Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 7 hónapja #168793 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Mau Rauser írta: Hogy tetszik? (Nemelyikünkre még rá is lehet ismerni :D D)


Bizony rá--nagyon jó!!!

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168792 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sziasztok, Vimpártársak!

Az utóbbi néhány napban elkezdtem rajzolgatni az Estel-ivadékok manga-csoportképét, és bár nem jutottam eddig a végére, most sikerült scannerhez jutnom és a hiaqimau.uw.hu/friss/vimpare.jpg címen megtalálhatjátok eddigi ügyködésem eredményét. A jelenleg névsor balról jobbra:

Arden, Ryana, Esgal, Thaur, Szürke, Fim, Estel, Artemisz, Aug, Maglor, Mau, Fiona, Jacopo, Aeglos, Szú, Alyr, Galadh, Arwena, Elryn. A többiek majd még jönnek :D Hiszen vagyunk vagy jó negyvenen csak az Estel-ágban… alig fogunk ráférni egy lapra :D

Hogy tetszik? (Nemelyikünkre még rá is lehet ismerni :D D)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168507 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: ha a "generáció" szó etimológiába jobban belemegyünk, az mégiscsak a leszármazással van néminemű kapcsolatban...


Lat. generatio < genus (nem, család, stb.), az IE *gen- (keletkezik, lesz, születik, létrejön) tő származéka (l. gör gignomai, inf. genesthai), természetesen van köze a leszármazáshoz. Szó szerint 'származást' jelent, vagy 'keletkezést' (l. az Aristotelés-mű latin címében, De Generatione et Corruptione, 'A keletkezésről és megszűnésről').

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168463 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hali!

Bejelentem, hogy lesz egy fiam Dyn személyében! :D =
Már Virtuálisan beÖleltem, és a végleges beÖlelés a Farsangon fog bekövetkezni :D =

Szépnagybácsi: bocsi... :oops:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168286 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Itt lehet, hogy találsz használható képet:
kep.tar.hu/raweny/index.phtml?aid=27623556

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168124 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Vértestvérek, van vkinek olyan képe, amin jól láccódik egy Lestatéhoz hasonló ing??? fontos lenne!

Köszi, Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166967 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hát a fene tudja... :? A gyűjtés ellenére azért mégis van egy olyan halvány sejtésem, hogy ha a "generáció" szó etimológiába jobban belemegyünk, az mégiscsak a leszármazással van néminemű kapcsolatban... Márpedig kinek a leszármazottja Gusztáv, ha ő az Ős? Tehát hogy lehetne Őt az első generációba besorolni? :roll:
Asszem, én maradok anyám eredeti elgondolásánál... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166948 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

Arwena írta: tudtommal 2003 kqarácsonyára igérték a lestatot.... de az sins még sehol

:?: Lestat-nak maximum az utánnyomását kell megszervezni, hisz az már '95 környékén megjelent. Még puhafedeles változatú, egy "kedves" barátomtól meg lapokban kaptam vissza :evil:


igen tudom h utánnyomtatást várunk de nekem nincs meg az első és sehol nem találkoztam vele már itt is kérdezztem h ki tudná odaadni de senki nem jelentkezett... és én mostmár szeretném elolvaasni

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166935 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Testrabló már készülőben van, köszönet a DÁIN-nak. A LESTAT-ot pedig a Szukits tervezi/tervezte megint kiadni.. az Interjút kiadták tavaly.. türelmesnek kell lenni.. de aki nem bír várni, és tud angolul, annak javaslom az angol változatok beszerzését, nekem sikerült az összeset beszerezni (Bp-n), kívétel a legutolsót, a Blood Canticle-t.. :(

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166914 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Sil: :cheers: Köszi a tisztázást! Akkor mégis harmadik generációs volnék...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166913 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Arwena írta: tudtommal 2003 kqarácsonyára igérték a lestatot.... de az sins még sehol

:?: Lestat-nak maximum az utánnyomását kell megszervezni, hisz az már '95 környékén megjelent. Még puhafedeles változatú, egy "kedves" barátomtól meg lapokban kaptam vissza :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166911 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Supersonica írta:

ainawethien írta: Na emiatt tapsoltam én meg a kedves kiadót, hogy kihoztak egy olyan könyvet, ami előtt ki kellett volna hozniuk legalább 3 könyvet (A testrabló meséje, Memnoch, a sátán, Armand, a vámpír) hogy ne érjen minket meglepetés.. de ez van.. :roll:


Dáin tervezi, hogy következőként kiadja "A testrabló meséjét", bár ez szerintem még jó hónapokba telhet (örülhetünk, ha karácsonyra meglesz :roll: )


tudtommal 2003 kqarácsonyára igérték a lestatot.... de az sins még sehol

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166902 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

deagol 2002. szept. 12-én írta: Most Én, mint a Vimpárok Véneinek egyik tagja, elétekbocsátom a történetünket (ami a Vampire-ből kiindulva a Vimpare nevet viseli :wink: )
Szóval:
Vimpare
Kezdetben vala Gusztáv. a Nagyhatalmú. Ő ezen a teremtett világon a Feneketlen Sötétséget képviselte. De Gusztáv egyedül érezte magát és létrejött az Ölelés; gyermekei pedig, a Vének, szétszóródtak a hatalmas és gyűlölködő világban. De senki sem cselekedhet a Végzet hatalma ellen; és a Vértestvérek egymásra találtak (a tolkien fórumon :lol: ):boreger, Lestat, Dwin Odiff és deagol. Ők az Első Generáció. Később halandókat öleltek magukhoz. és létrejött a kisebb hatalmú, ám még mindig rengeteg természetfölötti erővel rendelkező Második Generáció: unax, woreus, Eurynome (kihagytam valakit?). A Harmadik, legifjabb generáció tagjai az Ősatyák, akik benépesítették a Földet vimpárokkal, és akik klánokat alapítottak: ők pedig:
?
Na ki akar Harmadik Generációs vimpár lenni?

Lestat írta: észrevettétek, hogy el*sztük a rendszert, mert nem lehetünk első generációsok, mert Gusztáv az első generáció...

Telumehtar írta: Lestat: Nem lehet az hogy Gusztáv volt A VIMPÁR??????Mármint ö a teremtő...az elsö...és ti lettetek az elsö generációja és mi meg a második ;)

Yao írta: Az első generáció Káin...eh...szóval Gusztáv volt,mindenki más csak az ő valamilyen leszármazottja lehet :twisted: !Bár vannak bizonyos rejtett dokumentumok...

deagol írta: Tényleg nem lehetek első generációs! :rmad2: Pedig már úgy örültem neki! :crying:

Lestat írta: Gusztáv az első genyó, Deagol, Eurynome, Dwin, Boreger stb. Második genyó. És a többség, akit nem említettem 3. genyós. :cry:


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166899 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Estel, nem akarok kötözködni, de az nem úgy volt, hogy Gusztáv az első generáció egyetlen tagja? Mert ha nem, akkor én is másodikos vagyok, jó anyám (Lestat) meg elsős... És mi nem így számoltuk :?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166871 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

ainawethien írta: Na emiatt tapsoltam én meg a kedves kiadót, hogy kihoztak egy olyan könyvet, ami előtt ki kellett volna hozniuk legalább 3 könyvet (A testrabló meséje, Memnoch, a sátán, Armand, a vámpír) hogy ne érjen minket meglepetés.. de ez van.. :roll:


Dáin tervezi, hogy következőként kiadja "A testrabló meséjét", bár ez szerintem még jó hónapokba telhet (örülhetünk, ha karácsonyra meglesz :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166854 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szia Sil Tesó! :D

Szürke azt mondta, h. a mostani vizsgái után megcsinálja a frissítést. Remélem minél hamarabb. ;)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166792 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Upsz....bocsi, a Lindír utániak már 6. gen... :oops: Köszi, javítva.
Ha Szürke újból ráér... (asszem, ez még sokára lesz.)
De talán segíthettem neki ezzel az összesítéssel. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166787 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Estel Adániel írta: 5. gen.: Nodlee, Rabyn, Minerva, Ethilion (Do), Laylana Uinen, Carnimirie, Elryn (Aw) Arden Borough, Nimdorc, Szürke Gandalf, Fiona (Fm), Galadh, Rogue/Arwen (Au), Lindír (Or), Mogy (Ra), Dae-elena/sissee, Sil, Áfonya (Mi)

Hmm... Hogy lehetünk mi Áfival ugyanannak a generációnak a tagjai, mint jóanyánk? :roll:
(Tényleg, mikor lesz frissítve a családfa?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166784 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Raweny írta: Ezt fejts ki kérlek bővebben! Armand volt a kedvencem, enyhén szólva roszul érintett mikor David azt modta, hogy "kitárta karjait a Nap felé".


Na emiatt tapsoltam én meg a kedves kiadót, hogy kihoztak egy olyan könyvet, ami előtt ki kellett volna hozniuk legalább 3 könyvet (A testrabló meséje, Memnoch, a sátán, Armand, a vámpír) hogy ne érjen minket meglepetés.. de ez van.. :roll:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #166737 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Én meg még a másodikba...
A Deagol-klánban pedig már több, mint 50-en (:!:) vagyunk...


[size=9:1qb7yw4w]utánaszámolás:
1. gen.: Deagol (Gu)
2. gen.: Telumehtar, Estel Adániel, Mandala (De)
3. gen.: Evenstar (Te), Thaurwathiwen, Ithilgalad, Beleg Cúthalion, Ryana, Mau Rauser, Irunien, Aeglos (Ea)
4. gen.: Dodiee(Ev), Alyr Arkhon, Gyémánt Hajnal, Arwena, Fimbrethil, Artemisz (Celebthil), Nefadar, Ithil Iarfeniël (Th), Augustine, Onering (Ig) Jacopo Belbo, Szú (Mr), Toma gazda, Aldarion (Ae)
5. gen.: Nodlee, Rabyn, Minerva, Ethilion (Do), Laylana Uinen, Carnimirie, Elryn (Aw) Arden Borough, Nimdorc, Szürke Gandalf, Fiona (Fm), Galadh, Rogue/Arwen (Au), Lindír (Or)
6. gen.: Mogy (Ra), Dae-elena/sissee, Sil, Áfonya (Mi), Nóli (Ni), Folti, Esgal, Silmeniel, Ankalimon (Ga), Utahu (Rg), Maglor (Fi)
7. gen.: Ringbearer (Nó) Telcontar Léli (An)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166724 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Jól olvasom, hetedik generáció? Gusztáv segíts, én még a harmadikba tartozom :P Na, majd jő a Dzsihad :evil: Anyukámmal, nővérkémmel az élen felbukkanunk egy éjszaka, és kő kavicson nem marad :twisted:
Na, csak nem komolyan venni, békés népek Lestat utódai... :D Télleg, van még itt valaki, aki "közülünk való"? :wink:
Egyébként mi ez a féktelen szaporodás? Van egyáltalán valami hozzávetőleges adat arról, hányan is volnánk?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166665 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Áfonya írta: Kedves egybegyűltek!

Örömmel jelentem, hogy január 16.-án az esti órákban beöleltettem Minerva által. :mrgreen: Tanú: Dodáj nagyanyám, de még lézengett arra pár egyed. :D

*kivillantja vérszívó fogacskáit*

Üdv, Tesó! :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166652 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Pedig direkt kijelentkeztem és azt a címet raktam be. De ha te mondod!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166650 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Raw azé me te eleve bent vagy azon a forumon. de a külsösönek ha nincsenek bejeletkezve azonak nem nyitja meg. (tudom mert modi voltam ott cirka fél évig)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166613 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rabyn írta: émmeg a nagynénéd vok:D)


Üdv, nagynéni! :mrgreen: *vimpárölelés*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166612 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rabyn írta: Raweny: Ikább másold be ide. az imnetről semmit se lehet megnyitni... (fuj van egy véleményem a cuccrol... na mind1)
Vagy küld el nekem a picitig@freemail.hu ra és felteszem a lapomra.


Lövésem sincs mi a probléma, nekem megnyitotta...Na mindegy. Köszönöm a felajánlást!, hamarosan küldöm.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166598 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Raweny: Ikább másold be ide. az imnetről semmit se lehet megnyitni... (fuj van egy véleményem a cuccrol... na mind1)
Vagy küld el nekem a picitig@freemail.hu ra és felteszem a lapomra.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166595 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Bájos, már a hitem is visszatért... :D

Eddig még csak egy barátnőm olvasta ezt a novellát: www.im-net.hu/forum/index.php?mit=f&t=14972 ,lehet, hogy nem vimpáros, "csak" szimplán vámpíros, de várom a véleményiteket. ...remélem meg lehet nyitni... Hozzátenném: a főhős fikció, társaival együtt, bár a fájdalom, amit átélt valós.

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166570 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
émmeg a nagynénéd vok:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166567 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kedves egybegyűltek!

Örömmel jelentem, hogy január 16.-án az esti órákban beöleltettem Minerva által. :mrgreen: Tanú: Dodáj nagyanyám, de még lézengett arra pár egyed. :D

*kivillantja vérszívó fogacskáit*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.154 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére