Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 7 hónapja #169356 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
adastra:Azt hiszem végre sikerült leírnod,azt amit én már elég régen próbállok és nem sikerült.Hogy milyennek is látom valójában Faramir karakterét! :itscool:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169317 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir jelleméhez valamit: most olvasgatjuk újra a részeket a Könyvekből, mert Faramiros novellákat irunk a barátnőmmel, és szóval több van abban a pasiban, mint ami akár a filmben is megmutatkozott! Szigorú is, meg éles eszű, meg szemű, meg igencsak jól látja a dolgokat (pl. tökre tud mindent a Gyűrűről), de nem mondja el senkinek, megtartja magának. Az embereken átlát, és szerintem igenis tisztában van a saját értékeivel, attól még szeretheti az apját, vagy legalábbis kárpótolni akarja Boromirért. De Gandalfot sokkal többre becsüli, és nagyon ad a véleményére. Na és azért nem kell félteni: igencsak beszól időnként az apjának (néha másoknak is). Persze nem durván, de keményen, ha úgy gondolja neki van igaza.
Épp ez a pláne szerintem Davidben, hogy a filmben fele annyi jelenetre nem volt idő, mint a könyvben Faramirnak, mégis, és pont a hangjával meg tudta mutatni, hogy ő mit gondol magáról és másokról. Ezért mondtam, hogy fontos eredeti hanggal hallgatni: nemcsak mert baromi szép a hangja, hanem mert a mélységével mutatja, hogy nem egy nyegle, szipogós kiskölyök, hanem egy FÉRFI, aki tudja mit ér és mit vállal föl.

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169260 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg


A többit is érdemes megnézni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169019 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Imádlak Thaur, hogy föltetted!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168970 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Csak egy kép Niniel kérésére: :)

kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... id=4306849

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168855 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:
Jaaa...Azért nagy kár,hogy nem fogta meg Középfölde.Nem tudom,de engem olyan szinten megfogott a Gyűrűk Ura,hogy a nap 24 órájában arról beszélek.Na jó mikor épp alszom akkor nem! :wink:


Én még akkor is...csak nem beszélek, hanem álmodok róla.....főleg Éomerrel*olvad-olvad*

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168853 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: Nilraen! Ezt így konkrétan nem mondta, hogy nem Tolkien fan /szerintem azért se, mert tiszteli a munkáit/. Csak szerintem érezni lehetett a hangjából, meg a riporterrel való poénkodáaásnak a hangulatából, hogy nem a kedvenc könyvéről beszél. Pontosan azt mondta, hogy nem fogta meg a fantáziavilág, de tetszettek neki a képek és a térképek a könyvből. Viszont már sokkal többet tud az egészről és el is olvasta.


Jaaa...Azért nagy kár,hogy nem fogta meg Középfölde.Nem tudom,de engem olyan szinten megfogott a Gyűrűk Ura,hogy a nap 24 órájában arról beszélek.Na jó mikor épp alszom akkor nem! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168848 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: és el is olvasta.


Nagyon helyes! Mármint, hogy elolvasta, meg ugye David is nagyon helyes!!!! :wink: :oops: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168844 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nilraen! Ezt így konkrétan nem mondta, hogy nem Tolkien fan /szerintem azért se, mert tiszteli a munkáit/. Csak szerintem érezni lehetett a hangjából, meg a riporterrel való poénkodáaásnak a hangulatából, hogy nem a kedvenc könyvéről beszél. Pontosan azt mondta, hogy nem fogta meg a fantáziavilág, de tetszettek neki a képek és a térképek a könyvből. Viszont már sokkal többet tud az egészről és el is olvasta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168840 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Majd jól megmondom neki:Most azonnal legyél Tolkien fan!....És akkor az lesz! :wink: ...Vagy nem... :?

Mert ugye kire hallgatna, ha nem rád???? :wink: Most gonosz voltam! :twisted: De sebaj! Faramir szerepe szerintem sem túl egyszerű, mert nincsen sok szövege, mégis annyi de annyi mindent kell kifejezni... és ezt David főleg a szemével és az arcával teszi...és megjegyzem elég jól áll neki :twisted: :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168836 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem Faramir karaktere azért nem olyan könnyű.Talán a filmben az,mert ahogy Artemisz is mondta,eléggé kihagyták a Gandalf és Faramir kapcsoltát... :?

Niniel Nienor írta: Ami igazán megkapó az David mimikája és hanghordozása.

És a szemei is nagyon megkapóak! :wink:

Niniel Nienor írta: de a személyében nem üdvözölhetünk újabb Tolkien rajongót.

Ez az interjúban volt?Ezt nem is hallottam.. :? Nem figyeltem eléggé.
Egyébként nagy kár,hogy nem Tolkien fan!Ha egyszer találkozom vele,majd megnevelem! :wink:
Majd jól megmondom neki:Most azonnal legyél Tolkien fan!....És akkor az lesz! :wink: ...Vagy nem... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168833 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kira! Szerintem nem olyan egyszreű karakterről van szó, pont, mert olyan sokminden benne van. De igazából ez másodlagos. Ami igazán megkapó az David mimikája és hanghordozása. Azzal játszik igazán :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168752 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kira írta: Van egyszer egy egészségesen fejlett öngyűlölete,

Mindössze ezzel nem értek egyet. MIÉRT?

Amúgy Faramir műveltségére, Gandalffal való viszonyára jóval kevesebb hangsúlyt fektettek, inkább a szelídebb egyéniségét emelték ki, így a szerep valóban leegyszerűsödött.
De ez tán nem is baj...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168733 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: Mégis!
Hogy a pokolba bírta olyan jól eljátszani Faramirt, ha nem volt anyira benne a történetben?
Ez költői kérdés volt. Én nem vagyok színész - nem is leszek - viszont ő az, nem is akármilyen.
Úgy látszik a tehetség pótolja a jártasságot.


Izé. Faramir karaktere elég egyszerű (nem sekélyes!).
Van egyszer egy egészségesen fejlett öngyűlölete, kötelességtudata, nem szereti a harcot - mégis kell, Denthort inkább szereti, mint gyűlöli, - önellentmondásos, Boromirért rajong. Szeretet-hiányos, vágyik az (apja) elismerés(é)re. Közben van egy erős erkölcsi érzéke (vagy belénevelt, vagy vele-született), elég világlátott, hogy tudja a dolgokról, hogy mik azok. :roll:

Úgy sejtem most nagyon sok értelmetlenséget írtam... :oops: elnézést...
-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168683 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Meghallgattam az Adastra által belinkelt interjút és abból az derül ki, hogy David nem kifejezetten volt otthon Gyűrűk Ura ügyben, amikor a fimet forgatták, hiszen még nem olvasta. azóta ugyan volt szerencséje a műhöz, de a személyében nem üdvözölhetünk újabb Tolkien rajongót.
Mégis!
Hogy a pokolba bírta olyan jól eljátszani Faramirt, ha nem volt anyira benne a történetben?
Ez költői kérdés volt. Én nem vagyok színész - nem is leszek - viszont ő az, nem is akármilyen.
Úgy látszik a tehetség pótolja a jártasságot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168550 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: mondhatni önbizalomhiány(?)


Azzal akérdőjellel teljes mértékben egyet értek! Egy ilyen pasinak mi a bústól van önbizalomhiánya????????????????????????? Ha én David lennék valszínüleg egész nap a tükör előtt ülnék és nézegetném és gyönyörködnék magamban.............. :oops: :roll: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168410 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Timona írta: Hát ez egy kevésbe zavarbahozó kép viszont nagyon jó!!! 8) :D :lol: :oops: :up:

wall.mythicdesigns.net/movies/faramirwall12.jpg


Jújj..... hát ez tényleg nagyon szép... közben /me itt eldúdolgatta a dalt......... szipp szipp szipp :( (((

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168408 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát ez egy kevésbe zavarbahozó kép viszont nagyon jó!!! 8) :D :lol: :oops: :up:

wall.mythicdesigns.net/movies/faramirwall12.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168390 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Milyen képekkel akartok még engem (meg még néhány embert) zavarba hozni???? :D
Adastra: meghajlok előtted, hát én is inkább azt nézem ki belőle, hogy őt kell elcsábítani..... szép mosollyal, szüzies tekintettel :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168367 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hi,

www.angelfire.com/moon/loony_moony/Photo...Hee__david__Hee_.jpg
Nem biztos, h meg akarod nézni, ha szülő-iskolatárs áll a hátad mögött. :oops:
a Better than sex -ből van elvileg, és David egyszál kisgatyában gugol. :P
Szerintem édes :D

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168287 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Faramir és a kardja :wink: (lehetne mondjuk jobb minőségű is... csak a jobb egérgombos módszerrel műxik):
www.warofthering.net/photoforum/ ... _sword.jpg


Tök jó 8) ezt a képet még nem is láttam :oops: !

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168263 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir és a kardja :wink: (lehetne mondjuk jobb minőségű is... csak a jobb egérgombos módszerrel műxik):
www.warofthering.net/photoforum/ ... _sword.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168251 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Ellana írta:
Hát én lehidalok! Az állam a földet söpri. Nekem ez új élmény, mert én még sosem hallottam az eredeti hangját, de annyira kellemes.


Hát ha most hallottad elöször eredetiben Davidet, akkor nem tudod miről maradtál le a TTT-ben és a ROTK-ban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenképp nézd meg valahol ezeket feliratosan, annyival másabb, és annyira gyönyörű a hangja, főleg, mert a LOTR-ban kicsit (!) mélyítette is!
Aki hangra nagyon jó a filmben az szerintem ő és a Craig Haldírként. Azért is mert nekem a mély hangú pasik jönnek be :D

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168248 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta:

adastra írta: Átlag percenként a szexre gondol, mégis hűséges, nem semmi mi?!


Te ezt honnan veszed - főleg az utolsó mondatot?? 8O :roll:


Onnan, hogy már kb.7 éve tanulok asztrológiát, s bár sajna a születési órája nincs meg a pasinak, de egy általános horoszkópot azért fel lehet állítani a születés napjára is. Bár ez kevesebbet mond mint egy pontos képlet, persze. Szóval honnan veszem? Onnan, hogy szépségünknek a Marsa (a férfias aktivitás bolygója) a Skorpióban van nagyon-nagyon jó helyzetben. Másrészt,az én páromnak is Skorpió Marsa van, úgyhogy asszem pontosan tudom, hogy reagálnak az ilyen tipusú pasik :lol:
Viszont ő ennek ellenére sem macsó típus, inkább mint mondtam a végletekig érzékeny, úgyhogy tutkó, hogy nem ő csábít el, hanem őt kell elcsábítani - ugyanis a Skorpión kívül (egyébként ennek a jegynek köszönheti a nagy orrát is!) erős benne még a Szűz és a Rák jegy is: inenn a gondoskodó, családcentrikus vonások, a szolgálatkészség, a szerénység, mondhatni önbizalomhiány(?), és a hűségesség.

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168221 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Azért van benne némi ún. "nőiesség", bár nem úúúúgy! :wink: Szóval nem feminim, hanem - asztrológiailag nézve a fickót -, elég sok benne a gondoskodó, passzív, érzékeny (időnként túlérzékeny), zárkozott vonás, sok az érzelem, szenvedély benne...bár van benne kritikus, praktikus. preciz, maximalista vonás is. Ezért jó pasi: mert pl. tök jó családapa valószínüleg (az a tipus, aki maga pelenkázza a kicsit-nagyon anyai apuka), és mindenkiről gondoskodik a környezetében, imádja a családját, és közben ágyban, húhú! Átlag percenként a szexre gondol, mégis hűséges, nem semmi mi?!


Te ezt honnan veszed - főleg az utolsó mondatot?? 8O :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168113 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem is tényleg meseszéplenne, ha David eljönne! És akkor találkoznánk élőbene, meg minden! És azon gondolkodtam, hogy úgy is jóban van Viggoval és Karllal meg a többiekkel és akkor elhívná őket és akkor ők is hívnának még embereket............És itt lenne az egyész Rotk stáb és akkor Mo. csődbe menne :wink: Kár, hogy ez nem megoldható! Mint látjátok én már nyakig benne vagyok! és aha tényleg kéne segítség akkor rám is számíthattok! Bár nem tom, hogy egy 14 éves tanuló lány miben segíthetne??? De minden tőlem telhetőt megteszek! :wink: :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168108 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Hát aktuális a kérdés, ugyanis pont most, pont mi (többen innen is)azért dolgozunk, hogy bizony ide is jöjjenek!!!!! Davidet pl. őszre szeretnénk. Desajna inkább tőle fögg, mint tőlünk :(
És hogy miért inkább Berlinbe mennek? Vszinüleg, csúnya dolog, de nagyobb a pénz, mint nálunk, mi egyelőre sajnos a sor vége felé kullogunk (mármint úgy értem, Magyarország). De nem adjuk fel és előbb-utóbb lesz belőle valami- csak kikell várni! Hajaj! :?


Wow...Lehet,hogy David jön?Én nagyon örülnék neki.....És támogatlak titeket...mondtad,hogy lehet,hogy kell segítség...Én bármit megteszek azért ,hogy David idejöjjön,szóval rám is lehet számítani! :twisted: Én,el sem tudom képzelni,hogy az milyen sirályos lenne..lehet,hogy nem is szabadna beleélnem magam?Áh,mindegy...én azért veszettül reménykedem.

Ja,és az interjú nagyon ari.Már amennyit értettem belőle...A 'particularly'-t is elég gyakran mondja...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168063 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Ellana írta: szerintem tényleg be kellene vezetni egy olvadósemotikont!

Na, akkor figyi, ez a választékom (persze a szívecskésektől eltekintve):

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168061 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Hoopsz! Na hála a valáknak, mégis megvan az interjú!!!!!


www.theonering.net/perl/newsview/2/973529660


Jó szórakozást!!! Élmény a pasi, igaz főleg más filmjeiről faggatják (Better than Sex), és csak pár szót ejtenek a LOTR-ról, pl. hogy nem is olvasta a könyvet, nem érdekelte, csak a forgatáson fogta meg a dolog mert akkor kicsit többet megértett belőle. Azóta viszont állítja, hogy elolvasta! :wink:

De nagyon édi, folyton az a szavajárása, hogy "Absolutely" meg "Exactly"! haláli a pasas! És sokat nevet :lol:


Hát én lehidalok! Az állam a földet söpri. Nekem ez új élmény, mert én még sosem hallottam az eredeti hangját, de annyira kellemes. És mellé még vesszük, hogy milyen jól néz ki...szerintem tényleg be kellene vezetni egy olvadósemotikont! Erre nincs szó!!!!!!!!!!!
Ja, a nőiességhez: nálam kifejezetten pozitívum, ha egy férfi érzékeny (nem nyálas! de ő nem is nyálas!). Nekem konkrétan nem jönnek a be a macsók, akik azt hiszik, ha az a menő, hogy semmi érzelem csak a k**ás (bocsi). Nekem ilyen pasi kell, mint Ő! (Csak nem fogok ilyet találni, fő az optimizmus!)

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168060 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Adastra:

Sil az előző oldalon írta:

Findulias írta: Nem tudjátok, hogy melyik filmeket lehe beszerezni tőle kis hazánkban is?
A Moulin Rouge evidens. A Molokai-t tavaly megnéztem (nagyot alakít benne!). Ha jól láttam, az " Egy csipetnyi lélek" is kikölcsönözhető az Odeonban (csak ott fekete a haja??? :? )
A többivel mi van?

Úgy tűnik, csak a Krokodilvadász kölcsönözhető a felsoroltakon kívül... :cry:
katt ide


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.638 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére