Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 4 hónapja #189145 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A regényben Gandalf elmondása alapján nyilvánvaló hogy Denethorban és Faramirban megvolt a Númenoriak dolgok mélyére látása míg Boromirban nem. Ez tény. Az is tény szerintem, hogy a filmben Boromir eléggé fel lett tupírozva a könyvbelihez képest... Én a könyvben egészen addig nagyon unszimpatikusnak éreztem amíg meg nem bánta hogy megpróbálta elszedni a Gyürüt, csak az utolsó perceiben volt szimpatikus. A filmben végig valamennyire szimpatikus. Denethor meg épp fordítva: a regényben szimpatikus, a filmben undok. Amúgy a könyvben épp Boromir az aki használná a Gyürüt, és nem is az apja parancsára vinné Minas Tiritbe, míg Denethor az aki tisztában van a veszéllyel és nem használná-amíg csak olyan nagy veszélybe nem kerül a Városa-és éppen erre hívta fel Gandalf a figyelmet, hogy ezért nem bízná rá, de nemcsak Denethorra nem, hanem még saját magában se bízna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189133 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jaj nem, nem, nem ez nem neked szólt! Csak vélemény a témával kapcsolatban... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189129 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Suhifarok írta: Szvsz Boromirban is meg volt a númenori nemesség, csak máshogy! Ő büszke és olyan királyi. Szerintem merész dolog ilyen tekintetben összehasonlítani őket, mert Boromirt semmi esetre sem szabad le...alacsonyítanunk... :roll:


Egyáltalán nem akartam lealacsonyítani (ha úgy tűnt bocs :oops: )

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189127 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szvsz Boromirban is meg volt a númenori nemesség, csak máshogy! Ő büszke és olyan királyi. Szerintem merész dolog ilyen tekintetben összehasonlítani őket, mert Boromirt semmi esetre sem szabad le...alacsonyítanunk... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189118 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta:

Rohin írta: Érdekes hogy mért szerette annyival jobban Boromirt. Pedig Faramir örökölte tőle a númenori nemességet.


Miért, Boromir talán nem? :eek2:


De, csak Faramir szerintem jobban hasonlított a Númenori királyokra.
pl. szerintem bölcsebb is volt, és látta az emberk szemében hogy hazudnak-e vagy hogy gyilkoltak-e (nem tudom, Boromirnak megvolt-e ez a tulajdonsága :?: )

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189103 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Rohin írta: Érdekes hogy mért szerette annyival jobban Boromirt. Pedig Faramir örökölte tőle a númenori nemességet.


Miért, Boromir talán nem? :eek2:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189099 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A gyűrűt csak magánál akarta tudni, semmiképp se "egy kelekótya félszerzet kezébeadni", akitől bármikor elvehetik. Bár ha a gyűrű tényleg nála lett volna, valszeg nem tudott volna neki ellenállni.
Szarumánnál is erősebb akarata volt, mert tudta úgy használni a palantírt hogy annak hasznát is vette (de végül beleőtült)
Érdekes hogy mért szerette annyival jobban Boromirt. Pedig Faramir örökölte tőle a númenori nemességet.

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189090 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima/Shagrat írta: ...csak minden tulajdonságát hússzorosára erősítették...


Minden rossz tulajdonságát... :roll: :? Hol van a filmből az, hogy szembe mert és tudott szállni Szauronnal, míg egy mágus nem?? :? És ami a legnagyobb baj: úgy van beállítva, mintha ő is, pontosabban ő akarná fegyverként használni a Gyűrűt, és ezért küldené el Boromirt, miközben a könyvben éppenhogy magától felismeri, hogy nem szabad használni?? :? Mindenképpen sugárzik belőle is a númenori fenség. És Gandalf mondata, ami a könyvben igaz, Tolkien nem írna ilyet, mint ahogy a filmben tűnik, hogy csak utolsó mentőkötélként, vígasztalásul, teljesen alaptalanul (hiszen minden ellene szól) mondja, hogy "Apád szeret, Faramir, ezt soha ne feledd!" És ez akkor is igaz, igaz, és ezerszer igaz! [size=9:1d2qdg7a](Mint már ezerszer kifejtettem. :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189019 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem tudom... Szerintem Denethor karakterében nem tértek el annyira a könyvbeli ábrázolástól - csak minden tulajdonságát hússzorosára erősítették. Ami engem illet, én már a könyvben is ki voltam akadva rá, hogy milyen igazságtalan, és hogy tulajdonképpen Faramirt vádolja a bátyja haláláért (a lényege az, hogy jaj te ott, mér hagytad, hogy Boromir menjen el, bár én küldtem el, de akkor is meg kellett volna akadályoznod, vagy ha már egyszer elment, akkor mért nem termettél rögtön ott, mikor meghallottad a kürtöt.... Lehet, hogy tévedek, de nekem eléggé ez jött le belőle.) Meg valahogy a könyvben nem is tűnt annyira őrültnek, azt a kismonológot leszámítva, h (nem tudom pontosan idézni, mert nincs nálam a köny) "...és ég, ő már ég. Neki a testében gyújtottak tüzet. Hamarosan mind elégünk. Hamuvá leszünk! Hamuvá és füstté, amit elfúj a szél...!" Szóval nekem itt tűnt fel igazán, hogy ez megkattant. Nem mondom, már a TTT bővítettben is elég kreccsnek tűnt, de igazán ellenszenves csak akkor lett, mikor elkezdett... táplálkozni, meg mikor a szemébe mondta a fiának, hogy menj és dögűjjé meg, csak csendben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188976 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát igen: jól összekavarták a dolgokat Faramir és Denethor háza táján (és ez alól Boromir sem kivétel). Amilyen szép lett Minas Tirith olyan félrecsúszottak lettek a gondoriak. De Faramir és Denethor közül még mindig ez utóbbi áll közelebb a valósághoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188966 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ami Denethort illeti, valóban rémesen elrontották, sajnos.

Túlzottan a tébolyra lett kihegyezve a szerepe, s ha John Noble nem adja hozzá a játékával (persze a sokat emlegetett kajajelenetet nem számítva :roll: ) azt a Helytartóra jellemző távolságtartó, sőt eléggé lenéző, de mindenképp fenséges tartást és modort, még sokkal vacakabbul jött volna ki...
Itt se a színész a hibás szvsz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188948 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Csatlakozom az előttem szólóhoz Denethorral kapcsolatban. :wink:
(És örülök, hogy végre felébredt a topic, és nem csak az egymondatos "de-édi-ez-a-kép" szinten :D csak így tovább :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188851 Írta: Quairessa
Quairessa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem is tökéletesen el tudta volna játszani a könyvbeli Faramirt.

Artemisz írta:
"Amint ezt a talán könyvhöz leghívebb filmes jelenet, Denethor és Faramir utolsó beszélgetése is bizonyítja."

Lehet hogy Faramir jelleme szempontjából ez a könyvhöz leghívebb filmes jelenet, de maga a jelenet a könyvböl kiemelt félmondataival teljesen mást mutat mint a könyv és ezzel legalább annyira tönkreteszi Denethor jellemét mint amennyire a TTT Faramir jellemét (amit a bövítettben már Denethor karakterének tönkretételével próbáltak helyrehozni, csak épp így még jobban távolodtak a könyvtöl). Ha csak a mondatok másik felét hozzámondták volna és esetleg nem változtatják meg a helyüket, teljesen más lett volna. Általában nagyon jól oldották meg a film során hogy honnan ragadjanak ki szövegrészleteket a regényböl vagy melyik más szereplö szájába adják, de Denethor esetében ez a jellemét torzította el ami nem jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188689 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Suhifarok írta: Én csak azért nem rajongok a filmbéli Faramirért, mert az elején cefetül negatív szereplőnek állították be, és ez naon nem tecc!! De erről nem szegény David tehet...!

És ebben az a legfájóbb, hogy, amint már többeknek említettem, Dave TÖKÉLETESEN EL TUDTA VOLNA JÁTSZANI A KÖNYVBELI FARAMIRT! Ő erre az ideális ember!

Amint ezt a talán könyvhöz leghívebb filmes jelenet, Denethor és Faramir utolsó beszélgetése is bizonyítja.

Uff, beszóltam! (c)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188644 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima/Shagrat írta: Nem tudom, ki hogy van vele, de - kövezzetek meg - én nem is annyira a film-Faramirért vagyok oda, hanem a "könyv-Faramirért". Valahogy jobban el tudom róla képzelni mindazt, amilyennek leírták, meg amilyennek Adarel is, ha ugyan értitek, mire gondolok. Meg a számomra nagyon fontos az emberek szeme. A kékszemű DW, ugyan nem küldeném el a... csudába, ha ideállna elém teljes életnagyságban, de számomra nem volt úl "Faramiros". (Ha még egy kicsit folytatom, tényleg megköveztek... :D ) Meg emberi gyengeség, de nekem a sötét szemű emberek jobban tetszenek, attól függetlenül, hogy nekem állítólag hatalmas Gollamkék-szemeim vannak... Mindezektől függetlenül az alakítása tényleg jó volt, meg így már szinte el sem tudnék képzelni mást a helyére.
Jöhetnek a kövek! :roll:


Áááá, nem hiszem, hogy megköveznek! Habár... :mrgreen: Én csak azért nem rajongok a filmbéli Faramirért, mert az elején cefetül negatív szereplőnek állították be, és ez naon nem tecc!! De erről nem szegény David tehet...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188596 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Artemisz képei: itt a David-es capek közül az alsó sorban az 5., a 4., és a középső sorban az 5.:
fanzone50.com/DW/RD.html

Köszi Sil! :D Na ezek tényleg jók!!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Artemisz képei: itt a David-es capek közül az alsó sorban az 5., a 4., és a középső sorban az 5.:
fanzone50.com/DW/RD.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188589 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Artemisz (Celebthil) írta: Jujjdeédii!! Miccsoda pofik!!

Ez!
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_167.jpg

Meg ez!
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_165.jpg

De ez is naggyonheles:
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_088.jpg

Köszikee!!! :D :hello:

Nem hozza elő a képeket, és szerintem rosszul linkelted be, mert Jobb egérgomb, Cél mentése más néven... - ezzel a módszerrel sem megy... :roll: Le kéne ellenőrizd, ok? Mert szeretnénk látni, minek örülsz úgy.... :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188586 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem tudom, ki hogy van vele, de - kövezzetek meg - én nem is annyira a film-Faramirért vagyok oda, hanem a "könyv-Faramirért". Valahogy jobban el tudom róla képzelni mindazt, amilyennek leírták, meg amilyennek Adarel is, ha ugyan értitek, mire gondolok. Meg a számomra nagyon fontos az emberek szeme. A kékszemű DW, ugyan nem küldeném el a... csudába, ha ideállna elém teljes életnagyságban, de számomra nem volt úl "Faramiros". (Ha még egy kicsit folytatom, tényleg megköveztek... :D ) Meg emberi gyengeség, de nekem a sötét szemű emberek jobban tetszenek, attól függetlenül, hogy nekem állítólag hatalmas Gollamkék-szemeim vannak... Mindezektől függetlenül az alakítása tényleg jó volt, meg így már szinte el sem tudnék képzelni mást a helyére.
Jöhetnek a kövek! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187356 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Luineheciel írta: Egy jó pár screen captures :D Bocsi, ha már voltak!
fanzone50.com/DW/


Tudjátok, sztem ez a kép nagyszerűen adja vissza azt a Faramirt, akit Tolkien mester alkotott. Persze, láttam már ezt a képet, de szívesen elnézegetem még, mert ezen olyan kedves, bölcs mosolyú, békességszerető, de érzik rajta, hogy szétfeszíti az erő....
Pont olyan, akiről el tudom képzelni, hogy belenéz a szemembe, és tudja, mire gondolok. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187121 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jujjdeédii!! Miccsoda pofik!!

Ez!
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_167.jpg

Meg ez!
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_165.jpg

De ez is naggyonheles:
www.geocities.com/myth_laid/RD_DW_088.jpg

Köszikee!!! :D :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187011 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Egy jó pár screen captures :D Bocsi, ha már voltak!
fanzone50.com/DW/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186352 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: Kár, hogy az ausztrál filmhét után így leült itt az élet :(
Sajnos nekem nem volt szerencsém látni a Bankot, de ha valaki megnézte, az légyszi írjon róla egy kimerítő élménybeszámolót! Köszi!


Köszi Niniel Nieron, a számból vetted ki a s(z)ót :) ..., engem is érdekel :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186350 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kár, hogy az ausztrál filmhét után így leült itt az élet :(
Sajnos nekem nem volt szerencsém látni a Bankot, de ha valaki megnézte, az légyszi írjon róla egy kimerítő élménybeszámolót! Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185607 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Te is voltál??? Ájj.... és én nem láttalak......
Meg kell mondjam, azért a közönség eléggé befogadó volt, mert nem csak én nevettem gyakran és harsányan :mrgreen:
De David valóban jó pasi.... csak egy baja van: túl jó pasi.... :mrgreen:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185485 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Én is voltam a Better than sex-en.
Újfent bebizonyosodott, hogy Dave álompasi. Külosőleg 100%, "belsőleg" is OK az interjúk alapján...... sóhaj
[size=9:3mldr2gd]Mit ne mondjak, bevállalnám[/size]

Észrevettétek, hogy a közönség 70%a lány volt? :D :?:
Kár, hogy Mao-n nem lehet ezt a filmet beszerezni, asszem én lennék az egyik első :D

Na, ma szépet fogok álmodni!!!!
:tongue: :oops:

:faramir1:

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185416 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Most következnek a Better than sex-es beírások :) )))
Nagyon ari film volt :)
Az volt a furcsa, hogy nekem van egy ismerősöm, aki pont úgy viselkedik, mit a filmben David, és van egy olyan ismerősöm is, aki csak úgy spontán hasonlít rá kívülről... Érdekes volt így keverve látni "őket" :)
A Bankról sajna lemaradtam és erre is az utolsó pillanatban vettünk jegyet, de megérte :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185413 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Most így, hogy láttam a "Better than sex" című filmet, elmondhatom, hogy Éowyn jól járt Faramirral..... :lol: :lol: :lol: :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185240 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: A gondori sisak sajnos mindenkin olyan szarul áll :( Ez az egyetlen dolog, ami nem tetszik Minas Tirithben. Kár, hogy ezt így elbaltázták...


Nem mindenkin! Pippinen pl. egész aranyos. És Faramiron is, tuti, jól állt volna, ha nem szűkítik úgy be az alját. Mert Faramir haja ugye, olyan fazonú, amit nem előnyös oldalt lelapítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185209 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sil!
Köszi, hogy szóltál az ausztrál filmhétről! Nagyon hálás vagyok érte.
Voltam hétfőn megnézni a Bankot! És NAGYON JÓ VOLT!!! :P
Amikor Dave először feltünt a vásznon, azt hittem, odaolvadok...
De aztán a filmre is odafigyeltem, és nagyon tetszett!
Nem az rili hálivúdi film, érezni lehetett, hogy ez bizony ausztrál termék.
Egy zseni matematikus-közgazdászról szólt (Dave), aki megoldotta a
gazdaság egyik legnagyobb rejtélyét, az emberi döntés általi piacváltozást!
Frankó kis programot írt rá.... gyakorlatilag nem lett szükség bankokra 8)
Eközben becsajozott :D , és "bosszút állt" az apja halálán.
És mindezt angolul! Kicsit necces volt az ausztrál akcentus miatt, de kaptunk tolmácsgépet!

Már alig várom a szerdát! A Better than sex-et már azóta meg akarom nézni, amióta emberünket először megláttam a vásznon (Most nem a Moulin Rouge-ra gondolok :oops: )

Üdv mindenkinek!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.635 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére