Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 3 hónapja #123705 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nilraen: Hát igen, ez nem épp fekete-fehér... :roll: Boromirt jobban szerette, mert hasonlított rá. De Gandalf nem olyan, aki csak úgy a vigasztalás kedvéért mondana ilyeneket. :idea: A szíve mélyén biztos, hogy szereti Faramirt. Én azt is el tudom képzelni, hogy titokban még becsüli is néhány tulajdonságát, és tiszteli azért, mert szereti a nép - de ezt a világért sem vallaná be. Persze ez is csak egy lehetőség. :roll: :wink: És hivatkozok magamra: Denethornak nem lehetett könnyű, hogy tudta, Gondor helyzete szinte reménytelen, és ráadásul elvesztette Boromirt, akit nagyon szeretett. Sőt, utána megtudta, hogy még nagyobb a kockázat: a Gyűrű sorsa hajszálon függ, ők hiába tesznek bármit, ha a Gyűrűhordozó nem teljesítheti a küldetését. Újjab csapás. :arrow: Kétségbeesésében sok mindent mond az ember, amit egyébként nem biztos, hogy úgy gondolna. Szóval Denethor nem olyan egyszerű eset... :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123680 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Kincső írta:

Namarie írta: Csakhogy míg Eowynt a saját családjában szerették, addig Faramirról ez nem igazán mondható el.


Ezzel vitatkoznék... :roll:
:arrow: Sokan azt hiszik, hogy Boromir és Faramir nem szerették egymást, pedig ez nem így van! Tolkien többször teljesen határozottan leírja, hogy nagyon jó testvérek voltak. Lásd pl. Függelék (A), A Helytartók cím alatt, a 2001-es [size=9:1rnlra7y](puhafedeles - nem tudom, hogy van-e különbség) [/size]Európa kiadás 414. oldal [size=9:1rnlra7y](Ekképpen közeledett a Gyűrűháború ideje, és Denethor fiai felnőttek. Boromir volt a nagyobbik....)[/size].
:arrow: Ennél Éowyn sem volt sokkal jobb helyzetben, hiszen apja-anyja meghalt, Théoden Gríma (ill. Szarumán) befolyása alá került, maradt tehát Éomer.
:arrow: :arrow: Mindekettőjüket a testvérük szerette legjobban és viszont. :idea:

Namarie írta: Nem tudom, egyetértetek-e velem abban, hogy nem kizárt: Denethor meg akarta ölni a saját fiát, és nem a máglyás jelenetre gondolok.


Akkor mire gondolsz? :roll:
Ne feledkezz el róla, hogy bár Denethor - úgymond - erősebb volt, mint Szarumán, mert tudta használni a Palantírt, de Szauron azt láttatta vele, amit akart: hogy milyen hatalmas a hadereje Gondoréhoz képest. Ráadásul Boromir és meghalt. Ezekbe végül beleroppant, és kétségbeesett, nem látott több reményt. És én még mindig abból indulok ki, amit Gandalf mondott: "Ne vesd oda az életet keserűségedben vagy elhamarkodottan. Rád szükség van itt, nem csak a háborúban. Apád szeret, Faramir, ezt soha ne felejtsd el." [size=9:1rnlra7y](A király visszatér - 4. fejezet, Gondor ostroma, 104. oldal, Európa 2001. /puhafedeles/)[/size] Szerintem ha Faramir akkor meghal a csatában, Denethor még jobban összeroppan - hiszen így is az volt az utolsó csepp, hogy úgy tűnt, meg fog halni (és ha Aragorn nem gyógyítja meg, meg is hal). :idea: :roll: Tehát ha erre gondolsz, hogy azzal akarta megölni, hogy elküldi a csatába, akkor szerintem nincs igazad... :roll:

Kincső


Szerintem igazad van,Faramir és Boromir valóban szerették egymást,és ez szerintem ott is látszik,mikor Faramir a bátyja haláláról beszél és mikor meglátja a csónakot.

Viszont nem egészen értem amit Denethor-ról mondtál.Lehet hogy tényleg szerette őt ,csak akkor azt nem értem miért mondott olyanokat neki hogy bár lenne ő Boromir helyében és miért küldte el a csatába...
Az tényleg igaz (szerintem)hogy összeroppant volna ha Faramir meghal,de ezek valahogy egymás ellen beszélnek,és ez számomra még a mai napig sem világos teljesen( :oops: )...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123643 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Namarie írta: Csakhogy míg Eowynt a saját családjában szerették, addig Faramirról ez nem igazán mondható el.


Ezzel vitatkoznék... :roll:
:arrow: Sokan azt hiszik, hogy Boromir és Faramir nem szerették egymást, pedig ez nem így van! Tolkien többször teljesen határozottan leírja, hogy nagyon jó testvérek voltak. Lásd pl. Függelék (A), A Helytartók cím alatt, a 2001-es [size=9:1n1mijzw](puhafedeles - nem tudom, hogy van-e különbség) [/size]Európa kiadás 414. oldal [size=9:1n1mijzw](Ekképpen közeledett a Gyűrűháború ideje, és Denethor fiai felnőttek. Boromir volt a nagyobbik....)[/size].
:arrow: Ennél Éowyn sem volt sokkal jobb helyzetben, hiszen apja-anyja meghalt, Théoden Gríma (ill. Szarumán) befolyása alá került, maradt tehát Éomer.
:arrow: :arrow: Mindekettőjüket a testvérük szerette legjobban és viszont. :idea:

Namarie írta: Nem tudom, egyetértetek-e velem abban, hogy nem kizárt: Denethor meg akarta ölni a saját fiát, és nem a máglyás jelenetre gondolok.


Akkor mire gondolsz? :roll:
Ne feledkezz el róla, hogy bár Denethor - úgymond - erősebb volt, mint Szarumán, mert tudta használni a Palantírt, de Szauron azt láttatta vele, amit akart: hogy milyen hatalmas a hadereje Gondoréhoz képest. Ráadásul Boromir és meghalt. Ezekbe végül beleroppant, és kétségbeesett, nem látott több reményt. És én még mindig abból indulok ki, amit Gandalf mondott: "Ne vesd oda az életet keserűségedben vagy elhamarkodottan. Rád szükség van itt, nem csak a háborúban. Apád szeret, Faramir, ezt soha ne felejtsd el." [size=9:1n1mijzw](A király visszatér - 4. fejezet, Gondor ostroma, 104. oldal, Európa 2001. /puhafedeles/)[/size] Szerintem ha Faramir akkor meghal a csatában, Denethor még jobban összeroppan - hiszen így is az volt az utolsó csepp, hogy úgy tűnt, meg fog halni (és ha Aragorn nem gyógyítja meg, meg is hal). :idea: :roll: Tehát ha erre gondolsz, hogy azzal akarta megölni, hogy elküldi a csatába, akkor szerintem nincs igazad... :roll:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123534 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Amivel a rokonszenvemet a KÖNYVBELI Faramir megnyerte, az a léleklátása. Ő tisztán látja Eowynt, Eowyn helyzetét, de nem erőszakosan változtatja meg, hanem inkább visszavezeti eredeti önmagához. Beláttatja vele, hogy igen, ő is szorulhat védelemre, és hogy nem szégyen az. Nem azért, hogy hagyományos női szereoet erőszakoljon rá, hanem azért, hogy a lánynak legyen jobb. (Eowyn még így se lesz egy átlagos nő, hála az égnek.)

Ami kettejükben közös, hogy iszonyatos traumán menetk keresztül, ami sokban hasonlított egymáshoz. Csakhogy míg Eowynt a saját családjában szerették, addig Faramirról ez nem igazán mondható el. Mindketejük erejüket meghaladó feladatba fogott, a Fekete Lehellet végzett velük majdnem, és Aragorn gyógyította meg mind a kettőt.

Nem tudom, egyetértetek- e velem abban, hogy nem kizárt: Denethor meg akarta ölni a saját fiát, és nem a máglyás jelenetre gondolok.
Számomra Faramir legnagyobb erénye, hogy őszintén, érdek nélkül tud szeretni, és TÖRŐDNI is tud a másikkal.

A léleklátáshoz: Gollamon is keresztüllát, ugyanakkor könyörületes vele.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123518 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Biztos lett gyerekekük (miért ne?), csak nem lett kidolgozva ez a rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123499 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
SZIASZTOK!
Kár hogy ha nincs gyerekük.... :(
Azért köszi az "infokat".... :wink:


U.i.:Hajrá emberek: irjátok le mit gondoltok Faramirról és hogy miért szeretitek!!!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én is keresgéltem a Helytartók körül meg az időrendes táblázatban, de nem találtam. Előző Faramirnál véget ér, utóbbi meg a Negyedkor eseményei közül csak a GySz tagjait érintőket írja... :roll:
:arrow: Szvsz nem, de esetleg meg lehet még kérdezni a Kérdésekben.

[size=9:3qkv6ycz]OFF: Nefadar: írok Neked egy privit![/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123301 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kincső én végigolvastam, de nem említi, hogy született volna gyerekük...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123233 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Először is Faramir nem Király, hanem Helytartó! :idea: :wink:
Másodszor: a Tolkien-enciklopédia nem írja, hogy lett volna gyerekük, a Függeléket most nem olvastam végig... :)
Most ennyit: Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123199 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

Artemisz írta: Száz szónak is 1 a vége: FARAMIR A KIRÁLY... hopp, izé... :oops: AZAZHOGY ITHILIA FEJEDELME!! :D MINDENESETRE Ő A NO1!! UGYE?[/color]
Azért a ti véleményetekre is kíváncsi lennék! :wink:


Szerintem is Faramir nagyon KIRÁLY :itscool: :itscool: :itscool:
Én amikor olvastam azt a részt hogy: az apjával beszélt és Denethor a szemébe mondta ,hogy a halálát akarja,nelem akkor nagyon unszimpi lett
és nagyon haragudtam rá :rmad2:

U.i.:Most én is kérdezek egy hülyét:Faramirnak és Éowynnak született gyereke? :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123151 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir nekem is egyik kedvencM a könyvben. Majdnem pont úgy érzek, mint Kincső.
Majd megszakadt a szívem, amikor a bátyjáról beszélt, hogy mennyire szerette, ugyanakkor tisztában volt a hibáival is, és mégis, soha nem vonta kétségbe az elsőbbségét. Már ebből is látszik, milyen nemes lélek!
Mikor olvastam, hogy az apja milyen becsmérlően beszél vele, és voltaképp szemtől szembe kerek perec a halálba kívánja, úgy sírtam, mint a záporeső :crying: :bawling: , egyszersmint mikor az apja majdnem elégette őt is... huh.... ha csak rágondolok is, már kiver a hideg...
És akkor is hogy zokogtam, mikor Aragorn magához térítette Faramírt! :crying: Tisztán láttam magam előtt, milyen lehetett az arca akkor!
És hát, mikor egymásra találtak Éowynnal!! :hello: :hello: Vele is milyen megindítóan és bölcsen beszélt!!
Száz szónak is 1 a vége: FARAMIR A KIRÁLY... hopp, izé... :oops: AZAZHOGY ITHILIA FEJEDELME!! :D MINDENESETRE Ő A NO1!! UGYE?

Azért a ti véleményetekre is kíváncsi lennék! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123140 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tudom, hogy nagyon műveletlen vagyok, de van David Wenham-nek saját hivatalos honlapja? És tényleg bocsi a hülyeségemért! :oops:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123011 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kincső egyetértek veled:BESZÉLJÜNK Faramirról!! :D

az én véleményem:
nekem Faramir a második kedvencem,majdnem "holtversenyben" van Aragornnal.Amikor először olvastam a könyvet nagyon megfogott benne ,hogy megfontolt és türelmes.Meg szerintem ő az a fajta ember akiben én egy percig sem kételkednék.És majdnem kifelejtettem:nagyon bölcs,mármint szerintem,én pl. az ő helyzetében mikor Frodót fagatta Ithiliában nem biztos hogy ilyen könnyen eltereltem volna a szót a Gyűrűről,pláne ha ennyi ember figyelt volna rám,és valószínüleg én észre sem vettem volna hogy olyan dolgokról beszélek olyan helyen és olyankor mikor nem kellet volna.És ami a legfontosabb,hogy nagyon sikan szerették őt,és nem is kicsit (pl.Beregond) és mindezt nem ugy érte el hogy bárkit is kényszeritett volna erre.és mint Kincső is mondta ,nem volt beképzelt és egy cseppet sem "szállt a fejébe a dicsőség".
Nekem a kedvenc részeim közé tartozik amikor megismerkedik Éowynnal.Ime egy idézet mikor Éowyn meglátja őt:"És Éowyn ránézett ,s ott látta szemében a komoly gyöngédséget,s máris tudta,mert harcos férfiak között nőtt fel,hogy nincs az a lovasvégi lovas aki csatában Faramirt felülmúlná."ez az egyik kedvenc idézetem ,és ez is igazolja azt amit nagyon szeretek Faramirban:látszik rajta hogy erős,jó harcos ugyanakkor az is hogy tud gyöngéd is lenni.


hát egyenlőre ennyi.... :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122998 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Nagyon pang ez a topic, mindenki csak képeket rak be. :roll: Tényleg csak ennyi mondanivalótok van? :) Nem hiszem. :wink:
A film-témát szerintem hagyjuk nyugodni legalább a bővített változatig, mert azt már ezerszer kitárgyaltuk... :?
Viszont a könybeli Faramirról teljesen nyugodtan beszélgethetnénk... :idea: Kinek hogy jött le, milyen benyomásai voltak, hogy képzelte el, stb. Kezdem én, de most csak röviden.

Amikor először olvastam a könyvet, és elérkeztem ahhoz a részhez, ahol először beszélget Frodóval, rögtön megkedveltem. Első olvasás után Faramir, Éowyn és Éomer lettek a kedvenc szereplőim, aztán ahogy kiforrt bennem, ő lett az első számú kedvenc... :) Tényleg van benne valami különös, ami Gandalfra illetve Aragornra emlékeztet. Ahogy a könyvben is mondja, Númenor szelleme. És az a legmegkapóbb benne (szvsz), hogy egyszerre emberi és közeli, miközben az akaratereje, tudása, nem-tudom-hogy-mondjam-mije csodálnivaló, és egyesek szerint túl tökéletes... :roll: Szerintem tökéletesen emberi, hiszen ő is küzd - magával is, hogy olyan legyen, amilyen. Hiszen nem lehet könnyű Denethor elfogultsága mellett - ennek ellenére nekem semmi bajom nincs Denethorral, mielőtt valaki félreértene, ő szvsz inkább elgondolkoztató, egyáltalán nem fekete-fehér vagy rosszindulatú jellem, és én teljesen elhiszem, amit Gandalf mond, hogy "Apád szeret, Faramir, ezt soha ne feledd". Szóval visszatérve Faramirra, küzd azért, hogy az apja elfogadja őt, küzd Gondorért, akkor is, ha reménytelennek tűnik. Annak ellenére, hogy népszerű, közkedvelt (miazhogy!) ember, nem bízza el magát, nem hiú vagy büszke, tisztában van a hibáival, a saját emberségével - mármint emberi létével :) -, gondolok itt pl. arra, hogy megérzi, megérti, hogy ő nem akar tudni a Gyűrűről, mert ki tudja milyen próbát kell kiállnia, és büszkeségből, nagyravágyásból (hiszen ez nincs benne) sem kockáztat, csak hogy megmutassa: én megtettem! Nekem még az tetszik benne, hogy nem ítélkezik elhamarkodottan pl. Frodó esetében sem, és az embereket (és egyéb élőlényeket) hibáikkal együtt elfogadja (lásd Boromir).

Na, hát ez nem is lett olyan rövid. :roll: :)
Akkor most ennyit, írjatok Ti is! :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122957 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na,csak nem beszélek butaságokat :D

groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... llery.msnw
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=2
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... llery.msnw

[size=9:2cblugtw]off:ez a 300.hozzászólásom[/size]

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122955 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hello!

Valóban hátterek voltak....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122917 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sztem már voltak,de nem feliratozva ezeknek olyan hátteres beütésük van,vagy azok is,minden esetre jóók :)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122758 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122712 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tök jó mostmár jönnek a Rotk-s képek :D 8) Mostmár nyithatok új képtárat 8)
Rándzsa:én is várom :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122501 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir a RotK-ban:
www.lordoftherings.net/legend/ga ... mage19.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122301 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
OFF: Rándzsa: már várom :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122300 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta:

Rándzsa írta:

Nefadar írta: Rándzsa képei:
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... Towers.jpg
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... wers_1.jpg

Elgépelted őket ezért nem mutatta meg.




Na!!!! Legalább megtudjátok nézni őket.... :lol: :lol:
Der azért ugye nem haragusztok rám :eek2: :hein:


Nem. Miért haragudnánk? Mindenki szokott elírni dolgokat
Főleg én... :roll:




Köszi!!!!

Csinálok nektek egy meplepit.....
Vagyis már van csak nem bírom kirakni a netre.... :oops: :oops:
Ha sikerül majd megírom..... :P :lol: :)

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122299 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jó sok érdekesség és még több eszméletlen 8O :oops: :roll: kép Davidről :arrow:
www.bagendinn.com/honorees/novdavid.asp

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121873 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Rándzsa írta:

Nefadar írta: Rándzsa képei:
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... Towers.jpg
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... wers_1.jpg

Elgépelted őket ezért nem mutatta meg.




Na!!!! Legalább megtudjátok nézni őket.... :lol: :lol:
Der azért ugye nem haragusztok rám :eek2: :hein:


Nem. Miért haragudnánk? Mindenki szokott elírni dolgokat
Főleg én... :roll:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121871 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta: Rándzsa képei:
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... Towers.jpg
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... wers_1.jpg

Elgépelted őket ezért nem mutatta meg.




Na!!!! Legalább megtudjátok nézni őket.... :lol: :lol:
Der azért ugye nem haragusztok rám :eek2: :hein:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121843 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Rándzsa képei:
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... Towers.jpg
www.angelfire.com/celeb2/celebri ... wers_1.jpg

Elgépelted őket ezért nem mutatta meg.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121780 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Agoura írta:
Nekem így se jönnek be a képek :( :?
Nefadar,azok a képek :itscool:




Akkor így nézd meg..... :oops: :lol: bocsi, ha másoknak se jön be

Szóval akkor így:
www.angelfire.com/celeb2/celebrityfaces10

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121153 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nekem így se jönnek be a képek :( :?
Nefadar,azok a képek :itscool:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120944 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Meg vannak a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

www.angelfire.com/celeb2/celebrityfaces ... Towers.jgp

www.angelfire.com/celeb2/celebrityfaces ... owers_1jpg

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120942 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Rándzsa: semmi baj
és köszi :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.840 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére