Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 6 hónapja #180960 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Elbűvölően szép fanart kedvenc párocskánkról:

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... ofara3.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Pár kép a Van Helsingből:
www.mysan.de/article2278-seite2.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180550 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima/Shagrat írta: Nem tudjátok, hogy Gondorban hány éves kortól nagykorú valaki? Nem hiszem, hogy túl sok: olyan húsz évre saccolom, de pontosan nem tudjátok?


Szerintem ezt a kérdést a Középfölde- Kérdések topicban kéne feltenned :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180445 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem tudjátok, hogy Gondorban hány éves kortól nagykorú valaki? Nem hiszem, hogy túl sok: olyan húsz évre saccolom, de pontosan nem tudjátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180240 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: David. Kalapban. Fekete-fehérben...
www.oneleftshoe.com/lj-uploads/d ... 040312.htm


Cuki..... cuki.... cuki.... már csak egy ide illő film kellene..... :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179779 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David. Kalapban. Fekete-fehérben...
www.oneleftshoe.com/lj-uploads/d ... 040312.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179668 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
A képek nagyon-nagyon jók, főleg az amelyik a koronázáson van. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179579 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Új After the Deluge screencapek:
www.outtasightsandsounds.com/wenham/deluge4/
Vigyázat, David, ágyban, nővel... :wink: 18 O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179150 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Éowyn és Faramir:
img20.photobucket.com/albums/v59 ... aramir.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178954 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Frissítették azt a kicsi honlapot, amit a múltkor említettem.
Nem is akárhogyan! :D

wenham.menofthewest.net

Üdv!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178874 Írta: Ilsandúne
Ilsandúne válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Huuh.... Még sose írtam ide. De tetszik ez a téma, kedvenc férfi szereplőm Faramir, kedvenc női Éowyn. Majd megbolondulok Éowynért :lol: Faramirt tiztelem bátorságáért, és minden erényéért... ennyit szerettem volna csak mondani... És tök jó hogy összejönnek, mert szerintem nagyon összeillenek (a filmbeli színészek is :D )

Az Ilsandúne egy női tünde-név,de én fiú vagyok. Ezüst Naplemente-t jelent.
balinto.topcat.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178788 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kezdünk tiszta romantikusak lenni.... :bawling: :bawling: :bawling:
Csak így tovább, mert nagyon jókat írtok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178342 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Elnézést a helyesbítésért, de nagyon úgy látom, jópáran összemosnak 2 jelenetet. SZóval: 1. jelenet: Mikor még várnak arra hogy vajon mi lesz a csata kimenetele, és Mordor felé néznek és Faramir ráteríti Éowynra a köpenyét, és mondja hogy most nem tudja hinni hogy bármi rossz is történhet, és nem akarja ilyen hamar elveszíteni, amit megtalált, akkor fújja össze a hajukat a szél, és Faramir ekkor csak homlokon csókolja Éowynt, Éowyn meg nem veszi észre még a szerelmet. Ezt a jelenetet azért lenne nehéz megcsinálni, mert idöben ez az a pillanat amikor a Végzet hegyében Frodó felhúzza a Gyürüt és hajszálon múlik a végzet, és egy ilyen szerelmi jelenet könnyen leronthatná a Végzet hegyében lejátszódó pillanat drámaiságát. (Én majd´infarktust kapok sokadszorra is annál a pillanatnál, nem hiszem hogy jó lenne oda egy ilyen jelenet.) Kíváncsi vagyok, PJ megpróbálja e berakni... Esetleg egy pillanat lahetne amint állnak egymás mellett a szélben... 2. jelenet: már a gyözelem után, Faramir helytartó készíti elö a Várost a Király fogadására, elfoglalt de megkereste az ispotály vezetöje mert Éowyn nem gyógyul, és Faramir megint kimegy sétálni Éowynnal, megkérdezi miért nem megy ünnepelni Cormallenbe és így feljön a szó Aragornról és Faramir szerelmet vall Éowynnak, és a végén Éowyn is rádöbben hogy megváltoztak érzelmei és megcsókolják egymást nyíltan... Ezt inkább meg lehet oldani részletesen azt hiszem...
Egyébként:
"Már pedig Faramirnak sem lehet játszani az érzelemeivel, besokall."
Erre csak annyi a mondanivalóm: az angol eredetiben Faramir úgy vall szerelmet Éowynnak hogy azt mondja: Most már akkor is szeretnélek ha Gondor királynöje lennél... Azaz: Akkor is szeretné ha Éowyn Aragorn felesége lenne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178263 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nekm az az egyik kedvenc részem, amikor Faramir "jólmegmondja" Éowynnak az érzelmeit...
"Nem szeretsz, vagy nem akarsz szeretni?"
Örülnék,ha ez nem maradna ki belőle.
Mert, ugye Éowyn még mindig epekedik Aragorn után, és nem veszi észre
drága barátunk egyértelmű közeledését.
Már pedig Faramirnak sem lehet játszani az érzelemeivel, besokall.
És milyen jól teszi!
Kinyitja a szemét, és a szívét!

Látom, hogy ott állnak Minas Tirith várfalánál, nézik Mordor félelmetes sötétségét, de Faramir homlokán még borúsabb ráncok húzódnak.
De most nem a háború miatt gondterhelt. Mélyet sóhajt, és kérdőre vonja Éowynt. A lány felé fordul, és átsuhan benne az érzés, a szeme a ködös távolból hirtelen felcsillan...Faramirra pillant,találkozik a tekintetük, hosszasan nézik egymást, sorsuk elrendeltetett...
Újra Mordor felé fordulnak, Éowyn Faramir immár ölelő karjaiban megtalálta a biztonságot.....

Valahogy így...
Jaj, remélem, hogy jól lesz megoldva!
De meddig kell még addig várni!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178234 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Csináltam egy Faramir&Éowyn háttérképet:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... amir01.jpg


Sil, ez naon szép lett! Köszönjük!
A forgatókönyvön még gondolkozom, ha nem baj... :roll: :oops:
Ha nem lesz kertje az ispotálynak, az azért elég érdekes lesz... :roll: , nem hinném, hogy így lenne :lol: [size=9:2n3qit8o]ugye nem?[/size]

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178143 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az ispotályból már láttunk néhány részt (Frodó ott ébred fel), de a kertjéből még semmit (ha lesz a filmben egyáltalán kertje az ispotálynak).. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178101 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem a helyszíneken nem kéne változtatni. Legalábbis nekem nagyon tetszett a filmbeli Minas Tirith. Annál jobbat nem tudnék elképzelni, bár magát az ispotályt még nem láthattuk... De ha a stílust tartják, akkor az se lesz számomra csalódás.
A zenét megírnám saját magam, ha tudnám, mert arról megvannak a magam határozott elképzelései, amiket már le is írtam.
Ruhák tekintetében Éowyon valószínűbb egy gondori kölcsön ruha, mert nem hinném, hogy Derhelm magával cipelte volna Rohanból hercegnői ruhatárát.
Szendi kíváncsian várom már a te verziódat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Csináltam egy Faramir&Éowyn háttérképet:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... amir01.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178006 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok kedveseim!

Hát, úgylátom, néhányatokban megmozdult valami!
Naon jók az eddigi "képek", de próbáljatok meg nem P J képekben gondolkodni! A saját "mozitokat" képzeljétek el! Mindenre kiváncsi vagyok! (az extrémekre is!) Minnél részletesebben elképzelitek, úgy hogy "lássátok" annál jobb!
Készül az én verzióm is, nemsokára "kritizálhatjátok" :oops:
szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177971 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
egyébként szvsz enélkül elég őszintétlen lett a vége, főleg Éowyn szempontjából... Úgyhogy hajrá! :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177968 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na,szerintem valahogy így kéne lennie:

Faramir ebben a ruhában van:
www.warofthering.net/photos/rotkfaramir/imagepages/image6.shtml
Éowyn pedig ebben:
www.warofthering.net/photos/ttteowyn/imagepages/image20.shtml

Szóval.Faramir ugye áll a falnál,kelet felé nézve.Éowyn jön az Ispotály vezetőjével.Az szól Faramirnak,megfordul,meglátja Éowynt...Ezek után lejátszódik az a jelentet,mikor Éowyn mondja Faramirnak,hogy parancsolja meg az Ispotály vezetőjének,hogy engedje el Őt...stb.
Itt jöhetne egy helyszínváltás,mondjuk a Morannon felé vezető úthoz...
Később vissza Faramirékhoz.Éppen napfelkelte lenne Minas Tirithben,Éowyn már kint állna a falnál,aztán Faramir is kijönne(itt lehetne jelmezváltás), ilyenkor játszódna le az a jelenet mikor (összefújja a hajukat a szél-bár ez tuti kimarad),megfogják egymást kezét,Faramir ráteríti Éowynra azt a 'palástot',stb...szóval amikor először megcsóloják egymást.


A zenéről fogalmam sincs... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177909 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hihihi... A színköri rendezőnk örülne! Jobbat mondok, játsszuk is el! Már egy ideje mondogatom neki, hogy az aktuális Szentivánéji álom helyett a Gyűrűk Ura következzen, de ezt 3 fiúval és 16 lánnyal viszonylag nehéz lenne... Na jó, csak vicc volt... :roll: De nem rossz ötlet, bár nekem az íráshoz annyi tehetségem sincs, mint egy selyemhernyónak, de azért vevő vagyok az alkotásaitokra.
Csak hajrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177905 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Úgy gondoltad Szendi, hogy párbeszéd, meg minden? :oops: hát...... majd megpróbáljuk!!!
Azért kivi vagyok az ÉV RENDEZŐJÉNEK változatára :roll: :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177886 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szendi ez egy jó ötlet!!!! :lol:
Magát a szerelem kibontakozását szerintem nem kell nagyon képzelgetnünk, mert ennyi segítséget kaptunk a jó öreg Tolkien bácsitól :) A helyszín is adott, hiszen Minas Tirith díszletei szinte e legjobbak a filmekből. Éowyn ruhája is megvan, mert a Király keze gyógyító kéz c. képecskén egy világoskék köntös van rajta kiindulás képpen. Persze ezt lecserélheti valami szép fehér anyagból készült finom szabású ruhára vagy esetleg egy gondori divat szerint varr öltözékre, ha már úgyis Minas Tirithben van.
Faramiron a kapitányi egyenruhája egy könnyített vagy hiányos változatát tudom elképzelni. Vagy meg van! Azt a ruhát, amben Denethor el akarta égetni. Vagy valami hasonlót.
A zene meg legyen emberi, mint Minas Tirith témája, csak épp a hanszerelésből kell visszavenni. Főleg vonósok kellenének 8de nem túl sok) esetleg megfűszerezve a Steward of Gondor c. track fúvós hangszeréval. Valami lágy és édes-szomorú dallamot tudok elképzeli, amiben mégis van élet és nem csöpög, mint a vízes törölköző.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan oldják majd meg ezta jelenetet, főleg azért mert ez mindkét karakternél egy jellemváltozás. A színészek képességeiben nem kételkedem, de remélem PJ a megfelelő végénél fogja meg a dolgot és nem lesz gond.

Most több dolog nem jut az eszembe, de ha írtok még néhány verziót, remélem az é fantáziám is jobban fel fog ébredni!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177874 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Kedveseim szeretnélek benneteket megkérni valamire.
Szeretném, (ha időtök engedi, és kedvetekre van) ha készítenétek képzeletbeli forgatókönyvet. :roll:
Kíváncsi vagyok, hogyan képzelitek a filmvásznon megjelenítve Faramir
szerelmének kibontakozását.
Jó lenne, ha elég részletesen leírnátok.(Olyanra gondolok, hogy díszlet, jelmez, esetleg milyen tipusú zenét képzeltek el hozzá stb.´)
Kíváncsi vagyok, a fantáziátokra :wink: !!
Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177701 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tegnap láttam az m2-ön, egy filmet. A címe : Cosi . DW játszott benne egy piromániás őrültet. Jó volt. Fogadjunk, hogy ti ismertétek ezt a filmjét.
Bocs, ha ez offnak számít. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177636 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Finduilas: nagyon tetszett az oldal amit írtál. :wink:
Kincső: gratula a topicod elismeréséhez :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177523 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hahó!
Most találtam!
Érdemes végigmenni mindegyik képen!

img19.photobucket.com/albums/v56 ... 1_0143.jpg
Jó szórakozást!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #177228 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta: Bár nekem még mindig sok a "deszuperezaképelolvadok" típusú hozzászólás,

Bocs, Kincső... :roll:

Akkor máris tudományos leszek:

Énszerintem nem feljebb vitték Boromirt, hanem közelebb hozták!!

A filmben LÁTJUK is a jó, szimpatikus oldalát, amiről a könyvben csak olvasunk...
A filmbe nem fért volna be a sok Boromirt bemutató magánmonológ...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177112 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Szendi írta: Mióta beindult ez a topic, mindig elolvasom, és nagyon tetszik, hogy nem csak üres "fecsegést", hanem gondolatébresztő kritikákat, és jó kérdéseket is találni itt. Köszi nektek is többiek!
szendi


8) De jó ezt hallani... :)
Bár nekem még mindig sok a "deszuperezaképelolvadok" típusú hozzászólás, de most nincs kedvem törölgetni, meg játszani a véreskezűt... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.885 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére