Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 4 hónapja #193529 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na igen... bár szürkéskék (recesszíven öröklődő) szemszín összejöhet két megfelelő barnaszemű szülőtől is 25% eséllyel.... 8) /me élő példa!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193528 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Yesssz, ez az!
Kiváló. A fekete hajszín jól fog állni a lányuknak, mondjuk ezüstszürke szemmel párosítva, hiszen MINDKÉT SZÜLŐ SZÜRKE SZEMŰ :D :D :D !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193525 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az első generációban az összes gyerek barna/fekete lesz, ugyanis a fekete a dominás! (Mendel 2 asszem... :? )

Persze ha utána továbbkeresztezed őket egymással... :P :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193523 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hé, mi csuda van ezekkel az öröklődésekkel?
Faramir FEKETE hajú a könyvben. A bátyja is az. Feltehetően az anyjuk is az volt. Mert déli, és mert tünde-ivadék. Éowyn szőke. A bátyja sötétszőke, az anyja+apja is szőke. A nagyanyja fekete. (Hová tűntek a barnák :wink: ?) A fekete domináns. A két gyerekből LEGALÁBB az egyiknek feketének kellene lennie, nem? :eowyn2: + :faramir1: = :?: :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193516 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Felagund írta: [size=9:gz7h2r9d]De a szőke haj recesszíven öröklődik :P :twisted: [/size]

Kinyírlak!!! :evil:

Angwen meg abba kötött bele a minap a regényem kapcsán, hogy NEKEM igazán tudnom kéne, hogy a fekete lószín nem lappang...
Néha szégyellem hogy biológus vagyok... :?

:wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193512 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Artemisz (Celebthil) írta: Azt se tudtam, hogy a HoME-ban van! Adastra novellájából tudom... :D (Emyn Arnen-i szép napok; klikk )


:D
Aranyos sztori.
Kicsit naív, de nagyon kedves.

[size=9:itekt5rm]De a szőke haj recesszíven öröklődik :P :twisted: [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193510 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
[quote=""Artemisz (Celebthil)"

Azt se tudtam, hogy a HoME-ban van! Adastra novellájából tudom... :D (Emyn Arnen-i szép napok; klikk )

[/color][/quote]

Még nem olvastam a novellát, de nagyon tetszik.
Mondjuk én fantáziában mindig sötét hajjal látom Faramirt...
Miért csak két gyerekük van?
Én legalább négyet várnék tőlük. Elférnének, elég nagy Ithília... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193509 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szóval Davidért érdemes megnézni a Van Helsing című fantasy - vígjátékot is, hatalmasat alakít (sztem ő az egyik fénypontja a filmnek), lubickol a szerepben. Persze, azért Faramirként helyesebb volt :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193467 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta:

Legolin írta: Kitől "hallomásoztad" mégis? :P

/me -től, szvsz... :wink: Elboron neve valamelyik HoME-kötetben szerepel, ha jól emlékszem...

Nem... :wink:

Azt se tudtam, hogy a HoME-ban van! Adastra novellájából tudom... :D (Emyn Arnen-i szép napok; klikk )

Meg az oldaláról.. ( www.tar.hu/captainofgondor )sajna, mostanság nem műxik, nem tudom, miért... :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193447 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jah, már értem...én is akarok HoME-t!!!

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193444 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Legolin írta: Kitől "hallomásoztad" mégis? :P

/me -től, szvsz... :wink: Elboron neve valamelyik HoME-kötetben szerepel, ha jól emlékszem... Barahir, Faramir unokája pedig a Gy.U. Prológusában, ugyebár.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193442 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kitől "hallomásoztad" mégis? :P

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193433 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A fiuk Elboron volt(mmint Faramiré és Éowyné). Több gyerekükről nem szól a rege...

[size=9:3ix4vk08]Meg ne kérdezd, honnan tudom! Hallomásból![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193431 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tudjuk a gyerekeik nevét???? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193294 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

***Éowyn*** írta:
Ezek szépek:
www.warofthering.net/photoforum/ ... st7&page=5



Hogy ezek milyen ééédesek...Vajon honnan tudjuk a gyerekük nevét? Vm GyU apokrifből? Vagy van vm, amit nem olvastam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193293 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
www.warofthering.net/photoforum/ ... 500&page=1

Biztos láttátok már, de olyan... :oops: ...nem találok szavakat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az új Faramiros interjú, amit múltkor említettem:
www.theonering.net/scrapbook/group/1403

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193088 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tegnap láttam a Van Helsing-et, és David naggyon jó benne!
Egyébként úgy fordították: szerzetes és barát.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193027 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Minden esetre aranyos... kicsit furcsa, de aranyos. :wink: :D

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192926 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Amariel írta: Csak azt ne mondjátok, hogy azokon az udvaribolondos képeken David van. :lol: :D Nem egy papot játszik? :oops:

De ő. Álruháról nem hallottál még? :wink:
Egyébként nem papot játszik, hanem szerzetest. Sőt... barátot, vagy nem tudom, hogy fogják megoldani a monk és a friar jelentése közti különbséget a magyar változatban... (Ez egyébként szerepet is kap az egyik jelenetben... Vigyázat, spoiler! A következőt csak saját felelősségetekre olvassátok el!
[size=9:2251cjj2]Szóval, Carl az egyik faluban megment egy nőt a vámpíroktól. Az megkérdezi, mit tehet érte cserébe... Carl valamit a fülébe súg, és a nő tetőtől talpig végigméri, és megkérdezi, hogy szabad-e ezt neki egyáltalán, hiszen ugye szerzetes (monk). És Carl azt válaszolja, hogy nem szerzetes (monk), hanem barát (friar). És a következő jelenetben mindketten egy ágyban fekszenek, Carl egy szál ingben... :mrgreen: [/size] )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192923 Írta: Amariel
Amariel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Pár kép:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... ing024.jpg
img17.photobucket.com/albums/v50 ... ing027.jpg
img17.photobucket.com/albums/v50 ... d/carl.jpg


Csak azt ne mondjátok, hogy azokon az udvaribolondos képeken David van. :lol: :D Nem egy papot játszik? :oops:

Renich i beth i pennen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192836 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: img17.photobucket.com/albums/v50/sil78/David/258891.jpg - itt egész kószás... :wink:

Jóindulattal. 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192810 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Interjú Daviddel a Van Helsingről:
romanticmovies.about.com/cs/vanh ... 050304.htm

Pár kép:
img17.photobucket.com/albums/v50 ... ing024.jpg
img17.photobucket.com/albums/v50 ... ing027.jpg
img17.photobucket.com/albums/v50 ... d/carl.jpg
img17.photobucket.com/albums/v50 ... 258891.jpg - itt egész kószás... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192801 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

M írta:

***Éowyn*** írta: Pár kép:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=3043

Ez a kép külön megér egy köszönetet. 8) :mrgreen:


Köszi! Olvadok.... :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192792 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

***Éowyn*** írta: Pár kép:
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=3043

Ez a kép külön megér egy köszönetet. 8) :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192769 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192752 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hmmm... Én nem vagyok olyan elfogult rajongó, és nem tudom, merjem- vagy ne-e megnézni a filmjét... Mert annyira vagyok elfogult, hogy egy életre csak úgy tudjak úgy nézni pl.Elrondra, hogy "hihi, Szmissz ügynök..." Szóval nagyon befolyásol egy-egy szerep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192664 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Olvasgattam pár élménybeszámolót a Van Helsingről, és úgy tűnik, tévesek voltak az első benyomásaim róla az előzetes alapján... A beszámolók szerint ugyanis egy kifejezetten szórakoztató, humoros, és jó értelemben akciódús filmről van szó... És David karakterét is nagyon jól fogadták... (Mondjuk lehet, kissé elfogultak a rajongók...) :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192081 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: Na itt vannak a testvérkék! :lol:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =525&page=

Ez nagyon szép!! 8O :itscool:

Itt is szólok, írtam egy helyes kis fanficet Finduilas haláláról, majd beteszem, ha ráveszem magam, hogy beverjem a gépbe [size=9:14g8d18u](szokásomtól eltérően papíron alkottam.. :roll: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192068 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Artemisz (Celebthil) írta: Az a fürtös lány a felesége? Milyen helyes! 8O

Nem, ő egy színésznő, a Van Helsingben Marishkát játsza és Josie Maran a neve. Ő szerepelt a Maybelline hirdetéseiben is. :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére