Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 8 hónapja #166921 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David a Van Helsing-ben 8O :
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... lsing1.jpg

És érdemes megnézni a többi képet is, mert frissültek, vannak már képek az After the Deluge-ből és a Russian Doll-ból is többek között (ezekben Hugo-val együtt játszott):
www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/
Megtaláltam közben a hozzájuk tartozó Livejournal-t:
www.livejournal.com/users/fileg/
Azon belül is:
www.livejournal.com/users/fileg/ ... tml#cutid1
www.livejournal.com/users/fileg/ ... tml#cutid1
És még mindig képek... (a kádbanfekvősök külünösen jók :wink: ):
www.gryphonsmith.com/photos/david/
www.gryphonsmith.com/davidcaps1103/bts/d53.jpg - Hűűűha... 8O :oops: khmm... 18 O (És van még ennél durvább verzió is... :oops: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166766 Írta: Shaya
Shaya válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem Faramir az egyik legjóképűbb pasi a filmben. Kár, hogy olyan kevés szerepe van... :(

<i>"Ha az élet csak citromot ad, csinálj belőle limonádét!"</i>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166603 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tényleg zavarbaejtően jó szinkronhangja volt, de rengeteg érzelmet nem adott vissza. Ráadásul a gyengém a mély férfihang :oops: Szóval az eredeti a legjobb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166593 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Másodszorra amikor megnéztem a filmet, sokkal közelebb állt
a szívemhez, mint bármelyik szereplő
(Frodót és Samut kivéve)!
Fantasztikusan játszott!!
mondjuk, szerintem Faramirhoz a magyar hangja jobban illet.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166547 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A 180 cm az tök rulz! Viggo is 180cm! (ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg! de kitörölhetitek!) Egyébként a filmben istenkirály volt David!!!!!! Leírhatatlanul aranyos és szomorú!!! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166534 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az tök jó!! Végülis Gondor kapitánya nem lehet alacsony!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166532 Írta: Lizett1
Lizett1 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
imdb.com:
David Wenham 5'11"" (180 cm)

Aragorn: Félsz?
Frodó: Igen.
Aragorn: Közel sem félsz eléggé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166490 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David magasságára én is kíváncsi lennék :) Olvastam róla biot, de a magasság pont üresen volt hagyva, viszont a haja színétől (idézem: "red") kezdve minden benne volt, még az is, hogy a kislányát Eliza Jane-nek hívják.

Gyémánt, nem is tudom ki kerget téged a halálba azokkal a képekkel :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166473 Írta: fehér Aredhel
fehér Aredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Bocs, de lenne egy elég izé kérdésem. Nem tudja valaki, hogy David milyen magas? :D

"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166454 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Kedves Gyémántom,
nagyon ari vagy, 1000 köszi a dícséretért, sokat jelent ez nekem'

Nem t'om, ezt a Davides oldalt ismeritek?
www.wenham-wonderland.net/gallery.html
Itt szupi képek vannak Faramirról és Davidről is!
:D


Óhh, Adastra :) ))))))

Néha úgy érzem, engem valaki meg akar őlni - meg nem csak engem - ezekkel a David/Faramir képekkel. Nagyon ott vannak :D Meg persze a hangja is :D Sztem mindenkinek a valódi hangja a legrúúúlzabb

[size=9:3lk0tozc]Gyémi megsúgja: David+Kréjgi hangja a legrúúlzzabbb[/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166416 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

adastra írta: Kedves Gyémántom,
nagyon ari vagy, 1000 köszi a dícséretért, sokat jelent ez nekem'

Nem t'om, ezt a Davides oldalt ismeritek?
www.wenham-wonderland.net/gallery.html
Itt szupi képek vannak Faramirról és Davidről is!
:D

Én ismerem,nem is olyan régen kb 20 képet is beszúrtam onnan...de senki nem reagállt rá... :? Mindegy legalább magamnak örömet szereztem. :D

Ja és ha már Faramir szinkronjáról van szó...az övé még nem is olyan rossz,de Haldíré és Legolasé...Brrr...azoktól a hideg ráz.Persze az original David 1000x jobb.... :wink: :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166299 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kedves Gyémántom,
nagyon ari vagy, 1000 köszi a dícséretért, sokat jelent ez nekem'

Nem t'om, ezt a Davides oldalt ismeritek?
www.wenham-wonderland.net/gallery.html
Itt szupi képek vannak Faramirról és Davidről is!
:D

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166281 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Gwaleriol köszi!!!! :D

Kincső! nem tudom, mért ne beszélhetnénk meg Faramir szinkronját a Faramir topicban. Ja! Ha félreütném a billentyűzetet, akkor tőled külön elnézést kérek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166278 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Adastra: Végre eltudtam olvasni, és olyan de olyan büszke vagyok rád! Nagyon eltaláltad! Én így is mindig sírok azon a részen!

Pláne ma! Épp Niniellel néztük a filmet és óhh a drága! Az a tekintet, mikor apja a halálba küldi! De olyan drága, mindezek ellenére a magamódján szereti apját és nyítottan áll felé, mert vágyik apja szeretetére. :oops: :(

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166270 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niniel Nienor írta: Nagyon jó képek! :) Viszont nekem a koronázás piszkálja a fantáziámat, nem találok róla sehol képet :(

Az említett oldalon fent van az összes Faramiros jelenet a RotK-ból, így a koronázás is (utolsó oldal). Tessék a link, még1*: minas.mythicdesigns.net/rotk/faramir.html

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166269 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Teljesen igazatok van szinkron ügyben, de van, ami még a GyUénál is sokkal silányabb. Csak sajnos a premier minden évben szinkronizált volt, így nem lehetett kikrülnöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166266 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Én csak feliratosan láttam a FILMET,és csak feliratosan fogom megnézni is az elkövetkezendő időkben.A szinkron nekem sosem lesz elég jó.Azok az emberek akik szinkronizálnak nem tudják annyira beleélni magukat a szituációba,mint a színészek ,akiknek el is kellet játszaniauk a jelenetet.A magyar szöveg nincs tele érzelmekkel,viszont az original hang az igen...Én ezért nézem meg a filmeket mindíg feliratosan.


Ezzel én is igy vagyok eddig csak angolul láttam eredetiben és néha még a felirat is elég silány. Ami a szinkront illet azért meg fogom nézni, de már előre sejtem, hogy úgy nem olyan jó, viszont utánna majd jól megkritizálhatom :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166262 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én csak feliratosan láttam a FILMET,és csak feliratosan fogom megnézni is az elkövetkezendő időkben.A szinkron nekem sosem lesz elég jó.Azok az emberek akik szinkronizálnak nem tudják annyira beleélni magukat a szituációba,mint a színészek ,akiknek el is kellet játszaniauk a jelenetet.A magyar szöveg nincs tele érzelmekkel,viszont az original hang az igen...Én ezért nézem meg a filmeket mindíg feliratosan.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166255 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nagyon jó képek! :) Viszont nekem a koronázás piszkálja a fantáziámat, nem találok róla sehol képet :(

Tényleg! Ti láttátok már feliratosan a Király visszatért? Nekem pont ma volt hozzá szerencsém és meglepett mennyi minden nem jön át a szinkronból. Pedig a Gyűrűk Ura filmek viszonylag jó szinkronnal büszkélkedhetnek. Mégis: eredetiben nézve az az ominózus jelenet, amikor Denethor visszaküldi Faramirt Osgiliathba, sokkal többmindent elárul. Nem rossz a szinkronhangja, de nem adja vissza azt a végtelen de méltóságteljes szomorúságot, amit David olyan jól eljátszott....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166237 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
adastra:Teljesen egyet értek veled,David arcmimikáját illetően...Ha ezért adnának Oscart,tuti Ő kapná meg!Valami hihetetlen ahogyan nézni tud...olyan meghatóan ember nem tud nézni mint Ő...Talán csak Viggo!

Íme a képek,az említett jelenetből:
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/25.jpg
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/26.jpg
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/27.jpg
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/28.jpg
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/29.jpg
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/30.jpg :cry:
minas.mythicdesigns.net/rotk/screen/33.jpg :bawling:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166118 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Van Helsing előzetes (jobb egérgomb, cél mentése..., Quick Time-os):
www.hardwired.hu/dl2/2/9/van_helsing_m480.mov
Sajnos David-et nem láttam a trailerben. Egyébként ő egy szerzetest fog játszani a filmben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166116 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Timona írta: Tényleg jól sikerült ez a versike! Tetszik! :up: A refrén a legsokatmondóbb: (az apja csak evett)


Köszike, nagyon arik vagytok! Ugyanis én írtam a hivatkozott verset. A refrénen gondolkoztam, mert brutálisnak éreztem, deépp ezért tetszett (a filmben is). Ugyanis szintén a legesleges-legkedvencebb jelenetem a halálba rohanó sereg Osgiliathért. Meg Faramir, amikor az apja elküldi: az a könnyes szem, az a nézés, az a lemondó elfordulás.... (David fantasztikusan tud játszani az arcával a szemével: 1-1 villanás és seperc alatt átalakul az egész arca, az érzelmek amit tükröz!)

Egyébként a Boromirral való búcsújukról is írtam egy verset, az még nincs fönn, mert az a másik nagy kedvenc, ahogy ott fölnéz a bátyjára: hát az szédületes!!!!! 8O Azért OSCART kaphatna, mint "mellékszereplő"!
De gondolom, ezt már kitárgyaltátok! :)

Ja, és még valami: nem tudja valaki hogy lehet feltölteni képet a vers mellé, mert van egy tutim, ahol épp lovagolnak és Faramir vezényli a rohamot...de nem engedi a rendszer feltölteni, pedig másnak is van fenn képe a verséhez :cry: :x

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166049 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tényleg jól sikerült ez a versike! Tetszik! :up: A refrén a legsokatmondóbb: (az apja csak evett)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166043 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Timona írta:

Galadriel,a Fák Úrnője írta: Hát még én!!
Amikor Faramir elment visszaszerezni Osgiliatht, folytak a könnyeim.


Szerintem ezzel midenki igy volt nagyon jó sikerült ez a rész főleg Pippin énekével alatt ahogy a halálba rohannak :bawling: Szivszorongató volt!!!

Erről a jelenetről írt valaki egy verset, szvsz mindenkinek érdemes elolvasni, nagyon szép. A főoldalról el lehet érni (Írások/Faramir siratója). Nem tudom, ki volt a szerző, mert nem írta oda a nevét, de gratulálok neki! :itscool:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166041 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Galadriel,a Fák Úrnője írta: Hát még én!!
Amikor Faramir elment visszaszerezni Osgiliatht, folytak a könnyeim.


Szerintem ezzel midenki igy volt nagyon jó sikerült ez a rész főleg Pippin énekével alatt ahogy a halálba rohannak :bawling: Szivszorongató volt!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 8 hónapja #166015 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát még én!!
Amikor Faramir elment visszaszerezni Osgiliatht, folytak a könnyeim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165876 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Faramir, aki mindenféle kínt elszenved! De jól áll neki! [size=9:2ei760ck](Sebaj Nil! Majd szombatra mégjobban megedzem a kezem! :wink: )[/size]

[size=9:2ei760ck]Jó, én majd megint jól megszoritom a kezed a félhulla Faramiros jeleneteknél...[/size]

A máglyás jelenetnél én is megijedtem,hogy elkésnek! 8O 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165873 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir, aki mindenféle kínt elszenved! De jól áll neki! [size=9:1uenznml](Sebaj Nil! Majd szombatra mégjobban megedzem a kezem! :wink: )[/size]

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165768 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát az tuti, hogy amikor a ló behúzza a kapunk több, mint megrázó :eek2: , de amikor a máglyán feküdt kicsit megrettentem, hogy nem ér oda időben Pippin Gandalffal, még akkor is ha jól tudtam, hogy csak az apja fog megégni. :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165567 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Faramir két nyillal a mellkasában elég megrázó élmény...

Ezen az oldalon megnézhetitek ezt a megrázó élményt... meg a kevésbé megrázóakat is :wink:

Itt pedig egy filmrészletet Faramir-Gandalf-Pippin találkozásáról. (The film/videos menüpont).

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.646 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére