség, ha nem ide?" Ez az ő választása. És ebben van az ereje. (l. magát a könyvet, abban jóval erőteljesebb Faramir karaktere időnként).

És így a mély hanggal sokkal hatásosabb az a pillanat is, mikor rákérdez apucinál, hogy Boromir helyett őt szeretné holtan látni, és ekkor egy kicsit fel is csúszik a hangja (megfigyeltétek?), ettől rögtön kész lesz az ember lánya! :cry:

Mikor újra láttuk a ROTK-ot ennél a jelenetnél volt az, hogy a mögöttünk levő sorból egyszer csak ezt hallom egy nőcitől: "Ez a hang!...Ez a nézés!" és hatalmas sóhajok. A nőci elolvadt mögöttünk... :lol:

Egyébként most hallottam vele egy interjút a Neten, asszem a OneRing-en, mp3-ban, és majdnem olyan a hangja élőben is, mint Faramirként, talán nem annyira mély (fú, mikor mondja, hogy "Mithrandir, Mithrandir!"), de majdnem, nagyon klassz! :)

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167995 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem sem nőies...... sok férfinak nagyon szép szeme van, nagyon lágy, és akár mennyire férfias, mégis lágyak, de ez nem jelenti azt, hogy nőies, ráadásul az eléggé szőrős tipusba tartozik :arrow: [size=9:1txwc3ml]Gyémi csak megjegyzi [/size]
Szóval nem nőies!

De a hangja! Na attól kész vagyok! Ami nagyon fontos egy férfiban, az a hangja..... és az ővé.... :oops: :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167860 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Findulias írta: Mostanában nagyon laknék valahol Ausztráliában, mert ott színpadi színész. Kíváncsi vagyok, hogyan játszik.
Persze leginkább egy jógatanárnő (ha jól emléxem) lennék :wink:


Én is... S nem csak David Wenham miatt. Hanem Hugo Weaving is Sidney színházában lép fel... (S ha igazán szerencsés lennék, akkor egy darabban a kettő.... :oops: :oops: :oops: S esetleg Márton Csókás is csatlakozhatna... ) :faramir1: :elrond1: :celeborn1: :tongue: :hello: :tongue: :hello: :mrgreen:

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167859 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Így vizsgaidőszak végén elkezdtem megint nézegetni a fórumokat, s hosszas vacilálás után benéztem ide is :D
Szóval, valahol a TTT ex.version közben rájöttem, hogy tápos pasas, csak kár, hogy a nevét képtelen vagyok megjegyezni....

A oldalon belinkelt képek: Wow! Miért nincsen nyáladzó-emotikon? :P :P :P :embrassed:

Bye,

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167834 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
[Komolyan jógatanárnő a felesége?[/quote]

Úgy olvastam.
Habár feleségül nem vette, együtt élnek, és az ősszel kislányuk született!
37 évesen végre benőtt a feje lágya!
:D

ajánlom a www.wenham-wonderland.net-et! Azt hiszem, ott van életrajz is!

Namarie!

Az emberek jóakarata kísérjen! :faramir1:

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167775 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Findulias! Én az ilyenekbe inkább nem gondolok bele, mert nincs aki fölmosson, ha elolvadok... :oops:
Komolyan jógatanárnő a felesége?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167750 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Eleira\n

Lehet velem van a baj, de nekem ez az ember valahogy olyan....nőies..., nem? Mármint az arca...amúgy jó hapsi, meg jól játsza a szerepét....


Annyira fura, hogy nőiesnek találod. Miért?
Számomra annyira markáns, mondhatni ideális.
Erős, délceg, hűséges.
Pláne a múltor látott rengeteg kép után.
Az a fürdőkádas sorozat nem semmi 8O :oops:
Mostanában nagyon laknék valahol Ausztráliában, mert ott színpadi színész. Kíváncsi vagyok, hogyan játszik.
Persze leginkább egy jógatanárnő (ha jól emléxem) lennék :wink:


UI: VAjon milyen lesz, amikor megmondja Éowynnek: "Mond nem szeretsz, vagy nem akarsz szeretni!"
Tegnap újraolvastam ezt a részt, majdnem elolvadtam.


Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167743 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
www.warofthering.net/photoforum/ ... rdspup.jpg


Ez nagyot ütött!!! :oops: :oops: :oops:
Csak így tovább Sil!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167697 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Eleira írta: Lehet velem van a baj, de nekem ez az ember valahogy olyan....nőies..., nem? Mármint az arca...amúgy jó hapsi, meg jól játsza a szerepét....
A szöveg isteni lett, le a kalappal P.J. előtt. Nem volt könnyű dolga. Csak a jellemet szúrta el cseppet...


NŐIES????!!!! 8O 8O 8O
Huh,ez most nem tett jót a lelki világomnak... :? Szerintem Davidre mindent lehet,mondani csak azt nem ,hogy nőies...nem tudom mi vitt rá,hogy ilyen szőrnyűségeket ( :) ) gondolj,talán az,hogy a karakternek amit játszik van egy olyan része is ami elég érzékeny...és ez az apjával való kapcsolatában mutatkozik meg...Miután ,azt mondja neki,hogy 'Inkább lennél Boromir helyében' még jó,hogy könnyes lesz a szeme...


Ellana:Nagyon helyes,hogy te is megtértél... :wink: Majd még térítek mást is... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167676 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pár olyan Faramir-kép, amit még én sem láttam eddig... 8O (egy-két kivétellel persze):
www.warofthering.net/photoforum/ ... r_game.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... ramir3.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... amir44.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... aramir.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... rdspup.jpg
(Csak a "jobb egérgomb - cél mentése más néven" módszerrel műxik sajna...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167638 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem egyáltalán nem nőies. Tény, hogy egy érzékeny jellemű karakter, de van benne bátorság és méltóság. És ez utóbbit én nagyon sokra tarom, mert a való világ embereiből sajnos sokszor hiányzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167634 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lehet velem van a baj, de nekem ez az ember valahogy olyan....nőies..., nem? Mármint az arca...amúgy jó hapsi, meg jól játsza a szerepét....
A szöveg isteni lett, le a kalappal P.J. előtt. Nem volt könnyű dolga. Csak a jellemet szúrta el cseppet...

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167629 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kíváncsi vagyok, hogy a nép többi részének mikor esik le, hogy egy 5 csillagos jópasival állunk szemben... :oops: :D
Úgy érzem a szinkron problémát évekig lehetne fejtegetni abban az ominozus jelenetben. Engem szinkronnal nem tud annyira meghatni (és hangsúlypzom, a szinkron nem rossz!!) de a feliratoson majdnem sírtam.... :cry: A szemeiről nem is beszélve!! :oops: :oops:
Szóval az a pasi nagyon tud valamit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167618 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Artemisz (Celebthil) írta: www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/raven.jpg

8O 8O 8O 8O :o lvadósemotikon:
Ezennel megalapítom a Davidista vallást! :wink:


Belépek! Ez egyszerűen hihetetlen!

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167583 Írta: Lizett1
Lizett1 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A Van Helsing 2004. május 07-én kerül a mozikba.
Az előzetese innét tölthető le:
www.jurassicpunk.com/movies/vanhelsing.shtml

Aragorn: Félsz?
Frodó: Igen.
Aragorn: Közel sem félsz eléggé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167526 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Findulias írta: Nem tudjátok, hogy melyik filmeket lehe beszerezni tőle kis hazánkban is?
A Moulin Rouge evidens. A Molokai-t tavaly megnéztem (nagyot alakít benne!). Ha jól láttam, az " Egy csipetnyi lélek" is kikölcsönözhető az Odeonban (csak ott fekete a haja??? :? )
A többivel mi van?

Úgy tűnik, csak a Krokodilvadász kölcsönözhető a felsoroltakon kívül... :cry:
katt ide

A magyarhangja egyébként Rajkai Zoltán.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167497 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Ma néztem meg először eredeti hanggal a filmet.
Hát nem mindegy!
Különösen a GollamSzméágol párbeszéd és a végén Frodó és Samu a
Végzet hegyének lábánál.
De ami a LEGJOBB, az természetesen Faramir "búcsúja" az apjától! :cry:
Fantasztikus, hogy mennyi érzelmet tud az az ember belevinni abba a 2-3
mondatba.

De azt hiszem, ebből is látszik a magyar változatnál, hogy mennyire nehéz dolguk volt a szinkronszínészeknek. Elég macerás lehetett egy kék hátterű fehér szájat
leszinkronizálni. Mert, ugye, PJ-ék ennyire levédték ez egész projektet. Szerintem ehhez képest ez nagyszerű munka.

Amúgy Faramir magyar hangjával nincs bajom. Szvsz mind az eredeti, mint a magyar nagyon mokány. (Apropó, ki a magyar hangja? :?: )

Köszi azt a rengeteg linket és képet Dave-ről. Hihetetlenek!

Nem tudjátok, hogy melyik filmeket lehe beszerezni tőle kis hazánkban is?
A Moulin Rouge evidens. A Molokai-t tavaly megnéztem (nagyot alakít benne!). Ha jól láttam, az " Egy csipetnyi lélek" is kikölcsönözhető az Odeonban (csak ott fekete a haja??? :? )
A többivel mi van?

Namarie!
:faramir1:

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167410 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nagyon ari kép :) Nálam akkor is No.1 a TTT DVD extrás képsorok. Hát az kész.... ott aztán paff a bűvős fejemnek!!!!! :D Meg a szemeimnek! Épp még nyáron beszélgettünk, - vagy mikor - hogy ja jön a ROTK, tuti ő lesz az ügyeletes szépfiú...... a másik két filmben 2 szépfiú hullott el... de ő.... veri a csúcsot! Bár már a TTTben is ő volt számomra az egyik ügyeletes.... hmm... az az orr...

Artemisz: hát nem is tudom, te kire gondolsz, de én egy magas szőkére :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167394 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Artemisz (Celebthil) írta: www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/raven.jpg

8O 8O 8O 8O :o lvadósemotikon:
Mostmár teljesen biztos,hogy új isteneket fogok tisztelni,többek között Davidet!(meg Viggot persze...)
Ezennel megalapítom a Davidista vallást! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167275 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ez a kééép!!!

www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/raven.jpg

MAGASSÁGOS ERU!! Ezen még bármelyik jobb ízlésű tündeleány islehidalna!
Képzelem ezek után, hány helyes, fekete hajú gondori leányzó akarta kinyuvasztani Éowynt!! Huh! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #167273 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Meg Faramir, amikor az apja elküldi: az a könnyes szem, az a nézés, az a lemondó elfordulás.... (David fantasztikusan tud játszani az arcával a szemével: 1-1 villanás és seperc alatt átalakul az egész arca, az érzelmek amit tükröz!)

Egyébként a Boromirral való búcsújukról is írtam egy verset, az még nincs fönn, mert az a másik nagy kedvenc, ahogy ott fölnéz a bátyjára: hát az szédületes!!!!! 8O Azért OSCART kaphatna, mint "mellékszereplő"!


Nohát, ebben tökéletesen 1etértek!! Én is épp így gondolom!

Nem adhatnád ide azt a verset is? Ez az új FEJBEVERŐS!! Szuper vagy!!! :itscool:

Gyémánt_Hajnal írta: Hát az az orr! ismerek valakit, akivel ringbe szállhatna, kinek nagyobb az orra! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

CÖCC........... :roll:
Várjál, kitalálom, ki lehet az!! :twisted: :tongue:


Russiandolls képek:
Juuuuuuuuuuuuj! AZOK A SZEMEK!!!!!

Igen, Davidnak hihetetlen arcjátéka van, de hivatkoznék a Szinkron-topicos elemzésem 1 pontjára:

Faramirral pont fordított a gondom, mint Aragornnal: túl KEMÉNY a hangja. Kevésbé adja vissza a töprengő, érzékenyebb, szelídebb egyéniséget. Rajkai Zoltán épp jó: kemény, ahol azt kell, de amúgy szívhez szólóbb.

Ennek alapján én inkább Ringgel értek egyet!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167248 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát ez nagyot ütött!!! :oops:
Sil! ilyenek jöhetnek még, bár ez is annyi volt, hogy még nem értem a végére.... A legjobb, amikor Miranda Ottoval együtt fotózták le! Azt tudtam értékelni, ha már ispotály egyenlőre nincs :bawling:
Na és persze az "én is nőből vagyok" kategória.... A benyomásaimat itt nem részletezném.... :oops: :oops: :oops:
:D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167174 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi Sil,eszméletlenek ezek a képek....
Gyémánt_Hajnal:A DVD-s extrák közül,a kedvencem mikor oldalra fordítja a fejét az orra miatt.... :D :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167145 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jessszus! Én kész vagyok! :mrgreen: Hát nem mondom! Amúgy tökjó, a DVD extrás képek! Ott számomra a legédesebb! Meg mikor oldalra fordítja a fejét az orra miatt!!! Hát az az orr! ismerek valakit, akivel ringbe szállhatna, kinek nagyobb az orra! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.627 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére